Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1960 1702

    Wysłany: 9 maja, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple wrote:
    Miałam ambitny plan w ogóle go odstawić przed żłobkiem, ale opornie to idzie, zatrzymaliśmy się na tych 3 karmieniach w dzień i 1-2 w nocy.

    Ja się zastanawiam, czy mam wybitnie łatwe dziecko jeśli chodzi o redukcje karmień czy jestem ignorantką.
    On się tak dopomina mleka w dzień?
    Ja zeszłam z dziennych karmień jakoś miesiąc temu bez żadnego problemu. Daje jej 4 posiłki w ciągu dnia i tyle. Z tym, że moja wiecznie jęczy więc ja już się przyzwyczaiłam że jest niezadowolona 😅 autentycznie ja albo jestem ignorantką i nie wiem że dziecko się dopomina cycka albo moja się go nigdy nie dopominała xD
    Jak była mała to karmiłam co chwilę na każdy jęk żeby mieć spokój.

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9257 8048

    Wysłany: 9 maja, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annabit i jak wesele?

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3296 4094

    Wysłany: 9 maja, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit niektóre dzieci łatwo rezygnują z mleka. Moja znajoma też odstawiła w 13 miesiącu bardziej "na żądanie" dziecka niż z własnej potrzeby - młoda przestała w dzień się dopominać, a potem w nocy 😅

    Mojej córce też odstawiłam bez dram i płaczu, tyle że była starsza i chyba po prostu trafiłam na dobry moment 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 07:59

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1960 1702

    Wysłany: 9 maja, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Annabit i jak wesele?


    Spoko, teściowie później posiedzieli z nią w pokoju a my trochę się pobawiliśmy. No, ale odpowiedzialnie o 1 w łóżku, bo mała mimo tego że bawiła się do 21:30 to już przed 6 pobudka oczywiście 🙄🙄🙄🙄

    Moja mama mnie rozwaliła. Zapytała mnie (nie na żarty) czy młoda po tym jak sie przespała o 22 to wróciła na imprezę się bawić XDDD ja rozumiem dziecko 7 letnie ale niemowlę?

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1960 1702

    Wysłany: 9 maja, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Anabbit niektóre dzieci łatwo rezygnują z mleka. Moja znajoma też odstawiła w 13 miesiącu bardziej "na żądanie" dziecka niż z własnej potrzeby - młoda przestała w dzień się dopominać, a potem w nocy 😅

    Mojej córce też odstawiłam bez dram i płaczu, tyle że była starsza i chyba po prostu trafiłam na dobry moment 😅

    Moja w dzień totalnie nie je już no ponad miesiąc będzie. Ogólnie on kiedy zaczęła jeść normalne porcje posiłków to przestałam jej proponować, a ona sama się nie umie upomnieć (albo ja nie rozumiem gdy się upomina?) W ogóle mi się wydaje, że mogłaby już w nocy też nie pić ale z własnej wygody ją karmie z nadzieją że tym razem zaśnie i nie będę musiała jej nosić (nie działa jakby co)

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3296 4094

    Wysłany: 9 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie da się przegapić na tym etapie jak dziecko chce mleko xd u mnie młody od razu zaczyna grzebanie w dekolcie i jak go noszę to schyla się głową jakby próbował się napić xD a jak go posadzę na kolanach bokiem to od razu myśli że jemy i zaczyna znowu taniec głową xddd

    Anabbit, KarolaKinga, Werzol lubią tę wiadomość

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1960 1702

    Wysłany: 9 maja, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Moim zdaniem nie da się przegapić na tym etapie jak dziecko chce mleko xd u mnie młody od razu zaczyna grzebanie w dekolcie i jak go noszę to schyla się głową jakby próbował się napić xD a jak go posadzę na kolanach bokiem to od razu myśli że jemy i zaczyna znowu taniec głową xddd

    Hahaha ok, to moja ewidentnie się nie upomina, chyba że robienie mi malinek to jej sposób xd

    Tanashi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 9 maja, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Moim zdaniem nie da się przegapić na tym etapie jak dziecko chce mleko xd u mnie młody od razu zaczyna grzebanie w dekolcie i jak go noszę to schyla się głową jakby próbował się napić xD a jak go posadzę na kolanach bokiem to od razu myśli że jemy i zaczyna znowu taniec głową xddd

    U nas dokładnie tak samo 😅 w ogóle przestałam po domu nosić cokolwiek z dekoldem, bo od razu mu się włącza myśl "cycek, cycek" xD

    Tanashi lubi tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 9 maja, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit wrote:
    Ja się zastanawiam, czy mam wybitnie łatwe dziecko jeśli chodzi o redukcje karmień czy jestem ignorantką.
    On się tak dopomina mleka w dzień?
    Ja zeszłam z dziennych karmień jakoś miesiąc temu bez żadnego problemu. Daje jej 4 posiłki w ciągu dnia i tyle. Z tym, że moja wiecznie jęczy więc ja już się przyzwyczaiłam że jest niezadowolona 😅 autentycznie ja albo jestem ignorantką i nie wiem że dziecko się dopomina cycka albo moja się go nigdy nie dopominała xD
    Jak była mała to karmiłam co chwilę na każdy jęk żeby mieć spokój.

    No mój młody też tak robi jak Kameleon i grzebie mi w dekolcie a jak się nie może dogrzebać to gryzie cyca przez koszulkę 😅

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 9 maja, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackapple gryzienie przez koszulkę brzmi hardcorowo 🫣 🤣

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6142 4247

    Wysłany: 9 maja, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez w moment mi grzebie pod bluzka i sie kładzie. Aktualnie karmie dwójkę ,bo przykłada mi lalkę i mowi,że "dzidzi mniam mniam"😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 10:19

    Margareetka, Anabbit, Blondi29 lubią tę wiadomość

    event.png
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 555 841

    Wysłany: 9 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Moim zdaniem nie da się przegapić na tym etapie jak dziecko chce mleko xd u mnie młody od razu zaczyna grzebanie w dekolcie i jak go noszę to schyla się głową jakby próbował się napić xD a jak go posadzę na kolanach bokiem to od razu myśli że jemy i zaczyna znowu taniec głową xddd
    O moj to samo a dzis w nocy w ogole sam rozpiął mi koszule 🤣 nauczyl sie tez ze woła TYTA na cyca i jak sie go zapytam gdzie jest tyta to sie smieje i jak dzięcioł stuka głową o moją klatę 🤣

    Margareetka, Blondi29 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 9 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale gadają te Wasze dzieci, mój tylko woła TATAT jak mąż wraca z pracy i tyle z rozmów. Poza oczywiście monologami nie wiadomo o czym. Gryzienie przez koszulkę też mamy, jak się uda to cyc, jak nie to w brzuch 😂

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 9 maja, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie już coraz bardziej komunikatywne te bobasy 🥰 chociaż Marcel nie jest gaduła, miał moment że się rozkręcił i gaworzył, a teraz wrócił znów do krzyków 🤦

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 9 maja, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój swego czasu tez bardzo.malo juz jadł z cycka w ciągu dnia, tak jak u Ciebie Anabbit, w sumie tylko do drzemek. Ale ostatnio coś mu sie przestawiło i właśnie typowo się doprasza cyca, wspina po mnie, łapie za dekolt, koszulkę. A jak spytam "chcesz cycka?" To sie zaczyna cieszyc i robi z siebie małego biednego bobaska 😄🥹

    Elza1234, Blondi29, Margareetka, Anabbit, KarolaKinga, Werzol lubią tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 9 maja, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, dawno nam się nic nie działo, to już mamy - podrapaną rogówkę, kreskę na niej widać... Czekamy na sorze co nam powiedzą

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6142 4247

    Wysłany: 9 maja, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Ech, dawno nam się nic nie działo, to już mamy - podrapaną rogówkę, kreskę na niej widać... Czekamy na sorze co nam powiedzą
    Jezu,moj syn wiecznie mial uszkodzoną. Chyba z 8 razy siedzieliśmy na ostrym okulistycznym. Współczuję.

    Zgadnijcie komu ,po tym jak uslyszał,że naprawa auta wyniesie 3 tys ,złamał się ząb? I to nie lekko ukruszył, a połowa odpadła. I to szóstki.

    event.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 9 maja, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Ech, dawno nam się nic nie działo, to już mamy - podrapaną rogówkę, kreskę na niej widać... Czekamy na sorze co nam powiedzą

    O jezusiu 😱 dawaj znać co powiedzą, oby nic poważnego

    Karola współczuję :( problemy z zębami to dramat, jeszcze to tyyyyle kosztuje

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 9 maja, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Ech, dawno nam się nic nie działo, to już mamy - podrapaną rogówkę, kreskę na niej widać... Czekamy na sorze co nam powiedzą

    Ojej, trzymajcie się tam dzielnie! Daj znać jak już coś będzie wiadomo.

    Karola, współczuję. Z opisu to może paść na koronę, bo szóstka może nie wytrzymać kompozytu na dłuższą metę, jeśli połowa zęba się ukruszyła. Kiedyś byłam asystentką stomatologiczną i już wtedy koszty leczenia były wysokie. Teraz to jakiś kosmos.

  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6142 4247

    Wysłany: 9 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol wrote:
    Ojej, trzymajcie się tam dzielnie! Daj znać jak już coś będzie wiadomo.

    Karola, współczuję. Z opisu to może paść na koronę, bo szóstka może nie wytrzymać kompozytu na dłuższą metę, jeśli połowa zęba się ukruszyła. Kiedyś byłam asystentką stomatologiczną i już wtedy koszty leczenia były wysokie. Teraz to jakiś kosmos.
    Jakby tak było to i tak nie zrobię tego . Masakra te ceny wszystkiego.

    W ogole na swoeta dostałam bony. W związku z tym został mi odliczony podatek z wypłaty. I tak to wyszło,ze moja pensja na macierzyńskim po 20 latach pracy wyszła 4200zl. Jak słyszę to pieordolenie wszędzie, że ile to nie zarabiamy to mi się nóż w kieszeni otwiera.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 19:33

    event.png
‹‹ 2809 2810 2811 2812 2813 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ