Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • Nowaaaaaaaaa Przyjaciółka
    Postów: 83 254

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi & Racuszek wszystkiego co najwspanialsze!!😊
    Świętego spokoju to ważne!! 🥳🥳


    Mi przełożyli wizytę na 16

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Mnie w 7 dpo bolał brzuch okropnie, aż szlam do koleżanki w pracy pożyczać nospę, bo myślałam że będzie okres szybciej. A druga koleżanka, która wiedziała że się staramy, mówiła że się wgryza zarodek 😅

    Uwielbiam to slowo wgryza 😅 gdzies juz na forum widzialam jak ktos napisal o uczuciu wgryzania przy implantacji i pamietam ze smialam sie z tego slowa sama do siebie 😅

    Megi, racuszek - Wszystkiego najlepszgo laski dla Was 💐

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam od męża na urodziny, tylko ja jestem mega fanką Wiedźmaka odkąd dorwałam książki w gimnazjum 😍
    15fbf81d7add5.jpghttps://zapodaj.net/plik-FsVdXUkH3a
    Zajebista jest

    Nowaaaaaaaaa, nick nieaktualny, ChocoMonster, PandaMała, NoraBlue, Psia.Mama , annikana, Salea, Madzigaw88, Aquafaba, GąskaBalbinka, nick nieaktualny, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racuszku, Megi wszystkiego najwspanialszego 🎉💐

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystkiego najlepszego dla was! 🥰 cudnie że mamy takie forumowe urodzinowe bliźniaczki 😇🥰

    annikana, Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • PandaMała Autorytet
    Postów: 253 458

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @racuszek, Megi, wszystkiego najlepszego dziewczyny ❤️ najpierw zdrówka a potem spełniania wszystkich marzeń

    Dziewczyny od dzisiejszych wizyt - kciuki zaciśnięte💚
    Dziewczyny po wizytach i dobrych wynikach badań - gratulacje 🎉
    Salea wrote:
    Wczoraj zażyłam pierwszą tabletkę helicid control.
    Idę tańczyć ze szczęścia w deszczu!
    Co za piękne uczucia kiedy wraca apetyt bo nie czuje się tego okropnego kwasu w paszczy!

    Z dziwnych objawów wczesnej ciąży w 7 albo 8dpo miałam takie dziwne wibracje w brzuchu, jakby mi ktoś macicą szarpał 😅 czułam, że to ciąża, bo nigdy wcześniej nie miałam takiego uczucia.

    Właśnie mi ten lek podrzuciła znajoma lekarka która brała w ciąży, też planuje go kupić bo mnie żoladek boli wieczorami mocno : ( ale ciągle nie doczłapałam do apteki. Ale bardzo się cieszę że u Ciebie zadziałał tak szybko - ja też dzisiaj pójdę bo o nim pisałam a sama nie kupiłam jeszcze

    Jeśli chodzi o legginsy to zamówiłam sobie prążkowane z Moraja i są fajne całkiem. Tylko to bawełna więc farfocle i kot się na tym zbiera ładnie 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 09:05

    nick nieaktualny, Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racuszku, Megi wszystkiego co najwspanialsze dla Was! Spełnienia marzeń tych osobistych i związanych z maluszkiem ❤️

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • Johana Autorytet
    Postów: 1002 737

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a te legginsy z Rosska to nie są krótki?
    W poprzedniej ciąży kupiłam jakieś i na moje 164 cm były za krótkie 🫣 bym się chętnie skusiła 😁

    👦 azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅

    6 ❄️

    I FET
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    II FET
    7dpt < 0,1 😢 próg 11

    Histeroskopia

    III FET
    10dpt 360
    12dpt 712
    14dpt 2157
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Dostałam od męża na urodziny, tylko ja jestem mega fanką Wiedźmaka odkąd dorwałam książki w gimnazjum 😍
    15fbf81d7add5.jpghttps://zapodaj.net/plik-FsVdXUkH3a
    Zajebista jest

    No siostroooo! Ja też w gimnazjum dorwałam Wiedźmina i został ze mną na zawsze (książki, w gry nie gram). Nawet prezentację maturalną z polskiego miałam z Wiedźmina i dostałam maksa punktów haha (to był taki moment, że były te prezentacje ustne). Totalnie numer jeden w moim sercu mam te pierwsze wydanie i drugie w supernowej 🥹🥹🥹🩷🩷🩷

    annikana, Megipta lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Nowa31 Autorytet
    Postów: 1414 4016

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego Najlepszego dziewczyny!❤️

    Oczywiści kciuki za dzisiejsze wizyty!😍❤️

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    💁‍♀️33
    Amh - 3,01
    Kariotyp - 🆗
    👨‍💼33
    Morfologia nasienia 2%
    Kariotyp 🆗

    2014 - 👧 naturalnie

    I IVF - 08.04.2025 - punkcja 28 komórek - 16 🥚 - 15❄️- 1❄️💔💔

    II IVF 🙏🙏
    01.08.2025 - punkcja 💉 27 komórek - 22 - mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    1.10.2025 - 9dpt 74mlU/ml 🙏 11dpt - 159 mln/ml 🥹🥹 13dpt - 348 mln/ml - 15dpt - 916 mln/ml ❤️❤️
    24.10.2025 - mamy serduszko ❤️
    Chwilo trwaj ❤️
    💙💙Czekamy na Ciebie Synku 💙

    05.06.2026 🥹 Witamy na świecie synku! 😍
    age.png
  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Megi, racuszku, sto lat, Dziewczyny! Bądźcie szczęśliwe! 🥳

    Kciuki za dzisiejsze wizyty! 🤞

    Wychodzicie w legginsach „do ludzi” czy tylko po domu? 😅

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annikana wrote:
    Dzień dobry!

    Megi, racuszku, sto lat, Dziewczyny! Bądźcie szczęśliwe! 🥳

    Kciuki za dzisiejsze wizyty! 🤞

    Wychodzicie w legginsach „do ludzi” czy tylko po domu? 😅
    Ja normalnie wychodzę :D

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🍀🤞

    Megi , Racuszku wszystkiego najlepszego 🥰🎉🥳

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 1257 2209

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annikana wrote:
    Dzień dobry!

    Megi, racuszku, sto lat, Dziewczyny! Bądźcie szczęśliwe! 🥳

    Kciuki za dzisiejsze wizyty! 🤞

    Wychodzicie w legginsach „do ludzi” czy tylko po domu? 😅

    Ja muszę się przełamać, bo dotychczas tylko w domu, do ludzi jakos nie umiem 😅 ale patrząc na mój brzuch i na to, że za zimno na sukienki, to muszę 🤣

    annikana lubi tę wiadomość

    👩 33 l.
    🧔🏻 36 l.
    👱‍♀️ 7 l.

    23.09.2025 - 9 dpo ⏸️
    10 dpo - 121,9 mIU/mL
    12 dpo - 278,5 mIU/mL / przyrost 128% 🥰
    15 dpo - 1005,9 mIU/mL / przyrost 136% 🥰
    7.10.2025 - jest pęcherzyk 🌼
    10.10. 2025 - mamy serduszko 🥰
    15.10.2025 - 7 mm maleństwa 🥰
    6.11.2025 - 2.86 cm tańczącej malinki 🥰
    27.11.2025 - prenatalne, niskie ryzyka. 6,7 cm gagatka 🥰
    22.12.2025 - 165 g chłopczyka 💙
    19.01.2026 połówkowe, 335g zdrowego bobaska
    12.02.2026 - 647g bobasa 🥰
    09.03.2026 - 983 gram 🥰
    1.04.2026 - 1648 gram 🥰
    27.04.2026 - 2323 gram synka 🥰
    11.05.2026 - 2800 gram
    25.05.2026 - 3352 gram miłości 🥰

    07/25 ktoś chciał być 💔

    TSH 1.048 ✅️
    owulacje potwierdzone ✅️
    cytologia ✅️
    morfologia ✅️


    💛 marzenia są początkiem wszystkiego...

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2105

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Ja muszę się przełamać, bo dotychczas tylko w domu, do ludzi jakos nie umiem 😅 ale patrząc na mój brzuch i na to, że za zimno na sukienki, to muszę 🤣
    Wychodzę, ogólnie mój styl to ostatnio dresowo-menelowy🤣

    annikana lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Dostałam od męża na urodziny, tylko ja jestem mega fanką Wiedźmaka odkąd dorwałam książki w gimnazjum 😍
    15fbf81d7add5.jpghttps://zapodaj.net/plik-FsVdXUkH3a
    Zajebista jest
    Ja jestem fanką Diuny tz całej kroniki Diuny mogę czytać I czytać jedną książkę pochłaniam w max 3 dni 😜

    Wszystkiego najlepszego dziewczyny, spełniła wszystkich marzeń, dużo zdrówka i pociechy z dzieci 💐🎂🥳
    53f29f85ea515.jpghttps://zapodaj.net/plik-j7Cajgw1u9

    Megipta, nick nieaktualny, Ajka lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi , Racuszek wszystkiego najlepszego 🥳🥳🥳🎁
    Niech uśmiech wam dziś z twarzy nie schodzi ❤️

    Kciuki za wizyty ✊🏼✊🏼

    Czy my już niedługo kończymy z prenatalnymi? Czy w styczniu jakieś się zapowiadają ? 🥹🥹🥹

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje wyniki pappa sa już u lekarza, musi je tam sobie poobliczac i wyślą mi pocztą do domu 🥹

    annikana, NoraBlue, PandaMała, Ajka lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Owieczkaaa Autorytet
    Postów: 350 571

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racuszku, Megi wszystkiego co najpiękniejsze! ❤️❤️

    Ktoś jeszcze świętuje w grudniu? 🤭 ja za 10 dni 🤣 miałam się urodzić w wigilię, wyszłam nieco szybciej

    Madzigaw88, PandaMała, Megipta, nick nieaktualny, Paula9463 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️30 🙋‍♂️30

    1cs - 09.24 biochem?
    5cs - 12.24 ⏸️, 💔 6 tydzień
    _____________________
    12cs - 24.09 ⏸️
    🍀 9.10 6+0 pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    🍀 13.10 6+4 0.29cm
    💗 27.10 8+4 1.98cm
    💗 10.11 10+4 3.42cm
    🩵 13.11 NIFTy Pro, 18.11 - zdrowy chłopczyk
    🩵 24.11 12+4 I prenatalne 6.59 cm
    🩵 15.12 15+4 140g
    🩵 15.01 20+0 połówkowe 340g
    🩵 19.01 20+4 348g
    🩵 20.02 25+1 806g
    🩵 13.03 28+1 1204g
    🩵 30.03 30+4 III prenatalne 1535g
    🩵 03.04 31+1 1636g
    🩵 23.04 34tc ⚖️ 2100g ⏰ 22:48
  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Ja muszę się przełamać, bo dotychczas tylko w domu, do ludzi jakos nie umiem 😅 ale patrząc na mój brzuch i na to, że za zimno na sukienki, to muszę 🤣
    Właśnie ja też tylko po domu, do ludzi ewentualnie z jakimś długim sweterem. Zawsze mam poczucie, że mi tyłek widać, chociaż wcale nie 😅 ale w tych jeansach ciążowych jakoś nie zawsze mi wygodnie i tak mnie kuszą te legginsy 😄

    Kitkat lubi tę wiadomość

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ