CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
KarolaKinga wrote:Ja tez dołączam do teamu niewyspanych, od 1 w nocy było jojczenie i wierzganie co chwila, nawet cycem ciężko było go ujarzmic 🤡 ale widzę ze druga górna jedynka juz wyziera wiec może sie w koncu przebije i bedzie chwila spokoju.
Trzymajcie się dzielnie 🌸 u nas już te jedynki wyszły porządnie i się uspokoił. Chociaż teraz chyba druga dwójka przyspiesza bo mąż mówił że znowu trochę krwi miał w buzi jak gryzł gryzak 😅
KarolaKinga lubi tę wiadomość
-
To moje dziecko dziś odwrotnie niż wszyscy, jak zawsze zDD przespała blok 22-4:20 BEZ POBUDKI i ominęła jedno karmienie tym sposobem. Nie zliczę ile razy budziłam się sprawdzać czy oddycha 😂😂
Ale żeby nie było za pięknie, potem dospala 30 min i zaczęła dzień.
Właśnie zasnęła na pierwszą drzemkę -
Musiałam dziś wziąć ją do ortodonty, bo mąż nie mógł z nią zostać w trakcie pracy i oczywiście ona nie posiedzi w wózku xd miałam zmieniane łuki z Lila na kolanach 🙃 a teraz wracam z buta ponad godzinę bo księżniczka tak krzyczała na powrót do wózka, że nie chciałam żeby rozniosła tramwaj xddd
W ogóle to jest taki atencjusz (nie mam pojęcia po kim XDDD). Cały trip tramwajem do ortodontki zaczepiała każdą osobę która wsiadła. Rotacja ludzi na przystanku to jej nowe hobby 😂 -
Dzisiaj chyba jakiś trend niespania wśród naszych dzieciaków. U nas też pobudka co godzinę, ale to i tak luksusowo. Choc przyznam, ze od paru dni jest u nas bardzo dobrze ze spaniem, bo mała faktycznie lepiej śpi odkąd trzymamy się tej rutyny i pilnujemy usypiania.
Margaretka liczę na to, że młody w końcu odklei się od cyca i da ci odetchnąć.
Anabbit twoja mała jest bezbłędna. Uwielbiam ją! Karola twojej ro w czerwcu chyba trzeba będzie 18 wyprawić zamiast roczku.
Dzięki Cel. Zamówiłam już namiocik i liczę na to, że się sprawdzi.
Spf mam z iwostin. Nie wiem czy jest w porządku, ale wcześniej miałam chyba ten, o którym pisze Tanashi i miała dziwne plamy na skórze więc odstawiłam i póki co ten jest okej.
Współczuję ci Tanashi takiego pracodawcy. Dla mnie to jesy niepojęte, że można tak oszukiwać ludzi i że kobieta mająca na głowie małe dzieci musi jeszcze pilnować takich głupot. -
Blondi sprawdzi się, tylko w domu kilka razy to składanie ogarnij by nie zostać pośmiewiskiem jak ja🤪
Annabit ja czasem tak muszę opuścić jakąś mniej dzieciolubną kawiarnie, bo ona krzyczy do ludzi jak się nie odwracają pogadać. Wczoraj też bawimy się jest super po czym na plac zabaw przybyły 2 kobiety z dziećmi w podobnym wieku to baaardzo do nich wołała,a te dzieci to tak sobie bo chyba je obudziła, a przynajmniej jedno, mimo, że starałam się ją zabawiać. No nie widziałam jeszcze tak szukającego kontaktu i zagadującego Malucha jak ona.
Ale w sumie wolę w te stronę niż na odwrót.
Jest to mały rozrabiaka po prostu, a do tego przytulas. Sama tyle nie pośpi.. muszę być obok nie ruszając się. Ale przed 7 nie wstaje nam raczej nigdy
Ja to zakładam, że 2 lata nie będę spać jak człowiek po prostu i nie będę się porównywać do osób którym dzieci spia 8h same czy robią drzemki w łóżeczku, teraz to jeszcze nie da się jej z oka spuścić bo chce wszędzie wejść🤪
23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Cel95 wrote:Ja to zakładam, że 2 lata nie będę spać jak człowiek po prostu i nie będę się porównywać do osób którym dzieci spia 8h same czy robią drzemki w łóżeczku, teraz to jeszcze nie da się jej z oka spuścić bo chce wszędzie wejść🤪
Mam to samo podejście tylko x2 więc zakładam 4lata bez snu 😅😅
Jestem z małym na spacerze, fajnie sobie spał aż mijała nas grupa przedszkolaków, które wszystkie musiały mi mówić dzień dobry 🤦
Anabbit gratulacje dobrej nocki 🤞 -
Współczuję wszystkich rozjechanych nocek
Za nami intensywny weekend, młody w każdy dzień majówki miał okazję spotkać się z innym dzieciakiem.
Rozważamy dorwanie jakiegoś lasta zanim zaczniemy chodzić do żłobka i przypomniało mi się, że w końcu dowodu młodemu nie wyrobiłam... Wczoraj latałam za nim pół dnia i wszystkie zdjęcia w ruchu/obrócony/głupia mina 🫣 Mam w sumie tylko jedno spoko, tylko czy ktoś próbował puścić zdjęcie z dzieckiem patrzącym gdzie indziej niż obiektyw? Twarz jest na wprost, ale oczy patrzą w dół -
Musiałam zrezygnować z zabiegu 🙄nie poinformowali mnie, że tym razem chcą robić w znieczuleniu ogólnym czyli 3 dni w szpitalu. Nie mogę sobie na to teraz pozwolić, z nowym terminem mają dzwonić lipiec/sierpień. Zmarnowałam 3h, a moja mama dzień urlopu.
-
A co miałaś miec robione.Nineq wrote:Musiałam zrezygnować z zabiegu 🙄nie poinformowali mnie, że tym razem chcą robić w znieczuleniu ogólnym czyli 3 dni w szpitalu. Nie mogę sobie na to teraz pozwolić, z nowym terminem mają dzwonić lipiec/sierpień. Zmarnowałam 3h, a moja mama dzień urlopu.














