X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioło zioło zioło
Odpowiedz

Zioło zioło zioło

Oceń ten wątek:
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 9 lutego 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pijąc ziółka na I fazę to w sumie nie czułam jakiejś dużej różnicy w samopoczuciu. Przyspieszyły mi owulację i to by było na tyle. W smaku jak dla mnie to bardzo dobre ale tylko cieplutkie/gorące bo zimne to takie niezbyt w smaku :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam Oeparol i 1 cykl brałam. Owulacja mi się przyspieszyła o 2-3 dni. Nie wiem czy to może być ten powód, ale raczej cykle miałam do tej pory regularne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesiołek raczej owu nie przyspiesza;)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 10 lutego 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    wiesiołek raczej owu nie przyspiesza;)
    Tak myślałam, ale szukałam przyczyny przesunięcia się owulacji.

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 22 lutego 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem zdecydowana popróbowac z ziołami, bo wyszło na to, że moja córcia odstawiła się od piersi. Ogólnie to kocham wszelkie ziółka, a karmienie mnie powstrzymywało. Chciałabym coś na przyśpieszenie owulacji, wydłużenie FL, a zarazem na obniżenie prolaktyny. Wychodzi, że powinnam pić o.Sroki i zioła na I fazę cyklu.
    Ale żeby nie było zbyt prosto, to znalazłam na allegro różne składy ziółek o.Sorki:
    http://allegro.pl/ziola-ojca-grzegorza-kobiece-ciaza-owulacja-200g-i3968775919.html
    Quote:
    Regulują układ hormonalny, zaburzenia cyklu miesięcznego oraz
    nadmierne krwawienie miesięczne, niepłodność związaną z niedoczynnością
    ciałka żółtego, zwiększony poziom prolaktyny, zaburzenia emocjonalne w okresie
    przedmiesiączkowym i menopauzy



    Skład jakościowy:
    Ziele krwawnika (Millefolii Herba)
    Liść melisy (Melissae Folium)
    Szyszki chmielu (Lupuli Strobulus)
    Owoc niepokalanka (Agni casti Fructus)
    Ziele nawłoci (Solidaginis Herba)
    Liść mięty pieprzowej (Menthae piperitae Folium)

    http://allegro.pl/owulacja-ciaza-ziola-nr-3-ks-sroki-300-wys-0-i3977098274.html
    Quote:
    skład
    lebiodka (oregano) { Origani Herba}
    koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae}
    macierzanka {Serpylli Herba}
    pokrzywa {Urticae Folium}
    dziurawiec {Herba Hyperici}
    rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis}
    ruta {Herba Rutae}
    nagietek {Calendulae flos}
    nostrzyk {Herba meliloti}

    Które to są to właściwe? Doradźcie :)

    Druga sprawa, czy któraś z Was stosuje taki full zestaw http://allegro.pl/show_item.php?item=3977099216

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 11:10

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 22 lutego 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, tak to jest jak się za dużo szuka - znalazłam jeszcze trzeci,inny skład ziółek o.Sroki ;)
    http://www.bonimed.pl/artykuly/zdrowie-kobiety/problemy-z-zajsciem-w-ciaze-porady-ojca-grzegorza-sroki/
    Quote:
    Liść melisy 100

    Ziele lebiodki 50

    Kwiat rumianku 50

    Ziele macierzanki 50

    Liść pokrzywy 50

    Ziele dziurawca 50

    Ziele rdestu ptasiego 50

    Owoc niepokalanka 50

    Pomocy!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 11:20

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • kacha 123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lutego 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja pije 2cykl w tym w pierwszym pilam tylko do owulacji a teraz mam 21dzien cyklu i pije dalej a jesli chodzi o skład to ten z ruta ren 2przepis z twojej strony mam nadzieje ze sie uda znajoma zaszla ale jadła też naturalne mleczko pszczele ja tez biorę i mam nadzieje ze sie uda

    cykl 8 pazdziernika,trzymam kciuki
  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 1 lipca 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedys pilam ale bardzo nieregolarnie, dzis zaczynam kuracje z ziolami nr 3 z allegro . 2 dzien @ i przegladajac forum napotkalam sie na ten temat i przypomnialam sobie ze mam takie ziola w szafce :) zaczynamy. opowiem pozniej o efektach jesli beda :)

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ,nie orientujecie sie czy ziola o.Sroki mozna łaczyć z Duphastonem?

    Od przyszlego cyklu chciałam zacząć pić ziółka. Wczoraj na wizycie lekarz przepisał mi Duphaston od 16-25 dc ze wzgledu na niski progesteron.

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki. Ja zioła o. Sroki nr 3 piję już 3 tydzień - regularnie, codziennie wieczorem. Z obserwacji moich wynika, że:

    - ilość śluzu bez zmian - w sumie wystąpił dużo później
    - owulacji nadal chyba brak (niby pozytywny test, ale temp. nie skoczyła)
    - czuję pracę jajników! (to chyba dobry znak ;)).

    Brak owulacji tłumaczę sobie być może braniem Metronidazolu dopochwowo - w końcu to antybiotyk, więc może coś przyhamował.

    Jeśli chodzi o łączenie z innymi lekami - rozmawiałam o tym z moją gin - powiedziała, że mogę pić, ale np. castagnus kazała odstawić. Kolejny cykl zaczynam dodatkowo z Clostilbegyt'em.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję zioła Płodność faza 1 i 2 od babyandmamamed i biorę duphaston. Mój lekarz dał na to przyzwolenie :)
    Nawet te zioła są smaczne! Chętnie piłabym je częściej niż 300 ml dziennie, no ale jak piszą tak robię! :)

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Nikiejei82 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 kwietnia 2018, 09:08

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ