Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5199 3891

    Wysłany: 10 maja, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Właśnie miałam rozkminy czy to nie za dużo razy i nie powinnam jakoś zadziałać. Z drugiej strony zawsze byłam na nie dla kasków, kojcow (chyba że na chwile czy otwartych ) itp
    Kurde wolałabym sama przyrżnąć w panele gdyby się dało zamienic

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 10 maja, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    U nas piękne słoneczko od rana, zdążyłam już wstawić ciasto do piekarnika i podlać kwiaty na tarasie, zapowiada się przyjemny dzień ☺️ miłej niedzieli dla wszystkich!

    Grzegrzula, Marsol, Margareetka, Elza1234, Revolutionary , Werzol lubią tę wiadomość

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 10 maja, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szybkie pytanie
    Myslicie ze nada sie taki plac jako prezent na roczek?

    https://mamabrum.eu/drewniany-domowy-plac-zabaw-dla-dzieci-scianka-wspinaczkowa-zjezdzalnia-luk-wspinaczkowy-bujak-i-tro?gad_source=1&gad_campaignid=23688121569&gbraid=0AAAAACzGMqxK-h6jLWWvhk4oEXqa9XV10

    Myślałam że bedzie ok,ale w specyfikacji podają 3+

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 10 maja, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie
    Myslicie ze nada sie taki plac jako prezent na roczek?

    https://mamabrum.eu/drewniany-domowy-plac-zabaw-dla-dzieci-scianka-wspinaczkowa-zjezdzalnia-luk-wspinaczkowy-bujak-i-tro?gad_source=1&gad_campaignid=23688121569&gbraid=0AAAAACzGMqxK-h6jLWWvhk4oEXqa9XV10

    Myślałam że bedzie ok,ale w specyfikacji podają 3+

    Ja kupowałam coś podobnego chrześniakowi na roczek, myślę że powinno być ok, ale wiadomo przy zabawie oczy dookoła głowy 😅

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 10 maja, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie
    Myslicie ze nada sie taki plac jako prezent na roczek?

    https://mamabrum.eu/drewniany-domowy-plac-zabaw-dla-dzieci-scianka-wspinaczkowa-zjezdzalnia-luk-wspinaczkowy-bujak-i-tro?gad_source=1&gad_campaignid=23688121569&gbraid=0AAAAACzGMqxK-h6jLWWvhk4oEXqa9XV10

    Myślałam że bedzie ok,ale w specyfikacji podają 3+

    Każda część jest montowana oddzielnie, więc na początku dziecko może korzystać tylko z bujaka, a później z innych. Młody ma taki bujak montessori od trzech miesięcy i go uwielbia.

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 10 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truuskaawka wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanie
    Myslicie ze nada sie taki plac jako prezent na roczek?

    https://mamabrum.eu/drewniany-domowy-plac-zabaw-dla-dzieci-scianka-wspinaczkowa-zjezdzalnia-luk-wspinaczkowy-bujak-i-tro?gad_source=1&gad_campaignid=23688121569&gbraid=0AAAAACzGMqxK-h6jLWWvhk4oEXqa9XV10

    Myślałam że bedzie ok,ale w specyfikacji podają 3+

    My mamy coś w tym stylu z Lidla u moich rodziców i fajnie a nie póki co przy tym chodzi, raczkuje pod tym trójkątem. Wiadomo jakieś samodzielne wspinaczki i zjeżdżanie to jeszcze nie 😅 ale ja lubię takie rzeczy rosnące z dzieckiem, bo wraz z wiekiem będzie odkrywać nowe możliwości. Tylko właśnie wiadomo, pod czujnym okiem zabawa.

    Smerfetka brzmi jak super dzień 😍 ja też dziś zaczęłam miło, bo mąż wziął małego o 7:30 i dospałam sama w łóżku do 9. Obudziłam się i nie wiedziałam jaki mamy rok xD

    Elza a była już u Was degustacja psiej karmy? Bo młody już próbował kociej 🫣🫣

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6143 4247

    Wysłany: 10 maja, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka moja jest smakoszem kociej karmy.
    Oczywiście w dupie musze miec.

    Bujałam dzisiaj w kościele głęboki wózek Roan i powiem.Wam,że on serio ma mega amortyzację. Zdziwiłam się

    event.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 10 maja, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józek też już zdegustował kocią, przynajmniej wiem, że nie ma uczulenia na skorupiaki 😅

    No ale ogólnie jak jest w kuchni to staram się przekładać tą karmę i też kicia się chyba nauczyła, że się moze poczęstować i szybciej zjada.

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9258 8048

    Wysłany: 10 maja, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka na moich oczach nie - nasz pies je tylko suche chrupki - ale zrobiła jak nie widziałam xD tego nie wiem
    U koleżanki na pewno złapała za kocią karmę i wydaje mi się że spróbowała, ale nic jej nie było 😅
    My dziś byliśmy na gordonkach w filharmonii :)

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3296 4095

    Wysłany: 10 maja, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój karmy nie zjadł, ale ostatnio jedliśmy chałkę i córce spadło trochę okruszków - nie zdążyłam posprzątać bo Kameleon wpadł tam jak dzik w maliny 😅

    Zamówiłam sobie dziś trochę rzeczy na roczek 🥹 mamy dwie imprezki zaraz po Bożym Ciele, szybko zleci 😅

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6143 4247

    Wysłany: 10 maja, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Mój karmy nie zjadł, ale ostatnio jedliśmy chałkę i córce spadło trochę okruszków - nie zdążyłam posprzątać bo Kameleon wpadł tam jak dzik w maliny 😅

    Zamówiłam sobie dziś trochę rzeczy na roczek 🥹 mamy dwie imprezki zaraz po Bożym Ciele, szybko zleci 😅
    A to jakaś chałka nie dla małych dzieci?
    Moja dzisiaj zjadła kawałek bułki pszennej. Chyba pierwszy raz. Oczywiście to byla najlepsza rzecz pod słońcem.

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3296 4095

    Wysłany: 10 maja, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no taka z cukrem, kruszonką i lukrem, bobasom takich nie daję, ale poczęstował się sam 😅

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9258 8048

    Wysłany: 10 maja, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Karola no taka z cukrem, kruszonką i lukrem, bobasom takich nie daję, ale poczęstował się sam 😅
    Moja ostatnio się poczęstowała lodami moimi ale nie była zachwycona 😆

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6143 4247

    Wysłany: 10 maja, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Karola no taka z cukrem, kruszonką i lukrem, bobasom takich nie daję, ale poczęstował się sam 😅
    No właśnie dnie cos podejrzanie to brzmiało😅

    Moja uwielbia lody. Robię jej sama

    event.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 10 maja, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za opinie,czyli weźmiemy 😊

    U nas dziś na obiad pierogi z farszem z piersi kurczaka,cukini,szpinaku,marchewki i dyni. Wjechały jak złoto,polecamy.

    Ja z ciekawości wysłałam projekt ścianki na roczek do firmy żeby wycenili ile za taką by chcieli. Odczytali ale nie odpisują 😅

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 10 maja, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Czy Wasze Dzieci swobodnie czworakuja? Mają wszędzie w całym domu maty/dywany lub kaski jakieś?

    Nie wiem czy nie kupić kojca..albo nie wiem dywany do całego mieszkania wszędzie.. 3 dzień z rzędu ona biegnie na czworakach i spada z cxworakow prosto na nosek. Jestem tym przerażona. Aż jej z dziąsła trochę krwi pocieklo dziś bo sobie chyba podgryzla. Aż się trzęsę z nerwów jak widzę te czworaki, a tak się cieszyłam na początku.

    Kaskom byłam zawsze przeciwna ale zaczynam o tym już nawet w desperacji myśleć

    Boję się, że się jej coś stanie

    My mamy dywan tylko przy kanapie w salonie i tylko tam mata leży mała z zabawkami. Tak to mamy płytki w przedpokoju i kuchni a w pokojach panele. Mlody raczkuje, wstaje... ja nie przeżywam jego upadków za bardzo, tzn wiadomo przytulę i pocieszę jak trzeba ale wychodzę z założenia ze dziecko musi nabić kilka guzów zeby sie nauczyć 🤷‍♀️

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9258 8048

    Wysłany: 10 maja, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    My mamy dywan tylko przy kanapie w salonie i tylko tam mata leży mała z zabawkami. Tak to mamy płytki w przedpokoju i kuchni a w pokojach panele. Mlody raczkuje, wstaje... ja nie przeżywam jego upadków za bardzo, tzn wiadomo przytulę i pocieszę jak trzeba ale wychodzę z założenia ze dziecko musi nabić kilka guzów zeby sie nauczyć 🤷‍♀️
    No właśnie ja już też jakoś nie przeżywam tego 🙈 te parę upadków na początku było dla mnie trudnych, ale już się uodporniłam i młoda też już rzadko ląduje - myślę że kolejne upadki się zaczną jak zacznie chodzić sama

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 10 maja, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj juz tez umie upadać i wiekszosc razy nawet nie zapłacze, czasem zajęczy. Ale dzisiaj np nie wiem co zrobił ale wywalił taką glebę między stolikiem a kanapą że ryk masakryczny - on az tak sie zanosi wtedy łiii łiii łiii - wtedy wiemy że TO go musiało juz boleć 🙈

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3296 4095

    Wysłany: 10 maja, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy dziś dramę za drama bo nie pozwalam się bawić wkrętarka tatusia na dworze 😅 za trzecim razem jak go zabrałam to mi tak jebnal z dynki że do teraz mnie boli xd ale nawet guza nie nabił sobie xd

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 10 maja, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu daje taką chałkę domowa 🫣 co prawda tą gorszą cześć bez kruszonki dostaje.
    Dziś miałyśmy z babcią awanturę o lody i też musiał sobie liznąć xD

    Zamówiłam tą kuchnie lidla, a na dzień dziecka poprosiłam o takie drewniane warzywa i owoce do krojenia na pół. Od jutra właśnie będą na promocji w Lidlu po niecałe 14zl 😅 tak, tak, lubię rzeczy na promocji kupować 🤣🤣

    age.png
‹‹ 2811 2812 2813 2814 2815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ