Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwcowe mamy 2021
Odpowiedz

Czerwcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też właśnie o tym myślałam. Tylko, że będziemy musieli przemalować go na biało 🤪

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Lilak Autorytet
    Postów: 1570 929

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam, że już myślicie o zakupach i wyprawce. Mnie męczą tak upiorne mdłości, wymioty, bóle brzucha, że całymi dniami myślę tylko o tym jak przetrwać dzień. Przez te wymioty cukier mi oszalał, jest niski i pewnie przez to jestem taka słaba. Nawet nie ma jak leków połknąć bo od razu 🤢
    Na szczęście jutro wizyta. To mnie jakoś uspokaja, tak jak i coraz mocniejsze ruchy Hani 😊

    ❤️Julian 10.06.2021 2845g i 50 cm szczęścia❤️
    15b891ccdb.png
  • Sumireguska Autorytet
    Postów: 3961 1187

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilak ja w ogóle nie mam takiego bólu, mnie męczy czasami ból lędzwi i jak sie za szybko porusze, zaśmieje, kichne to mam kłucie.
    Coraz mocniejsze ruchy? W 14 tygodniu? :O

    21.06.21 Igor, 2960gr, 50cm, 10/10 :)
    16.12.22 Mikołaj 3500 59cm, 10/10 :)
  • Lilak Autorytet
    Postów: 1570 929

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to moja 3 ciąża i pewnie dlatego. Wiadomo na razie są to takie muskania ale już mogę rozpoznać kiedy śpi a kiedy buszuje. Dzisiaj nawet mąż wyczuł lekki ruch pod ręką i bardzo się wzruszył.

    Ekta lubi tę wiadomość

    ❤️Julian 10.06.2021 2845g i 50 cm szczęścia❤️
    15b891ccdb.png
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4405 1264

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie dostanę od nikogo przewijaka to kupię taki nakładany na łóżeczko (brak miejsca na inne) ceratkowy z pianką i na to planuje nakładać prześcieradełka żeby był milszy i cieplejszy dla dziecka jak będzie leżeć gołym tyłkiem na tym 😉

    Zastanawiałyście się czym smarować dziecko po kąpieli? Tradycyjna oliwka jakoś do mnie nie przemawia. I może pytanie ważniejsze, czy trzeba czymś smarować dziecko po kąpieli? Jeszcze nie czytałam nic na ten temat

  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też mały zaczyna szaleć. Myślałam, że będę go czuła raczej raz na kilka dni, ale coraz częściej zaczyna delikatnie dawać o sobie znać 😍

    Ekta lubi tę wiadomość

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu Zoe wrote:
    Jeżeli nie dostanę od nikogo przewijaka to kupię taki nakładany na łóżeczko (brak miejsca na inne) ceratkowy z pianką i na to planuje nakładać prześcieradełka żeby był milszy i cieplejszy dla dziecka jak będzie leżeć gołym tyłkiem na tym 😉

    Zastanawiałyście się czym smarować dziecko po kąpieli? Tradycyjna oliwka jakoś do mnie nie przemawia. I może pytanie ważniejsze, czy trzeba czymś smarować dziecko po kąpieli? Jeszcze nie czytałam nic na ten temat

    Ja samrowałam obie córy balsamem. Starszą Johnsonem fioletowym, a młodą Nivea baby.

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Veruka Autorytet
    Postów: 1005 466

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nic nie czuje a to moja druga ciąża...pewnie już niedługo :)

    Zoe ja małej nie smarowałam, tylko czasami jak miała suchą skore. Ale była kąpana w wodzie z dodatkiem olejków lub emolientów. Tak nam położna radziła 2 lata temu, nie wiem czy ten trend się nie zmienił ;-)
    Edit. My używaliśmy Oilatum, teraz mamy serie Onlybio

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2020, 21:59

    Ekta lubi tę wiadomość

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu Zoe wrote:
    Jeżeli nie dostanę od nikogo przewijaka to kupię taki nakładany na łóżeczko (brak miejsca na inne) ceratkowy z pianką i na to planuje nakładać prześcieradełka żeby był milszy i cieplejszy dla dziecka jak będzie leżeć gołym tyłkiem na tym 😉

    Zastanawiałyście się czym smarować dziecko po kąpieli? Tradycyjna oliwka jakoś do mnie nie przemawia. I może pytanie ważniejsze, czy trzeba czymś smarować dziecko po kąpieli? Jeszcze nie czytałam nic na ten temat
    Nie smarowalam niczym, nim mniej kosmetykow tym lepiej... ja pierwsze miesiace kapalam corke w wodze z dodatkiem oleju ze slodkich migdalow i to w zupelnosci wystarczylo... jedynie qloski szamponem mylam bo miala długie

    Ekta lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Chaos Autorytet
    Postów: 1131 612

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy synku ograniczyłam ilosc kosmetykow do minimum, ogólnie im mniej tym lepiej i warto czytać składy np na srokao/czytamy etykiety.

    Kapalismy go na poczatku w wodzie z paroma kroplami olejku migdałowego, nie smarowaliśmy.

    Dzis synek kapie się w plynie hipp, smaruję go od czasu do czasu avene xeracalm jak widzę ze skórą się robi sucha.

    Latem krem z filtrem uv a zimą na mróz krem na zimę i to tyle z takich typowych kosmetyków.

    Przy córci będzie podobnie😊

    Ekta lubi tę wiadomość

    3jvzg7rf8l045ugq.png
    ckai43r818gdn5mx.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chaos, to my widze niemalze tak samo :D
    I przy drugim tez planuje olej z migdalow i bez smarowania...

    Ekta lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Chaos Autorytet
    Postów: 1131 612

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, to samo pomyślałam Cierpliwa😅😅

    3jvzg7rf8l045ugq.png
    ckai43r818gdn5mx.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez tylko krem z filtrem lub na niepogode i jak miala takie suche placki po zajeciach na basenie pierwszych kilku to avene smarowalam jej to😂

    Chaos lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Mama po przejściach Autorytet
    Postów: 4280 759

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wskazówkę z tym olejkiem migdałowym, napewno skorzystam z tego sposobu 😊

    A puder, zasypka? Wiem, że niektórzy polecają mąkę ziemniaczaną wzamian.

    OrT4p2.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 29 grudnia 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama po przejściach wrote:
    Dzięki za wskazówkę z tym olejkiem migdałowym, napewno skorzystam z tego sposobu 😊

    A puder, zasypka? Wiem, że niektórzy polecają mąkę ziemniaczaną wzamian.
    Ani puder, ani zasypka ;)
    Jesli cos sie dzieje to najlepiej cieniutka warstwa np phantenolu i wietrzenie, wietrzenie, wietrzenie a jesli nic sie nie dzieje, to tez zero kosmetykow na pupke ;)

    Z maka ziemniaczana tez trzeba uwaznie (ja dodawalam do kapiei jak pupa byla zaczerwieniona), bo moga sie tworzyc z niej "kluchy" i jeszcze pogarszac sytuacje, wiec maka dobra i nie...

    Mama po przejściach lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Rubi27 Autorytet
    Postów: 986 660

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też używałam i w sumie do tej pory kąpię syna w olejku ze słodkich migdałów, na czerwoną pupę tylko jeśli była potrzeba maść z arniki . Raz miał mocne odparzenie po biegunce to smarowałam sudocremem. Ale napewno od razu kupię sab simplex żeby w razie W stał na półce, przy synu tylko to pomogło na kolki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2020, 07:43

    Ekta lubi tę wiadomość

    oar83e3ker59blqv.png
    3jvzp07wx4745wqo.png
    Starania od 2015r
    Słabe nasienie
    Novum od 09.2017
  • Po prostu Zoe Autorytet
    Postów: 4405 1264

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedzi.
    Zaopatrzę się w olejek 👌

  • kamkam Autorytet
    Postów: 656 577

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myłam w żelu babydream i smarowałam lotionem babydream. Do tej pory go używam. Do pupy nie stosowałam nic na codzień, młody miał chyba uczulenie na tłustą / nawilżoną dupkę i zawsze po smarowaniu była czerwona. Na odparzenia smarowałam krem tormentalum bez kwasu borowego. Tylko to nam pomagało. Ale każde dziecko jest inne, nie da się przewidzieć co mu będzie odpowiadać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2020, 08:31

    gg64j48a867cxnry.png
    1usasg18efbg4zod.png
  • Cyprysek89 Autorytet
    Postów: 1978 1633

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko pamiętajcie, że mąke ziemniaczaną trzeba najpierw wyparzyć w piekarniku 😊

    Dobry ten patent z tym olejkiem. W Polsce jest taka tendencja, która bardzo mnie wkurza, że rodzice od razu wychodzą z założenia, że dziecko będzie alergikiem i kupują emolienty. (Pracuje w aptece i coś o tym wiem😉)

    Ekta lubi tę wiadomość

    l22ne6ydn4cyrozp.png
  • Monia66 Autorytet
    Postów: 454 498

    Wysłany: 30 grudnia 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam co piszecie i uświadomiłam sobie, że nie mam nawet 1/50 wiedzy na temat dzieci, co wy 😉 pozwoliłam sobie zrobić kilka screenów.

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ae751dsv6.png
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ