Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    Dziewczyny po wczorajszej wizycie:
    dzidzia ma 0,92 cm, serduszko bije ok 130/na min
    a to moja dzidziulka
    b5c85f4d65706e40med.jpg
    śliczny dzidziuś :*

    MerlinMo lubi tę wiadomość

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • madziak2202 Autorytet
    Postów: 332 770

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki, wyciągnęłam dziś zimowa kurtkę i ledwo co się zapinam. i co tu teraz zrobić, kupić rozmiar większą? dwa rozmiary? kurcze idzie zima bez kurtki się nie obejdzie... jakie będziemy miały brzuchy w styczniu-lutym?
    aktualnie nosze rozmiar M, w XL się utopię, ale L może się niedługo okazać też za mała.... co tu zrobić :P

    dqpri09kir2ck4nc.png
  • xpaulinax Przyjaciółka
    Postów: 98 153

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jest moda na oversize'owe płaszcze, więc myślę, że taki byłby najlepszym rozwiązaniem :) Z kurtką natomiast może być gorzej.

    zi13ikgnbtapo19b.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja witam się w dniu moich urodzin:-) Dziewczyny, 28 lat skończyłam! Dostałam od męża w prezencie piękny komplet srebrnej biżuterii, kolczyki łańcuszek i wisiorek. Prześliczny :-)
    Pogoda u nas brzydka, szaro, zimno i mokro, nie chce mis ię w ogóle wstawać a muszę ogarnąć salon bo po południu goście :-)

    xpaulinax, madziak2202, nick nieaktualny, Magda34, Helenucha Klucha, mmarzenak, Kawa z mlekiem, Kawokado, Madzik84, eidth, MerlinMo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • xpaulinax Przyjaciółka
    Postów: 98 153

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    A ja witam się w dniu moich urodzin:-) Dziewczyny, 28 lat skończyłam! Dostałam od męża w prezencie piękny komplet srebrnej biżuterii, kolczyki łańcuszek i wisiorek. Prześliczny :-)
    Pogoda u nas brzydka, szaro, zimno i mokro, nie chce mis ię w ogóle wstawać a muszę ogarnąć salon bo po południu goście :-)

    Wszystkiego Najlepszego!

    miluszka lubi tę wiadomość

    zi13ikgnbtapo19b.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HoniKa89 wrote:
    Hej dziewczyny, czy przy braniu luteiny dopchwowo normalnie robilyscie badanie moczu? Nie zaburza ona w żaden sposób wyników?
    nie zaburza

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kourtney wrote:
    Gratuluje pomyslbych wizyt i witam nowe mamusie :*
    Nie odzywalam sie bo z moim samopoczuciem bardzo zle. Mdlosci,wymioty,bol brzucha jak na okres, panika ze zaraz dostane okres, cycki tak bola jak nigdy :/ i az z tego wszystkiego mam temperature 37,6
    biedactwo, mam nadzieję, że dzisiaj czujesz już się lepiej :*

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszaaa wrote:
    wczoraj byłam na wizycie widzieliśmy swojego bąbelka ma już ponad 3 cm <3
    za 2 tyg USG genetyczne :)

    i tego krwiaczka co miałam już nie ma, ślad po nim zaginął wchłonął się przez te 2 tygodnie ;)
    to super :)

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziak2202 wrote:
    dziewczynki, wyciągnęłam dziś zimowa kurtkę i ledwo co się zapinam. i co tu teraz zrobić, kupić rozmiar większą? dwa rozmiary? kurcze idzie zima bez kurtki się nie obejdzie... jakie będziemy miały brzuchy w styczniu-lutym?
    aktualnie nosze rozmiar M, w XL się utopię, ale L może się niedługo okazać też za mała.... co tu zrobić :P
    własnie tez mam ten dylemat, mam kurtkę z tamtego sezonu rozmiar S, i juz tez jest za mała, ledwo co się dopinam i widać ze brzuch sie nie miesci, a na wadze tylko 2kg wiecej..ech
    myslalam ze kupie nową na wyprzedazy po swietach, ale chyba nie bede miala w czym chodzic do tego czasu. Planuje podjechac do outletu na prawobrzezu i tam sobie cos znalezc, moze jakas parke ze sciagaczem, one zawsze sa wieksze i wydaje mi sie ze L wystarczy, bo Xl to my bedziemy juz po mrozach :P.

    feegu6l.png
  • Amy88 Znajoma
    Postów: 22 23

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    A ja witam się w dniu moich urodzin:-) Dziewczyny, 28 lat skończyłam! Dostałam od męża w prezencie piękny komplet srebrnej biżuterii, kolczyki łańcuszek i wisiorek. Prześliczny :-)
    Pogoda u nas brzydka, szaro, zimno i mokro, nie chce mis ię w ogóle wstawać a muszę ogarnąć salon bo po południu goście :-)

    100 lat ☺

    miluszka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3zto6tgvm.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    A ja witam się w dniu moich urodzin:-) Dziewczyny, 28 lat skończyłam! Dostałam od męża w prezencie piękny komplet srebrnej biżuterii, kolczyki łańcuszek i wisiorek. Prześliczny :-)
    Pogoda u nas brzydka, szaro, zimno i mokro, nie chce mis ię w ogóle wstawać a muszę ogarnąć salon bo po południu goście :-)
    Wszystkiego najlepszego kochana, duzo zdrowka i bezproblemowej ciązy i szczesliwego rozwiązania.
    Prezent musi być piękny :)
    Udanego świętowania :*

    AnnieLov przez gmaila trzeba nadal się logować?

    feegu6l.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciałam się pożegnać u mnie wczoraj wizyta nie zostawiła złudzeń ciąża obumarla, pozdrawiam was i życzę donoszonych i zdrowych ciąż

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helen wrote:
    Wszystkiego najlepszego kochana, duzo zdrowka i bezproblemowej ciązy i szczesliwego rozwiązania.
    Prezent musi być piękny :)
    Udanego świętowania :*

    AnnieLov przez gmaila trzeba nadal się logować?

    Już nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Witam chciałam się pożegnać u mnie wczoraj wizyta nie zostawiła złudzeń ciąża obumarla, pozdrawiam was i życzę donoszonych i zdrowych ciąż

    Jezu tak mi przykro ;( trzymaj się jakoś kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o wpisywanie się do tabelki :)

    Helen lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wszystkiego najlepszego :)

    wisnia11 cudny maluszek i jakie wyraźne zdjęcie :)

  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 6 listopada 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    A ja witam się w dniu moich urodzin:-) Dziewczyny, 28 lat skończyłam! Dostałam od męża w prezencie piękny komplet srebrnej biżuterii, kolczyki łańcuszek i wisiorek. Prześliczny :-)
    Pogoda u nas brzydka, szaro, zimno i mokro, nie chce mis ię w ogóle wstawać a muszę ogarnąć salon bo po południu goście :-)
    Wszystkiego najlepszego :)

    Co do wzroku mi tez sie pogorszyl a w wakacje zmienialam okulary na mocniejsze i byly za troszke za mocne, teraz mi juz nie starczaja. To sie chyba zdarza w ciazy.
    Sliczne dzieciaczki, ladnie rosna.
    Mi brzuszek tez zaokraglilo i tez do najszczuplejszych nie naleze, ale nie wiem czy wyglada jakbym przytyla bo jest taki okragly na dole, a zawzyczaj z tluszczyku wyglada inaczej. Mi stanik jeszcze starcza ale juz ledwo, jest pol miekki, wiec powinien starczyc na dluzej. Co do plaszczow to w poprzedniej ciazy bylam w podobnym momencie- maluch urodzony w lipcu i w zimie mialam plaszcz zapinany pod biustem. Idealnie sie sprawdzal. Dzieki niemu nie musialam zmieniac rozmiaru :) U mnie dzisiaj pierwszy dzien bez wiekszych porannych mdlosci, jakos w kratke je mam. Za to od wczoraj straszny bol plecow, ledwo siedze (praca siedzaca) i chodze, dodatkowo cala noc mnie plecy bolaly.


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S1985 przykro mi :-(

    Dziękuję Kochane :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • dais Autorytet
    Postów: 1023 1032

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Witam chciałam się pożegnać u mnie wczoraj wizyta nie zostawiła złudzeń ciąża obumarla, pozdrawiam was i życzę donoszonych i zdrowych ciąż

    Strasznie mi przykro, mam nadzieje ze uda sie kolejnym razem. Usciski.


    3jgx9jcgxyxh5h7c.png
    8p3o6iyel4i7v3gl.png
    9f7jj44jbtngkz09.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też już coś widać :)

    ca48e662048afd5amed.jpg

    Magda34, dais, Kawokado, Hania222, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 272 273 274 275 276 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ