Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2017
Odpowiedz

Czerwiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Deedee87 Ekspertka
    Postów: 167 117

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline29 gratuluję!!!!!

    dev167pf___.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline gratulacje, zdrowka dla maluszka. Obyscie szybko wyszli do domku. W tym tygodniu juz maluszek jest bezpieczny i naprwno silny. Jak dojdziesz do siebie dawaj znac co z maluszkiem

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • AgMB Przyjaciółka
    Postów: 162 49

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline gratulacje <3 niech Staś zdrowo rośnie, super, ze sam oddycha :)

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Zdrówka dla Was

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • 19Biedroneczka91 Autorytet
    Postów: 1981 1889

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline zdrówka dla Was:* grratulacje:)


    w4sq9jcgmw79sv3t.png
    yf3b3vt.png
    __________________
    Marysia(*) 21.05.2016r. 41tc.
    Kocham Cię Aniołku
    https://biedroneczkolecdonieba.blogspot.com
  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline najważniejsze że wszystko się dobrze skończyło dla Was obojga :) Gratulacje z przyspieszonego Dnia Matki :D

    big227132c026a8966f29369e02b0132fc0.jpg



    Marijanu lubi tę wiadomość

    tb7382c324e9cpbx.png
  • caroline29 Autorytet
    Postów: 2617 1153

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy wszystkim :)

    Staś ur.29.04.17 (21.40) 1900,46cm ❤❤❤
    Nasz synek - nasza mala wielka miłość
  • Gracjanna Ekspertka
    Postów: 195 99

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline gratulacje!!!
    Stasiu witaj na świecie kruszyno :*

    Ucaluj maluszka od wszystkich e-cioci :)

    201706107251.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1381

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline gratulacje! odpoczywajcie z maleństwem :*

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy temat się już przewijał (nie pamiętam - mamy już ponad 700 stron! :)) ale chciałam Was spytać o plan porodu.
    Właśnie sobie go klikam na stronie Rodzić po ludzku i nie wiem na ile ten plan ma szansę na realizację...
    Doświadczone mamy - dawałyście w szpitalu plan porodu? Ktoś go czytał, respektował, pytał Was o niego?

    Przyznam że zaczynam mieć po trochu pietra, bo czas leci bardzo szybko, termin za 6 tygodni, Caroline już jest ze swoim maleństwem... A ja się czuję tak w lesie, jak tylko się można czuć :/

    tb7382c324e9cpbx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 16:10

  • Szaron Autorytet
    Postów: 728 391

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To plan porodu który sobie zaczęłam robić zawiera sformułowania typu "zależy mi", "chciałabym", "proszę" i "chcę uniknąć". Także nic kategorycznego, poza zakazem robienia chwytu Kristellera czy robienia zdjęć dziecku. Wiadomo że jak się nie da uniknąć nacinania krocza, to trzeba, ale jak można go uniknąć - to czemu nie.
    Ja tam się zgadzam na wszystko, bo nie wiem nic ;) tyle że ten rękoczyn Kristellera mnie przeraża.

    AgMB lubi tę wiadomość

    tb7382c324e9cpbx.png
  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaron wrote:
    Nie wiem czy temat się już przewijał (nie pamiętam - mamy już ponad 700 stron! :)) ale chciałam Was spytać o plan porodu.
    Właśnie sobie go klikam na stronie Rodzić po ludzku i nie wiem na ile ten plan ma szansę na realizację...
    Doświadczone mamy - dawałyście w szpitalu plan porodu? Ktoś go czytał, respektował, pytał Was o niego?

    Przyznam że zaczynam mieć po trochu pietra, bo czas leci bardzo szybko, termin za 6 tygodni, Caroline już jest ze swoim maleństwem... A ja się czuję tak w lesie, jak tylko się można czuć :/

    Szaron jeśli rodzić będziesz na Kopernika, to tam plan najczęściej jest fikcją. Położna będzie Cię informowała o sytuacji a jeśli przyniesiesz to wepną do dokumentacji.
    Siemiradzki jest najbardziej naturalny w Krakowie i tam to respektują, ale z drugiej strony możesz rodzić trzy dni i jeśli tętno drastycznie nie spada to cc nie robią.

    Szaron lubi tę wiadomość

    atdci09ktbgklgiz.png
  • Ginka Autorytet
    Postów: 960 528

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline grarulację! ALe kruszynka malutka. Niech rośnie zdrowo!

    Ja powiem Wam szczerze, że mam coraz wiekszego stresa. Termin 31.05.2017. Brzuch mi twardnieje coraz częściej i tak boli nieprzyjemnie. Dziś odebrałam pościel i ubrałam łóżeczko, zanim upiorę bo nie mogłam się doczekać. I zdałam sobie sprawę, że to już tak blisko.

    Ja tak jak Szaron, zgadzam się na wszystko byle by urodzić :)

    Ginka
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3


  • pingui Autorytet
    Postów: 839 422

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline gratulacje!
    Malutki sam oddycha, wiec pewnie jak dobijecie do 2 kg i wszystko będzie dobrze to pójdziecie do domku :-)
    Pierwsza doba po cc jest trudna, ale potem już z górki :-)

    atdci09ktbgklgiz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 16:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 16:11

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 1 maja 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam majowo/ majówkowo :)

    To JUZ maj o.O

    Można sie szykować pomalutku.....<szok>

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 1 maja 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bytomiu na porodowce zapalają swieczuszki jeśli akurat rodzisz w nocy :-).

    Mamy już maj! A po maju co? Czerwiec! Już niedługo wszystkie będziemy tulic nasze maleństwa <3

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • MałaMaja93 Przyjaciółka
    Postów: 93 26

    Wysłany: 1 maja 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. Ja znów mam zmartwienie... wczoraj wystąpiły plamienia. w każdym razie była to żywa krew a raczej obrazowo ( śluz z nitkami krwi)
    od 3 dni bóle porównywalne do miesiączkowych... wizyta u lekarza 15.05 wiec jeszcze 2 tyg. wiadomo mogę się wybrać wcześniej ale zaczynam wątpić w mojego lekarza...chyba zaczynam się obawiać wszystkiego. Ewentualnie zostaje IP bo lepiej pojechać o 5 razy za dużo niż raz za mało...

    6sutgywl8eldt4rx.png
‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ