X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioło zioło zioło
Odpowiedz

Zioło zioło zioło

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 31 października 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo, dzięki :)
    Czy pijącym ziółka też tak skacze w górę libido? Ja gryzę ściany a mąż cały dzień w pracy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2013, 18:51

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 31 października 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie raczej w dół ale myślę że ziółka nic do tego nie mają :-(

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 1 listopada 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie diagnoza PCO, ale dawno zaleczone :) Piję, bo w nie wierzę :D

    zielarka lubi tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • MauaKg Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus dzięki za odpowiedź i podpowiedzi ;) mam nadzieję, że Twoja bakteria już zniknęła na dobre?

    Dzień dobry - jestem szczęśliwa.
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 5 listopada 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiem się tego w czwartek :-) oby już bakterii nie było

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 5 listopada 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie czy mozna ziola odstawić w środku cyklu?

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 6 listopada 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlaczego chcesz odstawić?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 6 listopada 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś zle sie zaczęłam czuć po nich no i masakrycznie mi sie cykle wydluzaja po nich....

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 8 listopada 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola lola, ale nagle zaczęłaś się źle czuć? Masz jakieś bóle, mdłości? Wiesz, jeśli nie daje Ci to żyć i jesteś przekonana o tym, że wszystkiemu winne są zioła, to odstaw w dowolnym momencie.

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 8 listopada 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy cykl po nich był w miarę, choć dłuższy niz normalnie miałam. Ja przed piciem miałam 29 dniowe, zaczęłam pić bo znajoma poleciła, tez miała wyniki wszystkie dobre, mąż tez, zajść w ciaze nie mogła, lekarz ręce rozkladal i zaczęła pić ziola. W drugim cyklu zaszła. Pomyślałam sobie ze nie zaszkodzą, ale jednak odstawilam. Moze rzeczywiście kobiety które maja w miarę regularne cykle i nie maja pco nie powinny pić? Sama nie wiem. Co nie znaczy ze innym nie pomogą, czego wszystkim pijacym ziółka życzę :)

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 24 listopada 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy wasi partnerzy też piją te zioła? czy one są przeznaczone wyłącznie dla kobiet?

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie można kupić te zioła? tylko na allegro?
    A dla facetów ta sama mieszanka czy jakaś inna ?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 listopada 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci mogą pić te same ziółka, podobno dobrze wpływają na ruchliwość żołnierzyków:) A kupić można w zielarskim i samemu wymieszać.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore wiesiołka do ok 14 dc ale od nastepnego chcialabym sprobowac tych ziolek bo przymierzam sie do IUI na cyklu naturalnym i moze by pomogly :) jak myslicie czy wiesiolka mozna łączyc z tymi ziolkami o sroki nr 3? i ile sie to pije? tez do owulki?

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piją ziółka i biorą wiesiołek. Ja w pierwszym cyklu picia ziółek miałam mało śluzu i był słabej jakości. a w drugim cyklu śluzu już było więcej może nie był jakiś rewelacyjny ale było go trochę. Ja mam takie szczęście że po owulacji kończę picie ziółek. Wcześniej miałam infekcje a teraz zapominałam pić. A wiesiołek tylko do owulki.
    W drugim cyklu picia ziół czułam jajniki takie ciągnięcie i bóle i wogóle czułam że je mam ;-) Zobaczymy jak to będzie w trzecim cyklu z ziółkami. Dam znać

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Dziewczyny piją ziółka i biorą wiesiołek. Ja w pierwszym cyklu picia ziółek miałam mało śluzu i był słabej jakości. a w drugim cyklu śluzu już było więcej może nie był jakiś rewelacyjny ale było go trochę. Ja mam takie szczęście że po owulacji kończę picie ziółek. Wcześniej miałam infekcje a teraz zapominałam pić. A wiesiołek tylko do owulki.
    W drugim cyklu picia ziół czułam jajniki takie ciągnięcie i bóle i wogóle czułam że je mam ;-) Zobaczymy jak to będzie w trzecim cyklu z ziółkami. Dam znać
    No i nie zobaczę co to będzie w 3 cyklu z ziòłkami bo udało mi się w drugim :-)
    Wszystkim staraczkom życzę powodzenia

    aleksa.wawa, Manieczka86 lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zioła na I fazę Wam też tak nie smakują?
    Kupiłam kiedyś były ok. Teraz tego samego sprzedawcy, te same czyli na I fazę i normalnie nie można ich pić. Okropne w smaku. Czyżby tamte był zwietrzałe/stare, że były zjadliwe? Czy o co biega?

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 3 lutego 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja pije Sroczki ziola po raz pierwszy. Na poczatku mialam lekkie bolesci w brzuchu, ale nic niepokojącego, seksić mi sie bardzo chciało choć nie chciałam przegiąć za bardzo, ale mój wykres idzie w dół z każdym dniem. Normalnie owulka "bywała" około 14dc a dziś już jest 17dc a temp 36,28... Boje się że mi się cykl rozreguluje mimo że już tak fajnie było co 28-29 dni. A poza tym mam bardzo często zgagę i jelita mi głośno pracują jak piję tą herbatkę... Czy ktoś też tak ma?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Dziewczyny ja pije Sroczki ziola po raz pierwszy. Na poczatku mialam lekkie bolesci w brzuchu, ale nic niepokojącego, seksić mi sie bardzo chciało choć nie chciałam przegiąć za bardzo, ale mój wykres idzie w dół z każdym dniem. Normalnie owulka "bywała" około 14dc a dziś już jest 17dc a temp 36,28... Boje się że mi się cykl rozreguluje mimo że już tak fajnie było co 28-29 dni. A poza tym mam bardzo często zgagę i jelita mi głośno pracują jak piję tą herbatkę... Czy ktoś też tak ma?

    ja pije takie: szalwia, czerwona konieczyna, rozmarym, liscie maliny...dla mnie smakuje uper...tez mi bulgota w brzuszku ale z tego co czytalam o kazdej z osobna to maja dzialanie na trawienie tylko sukces polega na dobrym dobraniu ich w mieszance...powodzenia kalitria!

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • madziulek12 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 lutego 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po raz pierwszy piję ziółka :) pomogły mi bo w końcu czuję że mam jajniki. Wcześniej czułam je jedynie przed miesiączką. Dodam że mam długie cykle 42 dni. Owu w 30 - 31 dniu. Odkąd zaczęłam pić ziółka nie mogłam spać, budziłam się często. Chociaż może to zmęczenie pracą, nie wiem. Niepokoi mnie jednak mój bolący jajnik. Przed owu pobolewał, kłuł w sumie częściej lewy jajnik, prawy czasami też się odzywał. Przedwczoraj testy owulacyjne wyszły pozytywne, nawet w śluzie dostrzegłam trochę krwi przy badaniu szyjki macicy, zakładam że doszło do owu (czekam jeszcze co pokaże w najbliższych dniach temperatura), oczywiście było serduszkowanie :) podczas owulacji kłuł mnie jajnik. Dzisiaj zrobiłam test owu wyszedł negatywny, śluz też już jakby bardziej kremowy i gęsty, ale ból lewego jajnika się utrzymuje i boli bardzo. Boję się że zrobiła mi się torbiel... zwłaszcza że przed piciem ziółek nigdy moje jajniki się nie odzywały. Dziewczyny miała któraś z was taką sytuację???

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ