X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)
Odpowiedz

Ciężarówki z MARCOWEGO TESTOWANIA :-)

Oceń ten wątek:
  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 19 maja 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Raczej do szkoły bo do przedszkola za krótki czas bo chodzą po 3 h ;)
    W szkole dzieci uczą sie od 9 do 15.30 wiec tez trzeba znalesc prace taka która zaczyna sie od 10 a konczy minimum o 14.30 aby zdazyc odporowadzic i odebrac.

    Rzeczywiście nie pomyślałam o tym. Pisałam na swoim przykładzie :) ja pracuję na 3 zmiany, a mąż jest nauczycielem w szkole podstawowej i zazwyczaj kończy lekcje przed 14, więc u nas nie byłoby problemu z zaprowadzeniem i odbieraniem dzieci :) u nas przy dodatkowej opłacie dziecko może być w przedszkolu 8 h :)

    Katti lubi tę wiadomość

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 19 maja 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamusie:-)

    U Nas wszystko dobrze, czuje sie ostatnio troszke lepiej, w koncu II trumestr sie zaczyna :)

    Katti jesli dobrze pamietam to w poniedzialek 1sze usg tak? Bede trzymac mocno kciuki <3

    My mamy leniwa sobote

    Katti lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann1109 wrote:
    Rzeczywiście nie pomyślałam o tym. Pisałam na swoim przykładzie :) ja pracuję na 3 zmiany, a mąż jest nauczycielem w szkole podstawowej i zazwyczaj kończy lekcje przed 14, więc u nas nie byłoby problemu z zaprowadzeniem i odbieraniem dzieci :) u nas przy dodatkowej opłacie dziecko może być w przedszkolu 8 h :)
    U nas dla 2 latków chodzi się tylko na 3h a dla 3 latkow mozna isc max na 6 h pod warunkiem że rodzice pracują oboje . Kwestia tez są zarobki jesli pensja obojka jest zbyt duza rodzic musi placic za 6h jesli zas zarabiaja mało to mogą starac sie o darmowe. Dla 2 latków przedszkole jest płatne jesli pensja rodzica chociazby jednego jest wysoka ale jesli np ojciec zarabia najnizsza to mozna starac sie o darmowe. My mamy darmowe dla 2 latkow ktore ustawa przypisuje 3h dziennie dla 3 latkow mamy darmowe 3h a na 6h sie nie kwalifikujemy bo ja nie pracuje.Tak to wyglada u nas ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Hej Mamusie:-)

    U Nas wszystko dobrze, czuje sie ostatnio troszke lepiej, w koncu II trumestr sie zaczyna :)

    Katti jesli dobrze pamietam to w poniedzialek 1sze usg tak? Bede trzymac mocno kciuki <3

    My mamy leniwa sobote
    Tak w poniedzialek na 10:15 .. stresuje sie od wczoraj juz dosc mocno. Mam tylko nadzieje że wszystko bedzie ok i że serduszko pieknie bije.
    Jak tylko bede w domu od razu dam znać.
    Ja nadal brak jakich kolwiek objawów... tetna tez nie znalazłam nie wiem czy to wina mojego dedektora czy moja ze nie potrafie znalesc....

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 20 maja 2018, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Tak w poniedzialek na 10:15 .. stresuje sie od wczoraj juz dosc mocno. Mam tylko nadzieje że wszystko bedzie ok i że serduszko pieknie bije.
    Jak tylko bede w domu od razu dam znać.
    Ja nadal brak jakich kolwiek objawów... tetna tez nie znalazłam nie wiem czy to wina mojego dedektora czy moja ze nie potrafie znalesc....


    Katti napewno maluszek grzecznie sobie w brzusiu siedzi:) i W pon go w koncu zobaczysz! Nie stresuj sie Kochana, wszystko nedzie dobrze. Z tym detektorem to nie wiem jak jest, planuje go wlasnie zamowic. Mozesz w pon podgladnac na usg gdzie lekarz pezyklada sonde i lapie serduszko :-)

    Bede czekac na wieści <3

    Ja mam kolejna wizyte 29.05 i tez nie moge sie doczekac.

    Szkoda tylko, ze męża nie ma na tych wizytach. No ale wraca dopiero pod koniec czerwca:-( strasznie za Nim tęsknimy. To juz prawie miesoac jak sie nie widzimy a ten czas tak pomalu leci... i wiecie co, nawet nie myślałam, że tak bardzo bede za Nim tęsknic:-) a to juz 9 lat razem.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 20 maja 2018, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tych przedszkoli,’to w Pl tez nie jest kolorowo.. zeby dostac sie do publicznego to trzeba dziecko zapisac jak sie urodzi a i tak nikt nie gwarantuje miejsca.. Moja corka byla 340 na liscie oczekujacych i śmiałam się, ze zostanie przyjęta do przedszkola w wieku 8 lat :D. Wiec zostaja tylko przedszkola prywatne, w Krakowie to tak srednio 700-800 zl .. Ja przez pierwszy rok pracy po macierzynskim wydawalam rownowartosc wyplaty na przedszkole+ opiekunka jak dziecko chore.. Ciezko jest na poczatku. Teraz nie zamierzam wracac po macierzynskim do oracy, bo nie wyobrazam sobie oddac dziecka do żłobka.. wiec bede brac pewnie kolejny rok wychowawczego:-) Takie 2 lata z dzieckiem to naprawde minimum.. ja widzialam po mojej corci a mialam rowno 2 latka jak poszla do przedszkola, ze po ok 10h jak ja odbieralam to dziecko wygladalo jak nie moje.. dlatego zdecydowalismy soe na opiekunke

    Dobrej Nocki:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 21 maja 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti i jak po usg??

    Katti lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam sie z wami pożegnac... wracam na różową stronę.
    Nasz malutki aniołeczek nie żyje :( Brak serduszka.
    Moje przeczucie że coś jest nie tak sprawdziło się.
    Czułam że mój brak objawów nie jest normalny i się nie myliłam.
    Nasza kruszynka sie nie rozwija.
    Czekam na poronienie a jesli się nie pojawi w ciagu tyg to bedą dzwonić aby wyznaczyc termin na zabieg kazali czekac na tel do 2 tyg.
    Nie jest mi smutno bo tlumacze sobie to tak że lepiej jak się tak stalo niż maluszek miałby urodzić się chory... widocznie był za słaby aby przetrwać. Ale przykro mi jest że nosic musiałam tyle tyg a tak moze dawno byłabym juz po.
    No nic zagladajcie czasem na różowa ja jak tylko bede po to odczekamy z mezem jakies 3 miesiace i postaramy się o nasze szczescie jeszcze raz.
    Powodzenia kochane <3

  • ann1109 Autorytet
    Postów: 694 328

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Wpadłam sie z wami pożegnac... wracam na różową stronę.
    Nasz malutki aniołeczek nie żyje :( Brak serduszka.
    Moje przeczucie że coś jest nie tak sprawdziło się.
    Czułam że mój brak objawów nie jest normalny i się nie myliłam.
    Nasza kruszynka sie nie rozwija.
    Czekam na poronienie a jesli się nie pojawi w ciagu tyg to bedą dzwonić aby wyznaczyc termin na zabieg kazali czekac na tel do 2 tyg.
    Nie jest mi smutno bo tlumacze sobie to tak że lepiej jak się tak stalo niż maluszek miałby urodzić się chory... widocznie był za słaby aby przetrwać. Ale przykro mi jest że nosic musiałam tyle tyg a tak moze dawno byłabym juz po.
    No nic zagladajcie czasem na różowa ja jak tylko bede po to odczekamy z mezem jakies 3 miesiace i postaramy się o nasze szczescie jeszcze raz.
    Powodzenia kochane <3

    Bardzo mi przykro :( mam nadzieję, że jak przyjdzie kolejne lato będziesz tuliła swojego skarba w ramionach.

    Katti lubi tę wiadomość

    bl9cdf9h7ig7cn2w.png

    0d1y3e3kell4i8z5.png


    Aniołek (*) 7 tc 23.06.2019
    Cb 12.2019
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Wpadłam sie z wami pożegnac... wracam na różową stronę.
    Nasz malutki aniołeczek nie żyje :( Brak serduszka.
    Moje przeczucie że coś jest nie tak sprawdziło się.
    Czułam że mój brak objawów nie jest normalny i się nie myliłam.
    Nasza kruszynka sie nie rozwija.
    Czekam na poronienie a jesli się nie pojawi w ciagu tyg to bedą dzwonić aby wyznaczyc termin na zabieg kazali czekac na tel do 2 tyg.
    Nie jest mi smutno bo tlumacze sobie to tak że lepiej jak się tak stalo niż maluszek miałby urodzić się chory... widocznie był za słaby aby przetrwać. Ale przykro mi jest że nosic musiałam tyle tyg a tak moze dawno byłabym juz po.
    No nic zagladajcie czasem na różowa ja jak tylko bede po to odczekamy z mezem jakies 3 miesiace i postaramy się o nasze szczescie jeszcze raz.
    Powodzenia kochane <3
    Bardzo, bardzo mi przykro :( Niesprawiedliwe to życie.

    Katti lubi tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti wrote:
    Wpadłam sie z wami pożegnac... wracam na różową stronę.
    Nasz malutki aniołeczek nie żyje :( Brak serduszka.
    Moje przeczucie że coś jest nie tak sprawdziło się.
    Czułam że mój brak objawów nie jest normalny i się nie myliłam.
    Nasza kruszynka sie nie rozwija.
    Czekam na poronienie a jesli się nie pojawi w ciagu tyg to bedą dzwonić aby wyznaczyc termin na zabieg kazali czekac na tel do 2 tyg.
    Nie jest mi smutno bo tlumacze sobie to tak że lepiej jak się tak stalo niż maluszek miałby urodzić się chory... widocznie był za słaby aby przetrwać. Ale przykro mi jest że nosic musiałam tyle tyg a tak moze dawno byłabym juz po.
    No nic zagladajcie czasem na różowa ja jak tylko bede po to odczekamy z mezem jakies 3 miesiace i postaramy się o nasze szczescie jeszcze raz.
    Powodzenia kochane <3

    Katti tak mi przykro :-( myślami jestem z Wami. Tule mocno :** ! Wracaj do Nas szybciutko

    Katti lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie chyba sie zaczeło samo.
    Rano wstałam z dziwnym uczuciem i poszłam do wc na papierze żywa czerwona krew mało bo mało ale jest .. póki co mnie nie boli ale pewnie jak sie rozkreci bedzie koszmar...
    Trzymajcie kciuki aby szybko poszło !

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 23 maja 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti biedna :( jeżeli mogę zapytać- na jaki etapie dzieciątko przestało się rozwijać?

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti tak bardzo mi przykro Kochana :-( W takich chwilach nigdy nie wiem co powiedzieć :-/ Nie potrafię nawet sobie wyobrazić co teraz czujesz :-( To jest straszne, nie mogę w to uwierzyć normalnie :-/ Okropne jest to, że musiałaś tyle czasu czekać, żeby usłyszeć taką straszną wiadomość :-( Ściskam Cię mocno. Trzymaj się jakoś :-* i wracaj tu do nas szybko spowrotem :-* Jeśli tylko będziesz miała chęć to wpadaj tu i pisz co u Ciebie.

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Hej kochane tak bardzo chciałam do was dołączyć,jednak los chciał inaczej .
    Zostane po raz drugi mama- styczniowego skarba. Czekam na wizytę która będzie dopiero w następnym tygodniu.
    Ale jak najbardziej możesz mimo wszystko do nas dołączyć :-) Jeśli tylko chcesz ;-) Co U Ciebie? Jak się czujesz?

    Katti lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje maleństwo opusciło moje ciało,odeszło .
    Nie bolalo jakos za bardzo bardziej jak na okres...i zalalo mnie raz porzadnie i widzialam jak nie cale 4cm maluszka wyplywa do wc :(

    Jestem już po jesli można to tak nazwac.

    Kitkat nie mam pojecia nie powiedziano mi... jedyne co wiem to ze mial nie cale 4 cm wiec bardzo chyba wczesnie przestal sie rozwijac.

    Agniecha dziekuje pewnie za jakis czas wroce na fioletowa ale najpierw musze zebrac sily i odpoczac minimu 3 miesiace.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2018, 10:36

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To naprawdę straszne :-( ale masz dwójkę zdrowych dzieciaczków w domu i dla nich musisz szybko się podnieść.
    Odpoczywaj, zboeraj siły, a my czekamy tu na ponowne dobre wieści:-*

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na usg i to moja kropeczka kolejna wizyta dopiero 14.06 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ad5063907468.jpg

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti nie wiem co powiedzieć :(
    Jest mi bardzo przykro łzy same napływają do oczu.
    Ale musisz być silna właśnie dla swoich dzieci które juz są na świeci:*

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 25 maja 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Dziś byłam na usg i to moja kropeczka kolejna wizyta dopiero 14.06 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ad5063907468.jpg
    Piękna ta kropeczka :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ