X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 maja 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Dziewczyny czy testowałyście wszystkie pieluszki czy od razu pierwszy wybór był strzałem w 10 ;-) ?

    Wiem że Majola i Zoja postwiły na libero touch ( testowałyście też inne pieluszki ) a reszta dziewczyn jakich używa ?

    Jakie pieluszki były w szpitalu ?
    Czy w szpitalu były suche gaziki czy tylko mokre chusteczki , była sól fizjologiczna ?
    W Stavanger w szpitalu też były Libero Touch, suche guziki, a soli nie było.
    My uzywalismy Pampers Premium, ale młody miał odparzenia po nich, a po Libero zniknęły jak ręką odjal. Teraz nie testuje bo te już sprawdzone.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 6 maja 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Kiedy zaczelyscie już robić zakupy dla dzieci, ja bym chciała ale tak się boję 😁😁😁
    Ja tez gdy znałam już płeć czyli po 18 tygodniu :)

    pati1980 lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 maja 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Ja tez gdy znałam już płeć czyli po 18 tygodniu :)

    Ja juz płeć znam od 12 tygodnia 😁😁 chyba czas się rozglądać na promocjach 😁

    majola lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 maja 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Ja nie mam . Na początku bałam się że nie znajdę tętna i wpadnę w panikę i będzie dodatkowy stres więc odpuściłam , potem czułam już ruchy więc był zbędny .

    Właśnie tego się boję że nie znajdę i wpadnę w panikę. Ja juz wystarczająco zestresowana chodzę 😁😁😁

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Właśnie tego się boję że nie znajdę i wpadnę w panikę. Ja juz wystarczająco zestresowana chodzę 😁😁😁


    Nie czujesz jeszcze motylka w brzuchu ? Wiesz gdzie masz łożysko - na przedniej czy tylnej ścianie ?


    Ja mam na tylnej dlatego malutką czułam bardzo wcześnie .





    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 21:10

    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje chodź to nie są takie regularne ruchy 😁
    Łożysko nie wiem gdzie mam, dopiero się dowiem za dwa tygodni.

    Alda czy sa jakieś objawy łożyska przodujacego, czy tylko można to stwierdzić na usg?

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:

    Alda czy sa jakieś objawy łożyska przodujacego, czy tylko można to stwierdzić na usg?


    Zazwyczj są to krwotoki i ja tak miałam .


    Mi już powiedzieli w 9tc że łożysko będzie blisko szyjki macicy , na prenatalnych w 14tc też ma napisane że styka się z szyjką macicy więc u mnie od początku było wiadomo że malutka zagniździła się bardzo blisko szyjki .

    Mi powiedzieli w Porsgrunn w 7tc na której ścianie mała się zagnieździła więc tym samym łożysko też jest na tej ścianie ;-)





    e5skzzc.png


    [**]




  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Czuje chodź to nie są takie regularne ruchy 😁


    To super :-) jeszcze za wcześnie na regularność ;-)


    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 6 maja 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi nikt nic nie mówił gdzie mam łożysko, na prenatalnym też nic.
    Dowiem się za dwa tygodnie, mam nadzieję. 😁

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    No mi nikt nic nie mówił gdzie mam łożysko, na prenatalnym też nic.
    Dowiem się za dwa tygodnie, mam nadzieję. 😁


    Jak nikt nic nie mówi to znaczy że wszystko jest ok a to czy jest z przodu czy z tyłu to nie ma większego znaczenia ;-)


    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • K. Autorytet
    Postów: 276 136

    Wysłany: 7 maja 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziwczyny, my juz mamy tydzien i zero czasu na co kolwiek, cale zycie skupia sie w kolo tej malej istostki, ceskarka byla z komplikacjami ale to juz nie wazne, mamy sie dobrze i jestesmy juz 3 dni w domu, co do pieuch to tylko libero touch u nas sie sprawdza, trzymam kciuki za was i pomyslne rozwiazania !

    n59y2n0ajnp6dihh.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 maja 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K. wrote:
    Czesc dziwczyny, my juz mamy tydzien i zero czasu na co kolwiek, cale zycie skupia sie w kolo tej malej istostki, ceskarka byla z komplikacjami ale to juz nie wazne, mamy sie dobrze i jestesmy juz 3 dni w domu, co do pieuch to tylko libero touch u nas sie sprawdza, trzymam kciuki za was i pomyslne rozwiazania !



    Gratulacje :-) :-) :-)


    Jak znajdziesz czas to opisz co poszło nie tak podczas CC , mnie też może czekać CC :-(


    e5skzzc.png


    [**]




  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 7 maja 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, K.!

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 maja 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje K. 🥳

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 7 maja 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K gratulacje, zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • madziula_ Koleżanka
    Postów: 77 18

    Wysłany: 7 maja 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje K. Zdrowka Duzo dla Was :)

    Dziewczyny powoli zaczynam myslec nad wyprawka Ale zupelnie nie wiem od czego zaczac... rzeczy typu lozeczko , komody , akcesoria scigalyscie z Polski czy tutaj kupowaliście ? Znacie jakieś fajne sklepy ?
    Byłam w Polsce na święta i byliśmy na USG będzie dziewczynka ;) mam nadzieje ze na polowkowym potwierdza. Prywatnie idę za tydzień w środę na usg a 27 maja mamy w szpitalu usg.

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    n59ymg7ygootc40w.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 7 maja 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula ja też już o tym myślę. Chyba łóżeczko i takie duże rzeczy kupę tutaj. Chce jechać w lipcu do Polski i tam też zobaczyć. Też patrzę na finn.no tam można coś fajnego wyszukać. 😁😁

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 7 maja 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupowałam/kupuję wszystko tutaj ;-) bo nie byłam w Polsce od grudnia i nie będę ;-) W Polsce jest większy wybór kocyków , otulaczy , pieluszek , śpiworków , przewijaków , wanienek że stelażem itp. Jak już pisałam ja zaczęłam robić zakupy od 12tc :P ale buszuje w internecie i szukam promocji więc większość rzeczy kupiłam właśnie w promocyjnych cenach ;-)

    Sklepy :

    https://www.barnashus.no

    https://m.babyshop.no

    https://www.jollyroom.no

    https://www.babycare.no

    https://www.babybanden.no

    https://www.pinkorblue.no

    https://www.kid.no - tutaj często jest promocja -40% na akcesoria dla dzieci - pieluszki, kocyki, pluszaki itd



    Tak jak napisała Pati finn.no można trafić "perełki" no i Ikea ;-)







    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 19:27

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 7 maja 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K gratulacje !!! Co do pieluch to mojej księżniczkę założysz byle jakie na szanowną i jest szczęśliwa :) ja duże gabaryty kupowałam w Norwegii a sporo dodatków i drobiazgów w pl głównie higieniczne rzeczy . Podpowiem , że w lipcu w barnas jest wyprzedaż wózków . W babyshop już widziałam kilka w bardzo fajnych cenach. Jak z autami... zaraz wchodzą modele na 2020 to już wyprzedają te z 2019

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 8 maja 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczny witam was spowrotem :)
    Jestem obecnie 9 tygodniu....obecnie jestem na zwolnieniu lekarskim....czuje sie strasznie, mam ciagle mdlosci i jestem bardzo senne....mam pytanie robilyscie badania prenatalne jezeli tak to tu czy w Polsce?

    majola, Zoja36 lubią tę wiadomość

    f2wldqk3t9cfiynw.png
‹‹ 619 620 621 622 623 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ