X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 26 maja 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Tini :) super, że u was wszystko dobrze i powodzenia z firmą. Sama też chce otworzyć swoją, ale to odległe plany, bo chyba jako pierwsza z naszego forum spodziewam się drugiego maleństwa ;) Termin mam za 3 miesiące :)

    Wszystkiego najlepszego mamusie! :D

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 27 maja 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny aż bałam się chwalić, ale 25 maja Ignacy usiadł dwa razy sam, teraz juz to ładnie powtarza i próbuje trochę raczkować! ślizga się biedny więc może klapnie rękami i pada na brzuch, ale coś próbuje! Byliśmy tydzień teraz z jego kuzynem, który już staje itp. i się śmieje że Ignaś podpatrzył jak się raczkuje i siada ;) A może to przypadek, w każdym razie mega się cieszymy! ćwiczy też wspinanie się na kolana w każdy możliwym przypadku, opiera się o nasze nogi, o mogę krzesła, itp. Przy tym wciąż sam sobie bije brawo jak mu się uda :-D Ach ten maj taki rozwojowy!!!!

    Leira, Magda33, summer86, anna23 lubią tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • lotka1990 Autorytet
    Postów: 694 340

    Wysłany: 27 maja 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Dziewczyny które spodziewają się drugiego malucha kupujecie wózek rok po roku?
    Ja na razie kupiłam lekka spacerowke i stwierdziłam że będę myśleć bliżej porodu jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Nie podobają mi się wózki rok po roku z różnych powodów no i też ceny jak dla mnie są za duże (nawet używane). Mam nadzieje że mala będzie już chodzić sprawnie i uda się gondola+dostawka i rozważam też opcje spacerowka+chusta ale to jak będzie pogoda

    3i49jw4zy14xtog4.png
    ex2bjw4zxo12w0aa.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 27 maja 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielonooka7 wrote:
    Ja kupiłam Baby Jogger City Select. Mąż bardzo dużo pracuje, więc większość czasu będę sama z dziećmi i myślę, że to dobra sprawa z takim wózkiem a jak wyjdzie w praktyce to się okaże. Akurat trafiła mi się używka w dobrym stanie, dlatego tak za wczasu kupiłam.
    a powiedz czy ten wózek można tak zrobić, ze gdy nie bede miec ze soba starszaka to moge spacerówkę odczepić? wstawisz zdjecia?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Tini Autorytet
    Postów: 561 475

    Wysłany: 27 maja 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, gratuluję Wam kolejnych dzidziusiow :) i życzę Wam spokojnych ciąż. Jeśli chodzi o wózki rok po roku to ja się nie zdecydowałam (u mnie jes różnica prawie 2 lata) bo doszłam do wniosku, że nie ma już potrzeby. No i oczywiście później żałowałam, że nie mam ;) mój trzylatek do dziś czasami nie chce iść i upomina się o wózek :D

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    ug37gu1r4avkpjo0.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 27 maja 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    a powiedz czy ten wózek można tak zrobić, ze gdy nie bede miec ze soba starszaka to moge spacerówkę odczepić? wstawisz zdjecia?

    Tak mozna go uzywac jako pojedynczy i podwojny :) wieczorem jak mala usnie to zrobie jakies zdjecia

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • kokkosanka Autorytet
    Postów: 330 199

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tini fajnie Cie widzieć:) super,że stawiasz na swój rozwój! jak sobie radzisz z trójka?

    Może więcej dziewczyn odezwie się z okazji roczku:)

    Sara sprawdź Phil & Teds, ja chciałam go kupić, ale ostatecznie mieliśmy dwa osobne wózki. Teraz młody jeździ w Mutsy, a córka chodzi na nogach. Tyle ze u nas była większa różnica, bo prawie 21mcy.

    Kropka cudowne wieści!!! Brawo Ignaś! :)

    Welonka jeszcze co do wesela to właśnie obawiam się, że będzie słychać muzykę i będzie jeszcze wiekszy problem ze spaniem. Nasz to nie jest egzemplarz, który spi lepiej gdy jest wymęczony. U nas dopiero wtedy zaczyna się jazzzzz. Dlatego nadal nie wiem, co zrobię:(

    Dziewczyny ciężarne, patrzę na wasze suwaczki i nie wierzę! Ale szybko ten czas leci..

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    dqprj48abcqcj6gc.png
    km5sdf9h2wz9wpdb.png
  • kokkosanka Autorytet
    Postów: 330 199

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy współczuję Ci okropnej nocy!
    Napisałam długi post, ale naciśnęłam anuluj... Nie mam sił pisać drugi raz, ale doskonale rozumiem jakiego masz gagatka i łączę sie z Tobą duchowo!!:P:D

    dqprj48abcqcj6gc.png
    km5sdf9h2wz9wpdb.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 27 maja 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielonooka 28 tydzień już :O

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 27 maja 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolosanka u nas właśnie to by nie przeszło ona zasypia jak jest cicho zawzwyaczaj każdy szmer z korytarza ona nasluchuje. I u nas to Samo jak przecholuje spanie i jest bardzo zmęczona i śpiąca to jest jeszcze gorzej wtedy niby usypia oczy zamknięte nagle podnosi się płaczę i tak jest dopóki nie padnie a potrafi długo.My stwierdziliśmy że jeśli będzie im się budzić plakac w nocy to po prostu wrócimy. Wczoraj dostaliśmy kolejne zaproszenie ale już wiemy że nie pójdziemy bo nie jest to na miejscu. Jak nie było małej nie mieliśmy żadnych ogranczej to nikt nie chciał żenić się a teraz w ciągu roku dostaliśmy 4 zaproszenia.

    age.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b426465b9787.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a57b77dbe383.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/250c9a26a43c.jpg

    Sara przepraszam wczoraj już padłam i zapomniałam tych zdjęć zrobić. Ogólnie wózek jeszcze mam w stanie w jakim kupiłam jeszcze go nie ogarnialam. Siedziska można ustawić w bodajże 16 kombinacji. Przy używaniu jako pojedynczy na pewno da się zdjąć te rurki z przodu, ale ja jeszcze nie wiem jak 😂 na późniejszym etapie z gondoli robi się druga spacerówkę. Jedyny minus, że gondola i siedziska ogólnie są mniejsze niż standardowe, ale to chyba tak jest w tych wózkach rok po roku. No i w moim mam pęknięta gumę na rączce, ale zamówiłam już nakładkę na to. W sumie to jedyna wada w tej używce, więc to żadna wada.
    Ja jeszcze patrzyłam na Britax b- dual i britax b- ready, bo one podobne są do tego.

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 28 maja 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Zielonooka 28 tydzień już :O

    Leira oj tak bardzo szybko leci 😲 ciągle wydaje mi się, że to jeszcze tyyyyle czasu a tu tylko 3 MSC tak na prawdę. Wiem, że jestem w tej ciąży, że zaraz będzie drugie maleństwo, ale nadal to jakaś abstrakcja. Może dlatego, że teraz nie mam tyle czasu na tą ciążę co poprzednim razem. Wtedy liczyłam każdy dzień i cieszyłam się brzuszkiem, celebrowalam każdy skończony tydzień a teraz czasem zastanawiam się który to tydzień jak ktoś zapyta.

    Kropka89, Magda33, Leira lubią tę wiadomość

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 28 maja 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/de9c979fa647.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/81082dfe143a.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/89df8b0ce1cd.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db7eda0be4d0.jpg

    Ignaś dziś kończy roczek :) Jest radość, jest mini torcik i balony mimo że na urlopie w głuszy ale coś się udało dostać ;)

    Leira, Magda33, zielonooka7, biedrona84, Alphelia, lotka1990, kokkosanka, Joaszo, Tini, anna23 lubią tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 28 maja 2019, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka 100 lat dla Ignasia! Szczęśliwego życia :) :) :) Prześliczny chłopak, strasznie kochany <3
    Ty też pięknie wyglądasz!

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 28 maja 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka wszystkiego najlepszego dla malego eleganta! :D

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • biedrona84 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 28 maja 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczko wszystkiego najlepszego dla Ignasia 😘

    Kropka89 lubi tę wiadomość

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 28 maja 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STO LAT dla Ignasia! Oby w zdrowiu i szczęściu, jeju, kiedy zleciało te 12 miesięcy :O

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 28 maja 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla solenizata :*

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 28 maja 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, wszystkiego najlepszego dla Ignasia! Pięknie wyglądacie :)

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 28 maja 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziękuję Wam dziewczyny za Wasze ciepłe słowa! Jakoś tak bardzo chciałam się podzielić właśnie z Wami tymi zdjęciami i wspomnieniem. Dla mnie to forum było i jest cudownym miejscem-skrzynką wspomnień, dobrych i złych chwil i taka grupa wspaniałych osób którymi jesteście. Z takimi ludźmi jak Wy warto się dzielić, rozmawiać i cieszyć. Dziękuję Wam również za ten rok razem! Czekam na Wasze roczki a ja zatapiam się chwilowo we wspomnienia z tamtego roku.. ;) Romantyzm mi się włączył!

    Magda33, Leira, zielonooka7, summer86, lotka1990, anna23, Dika lubią tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
‹‹ 1391 1392 1393 1394 1395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ