X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi powiedział ze takie przypadki zdarzają się raz na 1000 urodzeń i akurat trafiło na mnie,:( przykre i bolesne ale trzeba żyć dalej i się nie poddawać

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIEWIORKA chociaz wiesz, ze mozesz w ciaze zajsc bo gdybys sie starala i wogole nic to jest wieksze zmartwienie a teraz czas pokaze.
    PRIMA wiem, ze przykro ale trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i dzialac do skutku.
    SKIERKA szykuj dla mnie niepokalanka na wrzesien ;)

    Ja zauwazylam na moim wykresie, ze zawsze na nastepny dzien po wspolzyciu temp.idzie do gory. Moze to dlatego sie dzisiaj podniosla u mnie ?! Do konca czerwca wspomaganie a pozniej WAKACJE !!!

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Maxima nie widze takiej zaleznosci u Ciebie po widze dni gdzie byly serduszka a temperatura na tym samym poziomie.

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nogdy nie robilam i zaszlam.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to bylo 7 lat temu a organizm umie sie rozregulowac w dwa miesiące:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie picja ma racje. Do tego ja tez progesteronu nie robilam do tej pory ale z drugiej strony juz slyszalam opowiesci ze skok templi byl bol jajnikow tez a oo progesteronie okazywalo sie ze zadnej owulacji nie bylo.

    Picja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to do tej pory nie wiem czy byla czy to skok po luteinie wiec wszystko wiadomo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A idziesz na badania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie od czterech dni boli brzuch jak na @, teraz to w ogóle czuje jakby zaraz miała przyjść, o co kaman, zawsze boli mnie gdzieś tydzień przed @ i piersi są nabrzmiałe, teraz piersi nic, a brzuch nawala jak oszalały :(

    0b6a28e39b7df0661f2165b6ebfd36e8.png

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mam bialawy wodnisty sluz to jaki zaznaczyc?

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Dziewczyny mnie od czterech dni boli brzuch jak na @, teraz to w ogóle czuje jakby zaraz miała przyjść, o co kaman, zawsze boli mnie gdzieś tydzień przed @ i piersi są nabrzmiałe, teraz piersi nic, a brzuch nawala jak oszalały :(

    0b6a28e39b7df0661f2165b6ebfd36e8.png
    Moze dopiero owulacja bedzie.... nic nie wywnioskujemy... niestety za malo danych... ja mam taki bol na owu. jakbym okres miala dostac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina0701 wrote:
    Jak mam bialawy wodnisty sluz to jaki zaznaczyc?
    Ja to nigdy nie wiem :P Ale po owulacji zaznaczam kremowy :) Bo wodnisty plodny powinien byc przezroczysty czyli jak woda totalnie.

  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zauwazylam wodnisty ale bialwy.bialy z woda

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przyszły moje testy owu i tak mnie kusi, żeby zrobić, ale nie mam jak, jestem w pracy :/ kurdeeee

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina0701 wrote:
    Ja zauwazylam wodnisty ale bialwy.bialy z woda
    To kremowy zaznaczaj. moj kremowy zawsze jest taki jakby rozwodniony, nie mam takiego gestego, albo jest bialy lepki i mniej go to wtedy lepki zaznaczam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Właśnie przyszły moje testy owu i tak mnie kusi, żeby zrobić, ale nie mam jak, jestem w pracy :/ kurdeeee
    Zrob wieczorem, kolo 22. Mnie jedna z dziewczyn powiedziala zeby tak robic i u mnie sie sprawdzilo, do tej pory zaden tescior mi nie pokazal pozytywu a o 22 juz tak. Pamietaj ze nie wolno siusiac i pic przez dwie godziny przed testem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zrob wieczorem, kolo 22. Mnie jedna z dziewczyn powiedziala zeby tak robic i u mnie sie sprawdzilo, do tej pory zaden tescior mi nie pokazal pozytywu a o 22 juz tak. Pamietaj ze nie wolno siusiac i pic przez dwie godziny przed testem.


    Oki oki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to owulacja ale wiesz co ciri, moj sluz biały jak mleko nie wskazuje na owulacje heh zobaczymy co ten test dzis pokaze. A ciazowy test kiedy najwczesniej mozna zrobic? wiem ze nie liczy sie dni od stostunku tylko od zagniezdzenia, a ile czasu mija od stosunku do zagniezdz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam owulacje bez sluzu plodnego w tamtym cyklu, sluz plodny mialam w okolicach 13 dc a owulacje 10 dni pozniej, do tego jeszcze sluz plodny konczy sie ZWYKLE ale to nie jest regula dzien przed owulacja, wiec jesli ja masz dzis (A tego test owulacyjny CI nie pokaze, wczoraj tak ale dzis juz nie) To sluzu moze nie byc, szczyt sluzu owulacyjnego zwykle przypada na dzien przed owu. ale mowie zwykle bo to wszystko zalezy od kobiety, kazda ma inaczej choc reguly sie zdarzaja.
    Test ciazowy najbezpieczniej 13 dni PO OWUACJI, zafniezdzenie zwykle wystepuje miedzy 7-10 dniem po owu ale zdazaly sie wczesniej i pozniej nawet w 12 dpo. Do tego beta zaczyna sie wydzielac mniej wiecej po 48 godzin od zagniezdzenia, czyli od zagniezdzenia zwykle po 3-4 dniach wychodzi test SIKANY (no beta z krwi wyjdzie wczesniej ale tez dopiero po 48 godzinach od zagniezdzenia)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NA 17.06 godz. 19 wizyta u gin. Pasuje jeszcze wcześniej skoczyć do rodzinnego po skierowanie na podstawowe badania oraz tsh. Dobra data bo będzie środek cyklu. Już się stresuje a tu jeszcze musze się obczytać i przygotować żeby wiedzieć co chce :)

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ