X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czas wspolzycia a plec
Odpowiedz

Czas wspolzycia a plec

Oceń ten wątek:
  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja liczyłam na dziewczynkę i chyba się sprawdzi:)
    A kochaliśmy się 3 dni, 1 dzień przed owulacją i w dzień owulacji, a z którego razu plemniki dotarły i zapłodniły jajeczko? Tego nie będę wiedziała.

    eg
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 5 grudnia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie teoria się całkowicie nie sprawdziła.. serduszkowaliśmy się przed owulacją w trakcie i po .. i będziemy mieli 2 córke ;) więc lepiej nie starać się nie myśleć o tym .. bo los czasem płata figle :):)

    seneka lubi tę wiadomość

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my serduszkowaliśmy 7,6,5,4 dni przed ovu i w dzień ovu i będzie chłopak ;)

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym cyklu starań wam się udało i jaka płeć???

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska wrote:
    u mnie teoria się całkowicie nie sprawdziła.. serduszkowaliśmy się przed owulacją w trakcie i po .. i będziemy mieli 2 córke ;) więc lepiej nie starać się nie myśleć o tym .. bo los czasem płata figle :):)
    Masz rację los potrafi zaskoczyć , w moim przypadku tak jest. Jest to moja 3 ciąża mam nadzieję że szczęśliwie ją donoszę. Kompletnie nie planowana mój lekarz twierdzi że takie są najlepsze. A ja już sama nie wiem kiedy miałam ovu. :)

    qq873e5erivgw16d.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było 3,2,w dniu owu i po i będzie córeczka ponoć kwaśny śluz na dziewuszke ;-)

    Matik2012 lubi tę wiadomość

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 w dniu owulacji i dwa dni przed i będzie chłopak :).

    monalisa lubi tę wiadomość

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My <3 przed owu, <3 w dniu owu i <3 po owu i będzie Chłopiec :D

    monalisa lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 1,3,5 dni przed owu 15.01 się dowiemy co będzie bo jak narazie to 50/50 raz ze chłopak raz ze dziewczynka :) chcieli byśmy chłopca ale najważniejsze aby było zdrowe

    bontbhr.png
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te teorie wydają mi sie śmieszne, bo tak naprawde nie mamy wpływu na to, czym spłodzimy chłopca czy dziewczynke:) to jest loteria 50%/50% :) patrzac na dni współżycia kochaliśmy sie z meżem przed owulacją, w dzien owulacji i 1 dzien czy 2 dni po owulacji wiec jest szansa równo na chłopca jak i na dziewczynke:) mimo wszystko czuje ze bedzie chłopiec, po protu czuje to w kościach :P oczywiscie jest nam wszystko jedno, byleby urodziło sie zdrowe dzieciątko <3
    a czy słyszałyscie o takim przesądzie smakowym? gdy ma sie ochote na słodkie to bedzie dziewczynka, a gdy na kwaśne bedzie chłopak.
    z kolei ja mam i na słodki i kwaśnym nie pogardze :P zobaczymy co sie wykluje :)

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu wychodzi wam? http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

    KlaraM lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monalisa wrote:
    A co tu wychodzi wam? http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

    Mnie wychodzi chłopiec, przeczucia też miałam na chłopca i podobno ma być mężczyzna :)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz jem kwaśne jak oszalała calą ciążę soki kwaśne, owoce, i w ogóle wszystko co kwaśne. słodycze by mogły dla mnie nie istnieć .. i ponoć ma być dziewczynka a w pierwszej ciązy to słodkie tylko jadłam same czekolady i cukierki i tez dziewczynka.. wiec nie wiem ile w tym prawdy ...

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Ann_ Koleżanka
    Postów: 51 48

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam żadnych przeczuć. A bardzo chciałabym mieć. Jak się skupię to mam fazę na dziewczynkę, a za chwilę na chłopca:) Jak Wy to robicie, że coś przeczuwacie? :)

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyszedł mi chłopiec:P i takie mam przeczucie :)

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obydwoje z mezem zawsze chcielismy zeby pierwszy byl chlopiec i ja od poczatku na nasz zarodek mowie Alex, ale od niedawna zaczynam myslec, ze to dziewczynka! I morda mi sie cieszy ;D Na podanym liku wyszlo mi, ze dziewczynka, babeczka z pracy wczoraj tak samo mi powiedziala i mam ochote na slodkie gdzie zazwyczaj gardze ciastem i czekolada, bo wole slone przekaski. Ojejku chcialabym juz wiedziec co tam sie we mnie robi :D

  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi z podanego linka wychodzi dziewczynka i USG to potwierdza, zobaczymy w kwietniu czy się potwierdzi;)
    A jeżeli chodzi o przeczucie to długi czas miałam, że będzie chłopiec i na słodkie nie mogłam patrzeć, a normalnie je uwielbiam, tylko kwaśne non stop jadłam, więc trochę wszystko dziwne jest.
    Aczkolwiek w tej ciąży czuję się zupełnie inaczej niż w pierwszej, a mam synka, więc może jednak będzie ta dziewczynka :)

    eg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszą całą ciążę jadłam pizzę, kebaby, smalce, szynki, ew. miałam koło 4 miesiąca fazę na same owoce kwaśne, wszyscy mówili, że chłopiec, szczególnie, że miałam ładną cerę i kilogramy tylko w brzuch szły. Równy tydzień przed porodem wyśniły mi się napoleonki, cały dzień je tylko jadłam, a tydzień później na świecie pojawiła się... Dziewczynka ;)
    Więc nie ma reguły na nic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 06:40

  • eg Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tego samego zdania co kark :)

    4863818281137a077a5eb1e432cb6c12.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 13:13

    eg
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszkowalim 5,3,1 drzed ovu i będzie córcia

    bontbhr.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ