X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadal zdrętwiałe lekko
    Wałeczek jest z lewej strony mały z prawej większy

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Źle to określiłam, nie brak czucia tylko właśnie zdrętwiałe:). Vaina też mam jeszcze brzuszek i jest taki galaretowaty. Wbijanie igły w taki brzuch to dla mnie masakra.
    Mam intymne pytanie do Was, chodzi o współżycie, czy u Was nie ma problemu po cesarce typu ból czy uczucie ciasnoty?

  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja długo miałam waleczek ale w końcu zszedł. Co do współżycia to po tak długiej przerwie na początku czułam dyskomfort na samym początku stosunku ale parę razy i przeszło ;-)

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 na początku lekko byliśmy spięci, a nas brak seksu był prawie rok, więc czułam się jak dziewica. ale po kolejnych było już jak dawniej, a nawet lepiej bo bez spinki pt "chcemy mieć dziecko"

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Źle to określiłam, nie brak czucia tylko właśnie zdrętwiałe:). Vaina też mam jeszcze brzuszek i jest taki galaretowaty. Wbijanie igły w taki brzuch to dla mnie masakra.
    Mam intymne pytanie do Was, chodzi o współżycie, czy u Was nie ma problemu po cesarce typu ból czy uczucie ciasnoty?

    Ja mam do tej pory na początku ból. Zależy od pozycji dużo u mnie. Ja kp i lepiej jest od czasu gdy dzidZiuś zaczął jeść coś więcej niż mleko.

    UcZucie odretwienia mija po kilku miesiącach. Później jest normalnie. Waleczek też z czasem puszcza :-)

    Mimi86, ewa81 lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Źle to określiłam, nie brak czucia tylko właśnie zdrętwiałe:). Vaina też mam jeszcze brzuszek i jest taki galaretowaty. Wbijanie igły w taki brzuch to dla mnie masakra.
    Mam intymne pytanie do Was, chodzi o współżycie, czy u Was nie ma problemu po cesarce typu ból czy uczucie ciasnoty?
    Ewa, ja po cesarce. Generalnie mialam tak rozhwiane hormony, ktore spowodowaly suchosc i stosunek byl wykluczony. Bol niesamowity.
    Puscilo jak reka odjal jak dostalam pierwszy okres czyli po ok 5miesiacach od cesarki. Ponoc taki bol, suchosc itd zdarza sie, rzadko ale sie zdarza, wiec moim garbatym szczesciem zaliczylam celibat praktycznie przez cala ciaze i jeszcze 5mies po haha :D

    ewa81 lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Już myślałam, że ze mną coś nie tak. Obym szybko doszła do formy :)

  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 02:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zwiazku z blizna boli nie mam,ale stosujemy lubrykant.

    Anatolka a nie boisz sie mu soli tak wczesnie dawac? U nas brak zabkow (tzn. 2) nie jest problemem,mloda sobie rozmemluje,co potrzebuje,ale przy zabkowaniu brak apetytu.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Je to co my ale wszytko co się da ma bez soli. Tak jak pisałam. JajecZnicę, warzywa, mięsko itd ma nie solone. Jedynie zupę je przyprawiona taka jak my ale ja ogólnie niewiele sole, nie używam vegety itp wynalazków.

    Evaa lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • szałwia Autorytet
    Postów: 1888 1373

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak,ja tez nie uzywam,ale ser zolty czy makrela maja kupe soli. A w jakiej formie miesko i warzywka podajesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 19:43

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Je to co my ale wszytko co się da ma bez soli. Tak jak pisałam. JajecZnicę, warzywa, mięsko itd ma nie solone. Jedynie zupę je przyprawiona taka jak my ale ja ogólnie niewiele sole, nie używam vegety itp wynalazków.

    Moja mama powiedziałaby, że gotujesz nie dla ludzi :D

    Ja gotuję tak samo- zero zoli, vegety, jakichś kostek czy innych ulepszaczy. Wolę czuć naturalny smak tego co robię, a nie przypraw.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • szurusiowa Autorytet
    Postów: 713 946

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupie pytanie: radzicie coś robic z metkami w ubrankach? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2017, 11:49

    dqprdf9ht0yzzy3d.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurusiowa wrote:
    Głupie pytanie: radzicie coś robic z metkami w ubrankach? :D

    Moje dziecko ma wszystkie metki jak były. Nawet nie pomyślałam, żeby coś specjalnego z nimi robić. A Nie, sorry z jednej czapki wycięłam.

    szurusiowa lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szałwia wrote:
    No tak,ja tez nie uzywam,ale ser zolty czy makrela maja kupe soli. A w jakiej formie miesko i warzywka podajesz?

    Mięsko pulpeciki albo pieczone w piekarniku. A warzywa na parze. Jak gotuje ziemniaki do obiadu to kładę na sitko jakaś fasolkę, kwiatek brokula czy kalafiora i tyle-duszą się. Później bierze w rączkę i je albo.... wyrzuca ;-)

    szałwia lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 1 maja 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szurusiowa wrote:
    Głupie pytanie: radzicie coś robic z metkami w ubrankach? :D

    Ja też nie wycinalam,a jak dostałam od Kuzynki po jej Synku bez metek to było słabo bo nie wiedziałam jaki rozmiar,a Maluszki nie lubią się przebierać po kilka razy.

    szurusiowa lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 1 maja 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo z blizna,nadal odretwienie i waleczek skory nad,tylko coraz mniejszy,a sama blizna już prawie nie pogrubiona,choć nadal różowa.
    Co do seksu to też mnie boli,bo susza ale to często towarzyszy karmieniu piersią,choć dużo pije wody.
    Dziewczyny a mam pytanie,zabezpieczacie się? Bo mój Mąż uważa że nie musimy,a ja się boję..chcę kolejnego Dzieciaczka,ale mam Maluszka w klinice,no i przede wszystkim za wcześnie po cc.

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 1 maja 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Zaraz na wizycie po połogu dostałam mini-pigułkę.

    Fruzia85 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 3 maja 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mamy 4 zarodki jeszcze i teraz w maju powinnam płacić a maz nie chce słyszeć o drugim dziecku:/
    Tak zawsze mówiliśmy ze chcemy jedno ale nie sądziłam ze tyle zarodków bedzie ehh trudna decyzja

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Fruzia85 Autorytet
    Postów: 364 477

    Wysłany: 3 maja 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi ciężka wiem,bo też o tym myślałam. My hodowalismy do blastocysty dlatego mam tylko jednego mrozaczka i po niego wrócę. My chcemy mieć dwoje Dzieci,bo nie chcę żeby mój Maluszek został kiedyś sam.Jest możliwość oddania do adopcji,ale to dylemat etyczny. Też muszę opłacić mrożenie w maju bo mija rok.
    Może z czasem jak Synuś podrośnie to zdecydujecie się wrócić,bo tak zaraz po porodzie to ciężko o tym myśleć.

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hbfpg3rt5.png

    3i49k6nlyja0did5.png
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 4 maja 2017, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaina
    My co prawda nie chodziliśmy na specjalny kurs, ale od 6mies jesteśmy stałymi bywalcami na basenie. Amelka cieszy się bardzo, wodę lubi, nie przeszkadza jej szum ani duża ilość osób, ale widziałam matki, które ledwo po wyjściu z szatni niestety musiały się cofać, bo dzieci wpadały w histerię.
    Ja na twoim miejscu sprawdziłaby najpierw jaka będzie reakcja maluszka i oby jak najlepszą :)
    Nasza aż piszczy, uwielbia inne dzieci, zabawę i zabawki w brodziku, za to w większym basenie (tam gdzie właśnie są kursy dla niemowląt) jest jej za zimno.

    Vaina lubi tę wiadomość

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
‹‹ 759 760 761 762 763 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ