X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioło zioło zioło
Odpowiedz

Zioło zioło zioło

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was podczas picia ziółek odczuwała swoje jajniczki mocniej...???

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja pije zioła o. Sroki pierwszy cykl i powiem Ci szczerze że mnie bolały jajniki najbardziej lewy :) i miałam lepszy śluz, że tak to określę :) zobaczymy jakie będą tego efekty :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia ja swoje jajniki poczułam już w pierwszym dniu picia ziółek tak gdzies po godz od wypicia i to dwa jajniczki..moj M mówi, że to raczej nie możliwe, żeby w pierwszym dniu był jakis znak...no ale....wiem, że to po tym...

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wierze bo to zioła wkoncu.... :) damy rade dobre w smaku są :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czułam ból jajników w okresie owulacji. pije pierwszy cykl. no i trochę dziwny mam wykres bo nie bylo skoku temp i teraz sie zastanawiam czy ta owu wogole u mnie byla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że mój wykres też robi się dziwny.No co nam pozostaje czekać na efekty.... pozdrawiam.....

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny
    o jakich ziólkach mowa?

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mowie o ziołach o. Sroki.... ale co do temp. też miałam dziwna i potem mi nagle skoczyla. Sądze że to tak zioła działają i może normują wszystko...

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobietki, pijecie ziółka cały cykl??? nie wiem czy mogę go łączyć z duphastonem???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jeszcze jedno pytanie...jak wyglądały wasze miesiączki po ziółkach....proszę o wypowiedzi....

  • Magda421 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o zioła i duphaston. Moja lekarka pozwoliła mi je pić do momentu skoku temperatury a następnie odstawić i zjadać duphaston. Dziś okazało się (po jednym cyklu kuracji) że mam pozytywny wynik beta HCG więc przyjmuję już tylko duphaston (jestem po poronieniu).

    f2w3xm5ey48bo7te.png
    tkvgwji2ustxarf7.png
    file:///C:/Users/Magda/Desktop/Karolek/2014-02-25-309.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co to sa te zioła o.Srki i na co dokładnie mają działać ?

  • mala_czarna Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 3 lipca 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu zaczęłam pić ziółka na pierwszą fazę. Zobaczymy czy będą jakieś efekty. Mam nadzieję, ze pomogą mi troszkę na cienkie endo.

    Aniołek 15.03.2014 (6 tc.)

    hchyvfxmamvdg9ye.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 lipca 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja drugi dzień piję zioła ojca Sroki nr3 jeszcze nie widze niczego ale co się dziwić. Mam nadzieje że pomogą, wydłużą trochę cykl i że będzie pełna owulka z ślicznym pęknięciem :P

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzie można znaleźć te zioła? jak się dokładnie nazywają? macie jakąś str. ww?

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 1 września 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/ciaza-owulacja-300-gram-ziola-sroki-nr-3-test-i3484406374.html

    Olgenek lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 1 września 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) od razu zamówiłam po weekendzie przyjdzie i zacznę pić. Chyba uwierzę w te czary :)

    Stosowała któraś z Was coś w stylu FemiFertil czy jakoś tak? Albo podobne tabletki 'przed zajściem w ciążę'? Są w nich różne witaminy i podobno ułatwiają współżycie i zaciążanie :)

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 3 września 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbować można wszystkiego, witaminy ci przecież nie zaszkodzą. Femifertil jest chyba drogie i ten sam skład możesz mieć za połowę ceny, biznes i tyle, wiele par ma w dzisiejszych czasach problem z zajściem i hieny żerują. Nie wiem też jak mogą ułatwiać współżycie

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 5 września 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, pewnie masz rację, biznes.

    Dzis pierwszy raz wypilam ziola o. sroki. nawet smaczne, milo sie je pije :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Blysk_kotka lubi tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 6 września 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba do nich dodać jeszcze jeden składnik, wiarę że pomogą :) powodzenia

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ