Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czerwiec 2022
Odpowiedz

Czerwiec 2022

Oceń ten wątek:
  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Limosa. Nie umiem tego zrobić z telefonu ale pisałam na grupie aby dziewczyny dodały nowy link

    h44eugpjsrlghhn9.png
  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was może mi wysłać link do grupy na Facebooku? Chciałam wrócić do Was, ale link z forum nie działa 😔
    . To ten co dodała Majeczka@

    h44eugpjsrlghhn9.png
  • Annie_ Autorytet
    Postów: 348 177

    Wysłany: 20 kwietnia 2022, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limosa wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was może mi wysłać link do grupy na Facebooku? Chciałam wrócić do Was, ale link z forum nie działa 😔
    https://fb.me/g/eNNDIBppd/RYO4UtrZ
    Spróbuj może na tym. Teraz wygenerowałam

    h84f20mmgjau13ca.png

    0d1ygzu3m5qxv5s4.png
  • Kathy Leonia Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obecnie 33 tydzień ciąży. Dzidzia kopie jak szalona...

    jeśli macie ochotę poczytać o moich perypetiach ciążowych to zapraszam: https://kathyleonia88.blogspot.com/2022/04/2892-ciazowe-perypetie-cz-6-ruchy.html

  • Limosa Autorytet
    Postów: 1346 554

    Wysłany: 7 maja 2022, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, przekopałam wszystkie wątki z Twoim udziałem, by znaleźć tę jedną informację.
    Gratulacje!!! Jesteś największą wojowniczką jaką znam!!! Aż mi się łza w oku zakręciła ze wzruszenia gdy przeczytałam, że Bartuś jest już z Tobą ❤️
    Dużo zdrowia dla maluszka i dla Ciebie - życzę lekkiego połogu!

    3jgx90bvoj1fla1b.png
  • Kasia86 Przyjaciółka
    Postów: 111 43

    Wysłany: 7 maja 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Misiaa

    h44eugpjsrlghhn9.png
  • Marzensia Znajoma
    Postów: 19 7

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny chciałam przekazać wam informacje
    1.06.2022 r godz 14.11 synek (2790 g 53 cm) i o godz 14.12 córeczka (2630 g 51 cm)
    Na świat przyszły moje dzieciątka
    💞 😊 😊 Pozdrawiam

‹‹ 199 200 201 202 203
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ