X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czas wspolzycia a plec
Odpowiedz

Czas wspolzycia a plec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas serduszkowanie codziennie: przed, po i w trakcie owulacji.
    Za pierwszym razem wyszła córka, teraz ma być syn :)

  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas bylo zaplodnienie w dzien owulacji, albo dzien po

    wspolzycie bylo tylko dwa razy w ciagu dni plodnych, w pierwszy i ostatni

    biorac pod uwage termin porodu wg usg i moje cykle przez ostatnie miesiace zaplodnienie nastapilo w dzien owulacji lub dzien po

    bardzo, bardzo, bardzo, bardzo chcemy miec chlopca, jeszcze nie znam plci ale napewno napisze Wam jak sie dowiem, mam wielka nadzieje, ze metoda okaze sie skuteczna i dalyscie mi nadzieje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2014, 17:32

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 19 października 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunia wrote:
    U mnie było 3,2,w dniu owu i po i będzie córeczka ponoć kwaśny śluz na dziewuszke ;-)
    Dokładnie i znam kolka dziewczyn po takiej diecie które spełniły swoje marzenie :) o płci

    Ja kiedyś tez bardzo chciałam mieć dziewczynke ale ok 3 latach starań i poronień chce i marzę o zdrowej dzidzi nieważne jakiej płci :)

    marzenia się spełnią
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się kochałam w dzień owulacji i będzie dziewczynka

    kark lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam :) u nas w 3,2 i w dzien owu i synek :)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Inka91 Ekspertka
    Postów: 192 94

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z còreczkà nie mam pojęcia bo w sumie czesto się to działo ( świerze małożeństwo) ale teraz szczyt owulacyjny I będzie synek.. Odrazu po serduszkowaniu poczułam, że coś sie we mnie zmieniło. Nie wierzyłam, że tak może być ale kiedy powiedziałam mężowi ( wydaje mi się że wczoraj zaszliśmy w ciàże) nie uwierzył do czasu kiedy nie spòźnił mi się okres. Daw dni po terminie Sam poszedł do apteki I był w wielkim szoku...:-)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ