Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po 30-stce :)
Odpowiedz

Ciąża po 30-stce :)

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 5 lipca 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w szpitalu. Rano mi sie wydawalo ze poszlo mi troche wod, malo ale nie wiem co innego to moglo byc bo bylo jak woda i bylo troszeczke krwi czerwonej w tym. Zbadala mnie lekarka. Szyjka zamknieta a ze teraz juz nic mi nie leci to zostaje na monitoringu i nie wiem. Kurcze nie chce zeby mnie odeslali do domu :/

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka:-) spokojnie .....3mam kciuki i mam nadzieję że się uda i urodzisz:-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sx3e3kw8r3xf1q.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze mnie odesla do domu. Ale co to bylo jak nie wody? Na pewno nie sluz

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia super ze już tak dobrze czujesz się po porodzie i ze dzidziuś tak ładnie rośnie!

    Nowatorka nie daj się! To już oznaki zaczynającego się porodu,nawet jeśli wydaje się inaczej.Trzymam kciuki!

    nowatorka, Kai lubią tę wiadomość

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noowatorka poród tuż tuż trzymamy kciuki kochana ;)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kai wrote:
    Edka, podasz imię synka? A u pozostalych dziewczyn coś dopisać?
    u mnie na razie nic nie wiadomo, w czwartek wybieram się na wizytę ;)

    Nowatorka niech moc będzie z Tobą :D

    nowatorka lubi tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 5 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie to denerwujace jest niby cos sie dzieje a nic sie nie dzieje :/

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 5 lipca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cię nowatorka ale nie martw się jak się już zacznie to na dobre ;)

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mnie beda tu trzymac w szpitalu

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to może nie ma nie ma a raptem buum i będzie ;) oby było szybko i bez problemów, tego życzę ;)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No juz kazali mi sie przebrac w koszule i czekamy

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Motylkowa1 Przyjaciółka
    Postów: 185 43

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w szpitalu. Wyciekajace wody :(. Po usg itd. Dostaje antybiotyk. Tak wcześnie :(

    Nasza myszka jest już z nami
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    No juz kazali mi sie przebrac w koszule i czekamy

    A my czekamy razem z tobą!Emma zaspała czy co?Może data jej się nie podoba?

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 5 lipca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa1 wrote:
    Ja tez w szpitalu. Wyciekajace wody :(. Po usg itd. Dostaje antybiotyk. Tak wcześnie :(

    Trzymaj się,jestes pod opieka lekarzy wiec będzie dobrze!

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa trzymaj sie, na was za wczesnie jeszcze. No a ja siedze i nic. Zjadlam obiad i dalej nie wiem co mam tu robic hihi

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kalina123 Autorytet
    Postów: 1463 1072

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie się :)
    Nowatorka tobie życzę szybkiej akcji a motylkowej aby jak najdłużej wytrzymała

    nowatorka lubi tę wiadomość

    82doroeqdnooy9dr.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa1 wrote:
    Ja tez w szpitalu. Wyciekajace wody :(. Po usg itd. Dostaje antybiotyk. Tak wcześnie :(


    Na pewno zrobią wszystko żeby dzieciątko posiedziało jak najdłużej w brzuszku nie martw się:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sx3e3kw8r3xf1q.png[/link]

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 5 lipca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Motylkowa trzymaj sie, na was za wczesnie jeszcze. No a ja siedze i nic. Zjadlam obiad i dalej nie wiem co mam tu robic hihi


    Spaceruj po korytarzu i wiem że może to prymitywne ale ściskaj że tak powiem sutki podobno pomaga mnie kazali jak rodziłam córkę:)




    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sx3e3kw8r3xf1q.png[/link]

    nowatorka lubi tę wiadomość

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowa1 wrote:
    Ja tez w szpitalu. Wyciekajace wody :(. Po usg itd. Dostaje antybiotyk. Tak wcześnie :(

    Ojej a skąd ten wyciek? Rozwarcie jest już?

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Motylkowa trzymaj sie, na was za wczesnie jeszcze. No a ja siedze i nic. Zjadlam obiad i dalej nie wiem co mam tu robic hihi

    Dobrze że ci jeść chociaż dali ;)

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ