Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 914 287

    Wysłany: 4 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka podziwiam cię za usypianie przy piersi. Ja w ciąży bym już totalnie nie dała rady. Myślę, że twój mąż ma niezły pomysł; bo potem będzie ciężej. Trzymam za was kciuki. Oby poszło wam sprawniej niż nam 😅 W ogóle jak się czujesz? Wjechały już jakieś objawy pierwszego trymestru?

    Margareetka lubi tę wiadomość

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1298

    Wysłany: 4 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi póki co tylko właśnie ból podczas karmienia i nie wiedzieć czemu młody chciałby wisieć na cycku jak za noworodka 🙈 podobno już teraz zmienia się smak tego mleka i może to mu pasuje. Głodny nie jest, bo jak proponuję mu normalnie jakieś jedzonko to nie chce.

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2931 3264

    Wysłany: 4 maja, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam rano na badaniach przed jutrzejszym zabiegiem na chirurgii (przełożyli z 12.05 na 05.05 więc zero możliwości zrobienia badań wcześniej). Młody był ze mną, bo nie miałam go z kim zostawić. Ludzi na godzinę czekania. I wiecie co... Przepuścili mnie na sam początek 🫣aż było mi bardzo głupio, bo to szpital onkologiczny, ludzie po chemii, starsze osoby. Podziękowałam i przeprosiłam. A to wszystko przez jakąś babeczkę, która zagadała dlaczego z nim.

    Elza1234, Blondi29, Revolutionary , kasssia lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3294 4093

    Wysłany: 4 maja, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Nineq to bardzo miło :)

    Ja składałam do szefa wniosek o skrócenie etatu i napisał mi że za 2026 przysługuje mi tylko 11 dni urlopu, bo jest naliczane względem przepracowanych miesięcy. Ktoś się orientuje w tych sprawach administracyjnych czy to prawda? Na szybko sprawdziłam, że nie, bo urlop macierzyński to nie jest przerwa w zatrudnieniu, a ziomek lubi kombinować xd

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1298

    Wysłany: 4 maja, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq kciuki za zabieg 🤞 czyli jednak są dobrzy ludzie na tym świecie 🥹

    Nineq lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1298

    Wysłany: 4 maja, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Oooo Nineq to bardzo miło :)

    Ja składałam do szefa wniosek o skrócenie etatu i napisał mi że za 2026 przysługuje mi tylko 11 dni urlopu, bo jest naliczane względem przepracowanych miesięcy. Ktoś się orientuje w tych sprawach administracyjnych czy to prawda? Na szybko sprawdziłam, że nie, bo urlop macierzyński to nie jest przerwa w zatrudnieniu, a ziomek lubi kombinować xd

    Tanashi no totalnie chce Cie zrobić na urlop :/ normalnie za cały macierzyński-rodzicielski należy Ci się cały urlop wypoczynkowy. Tylko za wychowawczy nie ma do odbioru urlopu.

    Tanashi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2931 3264

    Wysłany: 4 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi, słyszałam że jeśli masz umowę na stałe to masz prawo wykorzystać urlop nawet ten do końca br. roku. Bo nabylas do niego prawo z początkiem roku.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3294 4093

    Wysłany: 4 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Tanashi, słyszałam że jeśli masz umowę na stałe to masz prawo wykorzystać urlop nawet ten do końca br. roku. Bo nabylas do niego prawo z początkiem roku.

    No właśnie mam umowę na czas nieokreślony od 2021, więc urlop normalnie w całości powinien być. No nie tęskniłam za tą pracą 😅 człowiek każdej jednej rzeczy musi pilnować xd

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 4 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Oooo Nineq to bardzo miło :)

    Ja składałam do szefa wniosek o skrócenie etatu i napisał mi że za 2026 przysługuje mi tylko 11 dni urlopu, bo jest naliczane względem przepracowanych miesięcy. Ktoś się orientuje w tych sprawach administracyjnych czy to prawda? Na szybko sprawdziłam, że nie, bo urlop macierzyński to nie jest przerwa w zatrudnieniu, a ziomek lubi kombinować xd
    Nie prawda, bo składałam wniosek o urlopy już i normalnie na ten rok mam 26 dni, bo sumarycznie biorę 46 a jeszcze mi 9 zostanie

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3294 4093

    Wysłany: 4 maja, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mi ziomek próbuje wmówić że mam 20 dni za 2025, a mam pełne 26, 6 dni wykorzystałam zaległe za 2024. Ale usunął to z tabelki :) ale mam screena i zrobię mu dziś piekło jak wrócę z plaży 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 09:44

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 4 maja, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Jeszcze mi ziomek próbuje wmówić że mam 20 dni za 2025, a mam pełne 26, 6 dni wykorzystałam zaległe za 2024. Ale usunął to z tabelki :) ale mam screena i zrobię mu dziś piekło jak wrócę z plaży 😅
    Rób rób
    Nienawidzę takiego krętactwa
    Pewnie myślał że coś ugra dziad

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3294 4093

    Wysłany: 4 maja, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Rób rób
    Nienawidzę takiego krętactwa
    Pewnie myślał że coś ugra dziad

    On jest mistrzem kombinowania. W poprzedniej ciąży ograł mnie na 1000 zł bo twierdził że to ZUS już musi wypłacić, a powinien on, sprawdziłam w zusie. Ale potem wylądowałam w szpitalu w ciąży i już nie miałam głowy żeby się z nim kłócić. Ale od tamtej pory sprawdzam sto razy każde jego słowo

    Elza1234, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1642 1016

    Wysłany: 4 maja, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Nie prawda, bo składałam wniosek o urlopy już i normalnie na ten rok mam 26 dni, bo sumarycznie biorę 46 a jeszcze mi 9 zostanie

    Potwierdzam, bo mam podobnie, nawet mnie pytali czy nie chce więcej urlopu po macierzyńskim, bo mi akurat zostanie chyba 19, no ale wpisałam sobie jeszcze na listopad, bo nasza Sycylia chyba jednak nam wyjdzie na jesień dopiero.

    Nineq też trzymam kciuki za zabieg.

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1298

    Wysłany: 4 maja, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi Twój pracodawca brzmi trochę jak Januszex jakiś 😅 koniecznie pilnuj swojego w takim przypadku.

    Tanashi, Elza1234 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 4 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Potwierdzam, bo mam podobnie, nawet mnie pytali czy nie chce więcej urlopu po macierzyńskim, bo mi akurat zostanie chyba 19, no ale wpisałam sobie jeszcze na listopad, bo nasza Sycylia chyba jednak nam wyjdzie na jesień dopiero.

    Nineq też trzymam kciuki za zabieg.
    Ja właśnie zostawiłam sobie parę dni przed wigilią i kilka w razie W
    Ale no na pewno ten facet chce Tanashi oszukać
    Nawet wczasy pod gruszą dostanę 😅 rok temu je wprowadzili po raz 1, ale wtedy nie mogłam skorzystać, na teraz już wprowadziłam wniosek bo mam dostęp w domu do platformy
    Ten gałganek mi dzisiaj wstał o 4:40.. udało mi się ją i siebie uśpić o 6:30 bo 8:20 i już śpi znowu od godziny 🙈 i gada plaplapla plując tak, że się prawie poślizgnęłam na ślinie XD

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1384 942

    Wysłany: 4 maja, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi jak masz jeszcze czas z zakupem to rzuć okiem na vinted, ja ustrzeliłam nówkę konges slojd za 170zł

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 4 maja, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak normalnie nam się urlop należy za 2025 i 2026, ale masakra ten pracodawca 🫣

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6142 4247

    Wysłany: 4 maja, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam dzieciaki dziś znowu na jezioro i czuję sie jak na wakacjach.😅

    kasssia lubi tę wiadomość

    event.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1120 592

    Wysłany: 4 maja, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspolczuhe Blondi.
    Karola zazdro ja tak kubie nad wodą.

    U nas była dzis histeria od 2.44 do chyba 5 ☕️ takiej jeszcze nie mieliśmy.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 4 maja, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Wzięłam dzieciaki dziś znowu na jezioro i czuję sie jak na wakacjach.😅
    Ja też poszłam nad staw na koc, doszły do mnie koleżanki dwie
    Też się czuję jak na urlopie

    age.png
‹‹ 2797 2798 2799 2800 2801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ