X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 14 listopada 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji.
    Wczoraj ok 11.00 miałam pozytywny test owulacyjny, wieczorem juz ledwo widoczna kreska, lekarz na USG powiedział mi wczoraj, że mam pęcherzyl 17mm i dziś powinna być owu. Śluzu rozciągliwego jakoś nie widzę za dużo natomiast mikroskop owu Afrodyta nic wogole nie pokazuje.

    https://ovufriend.pl/graph/174de252c410733c71bf87aa9e4ff71f

    Już nie wiem czy ta owulka będzie czy nie, a może już była :)
    Jak uważacie. Z góry dziękuje :)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 14 listopada 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy moze byc az taka duża róznica tepm.? W ustach mam 36,5 a w pochwie 36,9. martwie sie ze mam za niskie yemp. :( Zrekniecie na wykres?

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    lala86
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 listopada 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 wrote:
    Kochana moim zdanie oulka była 19 dnia cyklu. Owu zapewne zgłupiał bo 24 dnia znowu nastąpił spadek. Gdzie mierzysz temp? A zdarzyło Ci sie ze miałas dwie owulki w 1 cyklu. Niektore kobiety tak mają. Ale takie rzeczy wykaze tylko test owulacyjny:(
    nigdy w sumie nie miałam podwojnej owulacji, nie wiem kurcze, martwię się bo ZAWSZE po owulacji miałam wrażliwe sutki a tym razem nie mam ;/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 listopada 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag... wrote:
    Dziewczyny proszę o pomoc w interpretacji.
    Wczoraj ok 11.00 miałam pozytywny test owulacyjny, wieczorem juz ledwo widoczna kreska, lekarz na USG powiedział mi wczoraj, że mam pęcherzyl 17mm i dziś powinna być owu. Śluzu rozciągliwego jakoś nie widzę za dużo natomiast mikroskop owu Afrodyta nic wogole nie pokazuje.

    https://ovufriend.pl/graph/174de252c410733c71bf87aa9e4ff71f

    Już nie wiem czy ta owulka będzie czy nie, a może już była :)
    Jak uważacie. Z góry dziękuje :)
    jsk na moje owu już była czekaj kilka dni program wyznaczy owu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2013, 13:07

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 listopada 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laka86 wrote:
    Dziewczyny czy moze byc az taka duża róznica tepm.? W ustach mam 36,5 a w pochwie 36,9. martwie sie ze mam za niskie yemp. :( Zrekniecie na wykres?
    penwie ze może być ! ja np. pod pacha dziś miałam 37,1 a w pochwie 36.4 ! wiec nie martw się najważniejsze ze owu była ! :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 14 listopada 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka 24- dzięki
    teraz przeczytałam, że luteina podnosi temp, a mam brać od 16dc,więc juz nie wiem.
    Jutro ide do lekarze na usg tv zeby mi potwierdził, pozatym ta moja lekarka jakaś dziwna i przyda się opinia innego lekarza.

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 14 listopada 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ag.. no pewnie idz i zobaczysz co ci powie

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 15 listopada 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mozecie zobaczyc na moj wykres ? martwie sie :( czyzby bezowulacyjny ;(?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie,ze ten cykl musisz sobie odpuscic,nie wyglada na to by owulacja sie pojawila

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 15 listopada 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka24- mi też spadła temp a owulacja była- może niekoniecznie bezowulacyjny.

    Ja właśnie wróciłam z USG- owulka była wczoraj:)zalecenie- mam jechać do męża i zrobić to na biurku byle szybko:D
    najsympatyczniejsza pani dr na świecie- jak twierdzi uwielbia swoją pracę :) wytłumaczyla mi wszystko ze szczegółami.
    Także zobaczymy jak będzie.

    staraczka24, Lenuś lubią tę wiadomość

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • Jola85 Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i nie bardzo ogarniam o co chodzi w tych wykresach. Zawsze wiedzialam kiedy mam owulkę ale za pierwszym razem z monitorowaniem na tej stronie chyba wszystko powariowało. Proszę o pomocy interpretacji. Pozdrawiam

    Jola
  • Jola85 Nowa
    Postów: 5 8

    Wysłany: 15 listopada 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6449743855149fd98a6ef90c73f68a9d.png

    Jola
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sfiksuję przez moje oryginalne wykresy błagam o interpretację :)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 16 listopada 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b44fbab7275a3ef7585bb420a9073efb.png

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam przekonana, że nt. owu wiem dosyć dużo, ale już sama nie wiem czy mój tok myślenia jest dobry.
    Wykres wyznaczył mi w 13 dc, że była owu.
    Temp. w 18dc została zignorowana (ponieważ nie była mierzona jak zwykle o 6.00 tylko o 11.30 i nie od razu po przebudzeniu się tzn. wczesniej wstalam z lozka). Dzisiaj "dla zabawy" odznaczyłam opcję w tymże dniu i wyskoczyła informacja, że owu została przeniesiona z 13dc na 17dc. Wg mnie prawdopodobna wersja jest, że owu była w 13dc, ze względu na temp., ale robilam testy owu a one mi cos innego pokazywaly... Z gory dzieki za poswiecony czas :)


    6386eef0ad3c628a1be3013e11aad773.png

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 16 listopada 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xXxXx wrote:
    Dziewczyny, byłam przekonana, że nt. owu wiem dosyć dużo, ale już sama nie wiem czy mój tok myślenia jest dobry.
    Wykres wyznaczył mi w 13 dc, że była owu.
    Temp. w 18dc została zignorowana (ponieważ nie była mierzona jak zwykle o 6.00 tylko o 11.30 i nie od razu po przebudzeniu się tzn. wczesniej wstalam z lozka). Dzisiaj "dla zabawy" odznaczyłam opcję w tymże dniu i wyskoczyła informacja, że owu została przeniesiona z 13dc na 17dc. Wg mnie prawdopodobna wersja jest, że owu była w 13dc, ze względu na temp., ale robilam testy owu a one mi cos innego pokazywaly... Z gory dzieki za poswiecony czas :)


    6386eef0ad3c628a1be3013e11aad773.png

    Na wykresie owulka jest zaznaczona 13. dnia. Trudno mi coś stwierdzić a samą temp. nie powinno się sugerować, bo ona może podskoczyć od 3 dni przed do 4 dni po owulacji. Dobrze jest dokładnie obserwować cykl i zaznaczać w którym dniu śluz jest najlepszej jakości czyli ma najwięcej objawów płodności. Niestety w OF nie ma takiej opcji, bo jest tylko w danym śluzie jeden objaw płodności albo rozciągliwy albo wodnisty a to o wiele za mało bo np. też jest ważne czy śluz jest np. szklisty itp. Ale można sobie tak dla siebie zaznaczać w notatkach wygląd, konsystencję śluzu.
    Mianowicie jeżeli występuje śluz takiej samej jakości więcej niż jeden dzień to wtedy ostatni dzień tego śluzu jest najbliżej owu, bo dokładnego dnia raczej nie można stwierdzić tylko w przybliżeniu.
    Jeżeli u Ciebie najlepszej jakości ( w porównaniu ze śluzem w innych dniach) śluz występował w 13 dniu lub był to ostatni dzień śluzu najlepszej jakości to wg. mnie na wykresie jest wszystko dobrze zaznaczone. Wiem z własnego doświadczenia, że OF nie zawsze prawidłowo wyznacza dzień owulacji.
    Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to na ile mogę chętnie odpowiem :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    kochane bardzo prosze o wasze opinie na temat mojego wykresu.. co o nim myslicie? mi sie wydaje ze to cykl bezowulacyjny.. chociaz na poczatku cyklu przez jakis czas nie mierzylam tempki ale to chyba bylo za wczesnie na owulke.. cykle ma roznie: najkrotszy 27 dni a najdluzszy 33.



    https://ovufriend.pl/graph/23ecc00b61e42a37efb2ba92311fefd6

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jeszcze sluz.. nie pamietam kiedy osatnio go az tyle bylo i zeby tak dlugo byl.. normalnie caly czas czuje wilgoc i uczucie jakby sie cos ze mnie wylewalo :-) podobnie jak w czasie @..

  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 18 listopada 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, powiedzcie mi dlaczego w fazie lutealnej mam takie skoki temp.? Moja druga faza raczej jest spokojna, a tym razem takie wygibasy.. hmm w tym cyklu dodatkowo do progesteronu lekarz dołożył mi jeszcze duphaston, więc może takie skoki to przez większą dawkę progesteronu. Ja chyba niedługo zwariuję....

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 18 listopada 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chyb zwariuje, czyżbym miała cykl bezowulacyjny ? ;/ dziwi mnie fakt ze mam takie rowne tempki n początku NIGDY tak nie miałam potem te skoki..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ