Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2931 3264

    Wysłany: 5 maja, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Coś mi się kojarzyło, ze cycek właśnie. Może z marginesem będą wycinać
    Może, bo drugi raz się odnowiło. No nic, w późniejszym terminie ogarnę pomoc z małym.

    Przynajmniej tyle dobrego w dniu dzisiejszym, że podpisaliśmy umowę przedwstępną sprzedaży mieszkania 🥳

    Anabbit, Grzegrzula, Margareetka, Elza1234, Blondi29, Blackapple, xSmerfetkax, kasssia, Revolutionary lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1298

    Wysłany: 5 maja, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy polecacie jakieś gryzaki, które sięgają do trójek i czwórek? Młody dziś jest nieodkladalny, pakuje całe ręce do buzi, ma takiego gryzaka banana to wkłada go aż po migdałki... Chyba go męczą bardziej te ząbki, bo idą idą i wyjść nie mogą :(

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 5 maja, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Dziewczyny a czy polecacie jakieś gryzaki, które sięgają do trójek i czwórek? Młody dziś jest nieodkladalny, pakuje całe ręce do buzi, ma takiego gryzaka banana to wkłada go aż po migdałki... Chyba go męczą bardziej te ząbki, bo idą idą i wyjść nie mogą :(
    Są takie w kształcie litery P
    Z tego co wiem to żółte są miękkie i te dzieciaki lubią najbardziej, też planuję kupić bo młoda całe pięści wkłada do buzi

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5198 3891

    Wysłany: 5 maja, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś boli głowa.. Nawet bo 1 ibuprofenie nadal coś czuję
    Chętnie przyjmę polecajki gryzaków

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 18:38

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3294 4093

    Wysłany: 5 maja, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Dziewczyny a czy polecacie jakieś gryzaki, które sięgają do trójek i czwórek? Młody dziś jest nieodkladalny, pakuje całe ręce do buzi, ma takiego gryzaka banana to wkłada go aż po migdałki... Chyba go męczą bardziej te ząbki, bo idą idą i wyjść nie mogą :(

    A ten słonik Mombelli? On ma taką długą końcówkę ale jednocześnie tarczę, to nie powinien włożyć go sobie za głęboko. Młody ma i bardzo lubi, chociaż nie sprawdzałam nigdy czy sięga do czwórek 😅 ale jak jechaliśmy w aucie to 40 minut go żuł

    Dzieciaki u mnie najbardziej lubiły tego słonika i kukurydzę Dumel

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 18:54

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 5 maja, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tego słonika ale uważam że ta wypustka jest za krótka już u nas :/

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1298

    Wysłany: 5 maja, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Są takie w kształcie litery P
    Z tego co wiem to żółte są miękkie i te dzieciaki lubią najbardziej, też planuję kupić bo młoda całe pięści wkłada do buzi

    O właśnie te widziałam ale nie wiedziałam czy to spoko.
    On w ogóle lubi kolor żółty, więc idealnie się składa 😅

    Dałam mu ibuprofen na noc, może mu pomoże. Przy myciu zębów też mi wyrwał szczoteczkę i sobie nią sam manewrował.

    Cel może Cię boleć głowa na zmianę pogody, bo podobno mają przyjść jakieś burze jutro/pojutrze.

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 914 287

    Wysłany: 5 maja, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq gratuluje w sprawie mieszkania i współczuję w kwestii zabiegu. Akurat mam taką samą historię i za drugim razem usunęli mi z marginesem dlatego chcą znieczulenie ogólne. Takie są podobno wytyczne. Szkoda tylko; że dowiedziałaś się na miejscu.
    U nas bardzo przyjemny dzień, mała ogarnia coraz więcej jedzenia. Jestem wniebowzięta, bo wreszcie mogę jej kręcić te wszystkie placki i pulpety.
    Moja szyja i kark błagają o pomstę do nieba. Macie jakieś tipy jak utrzymać prawidłową postawę? Strasznie się garbie w odcinku szyjnym i na pewno mi to nie pomaga. Może są jakieś stabilizatory? Bo oszaleje 🙃
    Cel u mnie mąż będzie testować składanie i rozkładanie. Ja się nawet nie dotykam do takich rzeczy 😆
    Życzę nam dziś udanych nocy dziewczyny. Mnie chyba pobiera jakas jelitówka, bo mdli mnie pół dnia i w ogóle taka jestem jakaś do niczego 🤮
    Nie wierzę, że zaraz zaczynamy miesiąc roczków 🥹 chyba Nineq zaczyna, a my kończymy?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 5 maja, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    O właśnie te widziałam ale nie wiedziałam czy to spoko.
    On w ogóle lubi kolor żółty, więc idealnie się składa 😅

    Dałam mu ibuprofen na noc, może mu pomoże. Przy myciu zębów też mi wyrwał szczoteczkę i sobie nią sam manewrował.

    Cel może Cię boleć głowa na zmianę pogody, bo podobno mają przyjść jakieś burze jutro/pojutrze.
    Na Allegro tak się to nazywa
    Gryzak Logopedyczny Terapeutyczny Ark Grabber P Tube wypustki bardzo miękki

    U mnie któraś dziewczyna chodzi z dzieckiem do logopedy z jakiś innych powodów i mówiła że ten jest dobry dla starszaka, któremu dalsze zęby idą :) tylko właśnie żółty, bo inna dziewczyna ma zielony (nie spojrzała że to ma znaczenie) i jest za twardy

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 5 maja, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq - kicha że nie dali znać :/ ale nie dziwi mnie to - moja babcia pojechała ostatnio do Zabrza na biopsję (mają tam godzinę) a oni że nie mają miejsca w sumie jednak xd
    I gratuluję mieszkania :) w sensie umowy!
    Blondie u nas to samo. Młoda zaczęła tak dużo jeść sama, albo mnie przy okazji karmić że aż mam czasem łzy w oczach że szczęście, że to moje uparte dawanie jej kawałków od początku dało radę. I też codziennie z miłą chęcią robię te placki, babeczki, gofry czy pulpety bo aż miło karmić w końcu :)

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 914 287

    Wysłany: 5 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka u nas na bolesne ząbkowanie najlepiej sprawdza się jakiś żel na ząbkowanie (u nas dentinox) na szczoteczce do zębów. I ja jej tak pozwalam latać i godzinę. Masuje sobie jak chce i jest najspokojniejsza.

    Margareetka lubi tę wiadomość

  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 914 287

    Wysłany: 5 maja, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza no dzisiaj jak mi podbierała wszystko z talerza to się popłakałam z radości 😆 Właśnie pamiętam, że ty mocno cisnęłaś BLW i zawsze myślałam, że ja w sumie też powinnam, ale mała się w ogóle nie nadawała. Dopiero teraz mając te 10 miesięcy jestem w stanie dać jej coś co wymaga gryzienia. Wcześniej nie czaiła nic a nic i nie była chętna

  • Nineq Autorytet
    Postów: 2931 3264

    Wysłany: 5 maja, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, jak dobrze pójdzie to w czerwcu będziemy mieszkać z moją mamą 🤡😆zanim zrobimy podłogi, łazienkę i pomalujemy ściany to pewnie na koniec lata wprowadzimy się chociaż do dwóch pokoi.

    Blondi, gratuluję, super, że je🥳

    Elza, NFZ... A raczej podejście lekarzy mam wrażenie.

    Mój gryzie palca. Odkąd nie ma smoczka jak jest zrelaksowany to wsadza wskazujący prawej ręki do buzi. Chyba powinnam to próbować ograniczyć, ale dopiero teraz to do mnie dotarło. Odkrył, że ma ogonek między nogami i w kąpieli się nim bawi😆

    A tak w ogóle... Spokojnych, przespanych nocek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja, 19:51

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 5 maja, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi29 wrote:
    Elza no dzisiaj jak mi podbierała wszystko z talerza to się popłakałam z radości 😆 Właśnie pamiętam, że ty mocno cisnęłaś BLW i zawsze myślałam, że ja w sumie też powinnam, ale mała się w ogóle nie nadawała. Dopiero teraz mając te 10 miesięcy jestem w stanie dać jej coś co wymaga gryzienia. Wcześniej nie czaiła nic a nic i nie była chętna
    Może nie tyle cisnęłam co zawsze dawałam jej jakieś kawałki
    Bo ogólnie od początku karmiłam ją sama :) także u nas hybryda raczej niż blw

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6142 4247

    Wysłany: 5 maja, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja jedyne gryzaki ,które akceptuje to logopedyczne od syna (kupiłam mu więcej kiedyś)
    Jedzie z tym równo. Ma lego,to P i taki długi i właśnie ten długi lubi najbardziej.

    https://www.arante.pl/gryzak-bite-tube-z-wypustkami-twardy.html

    event.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5198 3891

    Wysłany: 5 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten żółty ma opinie, że dziecko go odgryzło
    Także dla nas chyba twardy, bo będzie powtórka z kaczki

    Margaretka może tak, mnie od porodu ostro sieka ta głowa raz na 2 tyg

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 914 287

    Wysłany: 5 maja, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel a miałaś ZZO? To częste powikłanie z tego co obserwują znajomi z branży

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5198 3891

    Wysłany: 5 maja, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale w sumie w ciazy też kilka razy tak miałam i przed też parę razy

    Jak na potrójny zespół antyfosfolipidowy to i tak łaskawy objaw
    Plus w rezonansie mam ziarnistosc która też sprzyja bólom, mimo, że jest wariantem normy

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 914 287

    Wysłany: 5 maja, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej. Pytam, bo coraz częściej słyszę, że dziewczyny po ZZO/CC w miejscowym zgłaszają ten objaw i po prostu z własnej ciekawości dopytuję. Nie wiem czy ktoś już to kiedyś opisał naukowo, bo się nie interesowałam, ale ciągle o tym słyszę. Choć j ciebie dużo dodatkowych czynników dochodzi faktycznie

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5198 3891

    Wysłany: 5 maja, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe, na pewno to są zabiegi nie bez powikłań, u mnie akurat chyba dość gładko poszlo to zzo, ale nie chcieli mi dać, trochę się bali

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
‹‹ 2800 2801 2802 2803 2804 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ