Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki metodą IVF i IUI
Odpowiedz

Ciężarówki metodą IVF i IUI

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slazaczka to zdecydowanie zboczenie ;) bo moj maz potrafi zalozyc koszulke sciagnieta z wieszaka jakas taka z lekkiego materialu i on uwaza ze jest ok i ten material sie nie gniecie a dla mnie widac ze jest nieprasowana...
    Moze mala bedzie dawala popalic ze ostatnie o czym pomysle to prasowanie, ale poki co nawet upaly mnie nie powstrzymuja i co do prasowania to musi byc wyprasowane...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prasowałam zawsze wszystkie ubrania, obrusy itp, przed porodem ciuszki małego też, ogólnie w szafie wszystko zawsze było uprasowane. A teraz..cóż.. jak mam chwilę to wolę wziąć prysznic albo zrobić obiad, a wieczorem się przekimać. Na prasowanie na razie czasu brak, chociaż też zawsze mąż mi mówił, że to takie moje "zboczenie" ;)
    Kabelka, tetry to ledwo wyrabiam z praniem, a gdzie tam prasować?! :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 11:40

    Kabełka lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z resztą co tu prasować - w takie upały chodzę w samych gaciach i staniku, a tego nigdy nie prasowałam :D Jak mam gdzieś wyjść to mam jeszcze zapas ubran sprzed porodu ;)

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 27 lipca 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flower kciuki! pewnie już tulisz synka <3

    f2w39jcgync8jov1.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 27 lipca 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak narazie prasuje, zawsze zdejmuje z suszarki prasuje i do szafy. Z rzeczami małego narazie tez. Choć od kiedy wyszliśmy ze szpitala to dzis drugi raz wstawiłam jego pranie a naszego jeszcze wcale :) wiec myśle ze moze mi po jakimś czasie przejść

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ślązaczka wrote:
    Cierpliwa też mi sie wydaje że u Ciebie to takie trochę zboczenie ;-) Ja prasowałam ciuszki małego i pieluchy tetrowe i flanelowe do 3m.ż. Potem sobie odpuściłam. Naszych rzeczy nie prasuję, chyba że już absolutnie tego wymagają ;-)
    My tez nic nie prasujemy :D a naszych to juz w ogóle nic :D chybs ze jak napisalas absolutnie tego wymagaja np biała koszula.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2018, 13:09

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    Kabelka, tetry to ledwo wyrabiam z praniem, a gdzie tam prasować?! :P
    U nas bylo dokladnie to samo. Ale prasowalismy zaciecie miesiąc:)

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Wyprawka byla wyprasowana :)
    U nas również.

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z prasowaniem jak ze wszystkim, albo ktos ma to we krwi, prasuje od zawsze, musi, chce, lubi-cokolwiek, albo nie-nie jest nauczony, nie chce, nie lubi.
    Wyprawka musi byc uprasowana, wiadomo że temp zabija bakterie i "sterylizuje". Bardziej prasuje sie dla higieny niż wyglądu. Chyba 90pr mam od mca życia dziecka przestaje prasowac :D

    Asia_88, Evaa lubią tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 27 lipca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyprawkę namiętnie wyprasowałam oczywiście sama. Pewnie jakbym miała sama prasować po porodzie, to bym już dawno przestała, ale skoro robi to M... ;) kiedyś mu powiedziałam, że do skończonego 3 mies. przydałoby się prasować wszystko, ciekawe czy to pamięta :D bo u nas 3 miechy tuż tuż!

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez średnio lubię prasować , większość moich ubrań żelazka nie widziało :P najczęściej wybieram ubrania które mogę założyć bez prasowania bo materiał tego nie wymaga. Za to mój Mąż ... on codziennie prasuje sobie ciuchy :P ja w razie potrzeby podtykany mu swoje łaszki. Zapytam Mamy czy prasowała , dla mnie podejście żeby wybijać wszystkim i wszędzie bakterie itp jest bez sensu, dzieci żyją obecnie w prawie sterylnych warunkach...ledwo wiatr zawieje i już chore. Mam kilka takich w rodzinie , obłęd .. nawet okna nie pozwalają otworzyć ... bo się dziecko może przeziębić ...

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Kabełka Autorytet
    Postów: 1065 527

    Wysłany: 27 lipca 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśki a wychodzą/wychodziły Wam po ciąży włosy? Ja nie ogarniam ich sprzątać, są wszędzie, tylko nie na głowie :(. Nie wyobrażam sobie pełzającej Małej po podłodze, jeśli wtedy będą nadal mi tak wychodzić..

    km5sdf9h9gfpaiic.png
  • ..::Butterfly::.. Autorytet
    Postów: 694 709

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kabelka u mnie póki co włosy są na swoim miejscu i mam nadzieje ze tak już zostanie.

    Endometrioza 4 stopień
    Naturalsik
    dqprj48ads9ey279.png
    qdkk3e5ewur6ild8.png
    05.10.17 FET(blastocysta 1BC)i mamy to! Cudzie trwaj!<3
    15.05.18 Synek jest już na świecie <3
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie wypadaly wlosy...moze bierz jakies suplementy?moze masz niedobor witamin z tad Ci wypadaja.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży nie wypadają, a po porodzie lecą wszystkie, które by w te kilka miesięcy wyleciały.. taka kumulacja. Mi też zaczęły wypadać, wszędzie je widzę, ehh a w ciąży było tak cudownie..

    Anatolka lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana167 wrote:
    Mar2śka moja wypelza z maty i caluje kafelki, więc zaczęła zaprzyjaźniac sie z bakteriami na powaznie. :-)
    No i prawidłowo :D musi poznawać świat ;)

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 27 lipca 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja póki co zauważyłam, że mi brzuch owłosiał...mam nadzieję, że to chwilowe efekty

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 27 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia_88 wrote:
    W ciąży nie wypadają, a po porodzie lecą wszystkie, które by w te kilka miesięcy wyleciały.. taka kumulacja. Mi też zaczęły wypadać, wszędzie je widzę, ehh a w ciąży było tak cudownie..

    Zgadza się. W ciąży na miejscu trzyma je wysoki poziom estrogenów. Po spada i włosy lecą. Najczesciej po około 2 miesiącach po porodzie sie zaczyna. Normalne.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 27 lipca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na świat przyszedł mój synek Szymon. 3050g,58 cm, 10/10.
    Moj mały cud.

    Cala ja co to turaj jestem!!
    Cala jak co to tutaj w Bytomiu czekam na Ciebie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2018, 07:49

    Cala, Mum2b, Kabełka, Milkowiec, mar2śka, *MiKi23*, Tosia 1981, Karo-Linka, ślązaczka, Evaa, Cccierpliwa, Asia_88, Meli92, lena7, Odeta, zizia_a lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 27 lipca 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dziś na świat przyszedł mój synek Szymon. 3050g,58 cm, 10/10.
    Moj mały cud.

    Cala ja co to turaj jestem!!
    Kochana jeszcze raz ogromne gratki :-)
    Ale nie rozumiem o co kaman na końcu Twojej wiadomości, być może to zmęczenie ;-) odpoczywaj i naciesz się Swoim Skarbem :-)

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
‹‹ 938 939 940 941 942 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ