X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czas wspolzycia a plec
Odpowiedz

Czas wspolzycia a plec

Oceń ten wątek:
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    A co tu wychodzi wam? http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html
    Mi wychodzi dziewczynka a będzie chłopiec!
    Smaki miałam początkowo typowe na chłopca, mogłam jeść tylko ogórkową albo słoik marynowanych pieczarek w occie potrafiłam zjeść za jednym posiedzeniem, o słodyczach nie myślałam. Potem po ok 5 m-cu przestawiło mi się zupełnie na odwrót, jadałam kinder czekolady na kilogramy niemal i tak mi w sumie zostało do teraz że lubię słodkie a kwaśne już niebardzo

    monalisa lubi tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem pomarańcza kilogramami sok pomarańczowy literami i wszystko co jest z pomidorów do tego barszcz ukraiński, chleb z kotletem lub dżemem albo pomidor ogórek dymka sałata ale i milka truskawkową nie pogardze. Ogórkowa to na początku mi bardzo smakowała teraz nie koniecznie :) ale za to galarcik z octem mniammm

    bontbhr.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszkowanie przed owu i kalendarz chiński u mnie się nie mylił. Córka będzie. :)

    monalisa, Martynika lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ta teoria też się nie sprawdziła, bo serduszka były 3 i 2 dni przed owulacją wyznaczoną przez ovu, więc nastawiłam się już raczej na dziewczynkę, a okazało się, że będzie synuś :)

  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 8 lutego 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My działaliśmy 4 i 2 dni przed owulacją, bo chcieliśmy dziewczynkę i będzie dziewczynka :) Czytałam, że nie można kochać się częściej niż co 2-3 dni, bo wtedy plemniki się nie "regenerują" i jest większa szansa na dziewczynkę, bo plemniki żeńskie są silniejsze. Więc "pomęczyliśmy" je 4 dni przed owu( z zabezpieczeniem ) potem 2 dni przed i udało się :) Dziewczynka :)))
    Następnego będziemy chcieli chłopca i planujemy działać w dzień ovu lub zaraz po. Zobaczymy ;) ale to jeszcze przyszłość ;)

    cd9bs65gcd8n4jfm.png

    monalisa lubi tę wiadomość

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 8 lutego 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja89waw wrote:
    My działaliśmy 4 i 2 dni przed owulacją, bo chcieliśmy dziewczynkę i będzie dziewczynka :) Czytałam, że nie można kochać się częściej niż co 2-3 dni, bo wtedy plemniki się nie "regenerują" i jest większa szansa na dziewczynkę, bo plemniki żeńskie są silniejsze. Więc "pomęczyliśmy" je 4 dni przed owu( z zabezpieczeniem ) potem 2 dni przed i udało się :) Dziewczynka :)))
    Następnego będziemy chcieli chłopca i planujemy działać w dzień ovu lub zaraz po. Zobaczymy ;) ale to jeszcze przyszłość ;)

    cd9bs65gcd8n4jfm.png


    Ja to robiłam wszystko, żeby wogóle zaciążyć, jakbym dołożyła do tego jeszcze płeć to chyba czekałabym, w nieskończoność :/

    moremi, monalisa, RewolucjaSięDzieje, Vel lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 8 lutego 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 2 dni przed owulka i w dzień owulki i jest chłopiec :-)

    Martynika, monalisa lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Ja to robiłam wszystko, żeby wogóle zaciążyć, jakbym dołożyła do tego jeszcze płeć to chyba czekałabym, w nieskończoność :/

    Ja na ovufriend jestem zalogowana od lutego 2013, a tempke mierzyłam jeszcze przed ślubem, do tego używałam testów owulacyjnych, dzięki temu wiedziałam ze średniej kiedy spodziewać się owulacji. Przed podjęciem decyzji zrobiłam też wszystkie badania (w tym usg piersi i transvaginalne) aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. To wszystko dlatego, że moja mama i siostry miały problemy z zajściem w ciąże. U nas udało się już za pierwszym razem. Lekarz był w szoku jak bardzo przygotowywaliśmy się przed podjęciem decyzji o ciąży. Ale ja uważałam, że chcąc być odpowiedzialnym rodzicem jest to mój obowiązek.
    W momencie kiedy już tak dobrze byłam rozeznana we własnym cyklu po prostu spróbowaliśmy wpłynąć tym sposobem na płeć. Udało się chodź nigdy nie wiadomo na 100 % czy to akurat ta metoda zadziałała.
    Życzę wszystkim przyszłym rodzicom, aby tak jak w naszym przypadku, bezstresowo przeżywali próby starania o dzieciątko :)


    cd9bs65gcd8n4jfm.png

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    U nas 2 dni przed owulka i w dzień owulki i jest chłopiec :-)

    U mnie dokładnie tak samo :).

    monalisa lubi tę wiadomość

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 10 lutego 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam sposobem na dziewczynkę (tak planowaliśmy) nie udawało się w ogóle bardzo długo więc w końcu odpuściliśmy tą metodę i próbowaliśmy i przed i w trakcie ovu. Też chwilę to trwało ale w końcu się udało. Będzie chłopiec

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • Ala29 Przyjaciółka
    Postów: 87 77

    Wysłany: 2 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli przytulanko jest na 3,2,1 i w dniu owulacji, to trudno przewidziec z ktorych staranek plemniki sie przedostaly :-)
    Choc jesli wezme pod uwage fakt, ze w dniu owulacji teoria sie zgadza
    Ale przeciez byly rowniez mozliwosci wczesniej na 2 dni przed na przyklad :-)

  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 2 marca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala29 wrote:
    A jesli przytulanko jest na 3,2,1 i w dniu owulacji, to trudno przewidziec z ktorych staranek plemniki sie przedostaly :-)
    Choc jesli wezme pod uwage fakt, ze w dniu owulacji teoria sie zgadza
    Ale przeciez byly rowniez mozliwosci wczesniej na 2 dni przed na przyklad :-)


    No właśnie,
    ja 6 dni przed owu, w trakcie owu i 2 dni po owu.
    Nie ma co, 50/50 ;)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w dzień owu i 1 dzień po owu i dziewczynka, także moim zdaniem się nie sprawdza

    monalisa, kark lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Marzycielka:) Debiutantka
    Postów: 15 6

    Wysłany: 11 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas serduszka były 4 i 2 dni przed owu,według kalendarza chińskiego i innych przesłanek (łącznie z wyglądem i objawami)też wychodziła córeczka,a będziemy mieć synka,tak więc wg mnie to to wszystko nie ma nic do rzeczy.jest to tylko czysty przypadek że się niektórym udaje.Nawet zawiodła mnie intuicja ktora mowila mi od samego poczatku że to bedzie dziewczynka.Ale i tak sie bardzo ciesze bo moja dzidzia jest zdrowa i to mnie najbardziej cieszy :)))

    monalisa, Paula_29, kark lubią tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kolezanki mama wczoraj wrozyla igłą i wywrozyla synka :) ale bym chciala zeby tak bylo

    bontbhr.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 14 marca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajemnica tkwi w nasieniu naszych Panów. Ot i cała zagadka. Zaskoczone?:D

    Proponuję robić wróżby nie na sobie, tylko nad jajkami partnerów/mężów, niech obrączka pokaże czy przeważają plemniczki z X czy z Y. :P A ja naiwna, robiłam na sobie..przy staraniu się o kolejne maleństwo, przed stosunkiem najpierw zrobię wróżbę nad przyrodzeniem mojego męża. Stanowczo chcę mieć jeszcze synka.:D

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 16 marca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Tajemnica tkwi w nasieniu naszych Panów. Ot i cała zagadka. Zaskoczone?:D

    Proponuję robić wróżby nie na sobie, tylko nad jajkami partnerów/mężów, niech obrączka pokaże czy przeważają plemniczki z X czy z Y. :P A ja naiwna, robiłam na sobie..przy staraniu się o kolejne maleństwo, przed stosunkiem najpierw zrobię wróżbę nad przyrodzeniem mojego męża. Stanowczo chcę mieć jeszcze synka.:D
    Nelka haha dobre az mi lezki ze smiechu poleciały jak sobie to wyobrazilam

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 21 marca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się dzis dowiedzieliśmy wreszcie "CÓRUSIA TATUSIA" , a <3 5,3,1 przed Ovu według wykresu

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 6 dni przed owu i będzie chłopak ;)

    kark lubi tę wiadomość

  • pinsleepe Autorytet
    Postów: 434 665

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie zaczynając 5 dni przed owulacją, do owulacji włącznie - chłopak :)

    f2w3rjjg7duv7nlc.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ