Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6160 4250

    Wysłany: 27 maja 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    A ja już po. Młody raczej mały będzie, ma 3060 g, rozwarcie 4 cm, w razie skurczy mam od razu jechać do szpitala. Nie mam wskazań do wywołania także czekamy 🤷‍♀️
    Kolejną wizytę mam 06.06, jak nic nie będzie się działo to po terminie ktg co 2-3 dni i 13.06 ewentualne wywołanie. Także wiem, że nic nie wiem... 🙃
    4 cm to już spoko.

    event.png
  • Nosa Autorytet
    Postów: 1365 1890

    Wysłany: 27 maja 2025, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex_92 wrote:
    Ja od wczoraj cały czas coś mam z tym żołądkiem 😩 plus jak całą ciążę obserwowałam jak pisałyście o hemoroidach w ciąży (bo mnie to nie dotyczyło) to chyba na samej końcówce mnie dopadło 😩 spróbuje z nasiadówkami, ale w razie czego co jeszcze polecacie?
    Masc i czopki posterisan. Dużo wody pić, owsianki, siemię lniane, błonnik- co komu pomaga na luźniejsze stolce. Moja fizjo doradza kiwi 🙂

    Szkodnik, nareszcie akcja konkret! 🤞

    Ja sie dopiero budzę, po tej izbie przyjec odsypiam.

    Nineq to u Ciebie też zwiastuje rozpoczęcie tematu 🙂 bądź dobrej myśli, że nie będziesz musiała 2tyg czekać 🤞

    Alex_92, SZKODNIK lubią tę wiadomość

    Wituś 🩵 ur.19.06.2025 (40t0d) 3470g, 54cm
    age.png
  • Yumi Przyjaciółka
    Postów: 103 129

    Wysłany: 27 maja 2025, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za rady, zapisałam go do lekarza na 9:30 będziemy jechać zaraz, ehh martwię się hormony ciążowe tego nie ułatwiają, boję się za w każdej chwili mogę zacząć rodzić 😓


    Nineq- kurcze super że już takie rozwarcie! Ja pamiętam przy pierwszym porodzie jak przyjechałam po odejściu wód i mega bolesnych skurczach miałam dopiero 4cm, a ile się nacierpiałam żeby te 4cm się zrobiły 🤣 tylko pozazdrościć

    Luna30 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    21.08.24- ostatnia 🩸
    11.09.24- owu
    21.09.24- I kreska
    22.09.24- ⏸️ kreski
    22.09.24- Beta 11.9
    25.09.24- Beta 61.9 progesteron 22,8
    30.09.24- Beta 2487
    02.10.24- GS 6mm + YS / torbiel
    09.10.24- CRL 2,9 / torbiel plus krwiak
    18.11.24- cytomegalia +
    20.11.24 prenatalne
    55 CRL, wszystko dobrze
    Prawdopodobnie dziewczynka 👧🏼🩷
    21.11.24- testy genetyczne - prenatal testDna karyo plus Rh
    28.11.24 wyniki - zdrowa dziewczynka 🩷
    16.04- 2120g- dziecko nisko krotka szyjka
    14.05 2800g - 0,5cm szyjka
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1391 942

    Wysłany: 27 maja 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze dzisiaj do obserwacji i jak wszystko będzie git to na parę dni do domu i mam wrócić w 38 tygodniu 🤡 więc fajna wycieczka, ale jak ciśnienie w miarę stabilne i obrzęki pojawiają się i znikają to nie ma co się spieszyć 🫠🫠🫠

    Revolutionary , przygodami66, ezra lubią tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1646 1019

    Wysłany: 27 maja 2025, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś to daje znać, że na razie mam czekać na salę aż się zwolni :(

    2545 g dzisiaj wyszło, także rośnie 💪

    Paulinaaa_, amoze, Margareetka, Elza1234, Gusia_, Anuncja, Klaudek11, Werzol, KarolaKinga, asiun, Kkk77, Yumi, Revolutionary , CelinaJan, kasssia, Biedronka@, przygodami66, Lauraa, ezra lubią tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1287 1439

    Wysłany: 27 maja 2025, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary Dziękuję 🫂 Ostatecznie wzięliśmy kolor Twillic Graphite.

    Szkodnik- Witek to chyba najbardziej wyczekiwane dziecko na tym wątku 😄 Kciuki ! ✊🏻✊🏻

    SZKODNIK, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 27 maja 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zazdroszczę tych 4cm. Bo ja to męczyłam się dobrych kilka h zanim się tyle zrobilo

  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkodnik pewnie już tuli Witka (przynajmniej taką nadzieją żyję), to teraz przyszedł czas na Nineq 😅 Mam nadzieję, że jednak Tobie pójdzie to szybciej :p ale rozwarcie na 4cm to już jakaś sama w sobie powolnie rozkręcająca się akcja porodowa 😎
    Ktoś jeszcze pisze się na podium po Szkodniku? :D hahah :D

    U mnie dziwna nocka, od 23 zaczęło mnie czyścić, mam nadzieję, że to te słynne czyszczenie przed porodowe. Koło 2 oczy jak 5zł i musiała wlecieć kanapka, bo aż mnie trzęsło z głodu, a kolację jadłam normalnie koło 20, zasnęłam gdzieś przed 5, o 7 zadzwonił budzik i kolejne czyszczenie, nawet kawy nie trzeba było. Trochę poklepało na miesiączkowe i cisza. Na 10.30 jadę robić rzęsy - miałam skończyć na ostatniej wizycie, ale że mojej małej lokatorkę przestało się spieszyć do wyjścia, to zamierzam skorzystać z (chyba) już ostatniej aplikacji 😎 Trzymajcie kciuki żeby tylko dziecko nie zrobiło mi na przekór i w połowie zabiegu nie odeszły wody 😅😅

    Poza tym - miłego dnia, pięknych wizyt i lekkich pordów, jeśli dziś takowe nadejdą :)

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2948 3269

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    06.05 miałam 2 cm, po trzech tygodniach 4 cm także nie idzie to z zawrotną szybkością 😅
    Mam nadzieję, że rzeczywiście w niedługim czasie się rozkręci, wolałabym uniknąć wywołania po terminie.

    amoze, Yumi, Alex_92 lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6160 4250

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu,młody wstał rano i coś czuję,że będzie piękny dzień....Chcę kanapke z serem ale bez sera,ale w sumie chce chleb z ciągnącym serem . Ale ciepłego nie zje,więc miało się ostudzić. Jak sie ostudziło to już ser się nie ciągnie. Talerz wylądował w przedpokoju na podłodze.... Jest dopiero 9 rano....Co to będzie przez cały dzień.

    Kindziukowa lubi tę wiadomość

    event.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zwykle śpię dobrze z paroma pobudkami aby zmienić pozycje snu, dziś ciężej mi się spało, tak jakoś denerwowałam się odstawieniem leku że za każdą pobudka musiałam głaskać brzuch i czuć skoki dla uspokojenia dłuższą chwilę

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Jezu,młody wstał rano i coś czuję,że będzie piękny dzień....Chcę kanapke z serem ale bez sera,ale w sumie chce chleb z ciągnącym serem . Ale ciepłego nie zje,więc miało się ostudzić. Jak sie ostudziło to już ser się nie ciągnie. Talerz wylądował w przedpokoju na podłodze.... Jest dopiero 9 rano....Co to będzie przez cały dzień.

    Lepsze ma zachcianki niż my wszystkie xd

    amoze, Margareetka, Yumi lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola luzik u mnie dziś to samo. Chcą iść na górę ale w sumie chcą się bawić w salonie, jak mówię, że ok to zostajemy w salonie płaczą obie na raz w tym jedna rzuca się na podłogę… Czeka nas jeszcze z tymi humorkami prawie 3h w aucie 👌 to będzie cudny wtorek xd

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6160 4250

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Lepsze ma zachcianki niż my wszystkie xd
    Mnie czeka jeszcze wizyta z nim dziś na krew w poradni alergologicznej. Będzie cudownie....


    Szkodnik nie urodziła. Spokojnie.

    event.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1130 596

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oja Szkodnik kciukasy!!

    Weronka
    Co do lakieru to ja zniszczone paznokcie jak papier zabezpieczałam 2 warstwami odzywki utwardzajacej Golden Rose Black Diamond lub 4 in 1. Do tej pory używam bo nie chciałam juz latać co 2 tygodnie na pazy a mi szybko rosna.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkodnik, czekamy na Witka!

    Yumi kurczę, oby lekarz pomógł, dużo zdrówka dla synka i spokoju dla Ciebie 😓

    Nineq łoo ale dziwnie z tym rozwarciem, mam nadzieję że przed kolejną wizytą samo jednak się rozkręci

    SZKODNIK, Yumi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Asia091 Autorytet
    Postów: 1728 2271

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Jestem z wątku Listopad 2025 weszłam pewnego dnia popatrzeć jak się przygotowujecie wyprawki itp a tu akcja lepsza niż z filmu!
    Takie emocje ze Szkodnik rodzi że ja tylko codziennie zerkam czy urodziła, w nocy też wstaje patrzę co tam i dzisiaj jak przeczytałam że wody odeszły to krzyknęłam z radości stary mój to się zerwał na równe nogi co się dzieje a ja że wody wody odeszły Szkodnik w końcu rodzi!! Całym sercem jestem z Tobą ! 🥰

    Masz świetne koleżanki na grupie co Cię wspierają !

    No musiałam w końcu napisać bo mam dziś takie emocje że to trzeba przelać na papier;)
    Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za szybkie akcje porodowe ! 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2025, 09:24

    Katikat, Elza1234, KarolaKinga, Truuskaawka, Kindziukowa, Anabbit, Alex_92, Revolutionary , amoze, eeemakarena, Anuncja, przygodami66 lubią tę wiadomość

    15.03.2025 ⏸️
    02.04.2025 0,93 mm + 💓
    09.05.2025 I prenatalne - podwyższone ryzyko preeklampsji(ACARD 150)
    24.06.2025 - 230 g zdrowego chłopca👶 💙
    21.07.2025 II prenatalne - 414 g Synka 🥰
    26.08.2025 - 992 g Szczęścia 👶💙
    09.10.2025 - 1924 g 👶 💙
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6160 4250

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Karola luzik u mnie dziś to samo. Chcą iść na górę ale w sumie chcą się bawić w salonie, jak mówię, że ok to zostajemy w salonie płaczą obie na raz w tym jedna rzuca się na podłogę… Czeka nas jeszcze z tymi humorkami prawie 3h w aucie 👌 to będzie cudny wtorek xd
    To może coś w powietrzu jest....Niech moc będzie z nami!

    Gusia_ lubi tę wiadomość

    event.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia091 wrote:
    Cześć dziewczyny ! Jestem wątku Listopad 2025 weszłam pewnego dnia popatrzeć jak się przygotowujecie wyprawki itp a tu akcja lepsza niż z filmu!
    Takie emocje ze Szkodnik rodzi że ja tylko codziennie zerkam czy urodziła, w nocy też wstaje patrzę co tam i dzisiaj jak przeczytałam że wody odeszły to krzyknęłam z radości stary mój to się zerwał na równe nogi co się dzieje a ja że wody wody odeszły Szkodnik w końcu rodzi!! Całym sercem jestem z Tobą ! 🥰

    Masz świetne koleżanki na grupie co Cię wspierają !

    No musiałam w końcu napisać bo mam dziś takie emocje że to trzeba przelać na papier;)
    Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za szybkie akcje porodowe ! 🥰


    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Też chwalę taka możliwość wzajemnego wsparcia 🥰

    Dziewczyny są najlepsze 🩷

    Margareetka, KarolaKinga, asiun, Asia091, Kindziukowa, Alex_92, Yumi, Revolutionary , amoze, Anuncja lubią tę wiadomość

    preg.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 27 maja 2025, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatnio nocki tragiczne…
    Wstałam wypiłam kawę, muszę się ogarnąć i skoczyć do miasta, bo mąż ma dzisiaj urodziny i spodziewamy się gości. Żeby nie było tak kolorowo to jeszcze na dzisiaj zapowiedział się stolarz, więc wszystko na raz i na mojej głowie 😅🫣👀

    age.png
‹‹ 1608 1609 1610 1611 1612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ