X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Skorka oj ma... bodziaki nosi nadal 56 a spodenki juz 62...


    Ciasteczko, my mamy snuza hero i moge z czystym sumieniem polecic... poki co zero falszywych alarmow, trzeba tylko pilnowac, zeby dobrze wpiac
    Dziękuje !A przypinasz do pieluszki czy np też na pajacyk?Mia śpi zawsze z monitorem czy tylko w nocy? A jak z obkrecaniem?

    Widzę, że jest jeszcze monbaby- jeszcze mniejszy i do ubranka montujesz - ciekawe ...znasz moze ?

    A propos wydrukowałam Twoja listę :) jest super ! Dziękuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 14:46

  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 23 listopada 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skórka33 wrote:
    Ja czekam, skierowania nie mam, po prostu mam jechać na IP. Mam jeszcze jedną wizytę po 39tc to może wtedy będzie inna decyzja. Wody z tego co wiem to wcale nie muszą odejść wcześniej, czasem nawet trzeba worek przebić w szpitalu. Do terminu zostalo mi 13 dni i mój stres powoli osiąga szczyt:)
    A co do męża to normalnie chodzi do pracy, do godz 16 jestem sama, jak trzeba będzie to zadzwonię. Podejrzewam że nie urodzę w domu ani w samochodzie tak jak w serialach choć nie miałabym nic przeciwko takiemu expresowemu rozwiązaniu (oczywiście w szpitalu).
    Jvm który tc u Ciebie?
    23 dopiero, ale tak się zastanawiam jak to będzie, bo mąż raczej nie ma możliwości mieć telefonu cały czas przy sobie i zanim się przebije przez miasto to trochę potrwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam skierowanie do szpitala i przyjęcie dzień przed terminem, ale to ze względu na cukrzycę ciążową.
    Natomiast w standardowej sytuacji, to jeżeli skurcze są regularnie co ok. 5 minut lub jeśli odejdą wody (teoretycznie, to jeśli odejdą zielone wody trzeba jechać szybko do szpitala, a jeśli przejrzyste, to należy poczekać na skurcze, ale ja sobie nie wyobrażam, że dałabym radę czekać w domu), a jeżeli się poród sam nie zacznie, to z tego co kojarzę, to 7 dni po TP należy się zgłosić na ktg do szpitala.
    Mi wody odeszły na porodówce po 3 godzinach regularnych skurczy.
    Mój mąż miał wolne od dnia przyjęcia do szpitala. Wcześniej był pod telefonem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 15:04

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    23 dopiero, ale tak się zastanawiam jak to będzie, bo mąż raczej nie ma możliwości mieć telefonu cały czas przy sobie i zanim się przebije przez miasto to trochę potrwa.
    Ani się obejrzysz a już będzie końcówka. Mi pierwsza połowa okropnnie się dłużyła a druga to nie wiem kiedy zleciała. Myślę że Twój mąż spokojnie zdąży. Bliżej terminu napewno będziecie coś więcej wiedzieć i ustalicie jakiś plan. Mój mąż ma z pracy do domu 30km a do szpitala który wybrałam mamy godzinę jazdy i myślę że spokojnie dojadę. Zresztą wydaje mi się że może szybciej ten czas mi wtedy minie bo jak miała czekać tyle w szpitalu to w moim przypadku byłoby jeszcze gorzej bo jestem raczej z tych panikujących niż opanowanych. A gdybym jeszcze słyszała inne rodzące to nawet nie chcę sobie tego wyobrażać.
    Plan mam taki ale co wyjdzie to się dopiero okaże.

    A np moja siostra miała wyznaczone cc, pojechała, dziecko wyjęli i po wszystkim. I mówi że ma dziecko, w ciąży była ale nie rodziła bo nawet 1 skurczu nie miała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 15:14

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Mar2ska chyba na blogu tez rozmiarowki opisywalam... ale pewna nie jestem...
    W kazdym razie z Cubusem nie pomoge, bo z pk mam garstke ubran... raczej wszystko tutaj kupowane... w kazdym razie Smyk wydaje mi sie po tych rzeczach ktore mam, ze ma dosc mala rozmiarowke, a mimo to zdarzaja sie olbrzymie perelki... Mia nosi np bodziaki h&m rozmiar 56 a ze Smyka ma komplet na 56, ktory jest jeszcze za duzy, jednoczesnie posiadajac kurteczke i bluzeczke rozmiar 62, ktore maja lekko za dlugie rekawy, ale na scislosc moze je juz nosic...
    Mamy np rampersy h&m 56, ktore jeszcze teraz maja sporo luzu i jak mala nie bedzie szybko rosla, to moze na lato jeszcze sie w nie wcisnie haha...

    Ogolnie np rozmiarowka h&m jest w wiekszosci przypadkow wieksza niz c&a, chociaz i tam zdarzaja sie wielkie perelki...

    Tu tez przyklad z h&m bluzy jeszcze 56 dobre, przy czym c&a ma bluze 62 ktora jest akurat i pajaca do spania, w ktorym sie topi jednoczesnie majac inne wzory z tego rozmiaru, ktore sa ok...
    I bądź tu człowieku mądry ;) chyba pozostaje sprawdzić w praktyce jak to wygląda.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Gwałtowne ruchy to nie są, trochę bardziej energiczne niż kolysanie i nie na boki, tylko gora-dol, a w ich czasie mała zasypia.


    To dobrze :) ważne żeby dzieckiem nie telepac ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Śliczne Wasze Dzieci :) !!!!
    ❤️Ach !!!

    Dziewczyny - co sądzicie o monitorze oddechu przenośnym - np Snuza Hero? Warto czy nie???
    My planujemy łóżeczko plus dostawkę to w sumie taki przenośny byłby lepszy czy jednak nie i wziąć baby sense? A moze polecacie inne marki ?


    Ja mam baby sense do łóżeczka pod materacyk. Żadnych fałszywych alarmów, niefałszywych na szczęście też nie. Trzeba tylko pamiętać że zanim wyciagniesz dziecko z łóżeczka, to co wyłącz bo wyje niemiłosiernie. Teraz rzadziej używam bo mały śpi że mną A w ciągu dnia albo w wózku albo na kanapie

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Skorka oj ma... bodziaki nosi nadal 56 a spodenki juz 62...


    Ciasteczko, my mamy snuza hero i moge z czystym sumieniem polecic... poki co zero falszywych alarmow, trzeba tylko pilnowac, zeby dobrze wpiac


    Beni długich nóg nie ma A już od dawna spodnie i półśpiochy w rozmiarze 62 nosi. Dziś też pochowalam ostatnie sztuki z rozmiaru 56. Lecimy na 62 i niektórych już 68. Jestem ciekawa ile ma już cm, bo przy szczepieniu też to tylko zwazyli

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko tego drugiego nie znam... ale snuzy do pajaca nie przypniesz prawidlowo ;) my przypinamy do pieluszki, albo do spodenek/polspiochow i tez normalnie dziala ;)
    Uzywamy glownie w nocy, czasem w dzien w zależności od sytuacji...
    Zaleta dla nas bylo to, ze mala w nocy spi w kolysce, w dzien w lozeczku albo na naszym lozku w sypialni, a na wyjezdzie w turystycznym...
    W turystycznym pod materacyk by nam nie dzialal, a w domu musielibysmy go miedzy kolyske a lozeczko dzielic... wiec wybralismy snuze...
    Ciesze sie, ze komus sie ta lista przydała :)


    Akilegna to u nas 62 ogolnie jest za duzy jeszcze... w bluzach sie poki co jeszcze topi z 62... jedynie spodenki na dlugosc dobre, bo na szerokosc niestety w pasie jeszcze duzo luzu, no ale spodenki na 56 znow na dlugosc mocno na styk...
    Pajace zalezy od rozmiarowki i tego jakie maja nogawki... mamy dwa 56 z dlugimi to jeszcze Mia w nich spi, a te co maja krotkie musza byc 62 chociaz rekawy za dlugie...

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista jest świetna ! :)
    To skłaniam się do Snuzy :)
    Dziewczyny ... black friday a tu guzik, a nie promocje .. smyk zawiódł ...rossman też :( a tv nie planuje kupować

    Cccierpliwa lubi tę wiadomość

  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 23 listopada 2018, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jvm wrote:
    Dziewczyny, a jeszcze pytanie odnośnie porodu od zielonki takiej jak ja :) jak to techniczne wygląda? Lekarz na wizycie daje skierowanie do szpitala na konkretny dzień? Czy trzeba czekać aż wody odejdą i wtedy jechać do szpitala? Wasi mężowie brali wolne na przewidywany termin porodu czy dzwonilysvie po taksówkę?

    Położne na spotkaniach na które chodzę powiedziały tak :-)
    Na porodówkę jedziemy gdy:
    -odejdą wody (zwłaszcza jeżeli będą zielone lub odejdą gwałtownie wtedy od razu do szpitala, bo jak sączą i są przezroczyste to mamy trochę czasu)- zasada jest taka, że powinno się urodzić do 12 godzin od odejścia wód,
    -jeżeli są regularne skurcze co 3-5 minut i trwają 30 sek lub więcej,
    -w każdej inne sytuacji, gdy już się zaczęło a czujemy, że bezpieczniej będzie nam w szpitalu.
    To oczywiście dotyczy porodu, który nie ma być wywoływany w określonym terminie. Jedzie się bez skierowania na Izbę Przyjęć Położniczą.

    Jak przekazywałam te informację mężowi, żeby też wiedział co i jak, to on ze stoickim spokojem mi odpowiedział, że przecież to oczywiste bo na filmach widział :-P Tak więc tyle na ten temat :-D

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Lista jest świetna ! :)
    To skłaniam się do Snuzy :)
    Dziewczyny ... black friday a tu guzik, a nie promocje .. smyk zawiódł ...rossman też :( a tv nie planuje kupować

    Ja sie dlugo wahalam miedzy snuza a baby sense... kupilam tydzien przed porodem hehe... jakos wiedzialam, ze snuza bedzie praktyczniejsza, ale sie jej balam... niepotrzebnie jak widac...

    Ja kupilam spiworek dla malej ze 122€ na 54€ przeceniony, wiec chociaz tyle...
    W ross mialam wczoraj z Babydream wszystkie produkty poza zywnoscia w promocji 2+1gratis, a dzis mam na podklady Maybelline -40% ale poza tym to bez szalu...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • asias Autorytet
    Postów: 428 455

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Lista jest świetna ! :)
    To skłaniam się do Snuzy :)
    Dziewczyny ... black friday a tu guzik, a nie promocje .. smyk zawiódł ...rossman też :( a tv nie planuje kupować
    Kochana na stronie videoniania są monitory snuzy za 311 zł w promocji :) Ja właśnie dziś kupuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2018, 17:04

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    l22n8u69izcn9pau.png
    endo 3/4 st, 2016- aniołek 7tc, 2017 I ICSI- aniołek 9 tc ,2018 II ICSI- 9dpt blastki- beta 112, 12 dpt- beta 442, 26 dpt <3
    3jgx3e3kcqbi5gsd.png
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Lista jest świetna ! :)
    To skłaniam się do Snuzy :)
    Dziewczyny ... black friday a tu guzik, a nie promocje .. smyk zawiódł ...rossman też :( a tv nie planuje kupować

    A ja skorzystałam z promocji i kupiłam w h&m kurtkę na zimę, ciążową za 91,60 :-D Wyjściowa cena 229 zł. No już taniej bym jej nie znalazła :-D

    Co do monitora oddechu to ja będę miała pożyczony babysense 7 ale się też zastanawiam jak to rozwiązać jak będę miała dla Małej dostawkę w sypialni i łóżeczko w jej pokoju. Kupować drugi monitor? Sama nie wie jak to zrobić. Poczekam i zobaczę jak się sytuacja rozwinie jak Córeczka pojawi się na świecie :-)

  • asias Autorytet
    Postów: 428 455

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam jeszcze nad videonianią, bo są też dziś fajne promocje w zestawach, czyli taka niania + monitor oddechu wychodzi w fajnej cenie. Tylko nie wiem jak te videonianie się sprawdzają, macie jakieś doświadczenia?

    l22n8u69izcn9pau.png
    endo 3/4 st, 2016- aniołek 7tc, 2017 I ICSI- aniołek 9 tc ,2018 II ICSI- 9dpt blastki- beta 112, 12 dpt- beta 442, 26 dpt <3
    3jgx3e3kcqbi5gsd.png
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asias wrote:
    Ja się zastanawiam jeszcze nad videonianią, bo są też dziś fajne promocje w zestawach, czyli taka niania + monitor oddechu wychodzi w fajnej cenie. Tylko nie wiem jak te videonianie się sprawdzają, macie jakieś doświadczenia?

    To jest bardzo fajna sprawa, też chcemy kupić mimo, że mieszkamy w bloku. Korzystałam z takiej niani jak opiekowałam się bratankiem. Możesz siedzieć w innym pokoju i mieć cały czas podgląd na to co robi dziecko, czy się obudziło. Moim zdaniem super rozwiązanie.

    asias lubi tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizu musisz tylko pamietac, ze te pod materacyk monitory w dostawce moga odbierac twoj oddech ;)

    Asias ja mam nianie vtech bm4600 i kest bardzo fajna... sprawdza sie super, bo Mia czesti sobie cos kwekni i jeknie przez sen i tak bym leciala do niej i byc moze ja obudzila a tak widze z pokoju obok czy mam leciec czy tez nie...

    Tak samo np gotuje, a Mia bawi sie w lozeczku (czasem jwst w kolysce ze mna w kuchni) to widze czy wszystko.u niej ok bez latania co chwile

    asias lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 23 listopada 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Zizu musisz tylko pamietac, ze te pod materacyk monitory w dostawce moga odbierac twoj oddech ;)

    Asias ja mam nianie vtech bm4600 i kest bardzo fajna... sprawdza sie super, bo Mia czesti sobie cos kwekni i jeknie przez sen i tak bym leciala do niej i byc moze ja obudzila a tak widze z pokoju obok czy mam leciec czy tez nie...

    Tak samo np gotuje, a Mia bawi sie w lozeczku (czasem jwst w kolysce ze mna w kuchni) to widze czy wszystko.u niej ok bez latania co chwile

    Właśnie też czytałam o tym, że tak może być z tym monitorem... Więc podejrzewam, że skończy się na drugim monitorze.

  • asias Autorytet
    Postów: 428 455

    Wysłany: 23 listopada 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Zizu musisz tylko pamietac, ze te pod materacyk monitory w dostawce moga odbierac twoj oddech ;)

    Asias ja mam nianie vtech bm4600 i kest bardzo fajna... sprawdza sie super, bo Mia czesti sobie cos kwekni i jeknie przez sen i tak bym leciala do niej i byc moze ja obudzila a tak widze z pokoju obok czy mam leciec czy tez nie...

    Tak samo np gotuje, a Mia bawi sie w lozeczku (czasem jwst w kolysce ze mna w kuchni) to widze czy wszystko.u niej ok bez latania co chwile
    Świetna ta niania, kamerka wygląda jak zabawka sowa :) i ten duży wyświetlacz. Już kupiłam :), dzięki

    l22n8u69izcn9pau.png
    endo 3/4 st, 2016- aniołek 7tc, 2017 I ICSI- aniołek 9 tc ,2018 II ICSI- 9dpt blastki- beta 112, 12 dpt- beta 442, 26 dpt <3
    3jgx3e3kcqbi5gsd.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 listopada 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asias wrote:
    Świetna ta niania, kamerka wygląda jak zabawka sowa :) i ten duży wyświetlacz. Już kupiłam :), dzięki
    Ja jestem bardzo zadowolona... na dzwieki jest tez bardzo czula... u malej w pokoju drzwi zamkniete a ktos np otwiera drzwi z pomieszczenia obok to pokazuja sie kreseczki wykrycia dzwieku... no i duzy zasieg ma...

    asias lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ