X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciaza w Norwegii
Odpowiedz

Ciaza w Norwegii

Oceń ten wątek:
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 20 marca 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do sprzedania mleko Nutramigen DHA 1 jak by ktoras potrzebowala 10 sztuk.

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 21 marca 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny co tam u Was w tych trudnych czasach. Mam nadzieję że wszyscy zdrowi.
    Może mi pomożecie. Mój mały ma 5 miesięcy i zamienił sobie dzień z nocą. W nocy zjada ogromne ilości mleka A w ciągu dnia niewiele. Jak to zamienic? bo przyznam jestem trochę zmęczona pobudka co 2 godziny.
    Pozdrawiam i uważajcie na siebie🙂

    k1iygdz.png
  • alda Autorytet
    Postów: 1506 427

    Wysłany: 22 marca 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ja Ci nie pomogę . Moja je całą dobę co 3 godziny 🤪🤪🤪 W nocy jak w zegarku 😫😫😫 ja nie wiem gdzie ona to mieści 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️


    e5skzzc.png


    [**]




  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 22 marca 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Pati ja Ci nie pomogę . Moja je całą dobę co 3 godziny 🤪🤪🤪 W nocy jak w zegarku 😫😫😫 ja nie wiem gdzie ona to mieści 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

    Ja tez się zastanawiam gdzie on to mieści. Ma 5 miesięcy o waży ponad 9kg A ciuszki to nosi 74 i nawet body 80. Normalnie szalenstwo🤣😜

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 24 marca 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Cześć dziewczyny co tam u Was w tych trudnych czasach. Mam nadzieję że wszyscy zdrowi.
    Może mi pomożecie. Mój mały ma 5 miesięcy i zamienił sobie dzień z nocą. W nocy zjada ogromne ilości mleka A w ciągu dnia niewiele. Jak to zamienic? bo przyznam jestem trochę zmęczona pobudka co 2 godziny.
    Pozdrawiam i uważajcie na siebie🙂
    Jakby Ci to napisać 😉
    Ciesz się że to co dwie godziny, bo są dzieci które budzą się jeszcze częściej. Nasz egzemplarz dopiero teraz potrafi przespać w jednym ciągu ok 2,5 h. a ma 14 miesięcy. Wcześniej bywało różnie nawet co 0,5-1h. Najgorsze kiedy robi sobie przerwę 1-2 h i nie śpi, a tak ma jeszcze do dzisiaj 🤦 Jeszcze jak jest spokojny to da się przeżyć, ale kiedy krzyczy jak obdzierany ze skóry to masakra

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 24 marca 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alda wrote:
    Pati ja Ci nie pomogę . Moja je całą dobę co 3 godziny 🤪🤪🤪 W nocy jak w zegarku 😫😫😫 ja nie wiem gdzie ona to mieści 🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
    Zazdroszczę, u nas taki cud trwał pierwsze trzy miesiące. Potem się popsuło i trwa do dzisiaj 🤷🤦🙃🙄

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 24 marca 2020, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati już wiem co możesz spróbować. Kiedyś czytałam że jak dzieci zaczynają dostrzegać dużo rzeczy to jedzenie jest mało atrakcyjne, więc nadrabiają w nocy bo wtedy jest cisza i spokój. Możesz spróbować karmić synka w cichym pokoju a nawet przyciemnionym, może akurat zadziała. Powodzenia 😊

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Zoja, spróbujemy tej metody może zadziała🥰.
    Nasz teraz nauczył się piszczec i to tak okropnie głośno, niedługo to mi szklanki zaczną pękać 🤣🤣
    I cieszy się z tego strasznie, ja tylko czekam kiedy mi policja zapuka do drzwi że dziecko maltretuje🤣🤣

    k1iygdz.png
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 24 marca 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam za tydzień termin szczepienia. I nie wiem co robić szczepic czy nie. Niby można ale jednak trochę się boję, mam trochę mętlik w głowie 😔

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 25 marca 2020, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati też mam obawy, jak w nocy młody się drze. A u nas jeszcze były swego czasu lęki nocne, nikomu nie życzę. Dziecko nie ma świadomości i nie pamięta, za to rodzic bardzo dobrze.
    My też mamy szczepienie za tydzień i się wybieramy.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 25 marca 2020, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my mamy szczepienie na 15 miesięcy zaraz po Wielkanocy . Przyspieszone bo miałyśmy jechać na dłużej do Polski. I tez mam wątpliwości czy w tej sytuacji to jest dobry pomysł .

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 25 marca 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati1980 wrote:
    Dziękuję Zoja, spróbujemy tej metody może zadziała🥰.
    Nasz teraz nauczył się piszczec i to tak okropnie głośno, niedługo to mi szklanki zaczną pękać 🤣🤣
    I cieszy się z tego strasznie, ja tylko czekam kiedy mi policja zapuka do drzwi że dziecko maltretuje🤣🤣

    Jak moja się darła przez pierwsze kilka miesięcy to całe osiedle słyszało . Bardzo się bałam ze ktoś to zgłosi . Położna mnie uspokoiła ze oni w Helse wiedzą o naszym problemie wiec nie mamy się czym martwić choć sama zaczęła temat jaki mamy kontakt z sąsiadami w obecnej sytuacji. Moja jest bardzo energicznym dzieckiem i głośnym ciagle coś rzuca stuka współczuje czasem sąsiadce z dołu . Ale mam jak narazie wyrozumiała sąsiadkę mówi ze tez kiedyś miała małe dzieci .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2020, 10:00

    Alutka
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 25 marca 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja - jakie lęki były ? Jak to wyglądało Jak sobie z tym poradziliscie . Mała w dzień śpi spokojnie ale w nocy rzuca się płacze przez sen . Czasem to wyglada jakby jakieś egzorcyzmy na niej przeprowadzano .

    Alutka
  • kaktus85 Ekspertka
    Postów: 395 60

    Wysłany: 25 marca 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my mielismy w tamtym tygodniu szczepienie tez sie obawialam ale nie mialam wyjscia trzeba bylo robic. Dzwonilam do pediatry w polsce sie skonsultowac i powiedzial ze mozna przelozyc o pare tygodni ale to nie ma sensu bo wirus sie dopiero rozkreca i lepiej zrobic teraz.... wiec my zrobilismy ale kazdy zrobi jak uwaza...U nas tez sa problemy ze spaniem spi po 45 minut....znowu zmieni nam mleko i czasami je co godzine po 45 ml a czasami co 3 godziny po 130ml...ile wasz dzieci pily mleka maja 3 mc? Pozdrawiam

    f2wldqk3t9cfiynw.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 26 marca 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alutka 32 wrote:
    Zoja - jakie lęki były ? Jak to wyglądało Jak sobie z tym poradziliscie . Mała w dzień śpi spokojnie ale w nocy rzuca się płacze przez sen . Czasem to wyglada jakby jakieś egzorcyzmy na niej przeprowadzano .
    Alutka wpisz hasło w Google " lęki nocne"
    To po prostu trzeba przetrwać.
    A płacz przez sen to normalne, rozwojowe, dziecko przeżywa. Zaczęła młoda chodzić? Domniemam że tak bo u Niej dość szybko rozwój motoryczny szedł. Nasz zaczął samodzielnie jak miał 13,5 miesiąca.

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 26 marca 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja36 wrote:
    Alutka wpisz hasło w Google " lęki nocne"
    To po prostu trzeba przetrwać.
    A płacz przez sen to normalne, rozwojowe, dziecko przeżywa. Zaczęła młoda chodzić? Domniemam że tak bo u Niej dość szybko rozwój motoryczny szedł. Nasz zaczął samodzielnie jak miał 13,5 miesiąca.
    Tak chodzi samodzielnie od 11 miesiąca. Teraz to ona biega :):)

    Zoja36 lubi tę wiadomość

    Alutka
  • pati1980 Autorytet
    Postów: 658 183

    Wysłany: 26 marca 2020, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus85 wrote:
    Hej my mielismy w tamtym tygodniu szczepienie tez sie obawialam ale nie mialam wyjscia trzeba bylo robic. Dzwonilam do pediatry w polsce sie skonsultowac i powiedzial ze mozna przelozyc o pare tygodni ale to nie ma sensu bo wirus sie dopiero rozkreca i lepiej zrobic teraz.... wiec my zrobilismy ale kazdy zrobi jak uwaza...U nas tez sa problemy ze spaniem spi po 45 minut....znowu zmieni nam mleko i czasami je co godzine po 45 ml a czasami co 3 godziny po 130ml...ile wasz dzieci pily mleka maja 3 mc? Pozdrawiam

    Mój jadł ok 120ml co 2-3 godziny. W nocy śpi ok budzi się na mleko i śpij dalej. Za to w dzień to w wózku ale tylko jak jeździ inaczej 15min i koniec spania. 😁

    kaktus85 lubi tę wiadomość

    k1iygdz.png
  • Zoja36 Autorytet
    Postów: 625 231

    Wysłany: 28 marca 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majola co u Was? Długo Ciebie tu nie widziałam. Jak u Was teraz wyglądają noce? Pamiętam że też było ciężko. Udało się Wam unormować żelazo?

    k0kdx1hpz2nssibk.png
  • Sofi2810 Ekspertka
    Postów: 205 83

    Wysłany: 28 marca 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Czy jest tutaj ktoś komu dopiero zaczyna rosnąć brzuszek ? :)
    U mnie właśnie zaczął się 12 tydzień i powoli mdłości odchodzą zapomnienie :)

  • Alutka 32 Autorytet
    Postów: 529 158

    Wysłany: 29 marca 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofi jest tylko jedna osóbka na forum ale niestety mało się odzywa ostatnio:(:( ale jak masz jakieś pytania pisz

    Sofi2810 lubi tę wiadomość

    Alutka
‹‹ 657 658 659 660 661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ