Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po 30-stce :)
Odpowiedz

Ciąża po 30-stce :)

Oceń ten wątek:
  • mus.zka Autorytet
    Postów: 279 149

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka masz piękną córkę :)

    nowatorka lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5l1pcn7c.png


  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fairuza, no wiesz, musisisz wytrzymać co najmniej do 25 lipca, bo inaczej mi reputację wróżki zmarnujesz ;).
    Na zaparcia to czasami "Święty Boże nie pomoże". Jadłam śliwki, kiwi i co tam jeszcze i ciężko było. Czasem też brzuch się spinał i bolał. Ale odkąd jestem na diecie cukrzycowej, jak ręką odjął! Chyba to pożeranie warzyw w ilościach hurtowych pomogło.

    Fairuza lubi tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Asia u nas dzieciaki nosily body i na nie pajacyki bo byla klimatyzacja w szitalu i mi samej bylo zimno w nocy

    U nas o klimie mogę pomarzyć he he ;)

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Fajruza ale pech z ta woda. Akurat teraz te rury musieli wymieniac :/ A nie mozesz brac prysznica u kogos np mamy ? Co do golenia to ja ostatnie m-ce na czuja golilam i nawet mi to chyba niezle wychodzilo. A teraz to chyba tam na samym dole zarosne jak rumcajs bo nie wiem kiedy odwaze sie tam dotknac maszynka :O

    A wiecie co odkrylam ciekawego, wiedzialyscie ze noworodki dziewczynki maja okres?? Moja wlasnie ma hihi, krew w pieluszce. Ja juz o tym wiedzialam bo nam mowili o tym w szpitalu ale para naszych znajomych sie niezle wystraszyla.

    Ja się dowiedziałam 2 tygodnie temu na szkole rodzenia z tym okresem ;)

    Fairuza a co do golenia to ja stawiam sobie lusterko i koszę super sprawa ;)
    Współczuję jeśli chodzi o wodę :(

    Fairuza lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FAIRUZA JESTEM Z TOBĄ zobaczysz wszystko jest w porządku a w czwartek to się potwierdzi ;)

    Fairuza lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa,jesteście kochane.

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaa śliczna Emma <3

    nowatorka lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdążyłam zobaczyć Emmę, piękna jest <3 :)

    Fairuza, trzymam kciuki za Was, dzieciaczki pewnie jeszcze podrosną i wytrzymacie jeszcze trochę :)

    Ja też nie słyszałam o okresie u niemowląt, jak ktoś nie jest świadomy nieźle może się wystraszyć ;)

    nowatorka, Fairuza lubią tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 12 lipca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o kciuki i pozytywną energię na jutro. O 18.40 mamy usg prenatalne i stresik lekki jest.

    JRY1984, Allmita lubią tę wiadomość

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma, trzymam kciuki i czekam na radosne wieści :)

    Wiedźma82 lubi tę wiadomość

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3393

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma82 wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki i pozytywną energię na jutro. O 18.40 mamy usg prenatalne i stresik lekki jest.
    Kciuki zacisniete. Na pewno bedzie ok

    Wiedźma82 lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izieth dzięki.
    Wiedzma trzymam kciuki za same dobre nowiny z usg.

    Wiedźma82 lubi tę wiadomość

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • marta258 Autorytet
    Postów: 2292 1669

    Wysłany: 12 lipca 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fairuza, ja też za Was trzymam kciuki, dzieci urosną i poczekacie conajmniej do końca lipca :)

    Wiedźma, trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze na usg i dzidzia zdrowa :)

    Fairuza, Wiedźma82 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eeh69r9ad.png
    l22ncwa1wnquuzg4.png
  • mus.zka Autorytet
    Postów: 279 149

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma82 wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki i pozytywną energię na jutro. O 18.40 mamy usg prenatalne i stresik lekki jest.
    Trzymam kciuki. Na pewno będzie ok :)

    Wiedźma82 lubi tę wiadomość

    ex2bvcqg5l1pcn7c.png


  • mus.zka Autorytet
    Postów: 279 149

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma 82 ty jutro masz usg prenatalne a ja o 17:20 mam wizytę w poradni genetycznej i odbiór wyników testu pappa :/ też mam stresa :/

    ex2bvcqg5l1pcn7c.png


  • Wiedźma82 Autorytet
    Postów: 380 151

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mus.zka wrote:
    Wiedźma 82 ty jutro masz usg prenatalne a ja o 17:20 mam wizytę w poradni genetycznej i odbiór wyników testu pappa :/ też mam stresa :/
    Więc za Ciebie też kciuki mocne. Ja wyniki z krwi już mam, ale za Chiny ludowe nie wiem o co w tym chodzi.

    dqprk6nlginvcqzk.png
  • Fairuza Autorytet
    Postów: 1006 663

    Wysłany: 12 lipca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta dzięki
    mus.zka to trzymamy kciuki za usg i wyniki!

    2e8822e0f8.png

    1usagu9rbm7ss8ds.png
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 12 lipca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czekamy na wieści i trzymamy kciuki. Ja jutro też mam wizytę, mam nadzieję, że Mikus dobrze się miewa.

    Wiedźma82 lubi tę wiadomość

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 lipca 2016, 03:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fairuza kciuki zaciśnięte.

    Powodzenia dziewczyny na wizytach.

    Co do tego okresu u dziewczynek, to spokojnie, to są śladowe ilości.

    nowatorka, Wiedźma82 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 13 lipca 2016, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiedźma82 wrote:
    Dziewczyny proszę o kciuki i pozytywną energię na jutro. O 18.40 mamy usg prenatalne i stresik lekki jest.

    Kciukama razem z Dominisią ;)

    Wiedźma82 lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ