X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki po IVF 2018
Odpowiedz

Ciężarówki po IVF 2018

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi27 wrote:
    Wczoraj urodziła moja kuzynka. W 40 tygodniu. Dzień wcześniej miała usg i mała ważyła 3.8kg a urodzila sie 3.3kg :) nie trzeba do końca wierzyć usg.
    U mnie tez pokazywalo w 38+3 wage 3400g, w szpitalu 39+6 wychodzilo max 3059g, a urodzilam 40+0 z waga 3200g

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hej dziewczyny
    Może ktoś mnie jeszcze pamięta ,
    W zeszły piątek miałam 4 i ostatni transfer, tym razem świeży . Nie mamy ani mrozakow ani mrożonego nasienia ,jednym słowem NIC .
    Cierpliwa byś nie musiała mnie szukać pisze tutaj :-P pytalas jak się czuje, jestem dopiero 3 dpt więc oprócz dolegliwości po punkcji nic mi nie jest.
    Prawda jest taka że albo się uda albo to koniec, ale już spokojna jestem, będzie co ma być ,
    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę szybkich rozwiązań, spokojnych maluszków i przespanych nocy 😘😘😘

    Jak widzisz Kochana-niemal wszystkie Cię pamiętamy <3 <3 bo bylaś naszą forumową iskierką :) Ogromnie trzymam kciuki za Twojego małego fightera <3 Mam nadzieję, że los wynagrodzi Ci dobro jakie masz w sobie i wszystkie przeciwności losu <3 Cokolwiek będzie, jesteśmy z Tobą :*

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odliczam już godziny ;)
    Wczoraj o 23, kiedy trzeba iść spać, mały tak mi dał popalić, że tylko myślałam o tym, żeby urodzić ;)

    Figa88, Motylek1313, Olciaaa, Bajka_88 lubią tę wiadomość

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waleczna wrote:
    Witajcie Kobietki. Jeśli chodzi o „przytulanie”to jakoś my mamy cały czas jakiś taki lek.
    Mam jednak problem i muszę Was zapytać. Wiadomo brzuszek coraz to większy i przewracanie z boku na bok jest już odczuwalne dla mnie. Dzisiaj po przebudzeniu,wstałam do toalety i poczułam ból po prawej stronie w dole podbrzusza. Ból jest kujący. Jak leżę to jest trochę lepiej,ale jak chodzę to boli dosyć intensywnie. Czy miała któraś z Was tak?bo martwię się? Nie wiem czy to zwykle rozciąganie wiązadeł ? Chciałam troszkę rozchodzić,ale nic nie pomaga. Co myślicie?

    Waleczna-ja niestety nie pomogę, co to może być za ból. Choć też miewam różne w tej ciąży. Pisałyśmy o rozluźnieniu spojenia, o rwie kulszowej (bardziej promieniuje do nogi), o nacisku na pęcherz lub inny organ, co też może być bolesne. Jeśli bardzo Cię męczy, to może skontaktuj się ze swoim lekarzem?

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulcia - mega kciuki za Maluszka i tłusta betę :) !! Kiedy testujesz ??? Jak się czujesz?!??
    Ja liczę że już tu zostaniesz, nie !??

    Magnolia - jak sie czujesz !?? Masz jakoś stawić się do szpitala czy co?
    Czeko - jak u Ciebie???? Mam nadzieje ze samopoczucie lepsze :)
    O sobie nie napisze :P

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hej dziewczyny
    Może ktoś mnie jeszcze pamięta ,
    W zeszły piątek miałam 4 i ostatni transfer, tym razem świeży . Nie mamy ani mrozakow ani mrożonego nasienia ,jednym słowem NIC .
    Cierpliwa byś nie musiała mnie szukać pisze tutaj :-P pytalas jak się czuje, jestem dopiero 3 dpt więc oprócz dolegliwości po punkcji nic mi nie jest.
    Prawda jest taka że albo się uda albo to koniec, ale już spokojna jestem, będzie co ma być ,
    Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny i życzę szybkich rozwiązań, spokojnych maluszków i przespanych nocy 😘😘😘

    Kochana Paulciu czekamy tu na ciebie cały czas!!!Trzymam mocne kciukasy za Ciebie i Twojego kropka!!!
    Musi się udać!!!Buziaki 😚😚😚

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za ciepłe słowa i za pamięć,siedzę i rycze czytając Wasze posty ❤❤❤ chciałabym by się udało ale wiecie że to loteria.
    Czasami Was podglądam ,cieszę się Waszym szczęściem ,martwię Waszymi problemami i wiecznie trzymam kciuki za każdą z osobna. Cieszę się że miałam okazję Was ,,poznać '' i być cząstka waszej walki o maleństwo.
    Chciałabym tu z Wami już zostać ale póki co nic nie wiadomo.
    Jeszcze raz dziękuję z całego serca za to że jesteście ❤❤❤

    MagNolia55, Necia124, Ciasteczko777, Lubię_czekoladę, Bajka_88, Zizu87 lubią tę wiadomość

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagNolia55 wrote:
    Dziewczyny, odliczam już godziny ;)
    Wczoraj o 23, kiedy trzeba iść spać, mały tak mi dał popalić, że tylko myślałam o tym, żeby urodzić ;)
    Magnoliu ✊✊✊❤

    MagNolia55 lubi tę wiadomość

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Cześć Paulcia - mega kciuki za Maluszka i tłusta betę :) !! Kiedy testujesz ??? Jak się czujesz?!??
    Ja liczę że już tu zostaniesz, nie !??

    Magnolia - jak sie czujesz !?? Masz jakoś stawić się do szpitala czy co?
    Czeko - jak u Ciebie???? Mam nadzieje ze samopoczucie lepsze :)
    O sobie nie napisze :P
    Hehe Ciasteczko 😛
    Czy zostanę jeszcze nie wiem. Czuję się jeszcze obolala po punkcji ale da się przeżyć. Testuje wkrótce i powoli zaczynam się bać - tak boję się,nie jestem taka twarda ,mięczak się ze mnie zrobił Ale po 3 procedurach mam prawo pomarudzic 😉
    Widzę że Ty coraz bliżej rozwiązania , no to zapodam tekst z filmu, żeby nie bolało,szybko poszło i żeby było miło ✊✊✊

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wagi, to koleżanka która jest lekarzem mówiła że są lekarze bardzo dobrzy w tym fachu i im waga różni się max.200g, a są tacy, którzy tylko mega orientacyjną podają.
    Ja 2 tygodnie przed porodem byłam nie u mojego lekarza bo mój miał urlop i mały ważył wg niej 3,3kg, 2 tygodnie później u mojego ważył ponad 2,9, a po 3 dniach urodził się 3 kilowy bobas, więc chyba coś w tym jest.

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia i ja się dołączam do wszystkich słów, które Dziewczyny napisały :) zostań tu z nami na stałe.

    Co do usg to ja w dniu porodu miałam rano i wg niego waga 3 kg, a urodziłam 3130g, więc u mnie niewielka różnica.

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko! Jak radzicie sobie z dzieckiem i obowiązkami domowymi? U mnie dom zarasta brudem bo mapy nie śpi w dzień prawie wcale. Jak już stoi to albo na rękach albo obok muszę leżeć. Może ja coś się robię. Jak usypiacie dzieci? Ile śpią? I czy po karmieniu jest sen i zabawa czy odwrotnie zabawa sen?

    ty0qs6r.png
  • MagNolia55 Autorytet
    Postów: 1486 1001

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Magnoliu ✊✊✊❤

    :* :*

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    mhsvh371zcdidd2p.png
    km5sej28sr4d77to.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia28 wrote:
    Hehe Ciasteczko 😛
    Czy zostanę jeszcze nie wiem. Czuję się jeszcze obolala po punkcji ale da się przeżyć. Testuje wkrótce i powoli zaczynam się bać - tak boję się,nie jestem taka twarda ,mięczak się ze mnie zrobił Ale po 3 procedurach mam prawo pomarudzic 😉
    Widzę że Ty coraz bliżej rozwiązania , no to zapodam tekst z filmu, żeby nie bolało,szybko poszło i żeby było miło ✊✊✊
    Kochana, musi!!! po prostu musi się udać, wszystkie trzymamy mocno za Ciebie kciuki i jesteśmy z Tobą!!Zawsze miło pamietam jak nas podnosiłaś na duchu, dawałaś sile i czasem kopa w pupę (co owszem bywało potrzebne).
    Marudź do woli, narzekaj, płacz i panikuj - bo masz do tego wszystkiego prawo- nikt nie jest ze stali a Ty tyle już przeszłaś, wiec tym bardziej! Lepiej wylać z siebie niż dusić emocje.
    Cieszę się że miałaś od razu transfer, że nie było tej hiperki! I oczywiście najbardziej to kibicuje Maluszkowi, żeby tam zrobił sobie miłe miejsce na następne 9 msc!! Innej opcji po prostu nie ma!
    Oj powiem Ci, że to całe IVF i ciąża (obawy, krwawienia, leżenie plackiem, badania prenatalne itp) dają w kość tak mocno, że już chyba samo rozpakowanie to pikuś ;) ale pod tym chyba się podpisze praktycznie każda z nas :)

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    Pytanko! Jak radzicie sobie z dzieckiem i obowiązkami domowymi? U mnie dom zarasta brudem bo mapy nie śpi w dzień prawie wcale. Jak już stoi to albo na rękach albo obok muszę leżeć. Może ja coś się robię. Jak usypiacie dzieci? Ile śpią? I czy po karmieniu jest sen i zabawa czy odwrotnie zabawa sen?
    Ja mam taką książkę - język niemowląt - wg niej stosuje się metodę łatwego planu (podkreślam -nie mam pojęcia jak to w praktyce działa i czy w ogóle):Tabela Łatwego Planu:
    Noworodki różnią się między sobą, niemniej jednak podczas pierwszych trzech miesięcy następujący schemat można uznać za typowy. Możemy go bez obaw modyfikować, w miarę jak dziecko sprawniej je oraz samo dłużej się bawi.
    Karmienie: 25-40 minut z piersi lub butelki; przeciętne niemowlę o masie trzech lub więcej kilogramów może być karmione co 2,5-3 godzin
    Aktywność: 45 minut (łącznie z przewijaniem, ubieraniem i - raz dziennie - przyjemną kąpielą)
    Sen: 15 minut na zasypianie; drzemki od pół godziny do godziny; po dwóch lub trzech tygodniach okresy snu nocnego będą się stopniowo wydłużać
    Odpoczynek osoby sprawującej opiekę: co najmniej godzina, gdy dziecko śpi; czas ten wydłuża się wraz z wiekiem niemowlęcia, w miarę jak sesje karmienia trwają coraz krócej, a drzemki coraz dłużej. Z upływem czasu dziecko bawi się bardziej samodzielnie.
    Łatwy Plan dla każdego
    Łatwy Plan porządkuje opiekę nad noworodkiem. Stosuję go rutynowo w odniesieniu do wszystkich niemowląt - najchętniej od pierwszego dnia ich życia. Jego podstawą jest mniej więcej trzygodzinny cykl, w którym mieszczą się następujące czynności w podanej niżej kolejności:
    Karmienie. Przyjmowanie pokarmu jest podstawową potrzebą każdego niemowlęcia, niezależnie od tego, czy karmimy je piersią, czy z butelki. Noworodki to obżartuchy - w stosunku do masy ciała przyjmują dwa do trzech razy więcej kalorii niż dorosłe osoby z chorobliwą nadwagą! (W rozdziale IV omówię problemy karmienia bardziej szczegółowo).
    Aktywność. Podczas pierwszych trzech miesięcy przeciętne niemowlę poświęca około siedemdziesięciu procent swojego czasu na przyjmowanie pokarmu i sen. Resztę wypełniają mu takie doświadczenia, jak przewijanie, kąpiele, gaworzenie w łóżeczku lub na kocyku, spacery w wózku dziecinnym oraz wyglądanie przez okno w samochodzie z niemowlęcego fotelika. Tak wygląda ludzka aktywność w tym okresie - z punktu widzenia osoby dorosłej niezbyt intensywna i złożona. (Więcej informacji na ten temat znajduje się w rozdziale V).
    Sen. Niezależnie od tego, czy dziecko śpi jak anioł, czy też ma trudności z zasypianiem i sypia niespokojnie, każde niemowlę musi nauczyć się zapadania w sen w swoim łóżeczku (jest to właściwa dla tego wieku forma samodzielności). (Patrz: rozdział VI).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 11:50

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    Pytanko! Jak radzicie sobie z dzieckiem i obowiązkami domowymi? U mnie dom zarasta brudem bo mapy nie śpi w dzień prawie wcale. Jak już stoi to albo na rękach albo obok muszę leżeć. Może ja coś się robię. Jak usypiacie dzieci? Ile śpią? I czy po karmieniu jest sen i zabawa czy odwrotnie zabawa sen?
    Ja mialam musze przyznac dosc litosciwe dziecko... potrafila sie sama soba chwile zajac w kolysce np gapiac sie na karuzele, a ja w tym czasem moglam powiedzmy szybko odkurzyc, czy wstawic pranie... prasowanie czy wieszanie pranie bez problemu, bo mnie widziala...
    Jak miala slabsze dni a musialam cis zrobic, to wrzucalam ja w chuste i w 10 minut spala...

    U nas w dzien juz po okresie noworodkowym zazwyczaj bylo i wlasciwie nadal jest karmienie-sen-aktywnosc...

    Na drzemki zasypiala zawsze podczas karmienia, pozniej sie to zmienilo i byla chwila bujania na rekach, po czym odkladalam juz spiaca, a teraz znow wrocilo zasypianie przy mleku...

    Teraz robie wszystko w jej towarzystwie (kiedy spi to moj czas na odpoczynek, kawe, prysznic) ona pelza gdzie sie da a ja robie swoje... jak zauwaza cos zakazanego to dostaje turboprzyspieszenia😂 leci blyskawica do odkurzacza, mopa, psich misek, psich zabawek itp...

    Ciasteczko, to co opisalas to taka teoria, ktora w 90% przypadkow nijak bedzie sie miala do realiow ;)

    Mia jako noworodek zasypiala przy piersi (jadla 10-15 minut) i moglam odlozyc i spala w salonie w kolysce 3-4h...

    Jak miala 6tyg juz bylo ciezej, bo np.salon zazwyczaj odpadal...

    Nigdy tez nie ciumkala piersi, zjadla co miala zjesc i spala... jak nie cgciala jesc piers odrazu wypluwala i nie wziela do ust nawet na spiocha jesli nie byl to ten czas...

    Zasypia jak mowie podczas karmienia i to jest u niej ostatnio must have inaczej nie zasnie...


    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba też zacznę małego odkładać po jedzeniu do spania w dzień bo innej opcji nie ma żeby go uśpić. Śpi po 15 min w dzień (chyba że jest spacer to na spacerze pospi). Jak siedzę z nim tzn leżę to śpi ok 30 min ale z wybudzaniem. Niestety nic nie zrobię przy nim a na wieczór jest tak marudny że nawet bawić się nie chce.

    ty0qs6r.png
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia czuje, ze na dniach nadejdzie Twój czas :) zaraz pełnia, Hihi

    Necia ja ogarniam dom w ekspresowym tempie jak małego przejmuje mój mąż po pracy lub w weekend. I kluczowej jest u mnie słowo ogarniam bo niby mam porządek, ale mega powierzchowny. Przyznam, ze bardzo mi to przeszkadza i myślałam, ze jakoś przyzwyczaję się do nieładu, ale niestety tak nie jest. W konsekwencji nie mam ani chwili na odpoczynek w ciągu dnia.

    Tez zastanawiam się jak tu ułożyć plan dnia ponieważ mój maluch w dzień jest cały czas na rejach. Nie mogę go odłożyć do spania ponieważ zaraz się budzi i jest płacz.
    Wg wszystkich poradników mamy ostatni miesiąc na wyrobienie zwyczajów z maluchami ponieważ wndrugim trymestrze będzie ciężko wyplenić z nich nawyki.

    MagNolia55 lubi tę wiadomość

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia, tule:*

    U mnie jak mala spi 30 minut, to zalamka, bo ona malo kiedy spi tak krotko nawet teraz...
    Jak miala 2 miesiace, to jej drzemki trwaly 2-3h, a i teraz potrafi miec 2h...

    Mi mala zasypiala zawsze juz przy piersi, po karmieniu jeszcze chwile spala na mnie, a pozniej ja odkladalam...

    Teraz zeby ja spokojnie odlozyc po karmieniu, to musi byc otulona, inaczejs ie wybudzi

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magkb moja mala taka nasza rutyne itp zaczela powoli ogarniac dopiero po skonczeniu 3 miesiecy ;)

    Wczesniej wszystko bylo na zadanie poza kapiela ;)
    Tez myslalam, ze juz nigdy nie ogarniemy zadnego schematu, a jednak...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 489 490 491 492 493 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ