X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

temperaturka

Oceń ten wątek:
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 20 lutego 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dalej bez @ masakra normalnie, pierwszy raz tak mam że nie ma @ a dzidzi też nie

    marzenia się spełnią
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane powiedzcie mi czy to nie dziwne ze mam dosc niska temperature po owulacji? najwyzsza jak do tej pory to 36.64. Myslalam ze po owu to sie ma np. 36,80...

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 lutego 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Kochane powiedzcie mi czy to nie dziwne ze mam dosc niska temperature po owulacji? najwyzsza jak do tej pory to 36.64. Myslalam ze po owu to sie ma np. 36,80...
    Nie ważne na jakim poziomie jest temp. ważne jest aby był skok po owulacyjny. U jednych po skoku temp. będzie ok 36,8 -37,0 a u innyc po skoku nie przekroczy 36,7. To też zależy od tego o której godz. mierzysz temp. Bo z czasem ona się zmienia. Im później mierzysz tym jest wyższa.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Nata Autorytet
    Postów: 1747 2375

    Wysłany: 23 lutego 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny w ciągu dnia temperatura podnosi się o ile kreseczek??

    Nasz Aniołek [*] 8tc 12.08.13r.
    rfnnk6n.png
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ