X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2017
Odpowiedz

Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed ciąża miałam 75B, teraz skoczyło do 75C. Do szpitala kupiłam na allegro miekkie staniki 2x 75C i 80D. Mam nadzieję, że wystarcza na pierwsze dni, potem kupię coś lepszego :-)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • ahisma Autorytet
    Postów: 399 240

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaron wrote:
    Myślicie że jest sens kupować teraz staniki do karmienia? Nie chcę kupić za małego, a nie wiem do czego mój biust "jest zdolny" w temacie rośnięcia ;)
    Obecnie wywędrowałam z 70G przed ciążą do 80G teraz, mam więc rozmiar którego nie kupię w pierwszym lepszym sklepie :( a coś muszę do szpitala mieć.
    Wziąć o rozmiar większy czy jak myślicie?

    Ja na razie się wstrzymuję, bo przez ciążę 2 razy kupowałam większe staniki, a wkurzyłabym się, gdyby po porodzie się okazało, że te do karmienia będą za małe.
    Kupię później, a na początek mam 2 t-shirty do karmienia zh&m.
    Ostatnio któraś majówka pisała, ze po porodzie piersi podskoczyły jej o 2 rozmiary, więc chyba nie ma zbytnio co się śpieszyć i ewentualnie kupić jakąś tanioszkę z allegro lub sportowy na start.

    Szaron lubi tę wiadomość

    atdco7est7svlfak.png
    9ltfxzdv75wjz8un.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline kciuki za Ciebie i maluszka!!!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • AgMB Przyjaciółka
    Postów: 162 49

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wszystkie jesteśmy myślami z Tobą i Stasiem :*

    Szaron ja z 65G skoczyłam na 75G/70H i kupiłam do karmienia 75G w esotiq. Akurat teraz mają do końca miesiąca promocję -50%, więc za jakieś 70-80zł można kupić :) Myślę,że warto już kupić, bo wiadomo, na początku łatwiej korzystać ze specjalnego stanika niż użerać się ze zwykłymi. może dziewczyny z małym biustem inaczej mają, łatwiej, ja jednak nie wyobrażam sobie sportowego czy zwykłego do karmienia. Szlag by mnie trafił.
    Ja w esotiq miękki kupiłam, wiec nawet podczas nawału ładnie się przystosuje do piersi.

    A kupowanie większego obwodu niż teraz w ciąży jest bez sensu, już lepiej kupić mniejszy obwód+przydłużkę do stanika, bo wiadomo, ze się schudnie.
    Ja w sumie mam 3 staniki i więcej nie planuję, dopiero jak mi się laktacja unormuje i wrócę do wagi sprzed ciąży.

    Szaron lubi tę wiadomość

  • AgMB Przyjaciółka
    Postów: 162 49

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia spokojnie obskoczysz, najwyżej jeszcze 1 w rozmiarze 75D kup, jeśli będzie tani, a z tego rozmiaru łatwo coś taniego dostać :) Nie zawsze ma sie meganawał, a jak już to trwa on chwilkę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś

  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaMB u mnie też nie wchodzą w grę sportowe czy same koszulki, bo już teraz przy zdjęciu stanika tak mnie piersi bolą, są tak duże, że nie ma opcji na nic co nie podtrzymuje biustu. Swoją drogą cholernie zazdroszczę babkom, które wchodzą do sklepu z bielizną i ot tak kupują koronkowe, zwiewne cuda. Ja muszę teraz mieć totalny pancernik Potiomkin, żeby podtrzymał te kilogramy które noszę na klatce piersiowej :(
    Dzięki za cynk z Esotiq, zajrzę tam po weekendzie.

    tb7382c324e9cpbx.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak, byl u mnie mąż poszliśmy do lekarza i każe czekać póki nic się nie dzieje to czekamy moze jutro może po jutrze nawet max do tygodnia zobaczymy stasia jesli warunk brzuszkowe pozwolą Każdy dzien do niego w brzuszku to duzo wiec będę pisac na bieżąco. Jesli będą skurcze to poród naturalny wchodzi w grę jesli nie to cc.

    AgaSY, Madllene, ahisma, Szaron, ines. lubią tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Karolina :* Autorytet
    Postów: 497 204

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline super wiadomosc! Oby jak najdłużej w brzuszku! Trzymam kciuki!!

    Swoja droga czy mamy jakies wiadomości co u pierwszego księcia? Jak tam Aga 502

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 21:33

    f2wlo7esqzuxwfsr.png
    zem3e6ydilxbgffb.png
  • ahisma Autorytet
    Postów: 399 240

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline super wieści!
    Najważniejsze, że z maluszkiem jest ok <3
    Oby jak najdłużej mógł jeszcze pomieszkać w brzuszku. Cały czas zaciskam kciuki!

    atdco7est7svlfak.png
    9ltfxzdv75wjz8un.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahisma wrote:
    Caroline super wieści!
    Najważniejsze, że z maluszkiem jest ok <3
    Oby jak najdłużej mógł jeszcze pomieszkać w brzuszku. Cały czas zaciskam kciuki!
    Ja sciskam mogi jak mogę :)

    Tez jestem ciekawa jak u maluszka Aga502???

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • AgMB Przyjaciółka
    Postów: 162 49

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaron wrote:
    AgaMB u mnie też nie wchodzą w grę sportowe czy same koszulki, bo już teraz przy zdjęciu stanika tak mnie piersi bolą, są tak duże, że nie ma opcji na nic co nie podtrzymuje biustu. Swoją drogą cholernie zazdroszczę babkom, które wchodzą do sklepu z bielizną i ot tak kupują koronkowe, zwiewne cuda. Ja muszę teraz mieć totalny pancernik Potiomkin, żeby podtrzymał te kilogramy które noszę na klatce piersiowej :(
    Dzięki za cynk z Esotiq, zajrzę tam po weekendzie.


    Po weekendzie będzie już cena 100%, ale może akurat się coś trafi i jakiś będzie przeceniony :)Zresztą, ja uważam, że przy naszych gabarytach nie ma co oszczędzać na stanikach, żeby za 20 lat cycki o uda się nie opierały tylko były ładne, jędrne :) ja po 1,5 roku karmienia miałam okropne, dopiero po pewnym czasie wróciły do normy i były fajne fajne, sterczące. Myślę, że to zasługa m.in. tego, ze nosiłam dobre staniki.

    W ogóle teraz mam większe cycki niż brzuch, jestem w 35 tc :/

    niestety znam ten ból ja od bardzo dawna śpię w staniku, nie wiem, ja można spać bez. Sportowy moze do porodu wezmę, ale jeszcze nie wiem. no chyba, że znajdę taki do 50zł, nawet nie w moim rozmiarze, to od razu w szpitalu wyrzucę.

    Teraz to przy moim rozmiarze mogę szaleć haha aż 3 kolory mam do wyboru- biały, czarny i beżowy :P a i jak 65G/H nosiłam przed ciążą, to szału nie było. O czerwonym mogę zapomnieć :( a tak mi się marzy czerwony komplecik

  • AgMB Przyjaciółka
    Postów: 162 49

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline zaciskaj nogi tak mocno, jak my kciuki :) oby synek sobie jeszcze pomieszkał u Ciebie, bo pogoda nie sprzyja wyjściu na ten świat

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to nie potrafię spać w staniku :-P tu mnie uwiera, tam się przesuwa grrrrr szału można dostać :-D. Najchętniej 24h na dobę chodziłabym bez tego ustrojstwa, no ale u nas w Polsce jeszcze nie wypada. Chociaż z takim rozmiarem jak Wy opisujecie to musi być masakra :-P.

    Slonce wyszło! Zaczynamy dziś 35 tc, czas pakować torbę :-D.

    pingui lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Marijanu Ekspertka
    Postów: 210 108

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeśli chodzi o biust bida z nędza. Cały czas chodzę w tych, które nosiłam przed ciążą. Są co prawda fajniej wypełnione ale jeszcze nie za małe. Jakiś czas temu były w Lidlu takie do karmienia. Kupiłam 80c, miękki, bawełniany ale ma fiszbiny. Nakładam go już ale jest luz więc myślę, że na czas po porodzie i ewentualny nawał będzie ok.

    Marijanu
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaron wiem o tym sklepie ale jednak planuje uderzać w Alles mama, na szczęście jestem sobie w stanie sama dobrać rozmiar wiec zamowie przez neta. Zreszta na te pol roku karmienia nie potrzebuje nie wiadomo czego. Mam 2 miękkie z esotiq, z alles mama chce kupic jeszcze jeden taki do spania a drugi usztywniany.
    Nie wiem jak sie nauczę spać w staniku No ale jakoś trzeba bedzie zeby łóżka i pidżam nie plamić :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 14:33

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff nadrobiłam zaległości w czytaniu ;-)

    Caroline29 myślimy o Was cieplutko. To juz duzy dzieciak i da sobie radę gdyby jednak postanowił się ewakuować ;-)

    U mnie z biustem nigdy szału nie było. Normalnie 75B, a przy karmieniu 75-80 C. No i też lubię po domu czy ogrodzie bez stanika chodzić ;-) Na miasto raczej się tak nie wypuszczam.
    Biustonosz do karmienia musi mieć trochę miejsca na wkładkę laktacyjną. Zdarzyło mi się zapomnieć kiedyś o wkładkach. Poszłam na spacer, synek spał słodko mimo pory karmienia i w pewnej chwili zorientowałam się, że moja bluzka zupełnie przemokła w dwóch miejscach ;-/ Dobrze, że do rodziców miałam niedaleko i przebrałam się w bluzkę mojej mamy ;-)

    Idę pakować rodzinkę na majowy wypoczynek ;-) Nie wiem jak mój mąż to zrobił, ale ma wolne do 3 maja jupiiii... Chyba czuje, że niebawem trudniej będzie wypocząć ;-) i chce nadrobić na zapas ha ha ha

    atdci09ktbgklgiz.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    Szaron wiem o tym sklepie ale jednak planuje uderzać w Alles mama, na szczęście jestem sobie w stanie sama dobrać rozmiar wiec zamowie przez neta. Zreszta na te pol roku karmienia nie potrzebuje nie wiadomo czego. Mam 2 miękkie z esotiq, z alles mama chce kupic jeszcze jeden taki do spania a drugi usztywniany.
    Nie wiem jak sie nauczę spać w staniku No ale jakoś trzeba bedzie zeby łóżka i pidżam nie plamić :/


    Ja znalazłam sposób zeby nie spać w staniku a nie mieć łóżka mokrego. Mam taką koszulkę do karmienia która ma góre odpinaną jak te staniki do karmienia i w niej wkładki bardzo dobrze sie trzymają. o cos takiego http://www.mamabebe.pl/product-pol-12240-Carriwell-Koszulka-dla-mamy-karmiacej-Cami-biala-5.html?gclid=CjwKEAjw85DIBRCy2aT0hPmS1jkSJAC1m9UvIVRYuOu5McZ-hHh0dRYOrJvTgrv-pAmOYBAwjEXxCBoCkO7w_wcB

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ;) Chciałam się przywitać i mam nadzieję zostać na dłużej :)

    Totoja lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 03:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staś jest z nami :)

    ataeb, nitta32, VillemoVilo, Marutka, Ulka84, LaRa, Nika8686, AgaSY, ahisma, 100noga, małaMyszka, syringe, Madllene, Marisa, Totoja, AgMB, Ezia90, 19Biedroneczka91, vvviola, Szaron, Gracjanna, ines., Ginka, makatka lubią tę wiadomość

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
‹‹ 704 705 706 707 708 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ