X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia89 wrote:
    Znalazłam wreszcie wątek o testach... Witajcie, jestem tu nowa, chciałabym się dowiedziec czy warto kupować te testy, jedni mówia że pomagają inni ze nie... Jaka jest wasza opinia?

    Najlepiej jak sprawdzisz sama na sobie.
    U mnie się sprawdziły. Obserwację łączyłam z mierzeniem temperatury, badaniem szyjki i obserwacją śluzu tylko byłam tą szczęściarą, która śluzu miała zawsze bardzo dużo, a to daje bardzo dużo.
    Miałam nieregularne cykle, ale zawsze dokładnie po 15 dniach od pozytywnego testu dostawałam @. Byłam też na monitoringach i miałam potwierdzenie, że owu występuje jakieś 2 dni po pozytywnym teście.
    U mnie zawsze pozytywne testy były 2 dni, czasem zdarzyło się 3 ale to były pojedyncze sytuacje. I robiłam koło godziny 13 bo po powrocie z pracy zawsze jadłam, coś wypiłam i przy wieczornym testowaniu nigdy pozytywna kreska nie była tak ładnie mocna jak ja robiona koło godziny 13 :)

    Ja będę polecać.U mnie się sprawdziły. Jestem w 16 tc :-)

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)

    Ja testowanie zaczęłam od wczoraj. Dziś dołączyło mierzenie temp :)
    Trzymam kciuki za Was i za Siebie! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze zapytam te bardziej doświadczone...
    Jaka godzina do testowania lepsza (bardziej wiarygodna?) 10-12 czy 16-18?

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    A jeszcze zapytam te bardziej doświadczone...
    Jaka godzina do testowania lepsza (bardziej wiarygodna?) 10-12 czy 16-18?
    Ja zawsze robiłam po południu 17-18.

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie :)

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a46dfa2731fe.jpg
    Myślicie ze to już pozytyw?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a46dfa2731fe.jpg
    Myślicie ze to już pozytyw?
    :

    Jak najbardziej :)

    U mnie dziś wg ovu powinny być dwie krechy a tu ani widu ani słychu... mocna jedna :/

  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a46dfa2731fe.jpg
    Myślicie ze to już pozytyw?
    pozytywny jak nic :) Do dzieła! :D

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • Niunia 12 Koleżanka
    Postów: 61 2

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test owulacyjny gdy zaczął mi boleć jajnik z prawej strony i pokazały się 2 kreski z tym że kreska testowa była dużo mocniejsza od kreski kontrolnej. Przez 2 dni miałam 2 kreskę ciemniejsze natomiast jak zrobiłam wczoraj kreski były takiego samego koloru. Dziś jednak kreska kontrolna była ciemniejsze od testowej. Jak myślicie jest szansa na ciążę wpolżyliśmy przez cały tydzień

  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 19 lutego 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie polecacie testy owulacyjne z allegro?

    Oilka lubi tę wiadomość

  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 23 lutego 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Proszę o opinię czy test pozytywny czy negatywny. Wiadomo... Człowiek sobie wmawia to co chce zobaczyć :) https://zapodaj.net/93981fda01746.jpg.html

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mój pierwszy test. Proszę o pomoc przy interpretacji

    2e5f7d987e5f.jpg

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Chce dolaczyc do tego watku. Otoz niestaram sie teraz (do kwietnia sie stralam) o dzidzie z przyczyn prywatnych ale chcialabym nauczyc sie odrozniac objawy na przyszlosc . Wiec robie testy owu dalej i dzis jest 10 dc . Czy mozliwe jest ze wcziraj 9dc i dzis z rana ( ten ostani na dole sprzed 30 m juz negatyw.) mam pozytywne testy owu czyli wyszloby ze juyto mam owu 11 dc. Testy robie z app femmometr i ona wskazala mi dzis ze jest owu. Cykle mam 28 lub 35 niewiem
    Od czego to zalezy. Poprzedni byl 35 wiec tera wypada na 28 . Zobaczymy. https://zapodaj.net/bc4f3e8462a27.jpg.html Tu sa moje testy zaczelam w miare szybko.

  • Filipka1 Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okresie owulacyjnym warto robić testy 2 razy dziennie, rano i wieczorem, aby nie przeoczyć piku

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipka1 wrote:
    W okresie owulacyjnym warto robić testy 2 razy dziennie, rano i wieczorem, aby nie przeoczyć piku
    Robie testy nawet 3 razy dziennie. Ale
    Mysle ze rzeczywiscie owu byla dzis 11 dzien . Bo dzis juz jasne kreski wychodza

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Robie testy nawet 3 razy dziennie. Ale
    Mysle ze rzeczywiscie owu byla dzis 11 dzien . Bo dzis juz jasne kreski wychodza


    A może spróbuj mierzenia temperatury. Mi to bardzo pomogło poznać swoje Cykle. Wiedziałam kiedy owulacja była itp.

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    A może spróbuj mierzenia temperatury. Mi to bardzo pomogło poznać swoje Cykle. Wiedziałam kiedy owulacja była itp.
    Zaczne id przyszlego cyklu

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Zaczne id przyszlego cyklu
    Pamiętaj, że musi to być termometr z dwoma miejscami po przecinku i mierzyć codziennie rano o tej samej godzinie. Ja wstaje o 6:30 a o 6 zawsze mierzę 😉 wtedy jeszcze krótka drzemka 😜😅

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    Pamiętaj, że musi to być termometr z dwoma miejscami po przecinku i mierzyć codziennie rano o tej samej godzinie. Ja wstaje o 6:30 a o 6 zawsze mierzę 😉 wtedy jeszcze krótka drzemka 😜😅
    Tak tak wiem sa odpowiednie termometry do tego. Mysle ze testy sie nue mylily . Bol jaknikiw dzis to potwierdza chyba. Jeszcze mam pytanie czy testy jeszcze pozytywne wykda w dzien owulacji czy juz nie ?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Tak tak wiem sa odpowiednie termometry do tego. Mysle ze testy sie nue mylily . Bol jaknikiw dzis to potwierdza chyba. Jeszcze mam pytanie czy testy jeszcze pozytywne wykda w dzien owulacji czy juz nie ?

    Czasem tak, czasem nie. Zależy od osoby, chorób. Dlatego warto mierzyć temperaturę i sprawdzać śluz, wtedy wiadomo, który dzień był bardziej realny. Choć przyjmuje się, że ważny jest pierwszy test pozytywny.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ