Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 634 435

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, Racuszku, wszystkiego co najwspanialsze, a głównie to świętego spokoju, hajsu jak lodu i ZDROWIA 🥰

    Kurde dziewczyny, tak mówcie o tych legginsach z Rossmana, i może ja trafiłam na jakiś detektyw egzemplarz 🤯 czy to znak, że czas zrobić drugie podejście 🤣

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Megi , Racuszek wszystkiego najlepszego 🥳🥳🥳🎁
    Niech uśmiech wam dziś z twarzy nie schodzi ❤️

    Kciuki za wizyty ✊🏼✊🏼

    Czy my już niedługo kończymy z prenatalnymi? Czy w styczniu jakieś się zapowiadają ? 🥹🥹🥹
    Tak w styczniu zaczynamy od nowa 🤭🤭🤭
    Połówkowe tym razem

    Ann35 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2501 3840

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sinsay kupiłam sobie zajsbista piżamkę dwuczęściową, szerokie spodnie - wzięłam rozmiar większa niż normalnie nosze i te spodnie są mega właśnie do chodzenia po domu. Gumka nie ciśnie, wygodne. Po porodzie wsadzę do suszarki i się skurczą do mojego rozmiaru 😂😂😂

    Madzigaw88, annikana, nick nieaktualny, Salea lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owieczkaaa wrote:
    Racuszku, Megi wszystkiego co najpiękniejsze! ❤️❤️

    Ktoś jeszcze świętuje w grudniu? 🤭 ja za 10 dni 🤣 miałam się urodzić w wigilię, wyszłam nieco szybciej
    Ja właśnie w wigilię 😅

    NoraBlue, PandaMała, annikana, Madzigaw88, Ann35, Megipta, Ajka, Owieczkaaa lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Aquafaba Ekspertka
    Postów: 161 360

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi i Racuszek sto lat dla was🥳 i bezproblemowych ciąż i porodów ☺️

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩90 👨84

    ⏸️ 6.10.2025
    11.10 bhcg 1146,54 mlU/ml
    11.10 progesteron 8,3 ng/ml

    18.10 bhcg 14120,04 mlU/ml
    18.10 progesteron 7,7 ng/ml

    26.11 nifty - zdrowy chłopak💙

    preg.png
  • GąskaBalbinka Przyjaciółka
    Postów: 106 287

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi i Racuszku - wszystkiego najlepszego i najpiękniejszego z okazji urodzin, dużo zdrówka, miłości, spokoju i uśmiechu na co dzień! 😘💯🎂🥂🎁🥳

    Powodzonka na dzisiejszych wizytach! 🍀

    Miłego dzionka dla wszystkich! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2025, 10:50

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    Dziewczyny a te legginsy z Rosska to nie są krótki?
    W poprzedniej ciąży kupiłam jakieś i na moje 164 cm były za krótkie 🫣 bym się chętnie skusiła 😁
    Ja mam 168 i tj przydlugie na kostkę ale ja mam L noszac M a na zdjęciu widać jak leżą 😀

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    No siostroooo! Ja też w gimnazjum dorwałam Wiedźmina i został ze mną na zawsze (książki, w gry nie gram). Nawet prezentację maturalną z polskiego miałam z Wiedźmina i dostałam maksa punktów haha (to był taki moment, że były te prezentacje ustne). Totalnie numer jeden w moim sercu mam te pierwsze wydanie i drugie w supernowej 🥹🥹🥹🩷🩷🩷
    Hahaha ja tam samo i co do ustnej i co do kolekcji wiedźmina 😆 rok temu na uro dostałam rozdroze krukow bo wyszło wówczas 🫶

    NoraBlue, annikana lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Hahaha ja tam samo i co do ustnej i co do kolekcji wiedźmina 😆 rok temu na uro dostałam rozdroze krukow bo wyszło wówczas 🫶

    hahahaha no co za spotkanie! uwielbiam wiedźmina, Rozdroże kruków mi się podobało, lepszy powrót do tego świata niż Sezon burz zdecydowanie

    Megipta, annikana lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Megipta Autorytet
    Postów: 2888 6585

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    No siostroooo! Ja też w gimnazjum dorwałam Wiedźmina i został ze mną na zawsze (książki, w gry nie gram). Nawet prezentację maturalną z polskiego miałam z Wiedźmina i dostałam maksa punktów haha (to był taki moment, że były te prezentacje ustne). Totalnie numer jeden w moim sercu mam te pierwsze wydanie i drugie w supernowej 🥹🥹🥹🩷🩷🩷
    Planszowe co sie gra dniami również polecam , figurki do pomalowania 😀
    e0a93c5c00964.jpghttps://zapodaj.net/plik-HSVCQggBZT

    NoraBlue lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ '90 🧔‍♂️'96
    👶🏼02.12.2022 💙
    20.01.2024 7tc 💔
    02.2024 cb 💔
    👶🏻25.11.2024🩵
    22.07.2025 ciąża bliźniacza 6tc💔 i 17tc 💔
    11dpo: ⏸️
    14dpo: Beta: 86,30mlU
    Progesteron: 37,84 ng/ml
    17dpo: 482,00mlU
    19dpo: 1057,00 mIU
    16.10.25: zarodek 0,24cm, FHR 128 💗
    38dpo: 42870,00 mIU
    22.10.25: zarodek 1,13cm🍓
    05.11.25. 2,41cm cukiereczka 🍭
    20.11.25. Sanco: Zdrowy chłopczyk ♂️
    27.11.25. 12tc+4 🦫6,28cm
    22.12.25. 16tc+1 mamy 161g cudu 😍
    15.01.26. 19tc+4 320g🥥
    28.01.26. 21tc+3 🐯 477g Tygryska
    23.02.26. 25tc+1 🐦 781g
    23.03.26. 29tc+1 🤰1.438g
    31.03.26. 30tc+2 🥥1.781g
    20.04.26. 33tc+1 🍍2.576g

    Czekamy na Ciebie Synku💙🫶
    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi, Racuszek wszystkiego najlepszego 🥳♥️

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • *Ania* Przyjaciółka
    Postów: 104 305

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta, Racuszek sto lat 🎉🎉🎉

    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego, dziewczyny :)
    Ja swoje urodziny będę świętować w tym roku z wielkim bebzolem, w maju 😂

    Kitkat, Megipta, nick nieaktualny, annikana lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • OranżadA Przyjaciółka
    Postów: 96 231

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaraz zejde na zawał przed tymi prenatalnymi :|
    No nic... Odezwę się po.

    Trzymam tez kciukasy za pozostałe wizytki 🫶

    PandaMała, NoraBlue, Megipta, Calineczkaa, ChocoMonster, annikana, *Ania*, Kociara20996, Psia.Mama , Madzigaw88, Aquafaba, Paula9463 lubią tę wiadomość

    12.10.25 ⏸️ 29dc
    13.10.25 bhcg 1546
    15.10.25 bhcg 3042
    17.10.25 bhcg 4883
    5+4tc ❤️ 0,38cm
    6+3tc ❤️ 0,60cm
    7+4tc ❤️ 1,50cm
    9+4tc ❤️ 3,40cm
    12+4tc ❤️ 6,9cm
    17+3tc 🩷 203g ♀️
    23+2tc 🩷 633g

    preg.png

    🧬Hashi + AZS
    02.2015 💔 zatrzymane 6/8, powikłane + torbiel jajnika lewego
    05.2015 dysplazja CIN III, konizacja
    06.2017 💔 zatrzymane 8
    08.2020 👧💝
    01.2025 biochem
    03.2025 histeroskopia polipów
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5936 2683

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Megi i Racuszka :)

    Trzymam kciuki za wszystkie prenatalne dziś.


    Megipta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2014... and so it begins...

    👧 potworniaki jajników
    🧑 OAT, żpn, przeciwciała przeciwplemnikowe

    IVF×10 (poor responder, 8 na cyklach naturalnych) + 1xIVF KD
    2017 💔 córeczka 10 tydzień - wada genetyczna triploidia

    2019 rozpoczecie procedury w OA

    2020 ❤️ naturalny cud córeczka
    2023 ❤️ naturalny cud córeczka
    2026 💙 czekamy na synka

    preg.png
  • Salea Autorytet
    Postów: 613 1024

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Ja właśnie w wigilię 😅
    A ja 25-go :-)

    NoraBlue, Ajka, ChocoMonster lubią tę wiadomość

  • Salea Autorytet
    Postów: 613 1024

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta wrote:
    Planszowe co sie gra dniami również polecam , figurki do pomalowania 😀
    e0a93c5c00964.jpghttps://zapodaj.net/plik-HSVCQggBZT
    Jasna cholera! Właśnie mi znalazłaś prezent dla starego na święta! My też wiedźminowi, a najbardziej gry na ps/xboxa... Ooo jak ja tooo polecaaaam.

    Megipta lubi tę wiadomość

  • Salea Autorytet
    Postów: 613 1024

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po prenatalnych, wszystko gites, pan doktor mówił ciagle pod nosem: wyśmienicie, wyśmienicie... 😅
    NT 1.70, kość nosowa ładnie widoczna, z ryzyk wyszły tylko zahamowanie wzrastania 1:292
    Świętujemy wege sushi.
    Megi, Racuszku - najlepsze życzenia!

    Kitkat, Megipta, NoraBlue, Ajka, Kociara20996, Psia.Mama , Eliora, nick nieaktualny, ChocoMonster, Ann35, nick nieaktualny, OranżadA, *Julia*, Kaśq00, Owieczkaaa, PandaMała, Nowaaaaaaaaa, Aquafaba, Paula9463, annikana, świtezianka, GąskaBalbinka, Mariola1985, Nika34 lubią tę wiadomość

  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salea wrote:
    My po prenatalnych, wszystko gites, pan doktor mówił ciagle pod nosem: wyśmienicie, wyśmienicie... 😅
    NT 1.70, kość nosowa ładnie widoczna, z ryzyk wyszły tylko zahamowanie wzrastania 1:292
    Świętujemy wege sushi.
    Megi, Racuszku - najlepsze życzenia!

    cudnie brawo!!!!

    Salea lubi tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2106

    Wysłany: 11 grudnia 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salea wrote:
    My po prenatalnych, wszystko gites, pan doktor mówił ciagle pod nosem: wyśmienicie, wyśmienicie... 😅
    NT 1.70, kość nosowa ładnie widoczna, z ryzyk wyszły tylko zahamowanie wzrastania 1:292
    Świętujemy wege sushi.
    Megi, Racuszku - najlepsze życzenia!

    Cudowne wieści.

    Salea lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ