X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioła przy staraniach
Odpowiedz

Zioła przy staraniach

Oceń ten wątek:
  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 11 lipca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Nie korzystam ale przygotowalam sie na ten cykl i zakupilam. W ktorym dniu mialas ? Ja mam nieregularne miesiaczki i z tej tabelki ktora znajduje sie w instrukcji nie umiem dopasowac sobie kiedy mam wgl zaczac je robic. Ja mam PCOS to myslisz ze jest sens? Czekam na dobra wiadomosc od Ciebie!! 😊 kiedy testujesz ?

    Miałam owu w 13 dc :) jeśli masz nieregularne cykle to może testuj już. Najwyżej dokupisz więcej testów jak wykorzystasz. I taka moja rada - rób zdjęcia testów po czasie jaki należy odczekać (jest podany w instrukcji). Będziesz dzięki temu miała całą gamę kolorystyczną testów i nawet jeśli w tym cyklu by się nie udało zafasolkować to przy kolejnym cyklu będziesz miała ściągawkę jak powinien wyglądać pozytywny test owu :) Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy pierwszych testach owu często dopowiadalam sobie intensywniejszą albo taką samą barwę kreski testowej. W rzeczywistości była jaśniejsza czyli test negatywny. W tym cyklu robiłam zdjęcia wszystkich testów i dzięki temu jeśli nie uda mi się w tym cyklu to przynajmniej na przyszły będę już wiedziała, który test jest negatywny, a który to już pozytyw 🙂

  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 11 lipca 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    To Ty młodziutka jesteś, ja jestem 90 i niestety kiepskie AMH 1,07, więc dla mnie to ostatni dzwonek, ale niektóre za przeproszeniem tępaki tego nie potrafią pojąć.


    Kotek90 ja też jestem rocznik 90, i z moich znajomych to jeśli zajde przed 30 stka to będę jedną z młodszych mam 😅 no a AMH to inna sprawa. Ale trzeba być dobrej myśli 😊

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 11 lipca 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamalaika wrote:
    Czekam do przyszłej soboty, tj.20 lipiec 😄

    To czekamy razem 😇 ja już nie wiem który to mój cykl , straciłam rachubę. Ale pierwszy na stymulacji. Mi lekarka poleciła zestaw Fertinea i w sumie przyjmuje 2 miesiąc

    Kamalaika lubi tę wiadomość

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy to młode jesteście 😀 Pociesze Was, że ja 88 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamalaika wrote:
    Dziewczyny Wy to młode jesteście 😀 Pociesze Was, że ja 88 🙂

    No to ja pociesze Ciebie 87 😉

    Kamalaika lubi tę wiadomość

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamalaika wrote:
    Miałam owu w 13 dc :) jeśli masz nieregularne cykle to może testuj już. Najwyżej dokupisz więcej testów jak wykorzystasz. I taka moja rada - rób zdjęcia testów po czasie jaki należy odczekać (jest podany w instrukcji). Będziesz dzięki temu miała całą gamę kolorystyczną testów i nawet jeśli w tym cyklu by się nie udało zafasolkować to przy kolejnym cyklu będziesz miała ściągawkę jak powinien wyglądać pozytywny test owu :) Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy pierwszych testach owu często dopowiadalam sobie intensywniejszą albo taką samą barwę kreski testowej. W rzeczywistości była jaśniejsza czyli test negatywny. W tym cyklu robiłam zdjęcia wszystkich testów i dzięki temu jeśli nie uda mi się w tym cyklu to przynajmniej na przyszły będę już wiedziała, który test jest negatywny, a który to już pozytyw 🙂


    To ty mialas super ksiazkowo prawie ze 😊 hmm moze tak zrobie faktycznie. A kiedy sie robi te testy? O jakiej porze dnia czy to obojetne? Nie wiem czy to dobrze gdybym miala na dniach miec owulacje, we wtorek mam laparoskopie 😱 aha i mierze temperature w tym cyklu dzis byl spadek. Test jest pozytywny jesli kreska jest mocno intensywna to oznacza owulacje juz? A jesli blada to ze zbliza sie? Sorki ale jakos nie robilam jeszcze nigdy tych testow i nie wiem jak to działa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 20:51

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    To ty mialas super ksiazkowo prawie ze 😊 hmm moze tak zrobie faktycznie. A kiedy sie robi te testy? O jakiej porze dnia czy to obojetne? Nie wiem czy to dobrze gdybym miala na dniach miec owulacje, we wtorek mam laparoskopie 😱 aha i mierze temperature w tym cyklu dzis byl spadek. Test jest pozytywny jesli kreska jest mocno intensywna to oznacza owulacje juz? A jesli blada to ze zbliza sie? Sorki ale jakos nie robilam jeszcze nigdy tych testow i nie wiem jak to działa.


    Według tego co czytałam to testy lepiej robić wieczorem. Ja mialam takie kupione z internetu i w sumie tylko raz mi pokazały owu. Ostatnio mierzyłam temperature razem z apka. I byłam i ginekologa na monitoringu i pokryła się ze sobą data a test mi pokazał jaśniutka kreskę. Może mam kijowe testy

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaalexa90 wrote:
    Według tego co czytałam to testy lepiej robić wieczorem. Ja mialam takie kupione z internetu i w sumie tylko raz mi pokazały owu. Ostatnio mierzyłam temperature razem z apka. I byłam i ginekologa na monitoringu i pokryła się ze sobą data a test mi pokazał jaśniutka kreskę. Może mam kijowe testy


    O to dobrze bo akurat wieczor 😁 no wlasnie...dlatego nigdy tez jakos mnie nawet nie przekonywaly te testy. Moze zalezy od testow. Ja mam facelle z rossmana.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie moze po jakim czasie torbiel sie wchlania lub peka. Ja tydzien temu mialam usg to byla wlasnie torbiel moze pekla.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    O to dobrze bo akurat wieczor 😁 no wlasnie...dlatego nigdy tez jakos mnie nawet nie przekonywaly te testy. Moze zalezy od testow. Ja mam facelle z rossmana.
    Facelle z Rossmana najlepsze, mi tylko one wychodzą. Testy owu róbcie zawsze wieczorem i przed nie pijcie około 2 godz.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    To ty mialas super ksiazkowo prawie ze 😊 hmm moze tak zrobie faktycznie. A kiedy sie robi te testy? O jakiej porze dnia czy to obojetne? Nie wiem czy to dobrze gdybym miala na dniach miec owulacje, we wtorek mam laparoskopie 😱 aha i mierze temperature w tym cyklu dzis byl spadek. Test jest pozytywny jesli kreska jest mocno intensywna to oznacza owulacje juz? A jesli blada to ze zbliza sie? Sorki ale jakos nie robilam jeszcze nigdy tych testow i nie wiem jak to działa.

    Niektóre kobietki odnotowują spadek temperatury właśnie przed owulacją 🙂

    Wrzucam zdjęcia moich testów z oznaczeniami dni cyklu. Ogólnie osobiście ostrzegam przed testami Horien. Dużo babeczek pisało o nich, że są nieczułe i w moim przypadku też się to sprawdziło. Ja testuje Domowe laboratorium lub Facelle z Rossmana.

    Test 12dc
    https://zapodaj.net/5acfb570e8373.jpg.html

    Test 13dc https://zapodaj.net/8e0bfb14751d6.jpg.html

    Test 14dc
    https://zapodaj.net/6ba0fd9f3cbd2.jpg.html

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Facelle z Rossmana najlepsze, mi tylko one wychodzą. Testy owu róbcie zawsze wieczorem i przed nie pijcie około 2 godz.


    O kurcze a ja wlasnie pije zebym mogla siknac 😁

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamalaika wrote:
    Niektóre kobietki odnotowują spadek temperatury właśnie przed owulacją 🙂

    Wrzucam zdjęcia moich testów z oznaczeniami dni cyklu. Ogólnie osobiście ostrzegam przed testami Horien. Dużo babeczek pisało o nich, że są nieczułe i w moim przypadku też się to sprawdziło. Ja testuje Domowe laboratorium lub Facelle z Rossmana.

    Test 12dc
    https://zapodaj.net/5acfb570e8373.jpg.html

    Test 13dc https://zapodaj.net/8e0bfb14751d6.jpg.html

    Test 14dc
    https://zapodaj.net/6ba0fd9f3cbd2.jpg.html

    Na zdjeciach sa dwa innej firmy?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Na zdjeciach sa dwa innej firmy?
    Tak, te cieniutkie to Horien, a szersze to Domowe Laboratorium.

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/7e660694fe868.jpg.html

    I jak moge to uznac ? Slaba kreska ?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamalaika wrote:
    Tak, te cieniutkie to Horien, a szersze to Domowe Laboratorium.


    Hmm to na horien tez wyszlo normalnie.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    A wiecie moze po jakim czasie torbiel sie wchlania lub peka. Ja tydzien temu mialam usg to byla wlasnie torbiel moze pekla.

    Torbiele miałam często ale małe jak byłam młoda i leczyli je farmakologiczne ale odkąd zaczęliśmy starania miałam dwa razy i na szczęście pękła i organizm się oczyścił ale @ miała bardziej obfity i bolesny. Było to w tym samym cyklu co się pojawiła. Lekarka mi powiedziała że dobrze jak organizm się oczyścić

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 11 lipca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaalexa90 wrote:
    Torbiele miałam często ale małe jak byłam młoda i leczyli je farmakologiczne ale odkąd zaczęliśmy starania miałam dwa razy i na szczęście pękła i organizm się oczyścił ale @ miała bardziej obfity i bolesny. Było to w tym samym cyklu co się pojawiła. Lekarka mi powiedziała że dobrze jak organizm się oczyścić


    A jak farmakologicznie je leczyli? Mi powiedzieli ze nie trzeba bo one pekna albo sie wchlona i tyle. Hmm no tak ale to znaczy ze jak sie oczysci to nie bedzie wiecej? Ja mam czesto niestety..

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie pamiętam ale parę miesięcy temu kupiłam go w rossmanie i też ma dwie cyfry po przecinku. To raczej nie baterie.
    A prze allegro kupywalyscie te termometry czy są dostępne w aptece?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    https://zapodaj.net/7e660694fe868.jpg.html

    I jak moge to uznac ? Slaba kreska ?
    Jeszcze słaba ale już niedługo😊

    luksierre0131 lubi tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ