X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża c.d. ciężkie chwile długie starania
Odpowiedz

Ciąża c.d. ciężkie chwile długie starania

Oceń ten wątek:
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, ja wchodzę często ale faktycznie ostatnio nic się nie działo, jakiś zastój w interesie 😃. Nooo, trzeba rozbujać towarzystwo chyba 😂.Tylko kurczę, taaak się niewygodnie pisze na belly z telefonu 🙁.

    Pogoda zwariowana teraz, rzeczywiście bardzo łatwo coś złapać. Zdrówka dla malutkiej 😘. Chociaż wiesz? To niekoniecznie musi być przeziębienie - u nas przy dwóch pierwszych ząbkach z nosa lało się młodej niesamowicie, normalnie wiadro mogłam podstawić. A po konsultacji okazało się że tak może być przy ząbkowaniu - taka woda z nosa. Dodatkowo czerwone i suche policzki trochę jak przy alergii pokarmowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przydałoby się rozkręcić towarzystwo, bo brak mi rozmów chociażby o pierdołach 😉

    Wiesz że też tak pomyślałam że to może od ząbków ale właśnie tak jak piszesz lejące się gile a mojej nic z nosa nie leci tylko słychać że nos zatkany i ciężko jej się oddycha. Psikam jej wodą morską i wyciągam co rusz. Poza tym śpi dosyć często teraz i markotna jest oby tylko nie gorączkowała bo w następnym tygodniu szczepienie mamy

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedulka w takim razie 🙁. Oby szybko przeszło. A szczepienie warto przełożyć. Teraz że względu na covid nie robią aż takich problemów nawet jeśli ze szczepieniem się ktoś spóźni 😊. Przynajmniej u mnie w przychodni, warto zadzwonić i zapytać jak to wygląda u was.

    No... To biję się w pierś i obiecuję wchodzoć regularnie, na tyle na ile mi czas pozwoli.

    Koniec drzemki mojej królewny, uciekam 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O 15.50 Hania zawitała 3210 46 cm 10 punktów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 18:14

    Jagodowa Mama, Marysiaaa, Sleepy, Iskierka87, Turkusowa90 lubią tę wiadomość

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zOsia, wielkie gratulacje!!!!! Odpoczywajcie teraz 👍😘.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, to nas zaskoczyłaś dzień wcześniej! Ogromne gratulacje ❤️❤️

    zOsIa88 lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 10 marca 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, gratuluje !

    Dziewczyny mi też wygląd tego Belly się nie podoba. Jak lata wczesne 2000 :P

    Proponuje założyć na nowo wątek na staraniach. Tak jak gorące mamuśki mają.
    Tam wtedy można zaglądać do Was częściej, bo tu ciężko Was znaleźć :)

    ja głównie na kompie, ale na telefonie te stopki przesuwające mnie tu wkurzają. Zresztą na kompie jak scrolluje to jest to samo.

    Także zostawiam temat do przemyślenia :)

    Sleepy, Jagodowa Mama, Iskierka87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan to jest całkiem dobry pomysł :D
    Dziewczyny co Wy na to?

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 10 marca 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj taaak, byłoby super👍👍👍.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa tak spokojnie można przesunąć szczepienie w razie czego ale póki co (odpukać) mała ma tylko katar więc myślę że to nie przeszkadza a do wtorku jeszcze trochę czasu więc mam nadzieję że się wykurujemy 🙂

    Zosiu moje gratulacje! 🥳 Jaka kluseczka myślałam że będzie mniejsza w sensie wagi a tu prawie jak moja 🙂 Super bardzo się cieszę że już jesteście razem. Odpoczywajcie ❤️

    Ja też jestem ZA nowym wątkiem na ovu tylko przydałoby się jakieś oznaczenie typu np. Koniczynka czy tp wiecie żeby można szybciej znaleźć i by się wyróżniał od innych 🙂 Macie już pomysł na tytuł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2021, 21:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra w wymyślankach bie jestem, ale może żeby było nawiązanie do naszego poprzedniego wątku? Może coś pokroju "Po burzy zawsze wychodzi słońce ☀️ - mamunie i brzuchatki z wątku ciężkie chwile i długie starania 🍀"?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że podobny wątek już jest coś z tą burzą ale może się mylę. A może "Długie i ciężkie starania zakończone sukcesem 🥰" no nie wiem to tylko moja propozycja 🙃

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S jest coś ze słońcem i chyba to mi się skojarzyło 😜

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może "ciężkie chwile i długie starania zakończone małym cudem 🥰🍀" ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie pasuje 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wpadajcie ❤️❤️❤️https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/ciezkie-chwile-i-dlugie-starania-zakonczone-malym-cudem,21201.html

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2021, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkuuusowa, halo halo, zapraszamy na różową stronę 😁 Zosia, jak już dojrdziesz do siebie to też koniecznie się tam odezwij! 🥰

‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ