Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe/Lipcowe testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe/Lipcowe testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!

    Kierownica :) dobre! Tylko, czy z miłością to mówili, czy z mniejszym zrozumieniem, bo to takie dwuznaczne :P
    Myśle, ze bycie szefowa mi nie grozi ;) ale dzis dostałam swoj dyplom i kasiore za zasługi (Udana zostałam pracownikiem miesiąca, bo Tobie nie wspominałam).
    Nie ukrywam, ze wszystkie pytania typu: gdzie co jest, ile tego itp kierują do mnie ;)
    Kiedyś odpowiadalam, ze nie jestem ich mama i żona i tam jest, gdzie zostawili :P
    Teraz szybciej jest im to pokazać/odpowiedzieć. Chyba faceci wynoszą to z domu :P

    Udana karm swojego lokatora ;) głodne dziecko byc nie moze :)

    Bereda! Wszystko dobrze? Wizyta tuż tuż :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frozenko, jak basen?
    Podejście nr 1 ze starsza za Wami :)
    Podejście nr 2 z mlodsza oczekuje na akceptację :)

    Ja już chyba miesiąc temu kupiłam te specjalne pampy na basen, ale te zabkowanie mnie jakos "straszy" i zwlekam z przyjemnością :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała była ze mną i ok.
    Nie podobało mi się tylko nagrywanie zajęć dla regionalnej tv ale cóż
    Nie można było się sprzeciwić ;-)
    Na krótki wywiad już się nie zgodziłam także gwiazdy ze mnie nie będzie ;-)

    Ale zajęcia ok
    Były dzieci, które chodziły i one już lepiej się prezentowały.
    A mamy mi mówiły że w drugim semestrze zaczynają nurkować także czad :-)

    Starsza pojechała i ma powiedzieć sama tej pani czy chce czy nie kontynuować po dzisiejszym dniu. Mam nadzieje że tak ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dyplom koniecznie na ścianę ;-)
    Co by inni widzieli jaka Ty super pracownica ;-)

    A kierownik to tak naprawdę wcale nie łatwa, lekka ani przyjemna praca.
    Co kto lubi ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    Frozenko, jak basen?
    Podejście nr 1 ze starsza za Wami :)
    Podejście nr 2 z mlodsza oczekuje na akceptację :)

    Ja już chyba miesiąc temu kupiłam te specjalne pampy na basen, ale te zabkowanie mnie jakos "straszy" i zwlekam z przyjemnością :)

    Ogólnie basen to wspomnienie z brzuszka ;-)
    Woda, kopniaki, wolność :-) te sprawy więc bierz Z bez wahania.
    I Ty odpoczniesz ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remis ;-)
    Dzięki za Lewandowskiego :-) :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida to gratuluję super ze Cię docenili;) a bycie kierownikiem nie jest proste to prawda co kto lubi;)

    Diamonds wiedziałam że Ali spodoba się basen mało które dziecko nie lubi wody;)

    Bereda trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i czekamy na wiesci;)

    A my dziś z siostra zrobiłyśmy ciacho, posprzatalysmy jednym słowem aktywny dzień;) młodszy siostrzeniec chory a dopiero co wyzdrowial, poszedł do przedszkola i wróciło eh bidulek kicha i kaszle ale nie przeszkadza mu to w psoceniu;)

    dzis mój maluszek drażni się ze mną, raz czuje się super nic nie boli a za chwilę coś zakłuje tak ze musze przysiąść.ah ta ciąża nie ma nudy, ciągle coś się dzieje;)

    Kolorowych snów!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2015, 23:06

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h4sit3i2m2w0_t.jpg

    Krokodylka
    Najlepszosci z okazji urodzin.
    Niech się spełnią Twoje marzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylku i ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Szczęścia, zdrówka, pomyślności:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds wrote:
    Remis ;-)
    Dzięki za Lewandowskiego :-) :-)


    I to jak :)

    U mnie niedz zapowiada sie ciekawie :) Merida Pl kontra reszta chłopów Irl :P
    Ktoś z nas dostanie w tyłek!
    Pliska, oby nie ja :) bo bede mieć ciężki dzień :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frozenko!
    Piateczek- Ty wiesz :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam, że Ty w niedzielę kto by nie wszedł będziesz wygraną ;-)
    A Ty patriotka ;-)

    No to oglądamy w niedzielę mecz o wszystko ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś Bereda miała mieć wizytę i zobaczyć Kropka ;-)
    Ciekawe co u nich?
    A jutro chyba ma wesele siostry.

    nick nieaktualny, bereda11 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dalej czekamy na wieści :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty! :-)
    Mecz Merida. Pamiętaj dziś wieczorem ;-)
    Dziewczyny się bawią i urlopują.
    Nie mają czasu.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana ;-)
    A Tobie znów kolejny tydzień mija.
    Czas i u Ciebie się rozpędza.

    Groszek odzywa się?
    Rośnie Ci juz brzuszek? Słuchasz siostrzenca i karmisz Fasolka ;-) tak solidnie ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 00:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciekawe jak tam Bereda i jej maluszek;)
    My dwa dni imprezowalismy, przyjechał mój M i moja mama i ciocie i wesoło było ;)a dziś wracamy do białego a szkoda bo fajnie było.
    Parę razy czułam w dole brzucha takie mrowienie, może to maluszek ;)a brzuch rośnie mąż nie widział mnie 5 dni i stwierdził że urósł ;)no i każdy w końcu zauważa moje piersi; )
    A co do jedzenia to pochłaniam go dużo więcej niż wcześniej, aż siostra w szoku bo jadłam dwa razy tyle co ona ;)także maluch dokarmiony;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diamonds wrote:
    A Ty! :-)
    Mecz Merida. Pamiętaj dziś wieczorem ;-)
    Dziewczyny się bawią i urlopują.
    Nie mają czasu.

    Jak mogłabym zapomnieć!!!???

    Prosze, prosze, by dwie nogi Lewandowskiego uczyniły dzis cuda, bo jutro wysmieja mnie w robocie :P

    Tutaj wszyscy nakręceni- bez względu na wiek i plec :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frozenko, widzę widzę :)
    Timing mamy super- zreszta nie pierwszy raz :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udana maluch dokarmiony :)
    Rodzice szczęśliwi- super :)

    A ja ciagle nie potrafię wyczuć, czy u Was chłopiec, czy dziewczynka :)

    I serce ciagle bije na dziewczynkę, a rozum mówi chłopiec :)
    Cały czas tak myśle :)

    Jestes pewna, ze tylko jedno tam rośnie??? ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 486 487 488 489 490 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ