Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giaanna życzę szybkiego powrótu do zdrówka dla Olka :)

    Pianistka jest grupa, a nawet dwie :) A jesli Froggie w którejś jest to nie będzie problemu dostać się i Tobie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 20:15

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki. Nigdy nie miałam takiej poduszki. Muszę kupić

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kafabi, myślałam że wszystkie w niej jesteście i ja jedna niedoinformowana... :D

    Miuu, ja baaardzo polecam :) nawet mój mąż sobie kupił bo świetnie odciąża kręgosłup :) myślę, że i po ciąży będę z nią spała :) ja mam "kojec" z motherhood. bardzo polecam

    Giannaa, nic trudnego :D w katalogu w przeciwbólowych / przeciwgorączkowych zaznaczyłam opcję dla dzieci :D
    Ja mam taki nałóg że zawsze jak mam coś kupić, to najpierw sobie patrzę na necie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 20:21

    Miuu lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka uwierz mi ,że jakbysmy taką stworzyły z kobitkami co się udzielają to ty bys była zaproszona jako jedna z pierwszych :P

    Ja przyznam sie bez bicia,że też zanim coś kupie to przeszukuję neta :)

    Miuu, Pianistka lubią tę wiadomość

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna zdrówka dla Olka. Moj Olek dwa dni temu był chory ale załatwiłam go sokiem malinowym i woda z miodem

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kafabi, miło słyszeć :)
    Ja mam wszystkie katalogi w necie przejrzane :D i zawsze zanim coś kupię to muszę przejrzeć :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wklejcie prosze linka do takiej poduszki

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuu, ja swoją zamawiałam z polski :) z allegro. wkleję Ci link do niej :
    http://allegro.pl/poduszka-motherhood-dla-kobiet-ciazy-kojec-kocyk-i5195754216.html
    za wysyłkę płaciłam ok 80-90 zł...

    podobną możesz znaleźć na jollyroom:
    http://www.jollyroom.no/produkter/doomoo-gravidpute-stor-hvit-taupe

    Miuu lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;-)

    Mi jeszcze trudno poruszać się po norweskich stronach chociaż się uczę ;-) w pl też zawsze wszystko sprawdzałam ale tu o połowie nie mam pojęcia.

    a.png
    a.png
  • Cynnia Autorytet
    Postów: 982 320

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam poduszki, zawsze byłam śpiochem i nie mam problemów ze spaniem, na razie mąż mi służy za poduszkę :) oby tak dalej..,

    Pianistka, ja tez nie jestem w żadnej grupie i pewnie nie bede bo nie mam Facebooka i nie zamierzam miec :) ciesze sie, ze sie wszystkie tam nie przenioslyscie :)

    zem3sg18fbglipi0.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynnia, ja zawsze wkładałam między nogi kołdrę albo zarzucałam jedną nogę na męża :D ale jednak poducha wymiata :) na początku ciężko się przyzwyczaić ale teraz nie wyobrażam sobie spania bez niej :)

    wiecie co, w ogóle od niedawna powrócił u mnie "śpioch" :) zawsze mogłam spać do oporu aż tu w ciąży 6-7 godzin snu i tyle :D a teraz śpię po 9-10 :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka dziękuje za linki :)

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuu wrote:
    Pianistka dziękuje za linki :)

    proszę bardzo :)

    Miuu lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Befff Autorytet
    Postów: 295 138

    Wysłany: 5 listopada 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam poduszkę-kojec z motherhood ;-) ja owijam się nią przed telewizorem i podczas czytania fajna podpórka pod książkę i łokcie ;-) do laptopa też świetna podpórka co by na brzuchu nie trzymać ;-)

    Pianistka, Miuu lubią tę wiadomość

    Always look on the bright side of life.

    km5s9vvjz35pb937.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka a czym przesyłasz paczki. Czy poprzez ta firmę z Allegro ? Bo bym sie skusiła na ta z motherhood

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2015, 22:17

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2546

    Wysłany: 5 listopada 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miuuu, napisałam maila do sprzedającego żeby mi wycenił ile kosztuje wysyłka do Norwegii. to było ok 80 zł...
    normalnie podałam adres norweski i wysłał kurierem :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • marti87 Autorytet
    Postów: 713 189

    Wysłany: 6 listopada 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my znów u dentysty...ząb został wczoraj zaczęty kanalowo ale noc jeszcze gorsza niż poprzednia. Myślałam że mi pan M. Zejdzie. Próbowaliśmy wydlubac to lekarstwo, ale się nie dało, podobno to czasami pomaga. Dobrze ze mam ostatnio takiego powera i nic mi specjalnie nie dolega, nawet nie miałam zgagi !! Dziś odbieramy kuchnie - wydarzenie roku :)

    Tez polecam poduszkę z motherhood :)

    3i49krhmik48bp05.png
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martii to powodzenia z obolałym mężem.

    Pokaz zdjęcia kuchni prosze. Bo ja fanka jestem wszelkich remontów.

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • Miuu Autorytet
    Postów: 707 117

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_lifestyle.htm?spm=2114.01020108.100003.1.bdXw0J

    Wyszperalam może kogoś zainteresuje. Do 350 nok bez cła a koszt przesyłki albo 0 nok albo 8 nok bo Norwegia ma tak podpisana umowę do wspierania krajów najbiedniejszych.

    f2w3rjjgy5us18nj.png ❤️
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti a gdzie kuchnie kupowałaś/zamawiałaś !? MY już na szczęście po remoncie kuchni :) W Norwegii najdroższe to remont łazienki i kuchni z tego co wiem z własnego doswiadczenia.

    Ja poduche kupilam w Kid :)

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ