X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 16 października 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nustria gratuluje, tak ja byłam w Geteborgu na badaniach.
    Cena 5500kr szwedzkich, bardzo sprawnie i miło.
    Umawiasz wizytę przez Internet, stawiasz się na wyznaczony termin, tam rozmowa wstępną co i jak , pozniej usg i pobranie krwi. Panie mówią po szwedzku 😱 ale też po angielsku.
    Odpowiedź dostałam po ok tygodniu na maila.
    Jak by wyniki były źle to dzwonią do Ciebie.
    Czasem się zdarza że w twojej krwi jest za mało DNA dziecka i wyniki mogą być błędne, za to już nie płacisz ale musisz tam jechać jeszcze raz.
    Ja byłam w chyba 11 tc lub 12tc, więc też nie jedź za szybko bo wyniki mogą być błędne.

    https://www.barnmorskehuset.se

    ja u nich byłam.
    Powodzenia życzę 👍😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2019, 14:47

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 16 października 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majola wrote:
    Pati, ja dokładnie rok temu zrobiłam sobie szybki spacer. Była piękna pogoda. O 16:30 zaczęły mi odchodzić wody i od razu skurcze co 5 minut. A chwilę po północy synek był z nami. I tego Tobie życzę :)

    Dziękuję bardzo,😀 dlatego też wyruszyłam na sklepy może to coś pomoże 😀😀 co prawda nic nie kupiłam ale 3 godz polazilam 😀

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 16 października 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula jak u was?

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 17 października 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was urodziła po terminie, ja mam dzisiaj strasznego stresa czy z małym wszystko ok. Ogólnie mam kiepski dzień tylko bym płakała 😥😥

    k1iygdz.png
  • Nustria Koleżanka
    Postów: 35 18

    Wysłany: 17 października 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny:D Pati właśnie nad tą kliniką się zastanawiałam i chyba się zdecydujemy na badania tam, dzięki za polecenie! Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie!:)))

  • Nustria Koleżanka
    Postów: 35 18

    Wysłany: 17 października 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki, czy znacie jakiś nawilżający żel intymny lub jakieś globulki, które są bezpieczne w ciąży i można je kupić tutaj w aptece? Czy lepiej zapytać ginekologa? Chyba przez te hormony przytulanie bez wspomagaczy się nie obejdzie. Gdzieś czytałam, że często na początku ciąży, albo przez całą ciążę może występować suchość.

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 17 października 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Czy któraś z Was urodziła po terminie, ja mam dzisiaj strasznego stresa czy z małym wszystko ok. Ogólnie mam kiepski dzień tylko bym płakała 😥😥
    Wiem co czujesz bo ta ostatnia prosta jest najcięższa . Ja rodziłam po terminie 9 dni i każdy dzień ciągnął się w nieskończoność . Próbowałam wszystkiego : sprzątanie, spacery, mycie okien i wiele innych i ... nic ;) dzidzia sama zdecydowała . Poród się zaczął na dzień przed wizytą w szpitalu gdzie mieli decydować o ewentualnym wywoływaniu . Będzie dobrze! Życzę duuużo cierpliwości ;)

    pati1980 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 17 października 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tylko dziwi i stresuje to ich podejście do wszystkiego.
    Przecież jeśli ciaza jest z IVF to znamy dobrze termin zapłodnienia i też porodu,czy to nie ma wplywu. Oni mi każą tyle dni czekać. Oszaleje 😳😳😳

    k1iygdz.png
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 18 października 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przebilam się wreszcie przez całe forum . Dużo już wiem , ale pewnie jeszcze wiele wątpliwości przede mną :)
    Póki co świadomość , ze jestem w ciąży do mnie nie dochodzi.
    Czekam cierpliwie na pierwsza wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2019, 10:03

    kaktus85, alda, Alutka 32, pati1980, mar2śka, majola, Zoja36 lubią tę wiadomość

  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 18 października 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka wrote:
    Przebilam się wreszcie przez całe forum . Dużo już wiem , ale pewnie jeszcze wiele wątpliwości przede mną :)
    Póki co świadomość , ze jestem w ciąży do mnie nie dochodzi.
    Czekam cierpliwie na pierwsza wizytę.



    Witaj po tej stronie 🥰🥰🥰



    Mazwopka lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 19 października 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka ogromne gratulacje:):) teraz się relaksuj i odpoczywaj bo później na to czasu nie będzie ;)

    Mazwopka lubi tę wiadomość

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 19 października 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Mazwopka ogromne gratulacje:):) teraz się relaksuj i odpoczywaj bo później na to czasu nie będzie ;)
    :)

  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 20 października 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka serdeczne gratulacje 🎊 😊

    Mazwopka lubi tę wiadomość

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • majola Autorytet
    Postów: 255 100

    Wysłany: 22 października 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazwopka, ja też gratuluję!

    Mazwopka lubi tę wiadomość

  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 22 października 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam na kontroli w szpitalu. Mam 3cm rozwarcia, główka bardzo nisko A oni mnie do domu odeslali i kazali wrócić w piatek.
    Z terminu jestem 7 dni po ale dzisiaj pani doktor obliczyla inny termin i jestem 5 dni po.
    Ja oszaleje z nerwów, co chwilę sprawdzam czy maluch się rusza i serduszko bije. A oni mi tu każą tyle jeszcze czekać 😓😓😓 Czy to możliwe żeby tyle przenosić ciaza po ivf?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 12:25

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 października 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam na kontroli w szpitalu. Mam 3cm rozwarcia, główka bardzo nisko A oni mnie do domu odeslali i kazali wrócić w piatek.
    Z terminu jestem 7 dni po ale dzisiaj pani doktor obliczyla inny termin i jestem 5 dni po.
    Ja oszaleje z nerwów, co chwilę sprawdzam czy maluch się rusza i serduszko bije. A oni mi tu każą tyle jeszcze czekać 😓😓😓 Czy to możliwe żeby tyle przenosić ciaza po ivf?


    O rany Pati ☹️☹️☹️ Współczuje nerwów .........



    pati1980 lubi tę wiadomość

    e5skzzc.png


    [**]




  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1506

    Wysłany: 22 października 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Hej dziewczyny, ja dzisiaj byłam na kontroli w szpitalu. Mam 3cm rozwarcia, główka bardzo nisko A oni mnie do domu odeslali i kazali wrócić w piatek.
    Z terminu jestem 7 dni po ale dzisiaj pani doktor obliczyla inny termin i jestem 5 dni po.
    Ja oszaleje z nerwów, co chwilę sprawdzam czy maluch się rusza i serduszko bije. A oni mi tu każą tyle jeszcze czekać 😓😓😓 Czy to możliwe żeby tyle przenosić ciaza po ivf?
    Wiem, że się denerwujesz ale to możliwe . Jak już pisałam u mnie było to 9 dni . Rozwarcie na końcówce może być . Na pewno lada moment urodzisz !! Bądź dzielna!!

    pati1980 lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 24 października 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja juz😁 w środę urodziłam o 04:29 Leopolda o wadze 4,640 i 52cm. Mały zdrowy i wszystko ok. Poród ekspresowy o 22.00 skurcze co 8min w szpitalu byłam o 00.00 i co 3min i rozwarcia 8cm. Ciężko było bo bez znieczulenia i musieli mnie naciąć bo nie dałam rady z takim wielkoludem. W szpitalu rewelacyjna opieka. Ten mój mały glodny co chwilę, w nocy nawet zabrały mi położna małego na 4godz żebym się przespala. Teraz dochodzimy do siebie 🥰🥰🥰 Cała rodzina zakochana 🥰♥️

    Alutka 32, Mazwopka, mar2śka, alda, Zoja36, majola, kaktus85 lubią tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 24 października 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati gratuluje:):)

    pati1980 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 24 października 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Pati !! ❤️

‹‹ 642 643 644 645 646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ