X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioło zioło zioło
Odpowiedz

Zioło zioło zioło

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 31 października 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo, dzięki :)
    Czy pijącym ziółka też tak skacze w górę libido? Ja gryzę ściany a mąż cały dzień w pracy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2013, 18:51

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 31 października 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie raczej w dół ale myślę że ziółka nic do tego nie mają :-(

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 1 listopada 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie diagnoza PCO, ale dawno zaleczone :) Piję, bo w nie wierzę :D

    zielarka lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MauaKg Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus dzięki za odpowiedź i podpowiedzi ;) mam nadzieję, że Twoja bakteria już zniknęła na dobre?

    Dzień dobry - jestem szczęśliwa.
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 5 listopada 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiem się tego w czwartek :-) oby już bakterii nie było

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 5 listopada 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie czy mozna ziola odstawić w środku cyklu?

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 6 listopada 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego chcesz odstawić?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 6 listopada 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś zle sie zaczęłam czuć po nich no i masakrycznie mi sie cykle wydluzaja po nich....

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 listopada 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola lola, ale nagle zaczęłaś się źle czuć? Masz jakieś bóle, mdłości? Wiesz, jeśli nie daje Ci to żyć i jesteś przekonana o tym, że wszystkiemu winne są zioła, to odstaw w dowolnym momencie.

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 8 listopada 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl po nich był w miarę, choć dłuższy niz normalnie miałam. Ja przed piciem miałam 29 dniowe, zaczęłam pić bo znajoma poleciła, tez miała wyniki wszystkie dobre, mąż tez, zajść w ciaze nie mogła, lekarz ręce rozkladal i zaczęła pić ziola. W drugim cyklu zaszła. Pomyślałam sobie ze nie zaszkodzą, ale jednak odstawilam. Moze rzeczywiście kobiety które maja w miarę regularne cykle i nie maja pco nie powinny pić? Sama nie wiem. Co nie znaczy ze innym nie pomogą, czego wszystkim pijacym ziółka życzę :)

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 24 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy wasi partnerzy też piją te zioła? czy one są przeznaczone wyłącznie dla kobiet?

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie można kupić te zioła? tylko na allegro?
    A dla facetów ta sama mieszanka czy jakaś inna ?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci mogą pić te same ziółka, podobno dobrze wpływają na ruchliwość żołnierzyków:) A kupić można w zielarskim i samemu wymieszać.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore wiesiołka do ok 14 dc ale od nastepnego chcialabym sprobowac tych ziolek bo przymierzam sie do IUI na cyklu naturalnym i moze by pomogly :) jak myslicie czy wiesiolka mozna łączyc z tymi ziolkami o sroki nr 3? i ile sie to pije? tez do owulki?

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piją ziółka i biorą wiesiołek. Ja w pierwszym cyklu picia ziółek miałam mało śluzu i był słabej jakości. a w drugim cyklu śluzu już było więcej może nie był jakiś rewelacyjny ale było go trochę. Ja mam takie szczęście że po owulacji kończę picie ziółek. Wcześniej miałam infekcje a teraz zapominałam pić. A wiesiołek tylko do owulki.
    W drugim cyklu picia ziół czułam jajniki takie ciągnięcie i bóle i wogóle czułam że je mam ;-) Zobaczymy jak to będzie w trzecim cyklu z ziółkami. Dam znać

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Dziewczyny piją ziółka i biorą wiesiołek. Ja w pierwszym cyklu picia ziółek miałam mało śluzu i był słabej jakości. a w drugim cyklu śluzu już było więcej może nie był jakiś rewelacyjny ale było go trochę. Ja mam takie szczęście że po owulacji kończę picie ziółek. Wcześniej miałam infekcje a teraz zapominałam pić. A wiesiołek tylko do owulki.
    W drugim cyklu picia ziół czułam jajniki takie ciągnięcie i bóle i wogóle czułam że je mam ;-) Zobaczymy jak to będzie w trzecim cyklu z ziółkami. Dam znać
    No i nie zobaczę co to będzie w 3 cyklu z ziòłkami bo udało mi się w drugim :-)
    Wszystkim staraczkom życzę powodzenia

    aleksa.wawa, Manieczka86 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zioła na I fazę Wam też tak nie smakują?
    Kupiłam kiedyś były ok. Teraz tego samego sprzedawcy, te same czyli na I fazę i normalnie nie można ich pić. Okropne w smaku. Czyżby tamte był zwietrzałe/stare, że były zjadliwe? Czy o co biega?

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 3 lutego 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja pije Sroczki ziola po raz pierwszy. Na poczatku mialam lekkie bolesci w brzuchu, ale nic niepokojącego, seksić mi sie bardzo chciało choć nie chciałam przegiąć za bardzo, ale mój wykres idzie w dół z każdym dniem. Normalnie owulka "bywała" około 14dc a dziś już jest 17dc a temp 36,28... Boje się że mi się cykl rozreguluje mimo że już tak fajnie było co 28-29 dni. A poza tym mam bardzo często zgagę i jelita mi głośno pracują jak piję tą herbatkę... Czy ktoś też tak ma?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Dziewczyny ja pije Sroczki ziola po raz pierwszy. Na poczatku mialam lekkie bolesci w brzuchu, ale nic niepokojącego, seksić mi sie bardzo chciało choć nie chciałam przegiąć za bardzo, ale mój wykres idzie w dół z każdym dniem. Normalnie owulka "bywała" około 14dc a dziś już jest 17dc a temp 36,28... Boje się że mi się cykl rozreguluje mimo że już tak fajnie było co 28-29 dni. A poza tym mam bardzo często zgagę i jelita mi głośno pracują jak piję tą herbatkę... Czy ktoś też tak ma?

    ja pije takie: szalwia, czerwona konieczyna, rozmarym, liscie maliny...dla mnie smakuje uper...tez mi bulgota w brzuszku ale z tego co czytalam o kazdej z osobna to maja dzialanie na trawienie tylko sukces polega na dobrym dobraniu ich w mieszance...powodzenia kalitria!

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • madziulek12 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po raz pierwszy piję ziółka :) pomogły mi bo w końcu czuję że mam jajniki. Wcześniej czułam je jedynie przed miesiączką. Dodam że mam długie cykle 42 dni. Owu w 30 - 31 dniu. Odkąd zaczęłam pić ziółka nie mogłam spać, budziłam się często. Chociaż może to zmęczenie pracą, nie wiem. Niepokoi mnie jednak mój bolący jajnik. Przed owu pobolewał, kłuł w sumie częściej lewy jajnik, prawy czasami też się odzywał. Przedwczoraj testy owulacyjne wyszły pozytywne, nawet w śluzie dostrzegłam trochę krwi przy badaniu szyjki macicy, zakładam że doszło do owu (czekam jeszcze co pokaże w najbliższych dniach temperatura), oczywiście było serduszkowanie :) podczas owulacji kłuł mnie jajnik. Dzisiaj zrobiłam test owu wyszedł negatywny, śluz też już jakby bardziej kremowy i gęsty, ale ból lewego jajnika się utrzymuje i boli bardzo. Boję się że zrobiła mi się torbiel... zwłaszcza że przed piciem ziółek nigdy moje jajniki się nie odzywały. Dziewczyny miała któraś z was taką sytuację???

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ