X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

z nadwaga...

Oceń ten wątek:
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki, czy jest tu ktos z nadwaga starajacay sie o dzidzi? Jakie macie problemy? ile z was bez problemu zaszła...pozdrawiam xx

    agniesja lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:22

    Paryzetka83 lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to ja chyba nie będę pisać ja mam 40 kg nadwagi teraz walczę z wagą i od kwietnia zrzuciłam już 8,5 kg ale jeszcze długa droga a latka lecą

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje koleżanki również miały nadwagę, a nie przeszkodziło im to doczekać się dzidziusia- więc szansa oczywiście jest. Znam też osoby z niedowagą, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Nie ma reguł, więc jest nadzieja :)

    yoosta33, Redhotka lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane ja tez mam duuuuuza nadwage...jest mi cholernie ciezko isc na diete...chyba same wiecie jak to jest :(
    Mysia ja tez mam duzo znajomych puszystych co sa mamami..z reszta nie bede daleko szukac bo w mojej rodzinie kobiety sa puszyste i maja minimum 2 dzieci/moja mama 3/...nie wiadomo o co tak naprawde chodzi...moze za bardzo chcemy? ja zaczynam od badania hormonow i moj chlopak od badania nasienia...a pozniej sie zobaczy...Pozatym kupilam sobie żel Conceive Plus - lubrykant wspomagający zajście w ciąże...łudze sie a moze faktycznie pomoze :)
    pozdrawiam was serdecznie xx

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaboo - ile masz lat? Ja mam 33 i staram sie o pierwsze szczescie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja mam 33 lata i jakieś 30 kg nadwagi - ważę 93 kg. O dziecko staramy się piąty cykl. Od miesiąca biorę Metformax i lekarz gin chce, żebym schudła. No już 2 kg zjechałam, ale daleka droga przede mną.

    Zdrowo to ja się odżywiam od lat. I tyję. eh.
    Generalnie wyniki w normie. TSH 2,7 ciut za duże jak dla staraczki, no i progesteron mam za niski, bo 10 w 21 dc.


    Dlatego właśnie, jutro idę do endokrynologa.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:22

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 34 lata. Jestem gruuuba (nie zadne tam 5 kg nadwagi). To moj drugi cykl staran i sie udalo :-)

    Mysia 15, agniesja, yoosta33, Reggina, Rutelka, kis, Redhotka, VooDooDoll lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimer-gratulacje :*
    dajesz nadzieje:)
    chociaz ja pochodze z rodziny gdzie sa same grubaski i kazda ciotka kuzynka czy moja mamusia ma minimum 2 dzieci :) otylosc zawsze wtraci swoje 3grosze ale uwazam ze to zalezy od szczescia:)
    trzymam kciuki za cala ciaze i porod;-) no i informuj nas jak fasolka rozkwita :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoosta33 mam 31 latka. Na razie lekarz odkrył że mam bezowulacyjne cykle. Mam też mięśniaka ale nic z nim nie robi nie wiem czemu. No ale lekarz ma zawsze racje.

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaboo zmien lekarza, kurcze jak to nic nie robi...przeciez chodzisz kochana do niego aby Ci pomogl a nie zeby Cie zbywal :(

  • izaboo Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdził że jak zajdę w ciąże to się wchłonie. A jak by go ruszył mógłby macice uszkodzić

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam nadwagę i staram się o dzidziusia do tego od 2 dni nie palę,mam nadzieję że nie przytyję bardziej :/ moja mama paląc zaszła w ciążę miała szczęście jestem zdrowa lecz nie mogę od dłuższego czasu zajść... Dużo osób mówi mi że to przez wagę... :/ ja mam inne zdanie :d

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Jestem tu nowa , mam sporą nadwagę ;( Niestety wszystko przez niedoczynność tarczycy , która mi się odezwała w styczniu tego roku , rzucenie palenia 8,5 miesiąca temu itp ... to nie jest nadwaga 5-10 kg a ok 25 -30 kg ... niestety przytyłam 40 kg przez to co Wam opisałam ... przeszłam na diete bez cukrową i bez mączną ... w ciągu półtora miesiąca schudłam 11,5 kg ;) jestem zadowolona z takich efektów diety bo kiedyś schudnąć pół kg nawet nie mogłam na diecie dukana ...;/
    Liczę , że wszystkie w najbliższym czasie zafasolkujemy <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona...gratulacje .. 11 kg...wow:)
    Napewno w koncu zafasolkujemy :) najwazniejsze to nie myslec obsesyjnie o tym :)
    jak dlugo sie starasz?

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskafeczka...trzymam kciuki abys sie nie zlamala z tymi fajkami...dasz rade :)
    co do wagi... uwazam ze to bredni8e ze to przez nasza wage...po prostu nie mamy takiego szczesciajakinne...ja naprawde znam ogromne kobiety, ktore urodzily 3-3 zdrowych maluszkow :)
    damy rade :*

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Dołączam sie również do was bo może tu znajdę motywacje żeby zrzucić kilka kg... Juz na siebie w lustrze patrzeć nie mogę :( Mam 1,70 cz wzrostu i ważę 90 kg... To dla mnie koszmar... Najgorsze jest to ze nie mam motywacji żeby coś z tym zrobić! Za bieganie, rower, diety zabierałam się milion razy i niczego nie doprowadziłam do końca... Lekarka wprost mi powiedziała ze pasuje zrzucić kilka kg żeby zajść w ciąże, a ja się zabrać za to nie moge...

  • yoosta33 Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mistia
    ja wierze Ci ze naprawde nie tak latwo isc na diete... szlak mnie trafia jak jestem na diecie a pozniej przywale wiecej niz zrzucilam :(
    dlugo sie starasz? jakies badania? jakies problemy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy sie od marca 2014. Po stracie dziewczynek miałam łyżeczkowanie, bo łożysko nie chciało wyjść samo. Po zabiegu miałam robione badania histopatologiczne i wszystko wyszło dobrze. Przez 10 tyg po zabiegu nie dostałam okresu, wiec następne 2 cykle były wywołane Luteiną. Lekarka stwierdziła, że powinnam dostać już normalnie okres, a tu przez 54 dni ani widu ani słychu, wiec znów Luteina i po skończonym okresie zrobić HSG. Jajniki okazały się drożne, a okres sam z siebie pojawił się po 28 dc. Teraz liczę, że ten cykl tez będzie regularny :) Hormony robione wszystko w normie, tarczyca super. I właśnie na ostatniej wizycie lekarka poleciła zrzucić kilka kg bo to nie zaszkodzi, a może pomóc :) Oraz zasugerowała żeby przebadać nasienie męża co już łatwiej będzie mi zostać modelką niż jego gdzieś zaciągnąć :P

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ