Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026
Odpowiedz

🍓Czerwcowe 🐝 Mamusie 🌺2026

Oceń ten wątek:
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 14 stycznia, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OranżadA wrote:
    Ależ dzisiaj dzień na wariackich papierach, dopiero mam chwilę, żeby usiąść i tu zajrzeć.

    Co do pH moczu to wg poniedzialkowego wyniku mam 7. Lekarz nic nie mówił... :)

    U nas ma chodnikach i ulicach lodowisko, ludzie przewracają się na potęgę. Nie wiem czy u Was też taka aura, ale uważajcie na siebie dziewczyny.
    Ja dzisiaj kilka kroków do domu rozważałam aby iść na czworaka 🤣 dałam radę jakoś przy ogrodzeniu, ale jeden niefortunny krok i nieszczęście gotowe.

    Dziś byłam na wizycie po 5 tyg przerwy i Przecinek zmienił się w Kluskę o wadze 203g i wg lekarza okazał się być Kluską dziewczynką 🩷


    Super 🥰 już nie taka mała ta kluseczka.

    Chyba już zostałam sama niewiedząca kto jest lokatorem mojego brzucha🙈

    Gratulacje dobrych wieści na dzisiejszych wizytach 🥰

    OranżadA lubi tę wiadomość

  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 14 stycznia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśq00 wrote:
    Super 🥰 już nie taka mała ta kluseczka.

    Chyba już zostałam sama niewiedząca kto jest lokatorem mojego brzucha🙈

    Gratulacje dobrych wieści na dzisiejszych wizytach 🥰
    Kaśq, jeszcze ja nie wiem, nie jesteś sama ;)

    Witam się z Wami po dłuższej przerwie w nieodzywaniu się, ale jestem na bieżąco, wszystko podczytywałam. :)

    Kaśq00, Mariola1985, NoraBlue, annikana, Ann35, Paula9463 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Kaśq00 Autorytet
    Postów: 589 1269

    Wysłany: 14 stycznia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Kaśq, jeszcze ja nie wiem, nie jesteś sama ;)

    Witam się z Wami po dłuższej przerwie w nieodzywaniu się, ale jestem na bieżąco, wszystko podczytywałam. :)

    Choco, ale trafiłaś 🥰 fajnie, że jesteś! Od razu mi raźniej! 😁😁

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 14 stycznia, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśq00 wrote:
    Super 🥰 już nie taka mała ta kluseczka.

    Chyba już zostałam sama niewiedząca kto jest lokatorem mojego brzucha🙈

    Gratulacje dobrych wieści na dzisiejszych wizytach 🥰

    Ja też jeszcze na 100% nie wiem.

    Kaśq00 lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Calineczkaa Ekspertka
    Postów: 156 385

    Wysłany: 14 stycznia, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was jest w podobnym tygodniu do mnie i nie czuje dalej również bobasa?

    5.10 ⏸️
    6.10 betaHCG 465 U/l
    8.10 betaHCG 1050 U/l
    13.10 betaHCG 6518 U/l
    23.10 0,86 cm z ❤️
    28.10 1,35 cm bobka 🧸
    26.11 5,50 cm🧸
    10.12. 8,30 cm synek 🩵🧸
    03.02 512g 🩵🧸
    01.03 840g 🩵🧸

    04.06 39+0 3750g 55cm 🩵


    age.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 14 stycznia, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczkaa wrote:
    Czy któraś z was jest w podobnym tygodniu do mnie i nie czuje dalej również bobasa?

    To Twoje pierwsze dziecko? Na spokojnie ja z córką koło 21 tygodnia poczułam.

    Calineczkaa lubi tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • OranżadA Przyjaciółka
    Postów: 96 231

    Wysłany: 14 stycznia, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczkaa wrote:
    Czy któraś z was jest w podobnym tygodniu do mnie i nie czuje dalej również bobasa?

    Ja z pierwsza córka poczułam coś dopiero około 20tc (łożysko na przedniej ścianie)

    W tej ciąży czuje już od +/- 16tc (łożysko na tylnej ścianie)

    Jest jeszcze czas Calineczko 🫶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia, 21:53

    Calineczkaa lubi tę wiadomość

    12.10.25 ⏸️ 29dc
    13.10.25 bhcg 1546
    15.10.25 bhcg 3042
    17.10.25 bhcg 4883
    5+4tc ❤️ 0,38cm
    6+3tc ❤️ 0,60cm
    7+4tc ❤️ 1,50cm
    9+4tc ❤️ 3,40cm
    12+4tc ❤️ 6,9cm
    17+3tc 🩷 203g ♀️
    23+2tc 🩷 633g

    preg.png

    🧬Hashi + AZS
    02.2015 💔 zatrzymane 6/8, powikłane + torbiel jajnika lewego
    05.2015 dysplazja CIN III, konizacja
    06.2017 💔 zatrzymane 8
    08.2020 👧💝
    01.2025 biochem
    03.2025 histeroskopia polipów
  • Calineczkaa Ekspertka
    Postów: 156 385

    Wysłany: 14 stycznia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliora wrote:
    To Twoje pierwsze dziecko? Na spokojnie ja z córką koło 21 tygodnia poczułam.
    Ufff, bo mi kazała ginekolog zapamiętać kiedy poczuje a ja nie wiem czy to jelita czy bobas 😅

    5.10 ⏸️
    6.10 betaHCG 465 U/l
    8.10 betaHCG 1050 U/l
    13.10 betaHCG 6518 U/l
    23.10 0,86 cm z ❤️
    28.10 1,35 cm bobka 🧸
    26.11 5,50 cm🧸
    10.12. 8,30 cm synek 🩵🧸
    03.02 512g 🩵🧸
    01.03 840g 🩵🧸

    04.06 39+0 3750g 55cm 🩵


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczkaa wrote:
    Czy któraś z was jest w podobnym tygodniu do mnie i nie czuje dalej również bobasa?

    U mnie podobny etap, niby coś małego czuję kiedy przyłożę dłonie do brzucha ale nie wiem czy to maluch czy po prostu narządy. Na razie cierpliwie czekam na jakieś mocniejsze potwierdzenie 🙂 To moja pierwsza ciąża

    Kaśq00, Calineczkaa lubią tę wiadomość

  • annikana Autorytet
    Postów: 1907 2551

    Wysłany: 14 stycznia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calineczkaa wrote:
    Ufff, bo mi kazała ginekolog zapamiętać kiedy poczuje a ja nie wiem czy to jelita czy bobas 😅
    Zapamiętaj sobie ten moment, kiedy na pewno stwierdzisz, że to to :) ogólnie to nie jest jakiś kluczowy termin dla ginekologa więc na spokojnie

    W pierwszej ciąży z łożyskiem z przodu poczułam po 22tc, w kolejnej ok 16tc, z synkiem już w 14 tc, a teraz pierwsze nieśmiałe puknięcia i „rybki” to tak 17/18tc, a takie fajne ruchy od 19tc. Także masz duuuzo czasu :)

    marzec 2023 - wymarzona R. 🩷
    luty 2024 - 18 tc H. 💔
    luty 2025 - tęczowy H. 🩵

    cudnie nam, chcemy więcej 🥹

    19.09 - 10 dpo - ⏸️
    beta: 20.09 - 89,7; 22.09 - 222,9; 24.09 - 483,2
    10.10 - 0,57 cm bobusiątka z ❤️
    31.10 - 3,13 cm 🍒
    SANCO - wyniki prawidłowe, dziewczynka 🩷
    20.11 - 6,4 cm Maluszka 🧸
    8.01 - USG połówkowe - 268g Wisienki ❤️
    30.01 - 583g 🌸
    20.02 - 932g 🍒

    🔜 26.03 badania III trymestru

    preg.png
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 14 stycznia, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Kaśq, jeszcze ja nie wiem, nie jesteś sama ;)

    Witam się z Wami po dłuższej przerwie w nieodzywaniu się, ale jestem na bieżąco, wszystko podczytywałam. :)
    I u mnie 100% pewności też nie ma 😮‍💨 bo się cholera nie chcę pokazać od 1 prenatalnych w listopadzie więc to dalej nie jest pewniak co do jej płci 😅

    Kaśq00, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 15 stycznia, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam diabetologa, właśnie jadę.
    Potem stomatolog, a na 14:30 fizjoterapeuta z córką.
    W nocy coś nie mogę spać.

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 15 stycznia, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś jadę do pracy powiedzieć wyżej przełożonym o ciąży 🤭
    Miałam mieć dziś wizytę, ale był ma w poniedziałek jakby co. Następna dopiero w LUTYM 🤯

    Powodzenia na wizytach dziś!!!!

    Kaśq00, annikana lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Madzigaw88 Autorytet
    Postów: 820 1130

    Wysłany: 15 stycznia, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🍀🫶
    A dzisiaj to ich wysyp wraz z połówkowymi 😉🥳

    Miłego dnia dla wszystkich 🧡

    A jak dziewczyny u was Szyjką 🤔 ja usłyszałam wczoraj o matko Boska jak długa szyjka 😅
    Co do łożyska to jest na tylniej ścianie nie ma wątpliwości i tu też usłyszałam Jezu a jak łożysko wysoko jest 😅 ale z pani książkowy wzór i że taką szyjkę i ułożenie łożyska widzi się tylko w książkach na studiach bo na żywo to Już rzadkość 😄

    Kaśq00, annikana lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ lipiec '88 👱‍♂️ październik'84
    👩‍❤️‍👨 wrzesień 2003
    ⛪️ Lipiec 2023
    *********************
    👶🩷 maj 2005
    👶🩵 listopad 2007
    👼💔 9tc listopad 2008
    👼💔 10tc wrzesień 2016
    👶🩵 październik 2017
    👶🩷 sierpień 2022
    👶🩷 czerwiec 2026 czekamy na ciebie maleńka 🌸
    Termin Om 04.06.2026
    Termin usg 01.06.2026
    Wizyta serduszkowa 16.10 mamy 1,02 cm człowieczka z ❤️ 🥳🥳🥳
    Wizyta 30.10 2,34cm dzidziuni-Jadziuni 2 🥰
    Wizyta 06.11 3,34 cm dzidziuni-Jadziuni 😍😍😍
    20.11.25 prenatalne mamy
    To 5,76 cm dziewuszki Malinka-Jadzia 2???🩷🌺🌸🪷
    14.01.26 280g szczęścia 💙/🩷 🤔🤷‍♀️
    20.01.26 połówkowe 388g zdrowej córeczki 🩷🍑🥳
    03.03.26 Zaczynamy 3 trymestr 🥳🥳🥳
    04.03.26 mamy pierwszy kg Malutkiej 🥳🥰❤️
    preg.png
  • NoraBlue Autorytet
    Postów: 982 1922

    Wysłany: 15 stycznia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzigaw88 wrote:
    Powodzenia na dzisiejszych wizytach 🍀🫶
    A dzisiaj to ich wysyp wraz z połówkowymi 😉🥳

    Miłego dnia dla wszystkich 🧡

    A jak dziewczyny u was Szyjką 🤔 ja usłyszałam wczoraj o matko Boska jak długa szyjka 😅
    Co do łożyska to jest na tylniej ścianie nie ma wątpliwości i tu też usłyszałam Jezu a jak łożysko wysoko jest 😅 ale z pani książkowy wzór i że taką szyjkę i ułożenie łożyska widzi się tylko w książkach na studiach bo na żywo to Już rzadkość 😄

    U mnie szyjka długa zamknięta zwarta, łożysko na tylnej ścianie wysoko, lekarka zadowolona 😀

    Madzigaw88, Mariola1985 lubią tę wiadomość

    06.25 💔
    18.10.25 ⏸️🌈

    18.12 (12+3) prenatalne CRL 6,39 cm 🩷 FHR 158
    12.01 (16+0) 144g 🩷
    30.01 (18+4) 266g 🩷
    23.02 (22+0) połówkowe 507g 🩷
    12.03 (24+3) 747g 🩷
    26.03 (26+3) 1040g 🩷

    preg.png
  • Eliora Autorytet
    Postów: 2047 2107

    Wysłany: 15 stycznia, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NoraBlue wrote:
    U mnie szyjka długa zamknięta zwarta, łożysko na tylnej ścianie wysoko, lekarka zadowolona 😀
    U mnie tak samo

    Mariola1985, NoraBlue lubią tę wiadomość

    👩 31 (PCOS, IO) 👨 37 🌼 Córka – 4
    💊 Leczenie: Lametta + Ovitrelle

    🧪 Beta-hCG:
    • 12 dpo (16.10) – 63.65
    • 14 dpo (18.10) – 208.56

    18.11: 8+2 – zarodek 1,59 cm
    01.12: 10+1 - CRL 3,5 cm, FHR 175
    17.12 prenatalne: 12+3 6,5 cm, 67 g
    05.01: 15+1 130g
    26.01: 18+1 250g chłopaka
    11.02 prenatalne: 20+1 - 420g
    23.02: 22+1 490g dzieciaczka
    23.03: 26+1 980g
    08.04 prenatalne: 28+3 1450g
    20.04: 30+1 1650g
    20.05: 34+3 2700
    02.06: 36+2 3300
    15.06: 38+1 CC 3800/50 cm 10/10

    age.png
  • Kociara20996 Autorytet
    Postów: 2226 4289

    Wysłany: 15 stycznia, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞🍀

    U mnie szyjka długa zamknięta według USG 45 mm, łożysko tylna ściana wysoki lekarz zadowolony 😅

    Owieczkaaa, Mariola1985, Madzigaw88, Kaśq00, NoraBlue lubią tę wiadomość

    👩🏻96 🧔🏽‍♂️92 👦🏼 F 2014 👦🏽 J 2016
    04.25 ciąża biochemiczna 💔
    27.08 🩸 29.08 CLO 3-7 dc💊
    23.09 ⏸️ 8/9 DPO Kropusiu zostań z nami 🌈 14cs 10DPO HCG 90,4 PROG 29,300 12DPO HCG 360 + 288,9% PROG 31 14DPO HCG 922 + 146,7% 17DPO HCG 3659 +150,7% PROG 23,100 02.10 mamy pęcherzy 8,2 mm 🥰 niestety torbiel na lewym jajniku 3 cm 07.10 jest mały miś 🐻 1,9mm
    16.10 (7+4) miś 🐻 ma 1,03 cm z 03.11 (10+1) miś 🐻 ma 2,79 cm ❤️
    12.11 Nifty Pro 🧬⏳18.11 zdrowa dziewczynka 🩷
    17.11 (12+1) miś 🐻 ma 5,16cm
    20.11 (12+4) prenatalne księżniczka 👑 ma 6,16 cm ryzyka niskie
    07.01 (19+3) Księżniczka 🩷 ma 259g
    22.01 (21+4) Połówkowe 🩷 ma 432g
    16.02 (25+1) Księżniczka ma 673g
    17.03 (29+2) III prenatalne 🩷ma 1299g
    13.04 (33+1) Księżniczka 🩷 ma 2065g

    age.png

    23.05 15:25 3515g
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 15 stycznia, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wczorajszych wizyt i powodzenia dzisiaj 🥰

    Kaśq00, *Ania* lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Domcia90 Autorytet
    Postów: 270 466

    Wysłany: 15 stycznia, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj po badaniu przeplywow,zmierzeniu 2 razy w obu rękach ciśnienia i pobraniu krwi na preeklampsje. Zapłaciłam 250 zł, to i tak spoko w porównaniu gdzie mówili o kwocie 390.

    Co do szyjki to nie wiem, ostatni raz mialam sprawdzana u swojego prowadzącego 22 grudnia i byla długa,ale bralam wtedy luteine jeszcze,zobaczymy jak teraz będzie. Łożysko jest na przedniej ścianie ( tak jak w poprzednich ciążach) i wysoko, z dala od blizny CC.

    Powodzenia na wizytach! 🤗

    Madzigaw88, Kaśq00, GąskaBalbinka, *Ania*, PandaMała lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dobrego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca, 15:52

‹‹ 516 517 518 519 520 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ