X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam bardzo dziewczyny :* wczoraj kolo 14.30 zaczelam odczuwac cmienie w podbrzuszu jak na okres tyle ze bardziej intensywne, ale nie bylo to jeszcze regularne....w ogole nie skojarzylam ze cos juz jest na rzeczy...ale juz chwile po 15 bol sie nasilil i przeniósł na krzyż... Wtedy juz bylam pewna ze się zaczęlo ale skurcze trwaly moze z 5-6 sek co 3-5 min.... Wiec jeszcze czekałam....az o 17 mój M mówi jedziemy.... Dojechalismy o 17.30 a rozwarcie zbadaniu na izbie miałam juz 6 cm!! 15 min później po wypełnieniu papierów miedzy skurczami w zabuegowym juz 9 cm.... Takze parlam 4-5 razy I Mala byla z nami :) musieli mnie naciac Bo zablokowala sie raczka I byla owinieta pepowina.... Kazdej z Was zycze tak szybkiego porodu :* aczkolwiek z mysla o drugim dziecku sie wstrzymuje :p babki w szpitalu w ogole to myslaly ze to moj kolejny porod a Tu taki zonk ;) sorka za brak skladni ale nie spalam cala noc I nadal jestem w euforii :)))) Martuska a Ty jak tam??

    klamka, Zizu87, 83xxx, Jvm, Ciasteczko777, MagNolia55, asias, Veri, Waleczna, inka2707, Paulcia28 lubią tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Dziekuje Wam bardzo dziewczyny :* wczoraj kolo 14.30 zaczelam odczuwac cmienie w podbrzuszu jak na okres tyle ze bardziej intensywne, ale nie bylo to jeszcze regularne....w ogole nie skojarzylam ze cos juz jest na rzeczy...ale juz chwile po 15 bol sie nasilil i przeniósł na krzyż... Wtedy juz bylam pewna ze się zaczęlo ale skurcze trwaly moze z 5-6 sek co 3-5 min.... Wiec jeszcze czekałam....az o 17 mój M mówi jedziemy.... Dojechalismy o 17.30 a rozwarcie zbadaniu na izbie miałam juz 6 cm!! 15 min później po wypełnieniu papierów miedzy skurczami w zabuegowym juz 9 cm.... Takze parlam 4-5 razy I Mala byla z nami :) musieli mnie naciac Bo zablokowala sie raczka I byla owinieta pepowina.... Kazdej z Was zycze tak szybkiego porodu :* aczkolwiek z mysla o drugim dziecku sie wstrzymuje :p babki w szpitalu w ogole to myslaly ze to moj kolejny porod a Tu taki zonk ;) sorka za brak skladni ale nie spalam cala noc I nadal jestem w euforii :)))) Martuska a Ty jak tam??
    aga serdeczne gratulacje!! Poród marzenie :D. A u mnie ...szkoda gadać, dalej NIC ;) uciekam na trochę z forum bo to czytanie mi nie służy. Muszę się wyciszyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 12:58

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Dziekuje Wam bardzo dziewczyny :* wczoraj kolo 14.30 zaczelam odczuwac cmienie w podbrzuszu jak na okres tyle ze bardziej intensywne, ale nie bylo to jeszcze regularne....w ogole nie skojarzylam ze cos juz jest na rzeczy...ale juz chwile po 15 bol sie nasilil i przeniósł na krzyż... Wtedy juz bylam pewna ze się zaczęlo ale skurcze trwaly moze z 5-6 sek co 3-5 min.... Wiec jeszcze czekałam....az o 17 mój M mówi jedziemy.... Dojechalismy o 17.30 a rozwarcie zbadaniu na izbie miałam juz 6 cm!! 15 min później po wypełnieniu papierów miedzy skurczami w zabuegowym juz 9 cm.... Takze parlam 4-5 razy I Mala byla z nami :) musieli mnie naciac Bo zablokowala sie raczka I byla owinieta pepowina.... Kazdej z Was zycze tak szybkiego porodu :* aczkolwiek z mysla o drugim dziecku sie wstrzymuje :p babki w szpitalu w ogole to myslaly ze to moj kolejny porod a Tu taki zonk ;) sorka za brak skladni ale nie spalam cala noc I nadal jestem w euforii :)))) Martuska a Ty jak tam??

    Super, że tak szybko poszło ;-) Tylko pozazdrościć :-) Teraz odpoczywajcie i cieszcie się sobą :-)

    Martuśka trzymaj się i daj koniecznie znać później :-)

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Dziekuje Wam bardzo dziewczyny :* wczoraj kolo 14.30 zaczelam odczuwac cmienie w podbrzuszu jak na okres tyle ze bardziej intensywne, ale nie bylo to jeszcze regularne....w ogole nie skojarzylam ze cos juz jest na rzeczy...ale juz chwile po 15 bol sie nasilil i przeniósł na krzyż... Wtedy juz bylam pewna ze się zaczęlo ale skurcze trwaly moze z 5-6 sek co 3-5 min.... Wiec jeszcze czekałam....az o 17 mój M mówi jedziemy.... Dojechalismy o 17.30 a rozwarcie zbadaniu na izbie miałam juz 6 cm!! 15 min później po wypełnieniu papierów miedzy skurczami w zabuegowym juz 9 cm.... Takze parlam 4-5 razy I Mala byla z nami :) musieli mnie naciac Bo zablokowala sie raczka I byla owinieta pepowina.... Kazdej z Was zycze tak szybkiego porodu :* aczkolwiek z mysla o drugim dziecku sie wstrzymuje :p babki w szpitalu w ogole to myslaly ze to moj kolejny porod a Tu taki zonk ;) sorka za brak skladni ale nie spalam cala noc I nadal jestem w euforii :)))) Martuska a Ty jak tam??

    Aga jeszcze raz gratulacje!!!Każda z nas by chciała tak sprawnie rodzić :)
    Trzymajcie się dziewczyny!Buzialeee :)

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Dziekuje Wam bardzo dziewczyny :* wczoraj kolo 14.30 zaczelam odczuwac cmienie w podbrzuszu jak na okres tyle ze bardziej intensywne, ale nie bylo to jeszcze regularne....w ogole nie skojarzylam ze cos juz jest na rzeczy...ale juz chwile po 15 bol sie nasilil i przeniósł na krzyż... Wtedy juz bylam pewna ze się zaczęlo ale skurcze trwaly moze z 5-6 sek co 3-5 min.... Wiec jeszcze czekałam....az o 17 mój M mówi jedziemy.... Dojechalismy o 17.30 a rozwarcie zbadaniu na izbie miałam juz 6 cm!! 15 min później po wypełnieniu papierów miedzy skurczami w zabuegowym juz 9 cm.... Takze parlam 4-5 razy I Mala byla z nami :) musieli mnie naciac Bo zablokowala sie raczka I byla owinieta pepowina.... Kazdej z Was zycze tak szybkiego porodu :* aczkolwiek z mysla o drugim dziecku sie wstrzymuje :p babki w szpitalu w ogole to myslaly ze to moj kolejny porod a Tu taki zonk ;) sorka za brak skladni ale nie spalam cala noc I nadal jestem w euforii :)))) Martuska a Ty jak tam??

    Super, że tak sprawnie poszło. Chyba każda z nas chciałaby takiego szybkiego porodu.
    Jeszcze raz gratulacje!

  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaa, dajesz nadzieję nam wszystkim że porod nie musi byc straszny ;) Też bym taki chciała.
    Gratulacje dla rodziców!!!

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na wizycie dowiedziałam się że mój Bączek waży 3100. Rozwarcie 1,5 cm, wody i przepływy ok. Na ktg zapisały się jakieś 2 pojedyncze skurcze. Po badaniu (właściwie w trakcie) dostałam krwawego plamienia. Mam nadzieję że nic złego z tego nie wyniknie. Czekamy!

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super! Gratuluje :) jesteś teraz naszym przykładem że poród nie musi być mega bolesnym przeżyciem :)
    Marin może krwawienie było tylko skutkiem badania. Ale dawaj znać jak sie czujesz.
    Ja już czasem nie oglądam wiadomości bo za dużo nerwów mnie to kosztuje, ale moj M uważa że musimy oglądać by wiedzieć co planuje wróg :D

    MagNolia55 lubi tę wiadomość

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super ci poszlo!
    Jesli przyszloby mi kiedys znow rodzic, to takiego porodu sobie zycze!

    Marin super malutka rosnie!

    Co do wiadomości, widze tylko jak akurat sie gdzies przewine kiedy maz oglada... ja nie wlaczam w ogole...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Marin Autorytet
    Postów: 935 351

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...co planuje wróg. :D Dobre

    asias lubi tę wiadomość

    qdkk20mmaxfz3x0q.png
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 super :) gratuluję lekkiego i szybkiego porodu i zdrowej Malutkiej :)

    Mam pytanie... jakie żelazo suplementowałyście albo nadal bierzecie? Moja hemoglobina wynosi 10,8 a hematokryt 32,5. Mam wzbogacić dietę o żelazo... i dostałam tabletki z tradycyjnym syntetycznym kwasem foliowym. Teraz zaczęłam się zastanawiać, że chyba ich nie wykupię bo ja biorę matafolin ze względu mutację.

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie auplementowalam nic ekstra... tylko to co z jedzenia... a ze jadam bardzo duzo wolowiny, to zle nie bylo... dodatkowo slodzilam herbate i kawe miodem, co poprawia hemoglobine i jadlam naprawde hurtowe ilosci pomaranczy pierwsza polowe ciazy, a cytrusy pomagaja lepiej przyswajac zelazo... pod koniec ciazy mialam spadek i wtedy bralam tardyferon przepisany przez lekarza...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 14:43

    83xxx lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Jvm Autorytet
    Postów: 459 251

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, dobrze że Twój mąż Cię zagnał do szpitala, bo jeszcze urodzilabys w domu :) gratuluję, mam nadzieję, że mnie też spotka taka szybka akcja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    agaaa90 super :) gratuluję lekkiego i szybkiego porodu i zdrowej Malutkiej :)

    Mam pytanie... jakie żelazo suplementowałyście albo nadal bierzecie? Moja hemoglobina wynosi 10,8 a hematokryt 32,5. Mam wzbogacić dietę o żelazo... i dostałam tabletki z tradycyjnym syntetycznym kwasem foliowym. Teraz zaczęłam się zastanawiać, że chyba ich nie wykupię bo ja biorę matafolin ze względu mutację.
    Ja brałam biofer folic 2x2 tabl.

    Cierpliwa, mam tak samo jak Ty. W ciąży czułam się rewelacyjnie i czuję niedosyt. Mogłabym w tym stanie trwać jeszcze kolejne 9 miesięcy.

    I też potwierdzam, że czas biegnie tak szybko, że niewiadomo kiedy to mija. Agatka skończyła wczoraj 9 tygodni.

    Ciasteczko777, 83xxx, MagNolia55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - serdeczne gratulacje :) dużo zdrowia dla Was!!!
    •••••••••••••••••••
    Ja biorę w Prenatal duo- pomogło mi bo miałam mega spadek - tam jest 60 mg.

    Mag- pytanko o wózek Fox - do bagażnika wkładasz na płasko ? Z kołami wchodzi ? I na to gondola ?

  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Dziewczyny niespodziewanie ale jednak -urodzilam :) Oliwia 2940g,56 cm,18.20 :) więcej napisze jutro,ale porod miałam expresowy

    Niesamowite :) :)
    Gratulacje <3 Zdrówka również

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko oj tak! Dla mnie 9 miesiecy zdecydowanie za krotko haha...

    Oj leci czas leci... Agatka juz 9 yygodni, a Mia we wtorek konczy 4 miesiace! No szok!
    Jutro konczy 17 tygodni... jak pomyslec, ze diete mozna od 17 tygodnia juz rozszerzac to w szoku jestem, kiedy moje dziecko tak wyroslo!
    Ale z rozszerzaniem czekamy jeszcze, po nowym roku powoli zaczniemy...

    Dzis Mia dostala pierwszy gratisowy sloiczek i lyzeczke od Bebivita...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Figa88 Autorytet
    Postów: 619 435

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi żelazo spadało, lekarz zalecił mi prenatal clasic. Czy pomoglo dowiem sie w przyszłym tyg. Bo będę robic morfologie.

    Agaa jeszcze raz gratulacje, szybka akcja, tylko pozazdrościć :)

    860ij44jb8ojlfrj.png
  • Waleczna Autorytet
    Postów: 675 1009

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    Dziekuje Wam bardzo dziewczyny :* wczoraj kolo 14.30 zaczelam odczuwac cmienie w podbrzuszu jak na okres tyle ze bardziej intensywne, ale nie bylo to jeszcze regularne....w ogole nie skojarzylam ze cos juz jest na rzeczy...ale juz chwile po 15 bol sie nasilil i przeniósł na krzyż... Wtedy juz bylam pewna ze się zaczęlo ale skurcze trwaly moze z 5-6 sek co 3-5 min.... Wiec jeszcze czekałam....az o 17 mój M mówi jedziemy.... Dojechalismy o 17.30 a rozwarcie zbadaniu na izbie miałam juz 6 cm!! 15 min później po wypełnieniu papierów miedzy skurczami w zabuegowym juz 9 cm.... Takze parlam 4-5 razy I Mala byla z nami :) musieli mnie naciac Bo zablokowala sie raczka I byla owinieta pepowina.... Kazdej z Was zycze tak szybkiego porodu :* aczkolwiek z mysla o drugim dziecku sie wstrzymuje :p babki w szpitalu w ogole to myslaly ze to moj kolejny porod a Tu taki zonk ;) sorka za brak skladni ale nie spalam cala noc I nadal jestem w euforii :)))) Martuska a Ty jak tam??

    Gratuluje Aga:) Super ,ze poszło tak ekspeesowo:)Życzę dużo zdrówka dla Was

    👩‍🦰
    Hiperpolaktynemia
    Niedoczynnosc tarczycy
    Endometrioza
    👱‍♂️
    Czynnik męski

    4 inseminacje 😞😞😞😞
    IVF+IMSI❄️❄️❄️❄️
    Transfer świeży 😞
    Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka

    06.2020 Zaczynamy walkę o rodzeństwo
    07.2020 Crio❄️😞
    09.2020 Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka
  • Waleczna Autorytet
    Postów: 675 1009

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ja melduje się po badaniach prenatalnych. Powiem szczerze,ze stres był nie mały. Jednak wszystko jest w porzadku,wszystkie parametry prawidłowe. Jestem szczęśliwa i zadowolona,ze Dzidzia się zdrowo rozwija,mam nadzieje,ze tak będzie już do samego porodu❤️ Pozdrawiam serdecznie

    Niezapominajka5, Figa88, Zizu87, Farelka, aziledo, asias, MagNolia55, Ciasteczko777, Olciaaa, inka2707, Veri, klamka, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰
    Hiperpolaktynemia
    Niedoczynnosc tarczycy
    Endometrioza
    👱‍♂️
    Czynnik męski

    4 inseminacje 😞😞😞😞
    IVF+IMSI❄️❄️❄️❄️
    Transfer świeży 😞
    Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka

    06.2020 Zaczynamy walkę o rodzeństwo
    07.2020 Crio❄️😞
    09.2020 Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka
‹‹ 321 322 323 324 325 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ