X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie wysokie wartości są po ovu :)

    Aldenka lubi tę wiadomość

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    A u mnie nic,Ovu nie wyznaczył owulacji,chyba cykl bezowulacyjny.Mam cykle 31 dniowe.a64758bba3b9bc5418057ca534197634.png[/url Chyba sobie odpuszczę mierzenie temperatury w tym cyklu.

    Też myślałam, że to cykl bezowulacyjny w;) a iOVU wyznaczył owulację dopiero dzisiaj na 06.01 także myślę, że u Ciebie też może dopiero zaznaczyć;)

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy,dziś nie zaznaczył może jutro.Nie będę się stresować co ma być to będzie,jeżeli się nie udało tym razem, też nie będę rozpaczać.Stwierdziłam że podejdę na luzie to może przyniesie w końcu upragnione dwie kreski.

    ignite
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poradxćie co rozbić. Mam cykle monitorowany. Dziś program wyznaczył owulacje, zaznaczę, że raczej błędnie, bo kolejnego dnia byłam na monicie i pecherzyk jeszcze by ł i to mały - 16 mm. W tym cyklu pecherzyk rośnie pomalutku, ale rośnie (róśł?, patrz- notatki do wykresu).
    Przedwczoraj lekarz stwierdził, zebym przyszła w piątek skoro pęcherzyk rosnie tak wolno. Ale u mnie już od wczoraj wzrost tempki, a wczoraj śluz przestał byc rozciągliwy, był tylko wodnisty. Serduszkowanie juz nas męczy W tym cyklu zwłaszcza, że jest na komendę a mąż przeziębiony;p
    Myslicie, że jestem już po ovu bądź po prostu coś się skopało i i tak ovu nie będzie? I czy warto by było isć na monit jednak dzisiaj?
    I drugie pytanie - rozumiem, że program jeszcze może zmienić owulację biorac pod uwage kolejne temperatury tak? A jesli tego nie rozbi, czy mozna to jakos ręcznie wustawić? Czy jest mozliwość zaznaczenia monitoringu?

    I jeszcze jedno - dlaczego owulacja zaznaczona linia przerywaną z komentarzem co do śluzu : "brak danych" skoro w tym dniu zaznaczyłam sluz rozciagliwy?? ;)
    pozdrawiam
    Szysza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 09:32

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wchodzę w Twój wykres to pokazuje listopadowy.Trochę chaotycznie napisałaś,(dziś wyznaczył Ci ovu,a kolejnego dnia?tzn.wczoraj?nie rozumiem)Przepraszam ale też 2 pytania nie rozumiem.Co chcesz ręcznie ustawiać?monitoring od gina?możesz go zaznaczyć

    ignite
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz poprawiłam wykres w miniatrurce na biezący - sorry za zamieszanie.
    Dziś program wyznaczył owulację na niedzielę, a w poniedziałek byłam na monicie i był pęcherzyk 16 mm:)
    A drugie pytanie - chodzi mi o to, czy w tym programie jest jakas opcja zaznaczenia wyniku monitoringu która skoryguje owulację wyznaczona przez program na podstawie temperatury - bo jak widac u mnie jest źle, choć zdje się - jeszcze moze sie skorygowac po wprowadzeniu kolejnych temperatur.
    I trzecie - czemu linia przerywana? ('śluz - brak danych")
    :)

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie ma takiej opcji żeby skorygować.Program jest chyba tak ustawiony że bierzę pod uwagę śluz i temp.Linia przerywana jest bo (u mnie też była w poprzednim cyklu,ale po 2 dniach program poprawił na stałą),jeszcze ovu będzie brał pod uwagę temp. i pewnie póżniej Ci wyznaczy.A co do śluzu nie mam pojęcia dlaczego Ci nie zaznaczył.Mi normalnie zaznacza.Sprawdz może i wpisz inny rodzaj śluzu niż rozciągliwy(np,lepki)i zobaczysz czy CI zaznaczy(może Ovu tak jest ustawione).Może wypowie się ktoś kto bardziej się zna.A co do monitu to idż,wtedy będziesz miała pewność na 100% czy pęcherzyk jest lub go nie ma i czy po owulacji.

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    ignite
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można samemu tylko trzeba wyłączyć automatyczne rozpoznawanie owulacji czy jakiś tak. Jest to pod wykresem. Wtedy można zaznaczyć samemu.

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Czesiowa Ekspertka
    Postów: 136 128

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można też zaznaczyć monitoring cyklu ale nie wiem czy OVU bierze to pod uwagę

    oar8s65g9omx2k0o.png
    12 cs szczęśliwy !
    3 cs Ovarin
    2 cs żel conceive plus
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u lekarki na oddziale i zrobiła mi USG,nie miała czasu za dużo więc mnie nie uspokoiła..powiedziała ,że jest płyn w macicy i lewy jajnik jest rozpulchniony..nie wiem co myśleć. Dopiero za tydzień mogę testować,ale to wieczność!

    zem3anlis7huurhv.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I więcej nic nie powiedziała? Co i jak? Czy wszystko w porządku?

    ignite
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba znaczy, że ovu była

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie za bardzo nie miała czasu..nic pozostaje czekać,w poniedziałek mam mieć okres,wtedy zrobie test. Wczoraj też robiłam i druga wyszla ale niewyrazna ale to pewnie dalej po tym zastrzyku z ovitrelle

    zem3anlis7huurhv.png
  • Goniąc marzenia Przyjaciółka
    Postów: 254 45

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze mowila ze to możliwe krwawienie miedzy owulacyjne..jeszcze mnie chorobsko chyciła. Jestem przeziębiona,dlatego też dziś moja temperatura skoczyła 36,93 do 37,22?

    zem3anlis7huurhv.png
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie pozostaje Ci nic innego jak czekać

    ignite
  • Nelinka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam z prośbą o zerknięcie na mój wykres. Oczywiście jak wspomniałam wcześniej - tempki wpisałam tyle co mi się uchowało przed straceniem aplikacji i danych, tak więc i ovu wyliczyło według obecnych temperatur, że mam owulację dopiero co jest nieprawdą na 90%, bo nawet w dniu przewidywanej owulacji miałam wodnisty śluz i bóle owulacyjne jajników, także jestem prawie święcie przekonana, że to się nie przesunęło :(

    4 dni temu na teście bladzioch bardzo bardzo ledwy, dzień później negatyw. Dzisiaj dzień spodziewanej @ i cisza. Lekkie pobolewania od kilku dni takie a'la miesiączkowe, ale wciąż zero. Dodatkowo zamiast sahary mam śluz, nie za dużo, ale jest kremowy, raz na dzień jakaś mała ilość lekko żółtego, więc pomyślałam - może jakaś infekcja. No ale, tak akurat na dwa dni przed okresem? Dzisiaj znowu zrobiłam test, bo temperatura nie spadła, tylko się trochę podniosła. W ogóle dziwne mam skoki - nigdy nie miałam czegoś takiego...
    Jest sens robić betę? Poczekać? Czy może iść do lekarza od razu bo może jakaś infekcja? :/
    1a535d873d083ae1eb925577466d2566.png

  • Aldenka Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5c2d67b1cfdb982d98920aad9cd71d5c.png Kochane staraczki.. to moj pierwszy miesiac z Wami. Staramy sie 6 miesiąc.. :) pierwszy raz mierze temp. Robiłam testy owulacyjne.. nie byłam na monitoringu. Co sadzicie? :)

    Aldelka
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Grunt aby serduszkowac w dni około owulacyjne.Testy ovu robiłaś wcześniej czy tylko w tym cyklu?sprawdzasz szyjke?

    ignite
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy mogłabym Was prosić o zerknięcie na mój wykres? Bardzo się ucieszyłam z tak gigantycznego skoku ale te dwie późniejsze tempki mnie załamują. Dodam, że nie byłam chora, spałam tak jak zwykle, nic nie odbiegało od normy. Pytanie moje brzmi, czy była owulacja, czy jednak nie i skąd ten spadek?

    c2f0dde3e9c9bf661a6f87737cd837ee.png

    f1d9680377.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak trochę dziwnie to wygląda. Zobacz czy jutro znowu nie odbije

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
‹‹ 811 812 813 814 815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ