Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamusie 2016
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • aneczka2015 Autorytet
    Postów: 659 930

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredkaczarna bardzo ci wspolczuje! Trzymaj sie kochana..

    5djy9n73ymelpgus.png
    Czekamy na Mikołaja ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie troche na forum. Zaraz bede was nadraniac :*

    Helen lubi tę wiadomość

  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Nadzieja matka glupich. Bhcg spada 12047. To zegnam się z wami juz na dobre. Trzymajcie sie

    Przepraszam zamiast daj na cytuj dałam głupio przez emocje na lubie :( :(
    Bardzo Ci współczuje takie "rzeczy" nie powinny sie dziać!!! Myslac o Tym co sie dzieje serce wali jak szalone i płakac mi sie chce :(
    Trzymaj sie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 17:08

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelus wrote:
    Witam
    Pisze z góry ze nie czytałam jeszcze dzisiejszych stron bo u mnie dopiero południe i właśnie jestem świeżo po wizycie wiec się tylko szybko zamelduje.
    No to w skrócie z usg wyszedł tylko 8 tydzień a według miesiączki powinien być 10 (mam nadzieje ze to ok). Są dwujajowe wiec może być parka. Mam dużo odpoczywać bo jak zacznę rosnąć będzie mi ciężko. Usg w sumie będą 4 ( dla nich to az), następne w 18 tyg buuu, termin na 17 czerwca ale powiedzieli ze jak do 20 maja mnie przetrzymaja to będzie i tak dobrze. Dostałam skierowanie na badania krwi i następna wizyta w grudniu w innym ośrodku ze specjalistą do ciąż blizniaczych. Mam brać witaminy 2x dziennie.
    To tyle. Teraz lecę się zdrzemnac dopóki młoda śpi a potem poczytam co uwas
    Super :) Dobrze ze wszystko w porządku. a zmienic ci termin na liscie.bo masz 2 czerwca a teraz ci przeskoczyl na 17.06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Nadzieja matka glupich. Bhcg spada 12047. To zegnam się z wami juz na dobre. Trzymajcie sie
    kredka strasznie mi przykro. :( a robilas bete w tym samym laboratorium? ja bym wybrala sie jeszcze do innego lekarza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Magda34 ,bloodflower,Kawokado
    fajnie dziewczyny że pamiętacie o mnie jesteście kochane..
    Nie będe Wam dziekować by nie zapeszyć..
    Ale to co sie ze mna dziś dzieję to jest nie do opisania .
    Strach,płacz i nerwy.
    Ahhhhh :(
    Badzcie ze mna myślami o 19:30 ...
    kamenkaa biedactwo, tak sie stresujesz, mysle caly dzien o tobie, i czekam tu na wiesci . odezwij sie bo stresuje sie razem z toba. chce tu wieczorem przeczytac ze bylo piękne serduszko

  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Opisalas mój dzisiejszy poranek... Masz tak codziennie? Mega współczuję!mam ochotę pomordowac tych hydraulikow ale nie chce żeby dziecko urodziło sie w więzieniu :P

    Mam tak codziennie i z dnia na dzień jest coraz gorzej:/

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Misia15 Ekspertka
    Postów: 175 312

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Nadzieja matka glupich. Bhcg spada 12047. To zegnam się z wami juz na dobre. Trzymajcie sie

    Kochana bardzo mi przykro :-( nie potrafię sobie wyobrazić bólu jaki czujesz... Mam nadzieję że szybko do nas wrocisz bo pamiętaj że rok 2016 będzie szczęśliwy dla nas wszystkich!!! Trzymaj się cieplutko!

    Misia15
    Naszą Księżniczka - Oliwka <3 <3 <3 xnw4pc0zxvwfzggh.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kredkaczarna wrote:
    Nadzieja matka glupich. Bhcg spada 12047. To zegnam się z wami juz na dobre. Trzymajcie sie


    Bardzo mi przykro :( Trzymam kciuki za nowe starania :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Kawa z mlekiem Koleżanka
    Postów: 33 83

    Wysłany: 10 listopada 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredkaczarna okropnie mi przykro. Musisz byc teraz silna i zycze ogromnego wsparcia od najblizszych.

    Aniołek 02.02.2015 [*]
    f2w3rjjgj889rrf4.png
  • Madzik84 Autorytet
    Postów: 443 374

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenkaa, daj znać, jak już będziesz po.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    [*] 18.10.2014 (8tc), 18.08.2015 (7tc)
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik84 wrote:
    Kamenkaa, daj znać, jak już będziesz po.

    Tez czekam na info od niej, wizyte miala na 19:30. Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 19:42

    Madzik84, kamenkaa lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też zaglądam i ni ma wiadomości :/

    feegu6l.png
  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie później

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredkaczarna nie wiem nawet co napisać... jedyne co przychodzi mi do głowy to żebyś się nie poddawała bo po każdej burzy wychodzi słońce. Trzymaj się dzielnie

    201703012752.png
  • Nelus Autorytet
    Postów: 1705 3135

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka co u ciebie?!

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    201703012752.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 539

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Kamenki wszystko OK :) :) :) :) Resztę napisze Wam sama :)

    Helen, bloodflower, Kawokado, Nelus, Misia15, HoniKa89 lubią tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • MerlinMo Ekspertka
    Postów: 142 74

    Wysłany: 10 listopada 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredkaczarna przykro mi straszliwie... wspieram myślami i kciukami za kolejną próbę :*

    26603ba0de8c61b097ec08d568691b55.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 10 listopada 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w domu dzidziuś rośnie i ładnie biję serducho :) jestem przeszczęśliwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))



    mój człowieczek ma 11mm ;-)

    dokładnie 7tydzien i 1 dzien :)

    Kourtney Termin popraw na 29.06 <3

    lcwjb666dqo1_t.jpg[/URL]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 23:38

    Pati_89, Helenucha Klucha, Magda34, Kawokado, dais, Nelus, Madzik84, jakka, Hania222, bloodflower, Misia15, kirys, Helen, xpaulinax, Magdzialena lubią tę wiadomość

  • Magda34 Autorytet
    Postów: 764 638

    Wysłany: 10 listopada 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    Jestem w domu dzidziuś rośnie i ładnie biję serducho :) jestem przeszczęśliwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))

    Zdjęcie bym Wam wkleiła ale nie umiem:)

    mój człowieczek ma 11mm ;-)

    dokładnie 7tydzien i 1 dzien :)

    Kourtney Termin popraw na 29.06 <3

    A nie mówiłam, że wszystko jest dobrze? :P

    kamenkaa, MerlinMo lubią tę wiadomość

    Magda34
    piu3dqk36aa6ip8k.png
    f2w3dqk3g1xvvoi6.png

‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ