X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018
Odpowiedz

CZERWCOWE SZCZĘŚCIA 2018

Oceń ten wątek:
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 października 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka to u Was już tylko moment i zacznie chodzić, jak śmiga przy pchaczu to już z górki :) a za rok czy dwa nikt nie będzie dopytywał kiedy maluch zaczął chodzić, teraz tylko taki gorący okres. Natomiast ta "akcja rodzinna" to jakiś dramat, współczuję :/

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 22 października 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padło na ABC design Zoom kolor street :-D dokupiłam jeszcze śpiworek, przykrycie na nóżki i adaptery - do fotelika i podwyższające do gondoli. Wyszło 4000...Ale wygląda bardzo ładnie, dobrze się prowadzi, Ignaś lubi już w nim jeździć, gondola jest duża i przestronna - na czym mi zależało na zimę bardzo a w tych modelach jeden obok drugiego te gondolki były mini ;)


    Leira, nieźle co :-P Właśnie też tak mówię, pójdzie do przedszkola to już nikt nic nie będzie porównywał ani pamiętał. Byle wytrwać :-P


    Ze śmiesznych rzeczy: daje Ignasiowi co rano dużo owsianki, jaglanki, do tego owoc, je więcej niż ja jeśli chodzi o porcje. Myjemy zęby i zanoszę go do tego żłobka na osiedlu. Dziś go oddaje, mówię mu że będzie się bawić z dziećmi - mina nietega. Mówię mu że będzie zaraz śniadanko z dziećmi - radość i skakanie. No, myślę sobie, dobra, ale przed chwilą zjadłeś mega dużo, pewnie tylko tak się cieszysz na dzieci. Pani zamyka drzwi, ja układam w szafce Ignasia ubranka i słyszę mojego syna :"Mniam mniam mniam!!!!" i głośniej: "Mniam mniam mniam!" Pani: "Ignasiu już Ci daje jedzonko" i Ugodowe "Mniam mniam!" :-D No ja się pytam gdzie to się mieści? :-P potem po 5 min wróciłam się bo zapomniałam mu zostawić smoczka a ten znów krzyczy "Mniam mniam mniam!' bo mu się porcja skończyła :-D No po prostu glodze chyba to dziecko :-D

    Magda33, zielonooka7 lubią tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 22 października 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pękłam, dziś już druga noc kiedy uspilam Ignasia na ziemi. Zamiast wywalać nasze łóżko przyszło mi do głowy w mega desperacji żeby wywalić jego łóżeczko i zostawić tylko materacyk. Oblozylam poduszkami, kładę się obok go usypiać i przynajmniej jak wychodzę to wiem że się nie zwali gdzieś na podłogę, nie muszę niczym zastawiać itp. Wczoraj się wybudził tylko raz, około 2h po zaśnięciu. Położyłam się znów obok i znów zasnął. Nie powiem że mi łatwo wstawać z ziemi ale jest mi psychicznie o wiele lepiej że już mi nie spadnie ani nie histeryzuje jak w łóżeczku. Czy któraś z Was widziała/słyszała o takim łóżeczku na ziemi? Jakby taki domek? Widziałam to gdzieś i ładnie wygląda ale wydawało mi się że to dla dzieci tak 3+. Zobaczymy jak kolejne nocki, ale jeśli to będzie działać to chyba jednak przy tym zostaniemy. A wszystko podpowiedział mi też żłobek, oni tam śpią na takich jakby polowych małych materacach właśnie. Trzymajcie kciuki ;)

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropko nasz chyba od połowy sierpnia śpi na materacu na podłodze i póki co tak zostaje. Żałuję że już wcześniej tego nie zrobiłam, wygodne i bezpieczne dla niego i dla nas, zwłaszcza jeśli chodzi i usypianie.
    Wiktor uwielbia książeczki, co wieczór musimy mu czytać przed snem, czasem rano przynosi książeczkę żeby mu czytać, a w ciągu dnia sam sobie je przegląda. Jest jedna książeczka o królu lwie która już znam na pamięć, ale co zrobić jak jego ukubiona 😀
    Wiktor chodzi od miesiąca, ale doskonale pamiętam jak każdy dopytywał czy już chodzi. Domyślam się że kolejnym namolnym pytaniem będzie "czy mówi" 🤦
    Mały nie mówi wielu słów ale rozumie co do niego mówimy. Czasem mnie tak zadziwia gry coś powiem a on to robi, albo przynosi. Ostatnio rozbawił nas do łez. Mąż nie miał gotówki więc powiedziałam że może sobie pożyczyć od Wiktora z jego skarbonki 150 zł. Ale szybko dodałam: " no Wiktor a ile tata ma oddać? Powiedz że 200" a mały na to "escie" 😁 baba nie powie ale to powiedział 😂
    I ogólnie czasem takie sytuacje jak widzisz swoje dziecko że otwiera szafkę, tam stoi gofrownice i opiekacz do kanapek. Mały bierze suchą bułkę (którą trzymam do mielonego) podnosi wieko od gofrownicy, wkłada tam bułkę i zamyka 😄 no i co zrobisz jak robi tosta w gofrownicy 😂
    Karmię nadal raz dziennie, rano po przebraniu i zejściu do salonu.

    Kropka89, zielonooka7, Magda33 lubią tę wiadomość

  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 24 października 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) u nas bardzo intensywnie z dwójka dzieci nie mam czasu za bardzo czytać ale pamietam o was !
    Iga kluska 5kg już ma karmimy się piersią mamy duże problemy z brzuchem :( tak jak u Misi ale trzymam się dzielnie i staram nie załamywać . Musimy podciąć wędzidełko możliwe ze skończą się „kolki” i nadmiar gazów i będzie lepiej .
    Misia bardzo ładnie mówi i dużo powtarza :) chodzi do końca listopada do żłobka potem zostaje z mama w domu . Bo tak z nowości to kupujemy szeregowiec i idziemy na swoje . Teraz mieszkamy z moja mama i babcia ale z dwójka dzieci już teoche ciasno . Bierzemy kredyt i mam czarne wizje przez takie zobowiązanie na 30 lat jo ale inaczej się nie da :)
    Misia zaakceptowała siostrę i jest dla niej kochana rzadko jest zazdrosna chodź i takie chwile bywają .

    Kropka89, Magda33, Joaszo, zielonooka7 lubią tę wiadomość

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 26 października 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wy macie już te większe łóżeczka dla dzieci? Czy ja się pogubiłam w postach 🙈

    Kropka wózek wygląda super :) i pierwsze co mi się rzuciło w oczy czego brakuje mi w moim to, to że siedzisko możesz mieć ustawione przodem do świata na dole a gondole na górze. U mnie przy takiej kombinacji siedzisko musi być przodem do mnie i finalnie córka się denerwuje, bo nic nie widzi.
    Niestety, ale ogólnie średnio jestem zadowolona z mojego baby jogger city select a chorowałam na niego. Starsza ma mało miejsca a i młodsza zaraz wyrośnie z gondoli.

    Joaszo uśmiałam się :D synek pilnuje swoich interesów od małego :D

    Fasola fajnie, że Misia zaakceptowała siostrę. U nas też już mało kiedy zazdrość jest. Teraz starsza ciągle całuje młodszą, przytula. Chce pomagać we wszystkim :) to jest wspaniały widok ♥️ a wagowo podobnie też nasze ,, maleństwa ''. Moja 2 tygodnie temu miała 5300 😄

    Dziewczyny ja z tymi butami dziecięcymi zglupieje. Dopiero co kupowałam małej buty jesienne na rozmiar 23, bo z 22 już wyrosła. Dostaliśmy buty zimowe elefanten rozmiar 23 nawet na nogę jej nie weszły 🙈 dzisiaj na zakupach trafiłam na buty zimowe Kamik i dopiero rozmiar 25 pasował.

    Joaszo lubi tę wiadomość

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 26 października 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielonooka, dzięki! Właśnie ja bardzo chciałam żeby wózek miał te opcje ze spacerówka przodem do świata a gondolka do mnie i tylko ten tak miał z takich cenowo dostępnych i w miarę ładnych. Zobaczymy jak się będzie prowadzić przy dwójce.

    My bucików jeszcze nie mamy.

    Ignaś śpi na materacu takim z łóżeczka tylko na ziemi.

    Ignaś znów ma gorączkę, od wczoraj popołudniu. Czy to możliwe że to idą mu piątki? Ilość śliny niesamowita, wypluwa smoczka albo go gryzie że prawie połyka. Ja na dotyk czuje jakieś opuchnięcie ale nie jestem pewna. Mega boje się jakichś wirusów typu bostonka to ostatni miesiąc ciąży a tu takie klocki! Leżę z Ignasiem na ziemi, głaszcze te jego spocona mała główkę a Janek w brzuchu kręci piruety. Czy uwierzycie że za każdym razem jak Ignaś jest chory to Janek się obraca? Tym razem mam nadzieję że tak nie będzie bo już był znów ładnie głową w dół. No nic, zobaczymy w czwartek. Torba do porodu już prawie gotowa. Ale zleciało...

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 26 października 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka wózek wybrałaś rewelacyjny. Dużo możliwości ustawienia. Podoba mi się też :D

    I poszukałam też takiego łóżka domku i też mi sie spodobało. Ale na razie Michał śpi w łóżeczku. Ciekawe są opcje do wyboru. Podoba mi się najbardziej to pierwsze:
    e47dc64fdb3f.jpg 8b012eced468.jpg
    Czy o takie coś chodziło?

    Michał dzisiaj z nami robił kapustę do kiszenia. Zagniatał całe 10kg, we wszystkim te dzieci chcą uczestniczyć. Lepszej zabawy nikt nie wymyślił.

    Zielonooka zmierz długość wkładki cm bo rozmiarówka może się różnić u różnych producentów :) Też tak miałam ostatnio z butami.

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 26 października 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka teraz jak byłam na szczepieniu (w piątek) lekarka mówiła że piątki dopiero 2-3 rok życia. Biedny Ignaś :(

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 27 października 2019, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda33 wrote:

    Zielonooka zmierz długość wkładki cm bo rozmiarówka może się różnić u różnych producentów :) Też tak miałam ostatnio z butami.

    Tak też już robię :) a w sklepie wyjmuję wkładki mierzę do nogi i dodatkowo do wkładki z buta, który ma aktualnie na sobie. W przypadku elefanten niestety sama długość wkładki się nie sprawdziła, bo gdzieś za wąsko mają i o ile wkładka jest taka sama jak w drugich butach to noga nie wchodzi 🤷

    Magda33 lubi tę wiadomość

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 27 października 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wasze dzieciaczki przyjęły zmianę czasu? My od 4.30 na nogach 😅

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 27 października 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od 6:20 na nogach ;D

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 27 października 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś o 5 przywitalismy dzień :) spała tylko 9 godzin. ( oczywiście nie ciągiem)
    Kupiłam dziś śniegowce w Lidlu :D wzięłam 23, w grudniu będą akurat.
    Jutro ruszamy do żłoba. Nie ma nigdzie kubeczka żeby włożyć szczoteczkę i pastę :| w sierpniu było pełno a teraz nie mogę znaleźć...

    Magda mi się bardziej podoba to 1 łóżeczko. Ładnie się prezentują, ale ja osobiście stawiam na takie proste bez tych dodatkowych desek na których siada kurz. Oczywiście czas pokaże jakie kupię hehehe jedno człowiek myśli a kupuje coś innego :D póki co nie myślę o tym bo 1 sen ma w łóżeczku a później wędruje do nas, jak odkładam do łóżeczka to już w ogóle nie mamy spania.

    Dziewczyny, szczepicie na ospe?

    Magda33 lubi tę wiadomość

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 27 października 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka tak mogą iść 5 teraz. Pytałam pediatry o to i potwierdziła że idą jej
    5 bo ma otwarte już dziąsła, tylko te zeby mogą iść kilka miesięcy... Powiedziała że jeśli dziecko na rok miało większość zębów albo wszystkie to 5 wyjdą szybciej. U nas jak miała 13 m miała komplet Góra dół. Więc mogą iść 5.

    Lucy i jak te buty z Lidla są ciepłe? Bo sama chce zamówić online. I jak rozmiarokwa ich wypada?

    My chyba pierw kupimy barjerke do łóżeczka i zoebumy taki tapczanik

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Lucy010 Autorytet
    Postów: 1462 649

    Wysłany: 27 października 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka, Zosia ma 13,5 cm stope i 22 na styk. Kupiłam 23, wkładkę zmierzylam ma 14,5 cm. Pewnie kupię jeszcze jedne buciki żeby nosiła niedługo bo te śniegowce za ciepłe będą a te adidaski co ma za cienkie. Ma się ochlodzic więc zobaczę.

    Siedzę i się cieszę jak dziecko. Zrobiłam mielone i je pieke a cieszę się, bo nie będzie smierdzialo i kuchenka czysta zostanie :D taka drobnostka a w jaki humor dobry wprawia :D

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    SU7zp2.png
    WJrFp2.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 27 października 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy dzieki w takim razie też wezmę 23 ma stopę 13 cm a wlansie te buty chce na zimę na sanki czy na wyglupy w śniegu. My dizisja kupiliśmy w cc takie cieńsze jak zrobi się chłodno ale na ciepła zimę też będą dobre i te mamy rozmiar 21w 22 bardzo czlapala.

    age.png
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 27 października 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, tak fajne takie łóżeczka co? Jedyne co to ja już się bym tam nie zmieściła :-P a o tyle fajniejszy jest zwykły materac, że ja mogę się położyć obok dziecka w razie czego i go tak uśpić a potem sobie wstać i tyle. Ale jak już podrośnie to to jest na pewno fajna opcja.

    No i chyba to jednak piątki właśnie! Dziś już bez gorączki, smarowalam Dentinox i jak ręką odjął nagle zgłodniał, zjadł z dziadkami pięknie zupę. A ja pod rękawiczka czuje że na górze na dziąsle się coś wybija. Jutro idę do pediatry potwierdzić bo nie chce go posyłać do żłobka bez 100% pewności. Już nie mówiąc że we wtorek mamy mieć szczepienie wiec i tak by się przydało wiedzieć. Wkurzająca jest ta niepewność że Ci dziecko nie powie jeszcze co jest nie tak. A bratowa męża która przyjechała z Niemiec i jest sama lekarzem nie chce się z nami spotykać bo się boi że Ignaś czymś zarazi jej malucha. I mąż smutny bo się z bratem nie może zobaczyć, na imprezę rodzinna nie mogliśmy iść i w ogóle że taka izolacja. No ale była temperatura wiec nie wiadomo było co to. Pewnie jeszcze nie raz nas będzie dużo omijało z dwójką dzieci to już w ogóle ;)

    Nie piszcie o bucikach bo my jeszcze daleko w tyle. Nie mamy żadnych, może podjadę z Ignasiem do sklepu żeby coś pomierzyli chociaż. Tylko muszę znaleźć jakiś fajny we Wrocławiu, jechać jak nie ma za dużo ludzi w MPK i żeby nie za daleko bo już mnie skurcze łapią na zwykłym spacerze. ;)

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 29 października 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo na taki filmik natrafiłam dzisiaj. Toż to o mnie, a nie nie to o NAS: (na facebook-u)
    https://www.facebook.com/105287150824236/videos/464424144176021/

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Magda33 Autorytet
    Postów: 1569 1216

    Wysłany: 31 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz muszę ponarzekać bo wczoraj wieczorem i w nocy miałam 39 stopni. Trzęsłam się jak galareta z zimna. Okropne dreszcze mnie męczyły. Nie wiem skąd to się wzięło, bo dzisiaj już jest dobrze. Dziecko mi spało na szczęście 5h ciągiem i mogłam to przetrwać. I jakby tego było mało została mi ostatnia tabletka ibupromu. Wszystko inne się skończyło wcześniej i zapomniałam kupić :/ Na szczęście o 0:00 gorączka spadła w końcu. Najważniejsze że Michał się nie zaraził.

    Z tych lepszych wiadomości to znalazłam pracę i za kilka dni dołączę do tych pracujących, które tęsknią za dziećmi poza domem. Nie wiem jak to będzie, nie wiem jak sobie ze wszystkim poradzimy teraz. Ale jak już minie okres próbny to postaramy się o braciszka/siostrzyczkę dla Michałka. Kupiłam już też witaminy metylowane które muszę brać przez kilka miesięcy zanim zajdę w ciążę. Teraz to już byle do wiosny :)

    Kropka89 lubi tę wiadomość

    A1298C hetero / C677T hetero /
    Cukrzyca typu1/Hashimoto
    2011 🖤 26tc
    2016 🖤13tc
    2018 ♥️👣

    AMH 3.04(2023) AMH 4,08 (2024)
    IVF 12.2023
    Punkcja = 14 pęcherzyków
    6 🥚 zostały 2
    12.2023
    1ET 3.1.2 ✓
    7dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml
    9dpt beta HCG < 2.30 mIU/ml😓

    2.2024
    2FET 4.2.2 ❄️
    6dpt beta 0,00😓😓
    10dpt beta 0,00😓😓
  • Kropka89 Autorytet
    Postów: 1270 998

    Wysłany: 1 listopada 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, zdrówka! U nas w żłobku jakieś bostonki - nie bostonki nie wiadomo co ale dużo dzieci ma gorączki. Ja też się słabiej czułam ale byłam i tak na antybiotyku przez te bakterie wiec w sumie nie wiem czy byłam chora czy nie. Mam nadzieję że Tobie szybko przejdzie. Mój M Właśnie ostrzega że można się teraz najłatwiej rozchorować, takie zmiany temperatury. Jutro już będzie cieplej, w niedziele zupełnie, trzeba dostosować odpowiednio ubranie. No a Michałek się dzielnie trzyma bo go jeszcze karmisz :)

    Gratulacje nowej pracy! Na pewno się jakoś ułoży a przynajmniej chwilkę odetchniesz innym "powietrzem". Ja to szykuje się już na porod a każdy dzień ostatniej wolności gdy I w żłobku a ja jeszcze w dwupaku szanuje :-P Mi do powrotu do pracy zostało...no coz, ponad rok. Mam wrócić planowo w styczniu 2021. Ostatnio obliczylam że w tej pracy pracowałam 3 lata i nie będzie mnie łącznie kolejne 3 lata czyli pół na pół. Ale M mówi żeby się nie przejmować że synowie są dobrem dla społeczeństwa i że to też praca ;) I tak myślę żeby nie mieć wyrzutów ;)

    Magda33 lubi tę wiadomość

    zpbnj48a0fqxyaef.png

    34bwgywlqtank5nu.png
‹‹ 1438 1439 1440 1441 1442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ