X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A idziesz na badania?
    ja? ja od 2 tygodnie czekam na wyniki lh, proesterony, krzywej cukrowej, przciwciał estradiolu i c peptydu :P takie laboratorium

    jestem 5 dni po owu a nie mam nic- ani bolesnosci piersi i wrazliwośc sutków ustała. mam tylko zakwasy od serduszkowania normalnie- ałe podbrzusze mam zakwasowane:P I senna jestem. Aż sie zastanawiam czy ta luteina nie jest jakas przeterinowana. Bo nawet jakby owulki nie było to lueina przeciez wywołuje objawy poowulacyjne. A tu nic....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 12:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, rozumiem że taki test owulacyjny z drugą kreską ledwie widoczną jest negatywny tak? To co ta blada kreska oznacza powiedzcie

    IMG201506_wswhhnq.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 12:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Pozytyw jest jak dwie kreski sa takie same albo testowa ciemniejsza od kontrolnej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie nic nie oznacza- chyba tylko to, ze hormon lh gdzies tam sobie jest ale w wartości nie oznaczającej owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszke rozciagliwego sluzu przy szyjce mam sle minimalnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale spokój tu dziś :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szoku, przed chwila zdarzyło sie cos dla mnie niesłychanego. Dosłownie zalał mnie mleczny śluz w pomieszaniu wręcz z glaretką...Myslałam najpierw,że to po luteinie, ale luteinę aplikuję o 15 i jeszcze dzis nie wkładalam- zdeszta zawsze leci mało co bo wiekszość sie wchłania...A tu takie jaja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz to moze cos znaczyc ;p albo nie musi ja po lekach na infekcje po 4 dawce mialam na nastepny dzien i to kolo poludnia taki wyciek e pracy ze az majty mialam mokre... ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Jestem w szoku, przed chwila zdarzyło sie cos dla mnie niesłychanego. Dosłownie zalał mnie mleczny śluz w pomieszaniu wręcz z glaretką...Myslałam najpierw,że to po luteinie, ale luteinę aplikuję o 15 i jeszcze dzis nie wkładalam- zdeszta zawsze leci mało co bo wiekszość sie wchłania...A tu takie jaja.


    A czemu nie zrobisz testu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima wrote:
    Ja tez Was witam !
    Wiesci takie temp. wysoko a test - nawet cienia nie ma. Wiec kolezanki. ktore sie tak martwily, ze beda same to nas jednak wciaz jest wiecej ;)
    Moze to i dobrze, ze nie ma II kresek bo nie dlugo jedziemy na wakacje :D Przynajmniej bedzie na luzie bez stresow.


    Ja nie kumam tych testów. Raz pokaże cień, cień bo cień ale jest, więc stężenie hormonu jest a rano jak testujesz to nagle znika?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten hormon jest w naszym organizmie caly czas w pewnym stezeniu chodzi o to ze duzy wyrzut hormonu jest przed owulacja on z tego co pamietam odpowieada za przygotowanie macicy czy jajowodow do pekniecia jajeczka ale nie jestem pewna. To ze jest wyrzut hormonu jeszcze np nie oznacza ze do owulacji dojdzie to jest tylko sygnal dla organizmu ze jest na to gotowy i teraz od wielu czynnikow zalezy czy czy tej owulacji dojdzie. Ja w poprzednich cyklach mialam prawie caly czas widoczna druga kreske i to dobrze widoczna ale mocniejsza byla tylko przed owu. Teraz np w ogole nie mam drugiej krechy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    A czemu nie zrobisz testu?
    5 dni po owulacji żaden test nie wyjdzie, nawet ten z krwi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ten hormon jest w naszym organizmie caly czas w pewnym stezeniu chodzi o to ze duzy wyrzut hormonu jest przed owulacja on z tego co pamietam odpowieada za przygotowanie macicy czy jajowodow do pekniecia jajeczka ale nie jestem pewna. To ze jest wyrzut hormonu jeszcze np nie oznacza ze do owulacji dojdzie to jest tylko sygnal dla organizmu ze jest na to gotowy i teraz od wielu czynnikow zalezy czy czy tej owulacji dojdzie. Ja w poprzednich cyklach mialam prawie caly czas widoczna druga kreske i to dobrze widoczna ale mocniejsza byla tylko przed owu. Teraz np w ogole nie mam drugiej krechy.
    Ciri- ja też- od kiedy robię testy nigdy nie miałam tylko 1 kreski

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ten hormon jest w naszym organizmie caly czas w pewnym stezeniu chodzi o to ze duzy wyrzut hormonu jest przed owulacja on z tego co pamietam odpowieada za przygotowanie macicy czy jajowodow do pekniecia jajeczka ale nie jestem pewna. To ze jest wyrzut hormonu jeszcze np nie oznacza ze do owulacji dojdzie to jest tylko sygnal dla organizmu ze jest na to gotowy i teraz od wielu czynnikow zalezy czy czy tej owulacji dojdzie. Ja w poprzednich cyklach mialam prawie caly czas widoczna druga kreske i to dobrze widoczna ale mocniejsza byla tylko przed owu. Teraz np w ogole nie mam drugiej krechy.

    Ale mi chodzi o ciążowy test, na przykładzie CIRI

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    5 dni po owulacji żaden test nie wyjdzie, nawet ten z krwi:)

    A może miałaś owulke 9 dc? Ja nie wiem, jakoś nie jestem przekonana do tych wykresów heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Ja nie kumam tych testów. Raz pokaże cień, cień bo cień ale jest, więc stężenie hormonu jest a rano jak testujesz to nagle znika?
    Aaaa o ciazowy ci chodzi? Ja tez mialam cien i to o wiele bardziej widoczny niz maxima a ciazy nie bylo. Czasem torbiel powoduje ze beta jest w moczu a czasem po prostu sa wadliwe. Czasem ciaza jest ale sie nie utrzumuje zadna z nas nawet nie wie jak czeto byla w ciazy i nie wiedziala. Poprostu tak juz czasem jest. Sa tez czynniki ktore falszuja testy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    A może miałaś owulke 9 dc? Ja nie wiem, jakoś nie jestem przekonana do tych wykresów heh
    Jak nic nie pokrecilam to Picja chyba byla u ginekologa i na pewno nie byla po owulacji. Ale to moze osoby pomylilam ;p

    Picja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    A może miałaś owulke 9 dc? Ja nie wiem, jakoś nie jestem przekonana do tych wykresów heh
    Miałam monitoring więc nie miałam 9-ego:)bo nie było wtedy pęcherzyka, a nawet jesli to miałam wtedy endometrium wykluczające jakąkolwiek możliwość ciąży:). Owulację czuję i wiem że była 17-ego dnia cyklu:) Zreszą są dwie fazy temperatur:) No i cykle 33-35 dni:)

    Ciri- ja w zeszłym cyklu miałam bladziocha 3 dni przed miesiączką:( a mój lekarz zabronił mi testów przed miesiączką- jedna trzecia ciąż ulega takiemu wczesnemu usunięciu w trakcie miesiączki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 16:05

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już schizuje, staram się nie myślec o tym ale nie idzie heh

    Picja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Miałam monitoring więc nie miałam 9-ego:)bo nie było wtedy pęcherzyka, a nawet jesli to miałam wtedy endometrium wykluczające jakąkolwiek możliwość ciąży:). Owulację czuję i wiem że była 17-ego dnia cyklu:) Zreszą są dwie fazy temperatur:) No i cykle 33-35 dni:)

    Ciri- ja w zeszłym cyklu miałam bladziocha 3 dni przed miesiączką:(
    A ja 2 cykle temu jak myslalam z okres mi sie spoznia. Wtedy nie widzialam ze owulka była pozniej ale dwa dni pozniej dziwny okres mi sie pojwil i polecialm do gina i powiedzial ze raczej tam nic nie bylo ale nic nie jest pewne wiec dostalam skierowanie na bete.

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ