X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Bliźniacze mamy 2020
Odpowiedz

Bliźniacze mamy 2020

Oceń ten wątek:
  • iriiska Autorytet
    Postów: 2745 3272

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę: https://www.sinsay.com/pl/pl/xm824-00x/cotton-rich-body-3-pack

    żona_męża lubi tę wiadomość

    dHvMp2.png
    PCOS, MTHFR, PAI-1, hiperprolaktynemia.
    M - fragmentacja DNA
    🔸2018 - 3 x IUI :( cb
    🔸01.2019 - 1 IVF FAMSI długi protokół, hiperka. 25.02 pick-up 4 kumulusy, 2 oocyty -> 1❄️ (4BC). 03.04 FET. 10dpt beta 0,1.
    🔸04.2019 - 2 IVF FAMSI długi protokół. 24.05 pick-up 10 kumulusów, 7 oocytów -> 6 ❄️ 😍
    27.06 FET 3AB i 3BB. 5dpt beta 28. 7dpt beta 77. 11dpt beta 258. 14dpt beta 945. 21dpt beta 14561, są dwa pęcherzyki. 28dpt mamy ❤️❤️. 17t4d będzie parka!
    24.02.2020 Nasze skarby są już z nami! 🥰

    "Kiedy coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei"
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @iriiska czyli robisz doktorat z kubeczków, łyżeczek etc 😉
    @rucola czekamy na kolejne wieści z usg ☺️ Dasz radę z trójka ☺️
    co do obranek, tez jestem zwolennikiem jednokolorowych, a jak wyjdzie to się okaże 😂
    @żona w twoich oczach to tylko wózki chyba są 🤪 na szczęście jeszcze trochę czasu na decyzje masz ☺️ Nim do niej dojdzie upewnij się że wózek który ci się podoba zmieści ci się w windzie... o ile mieszkasz w bloku 😬
    @macey a ty gdzie utknęłaś? Szalejesz jak @żona w sklepach 😉

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @irriiska. Kusze się na to wspólne łóżko ! Jak długo myslisz ze będziesz z niego korzystała ?
    @virad melduje się ! Wsysatko ok tylko zajęta byłam
    Nie ukrywam ze zaczęłam puchnąć. Palce i kostki. 😢😢😢😢

    Kupujecie jakieś bujaki / kołyski. ?
    Rozpatruje baby bjorn ale cena trochę powala 650 zł .. używki po 400- 500 ( kilku letnie )


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @macey uff. Nie lubie za puchnięcie :( caly czas ci się to utrzymuje? Wyniki masz w porządku.
    U mnie nie ma miejsca na takie podwójne łóżeczko ... Nada mam dylemat gdzie bobasy umieścić 🙈
    Tyle pozytywów naczytałam się o tym bujaku babybjorn... tak, biorę pod uwagę. 🙈 ale cena jest tak powalająca 🤨

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad szaleje teraz ale w czeluściach internetu i w tym tygodniu mają dotrzeć moje zakupy dla dzidziusiów 😈 taaak same wózki teraz widzę, chyba się zapiszę do okulisty 😂
    Co do bujaczków to na razie nie mam zamiaru kupować żadnego i zobaczę czy wogóle będą chciały korzystać 🤷🏻‍♀️ Moja bratanica miała taki z fischer price i nie mogła bez niego żyć więc może postawimy na coś takiego 🤷🏻‍♀️
    Jutro wkońcu idę na połówkowe (po wielu bataliach) bo w poniedziałek czekałam na umówioną wizytę ponad godzinę i jak weszłam do gabinetu i tylko wspomniałam, że to ciąża bliźniacza to lekarz kategorycznie odmówił wykonania twierdząc, że to za duża odpowiedzialność i on wogóle nie zdąży w 15 minut 🤷🏻‍♀️ Byłam bardzo rozczarowana no ale cóż 😢 nie myślałam, że usg w ciąży bliźniaczej to takie wyzwanie (dodam, że to lekarz ze wszystkimi tymi certyfikatami, wykonujący tylko takie usg)

    💙💙 bliźniacza mama
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny!
    Skrzaty się z Wami witają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 16:08

    żona_męża, Virad lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rukola 💖💖💖💖. Który to tydzień ?

    @zona. Kciuki za jutro !!!!! Mi ponad godzinę jeździła i naciskała i pamietam ze musiałam się obracać bo już mnie dusiły dziewczyny leżąc na plecach


    Kupujecie jakieś inne gadżety ? Spędziłam weekend swierzymi mamy i krzywily się jak usłyszały pomysł o papierach do prania 😅

    Sterylizatory podgrzewacze itp nie przydały się .. ze podobno 1-2 miesięcy mleko podgrzewały a potem w temperaturze pokojowej ..


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 czerwca 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey dokładnie 8+4 ale jak widać na USG jeden Skrzat 2 dni młodszy:)

    Macey lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 1 lipca 2020, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola jakie kochane małe fasoleczki ❤️ Dopiero moje takie były a teraz kopią się wzajemnie 😂 gratulacje 😊 opowiadaj czy wszystko w porządku i jak ty się czujesz 😊
    Macey nie przewiduję chyba jakiś dodatkowych gadżetów bo zawsze można je dokupić jeśli zajdzie potrzeba 😊 o jakich papierach do prania piszesz?

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @zona za dzisiejsze badanie ✊✊
    wiesz co, to my czekamy tu z dziewczynami na twój wykład na temat wózków bliźniaczych ...
    Takie porównanie 😛 bo chyba żadna z nas ich tylu nie widziała 😁

    @rucola No cudna fotka 😍 dwa dni różnicy w pomiarach to żadna różnica 😬
    Niech dalej ta ciąża będzie taka spokojna ✊✊

    @macey co za papiery do prania 🧐
    Gadżety... myśle o monitorze oddechu. A mój mąż o koszu na pieluchy 😉
    W sumie nie wiem co mogłabym jeszcze potrzebować, tak jak pisze @żona - l zawsze można coś dokupić ...
    Byle by wiedzieć co jest potrzebne... każda mama ma inne doświadczenia z maluchami, No a i same maluchy są inne...
    Trudno przewidzieć co się przyda...
    Nie wiem czy to gadżet, ale u mnie pojawi się suszarka na pranie 😉 jak tylko zdecyduje się na model.. a warunek jest, że musi być wąska

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 11:46

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad też myślałam o koszu na pieluchy insuszarce. Z tym że ja mam tak mała łazienkę że myślałam o pralko-suszarce, opinie mają jednak takie sobie. Widziałam że ludzie też stawiają suszarkę na pralce ale byłabym się bo moja pralka potrafi trochę latać przy praniu;)

    Edit: aaaa i jeszcze myslalam o podgrzewaczu do butelek lub ekspresie do mleka. Tak poza tym ogrom dostepnych teraz gadżetów mnie przeraża. Ale chyba najlepiej nie kupować na zapas tylko wtedy gdy stwierdzimy, że coś rzeczywiście może nam pomóc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 12:22

    21.09.2020 - ❤❤
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 1 lipca 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierach 😅😅😅 pampersach mi chodziło


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 1 lipca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @justyna u mnie właśnie ma stanąć suszarka na pralce... są specjalne łączniki. Tylko obawiam się że zarówno pralka jak i suszarka musi być jednego producenta, ze wgledu na to łączenie. Szukam właśnie nowej pralki i suszarki 😬
    Pralko-suszarkę sobie darowałam... nie dość że wpierdziela mnóstwo prądu to jeszcze i wody 😲
    I tak, tez mam mała łazienkę... nie jestem w stanie sobie wyobrazić gdzie miałabym suszyć to wszystko 🤷‍♀️ Także u mnie decyzja podjęta.

    @macey 🙈 pampersy obok papieru chyba nie stoją 😂

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 1 lipca 2020, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff strasznie się denerwowałam przed tym badaniem bo po raz pierwszy ktoś inny miał oglądać moje maluszki 😊 wszystko u nich dobrze, specjalnie zjadłam tylko śniadanie żeby się za bardzo nie wierciły i udało się bo bez problemu udało się je pomierzyć i wszystko bardzo dokładnie obejrzeć 😊 chłopakom nic nie odpadło więc mam dwóch synków 🥰 róż i jednorożce muszą poczekać 😊🤷🏻‍♀️ Dzieciaki ważą 455g i 485g 🤪👶🏻👶🏻 I lekarz twierdzi, że nie ma żadnych zastrzeżeń i są super zdrowi. Spadł mi tak ogromny kamień z serca, że nawet sobie nie wyobrażacie
    Virad co do wykładu to wiem, że pewnie macie kupe śmiechu z tymi moimi wózkami no ale nic nie poradzę 🤷🏻‍♀️ A informacjami staram się wam spamować na bieżąco 😂 aktualnie czekam na premierę w polsce bliźniaczego cybexa. Grzebiąc w czeluściach francuskiego internetu spotkałam same pozytywne opinie no i ogólnie trafia w moje gusta 😊
    Co do pralko-suszarki to mam informację od źródła, że to shit więc jak coś to tylko osobna suszarka 😊

    Macey lubi tę wiadomość

    💙💙 bliźniacza mama
  • żona_męża Autorytet
    Postów: 502 262

    Wysłany: 1 lipca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macey czyli od początku chcesz wystartować z wielopieluchowaniem? Jak się ogarnę to mooooże gdzieś latem albo jak zaczną biegać 😊

    💙💙 bliźniacza mama
  • Virad Autorytet
    Postów: 908 286

    Wysłany: 1 lipca 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @macey jeszcze raz gratuluje zdrowych dzieciaczków 😍 piękna waga 😬 niech rozwijają się dobrze.✊✊
    ty się nam tutaj teraz nie wymiguj od wykładu... prawda dziewczyny?! 🤪
    Co do pralko-suszarki, ja odpuściłam sobie ze wzledu na ilość minusów jakie ma to urządzenie. Także poszukiwania idealnej suszarki trwają 🤪

    Nareszcie razem. 👨‍👩‍👧‍👦
  • JustynaFrog Autorytet
    Postów: 432 354

    Wysłany: 1 lipca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virad jak zdecydujesz się na zakup daj proszę znać co wybrałaś. W takim razie też będę musiała pomyśleć o pralce i suszarce osobno.

    Żona Męża gratulacje, oby tak dalej. I szczerze jak czytałam Twoja historię o wizycie u lekarza który odmówił badania to byłam wkurzona. No jak tak można. To w końcu jest specjalistą czy nie. Normalnie żal.

    21.09.2020 - ❤❤
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 lipca 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Dziękuję za takie miłe przyjęcie :) Będe czerpać od Was jak najwięcej!!!
    Mi się marzy suszarka, ale mamy malutkie mieszkanie, małą łazienkę, totalnie nie mam gdzie jej wstawić :(
    Synka wielopieluchowałam od rozmiaru OS, aktualnie ma pieluchę tylko na noc i na wyjścia więc zakładam jednorazówki, bo nie uzbierałabym wielopielo na pranie ;/ Ale wszystkie pieluchy zostawiam a mam ich chyba ze 40 sztuk, to jak u bliźniaków będą pasować, to pewnie wrócę do tematu. Nie wyobrażam sobie prania i suszenia 30tu pieluch dziennie na poczatku :P
    Co do wózka to ja dla synka marzyłam o valco snap4 ale w koncu kupiliśmy uzywanego britaxa, więc teraz mi się marzy valco snap duo sport, jest bardzo zgrabny, widziałam na osiedlu, ale chyba nie ma możliwości przekładania siedzisk w spacerówce.... chyba , ze się mylę. Żona moze poratujesz swoją wiedzą? A te cybexy które mają wejść to z siedziskami kubełkowymi czy zwykłymi? pytam, bo ja nie chcę kubełka, ale wiem, ze są cybexy strandardowe i zastanawiam się jaka opcja będzie w tym podwójnym :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Macey Ekspertka
    Postów: 267 96

    Wysłany: 1 lipca 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona !!! Gratulacje!!!!!! Tak jak Justyna pisała oby tak dalej ! 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    Ja się dziś na prenatalne 3 trymestru umówiłam . Ale ten czas leci. Ale to dopiero w sierpniu

    dziś poszalalam zamówiłam baby bjorn bujaczki dla moich 💖💖


    Muszę ponarzekać. Ja dziś cały dzień leżę na kanapie. Jedynie coś w kuchni ogarnęłam. Macie tez takie dni ?

    Jak się początkujące mamy czuja przy takiej pogodzie 😅
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 19:11

    żona_męża lubi tę wiadomość


    Październik 2020
    💜💜 dwie dziewczynki
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 lipca 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję fatalnie.... zresztą ogólnie czuję sie fatalnie, niezależnie od pogody ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ