Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9258 8048

    Wysłany: 10 maja, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Ja mojemu daje taką chałkę domowa 🫣 co prawda tą gorszą cześć bez kruszonki dostaje.
    Dziś miałyśmy z babcią awanturę o lody i też musiał sobie liznąć xD

    Zamówiłam tą kuchnie lidla, a na dzień dziecka poprosiłam o takie drewniane warzywa i owoce do krojenia na pół. Od jutra właśnie będą na promocji w Lidlu po niecałe 14zl 😅 tak, tak, lubię rzeczy na promocji kupować 🤣🤣
    Też mam te warzywa na dzień dziecka dla małej :D tylko od mamabrum czy jakoś tak

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6144 4247

    Wysłany: 10 maja, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja akurat dziś się bawiła tymi warzywami drewnianymi. Nawet z 15 minut posiedziała.

    Margareetka lubi tę wiadomość

    event.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1017

    Wysłany: 10 maja, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Ja mojemu daje taką chałkę domowa 🫣 co prawda tą gorszą cześć bez kruszonki dostaje.
    Dziś miałyśmy z babcią awanturę o lody i też musiał sobie liznąć xD

    Też daję taką domową chałkę. On wczoraj wsunął kawałek pizzy na naszej wycieczce, więc na wyjściach i tak nie ma idealnej diety 😅

    Dzisiaj w ogóle u prababci liznął kremu z gorzkiej czekolady jak nie widziałam, babcia się nie przyznała, ale brudna buzia, ręce i spodnie zdradziły delikwenta. Bałam się, że będzie miał albo zatwardzenie albo biegunkę po tym, ale na szczęście zrobił taką tylko lekko twarda 💩 po tym.

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 10 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Moja akurat dziś się bawiła tymi warzywami drewnianymi. Nawet z 15 minut posiedziała.

    Boże 15min toż to szaleństwo 😱 ja bym się nawet z 5min cieszyła.

    Blackapple u nas we Włoszech królowały ranty od pizzy z oliwa 😅😅
    Babcie tak już chyba mają, nas tak wychowały i żyjemy. Chociaż moja na szczęście się pyta czy może coś dać, ale jej pomysły mnie czasem przerażają.

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 10 maja, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie powinnam odzywać, bo jak jem lody to zawsze daję do spróbowania. Kiedyś kawałek Rafaello też mu dałam 🫣🫢
    Jakaś infekcja go dopadła, stan podgorączkowy i lejący katar 😐mam nadzieję, że nie rozwinie się to w nic gorszego.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6144 4247

    Wysłany: 10 maja, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Boże 15min toż to szaleństwo 😱 ja bym się nawet z 5min cieszyła.

    Blackapple u nas we Włoszech królowały ranty od pizzy z oliwa 😅😅
    Babcie tak już chyba mają, nas tak wychowały i żyjemy. Chociaż moja na szczęście się pyta czy może coś dać, ale jej pomysły mnie czasem przerażają.
    Wiesz gdzie siedzi dłużej niz 5 minut? W piasku. Ma basen ,w nim piasek. I potrafi dobre 30 minut tam grzebać. Skubie trawę,wywala piasek na matę i to rozmazuje. Dziecka nie ma na ten czas. Wiadomo, że szybko sie nudzi ale kawę dam radę wypić . Jak dobrze pójdzie to i coś na allegro zamówić 😆 Zastanamiam sie nad kamieniami. Widzę, że lubi w nich kopać. Dzisiaj po mszy,jak czekaliśmy na dworze na wyjście strażaków,to siedziała pod kościołem i kopała w tych kamieniach jakby jutra miało nie być.

    event.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 10 maja, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola u nas kamienie na rabatce w ogródku to też hit, ale każdy jeden próbuje brać do buzi 🤦
    A piaskownice wczoraj kupiliśmy, piasek dziś mąż z teściem ogarnęli, tylko jak na złość od jutra ma lać :/ wolę nie myśleć ile tego piachu zje 😅

    Nineq kurcze, oby się to nie rozwinęło bardziej, póki co brzmi na przeziębienie i trzymam kciuki, żeby szybko przeszło 🤞

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3297 4095

    Wysłany: 10 maja, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ostrożna z radami babć co do żywienia, mój mąż miał otyłość jako dziecko i był na turnusie odchudzającym w podstawówce 😅 patrzą na mnie czasem jak na wariatkę jak mówię że nie mogą dawać actimela ani Kubusia, bo to przecież soczek 🫠 no sorry ale jedno dziecko już utuczyli swoimi dobrymi chęciami xd

    U nas niestety kamienie to też hit, a mamy jeszcze masę gruzu i drobnych kamieni, więc w ogrodzie nie ma odpoczynku 😅

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9258 8048

    Wysłany: 10 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Ja się nie powinnam odzywać, bo jak jem lody to zawsze daję do spróbowania. Kiedyś kawałek Rafaello też mu dałam 🫣🫢
    Jakaś infekcja go dopadła, stan podgorączkowy i lejący katar 😐mam nadzieję, że nie rozwinie się to w nic gorszego.
    Moje dziecko może i zdrowie
    Za to ja jestem chora 5ty raz od stycznia
    Wkurwia mnie to już masakrycznie

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5199 3891

    Wysłany: 10 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Revolutionary wrote:
    Moj juz tez umie upadać i wiekszosc razy nawet nie zapłacze, czasem zajęczy. Ale dzisiaj np nie wiem co zrobił ale wywalił taką glebę między stolikiem a kanapą że ryk masakryczny - on az tak sie zanosi wtedy łiii łiii łiii - wtedy wiemy że TO go musiało juz boleć 🙈

    Ja zaczęłam przeżywać jak jej trochę krwi poleciało wczoraj chyba sobie język przygryzła czy dziąsła

    U nas jest mega płacz ale raz dwa przytuli się, pobuja i co tam, jedziemy, aż podskakuje w tych czworakach jakby była na wyścigu xd

    Dziś bez upadku na nos, oczywiście głowa raz czy dwa ucierpiała ale nic strasznego

    Lepiej mi, że u wszystkich jest podobnie, czyli to nie ja coś robie źle tylko to norma 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 20:48

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2936 3264

    Wysłany: 10 maja, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Moje dziecko może i zdrowie
    Za to ja jestem chora 5ty raz od stycznia
    Wkurwia mnie to już masakrycznie
    Współczuję, nie miałaś chyba tak wcześniej?

    Mój ma miał tylko trzydniówkę i nic więcej. Wolalabym chyba ja chorować niż on, bo nie powie co boli, dużo płaczu. Spocił się przez sen, że na prześcieradle odbita głowa mokra.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9258 8048

    Wysłany: 10 maja, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Współczuję, nie miałaś chyba tak wcześniej?

    Mój ma miał tylko trzydniówkę i nic więcej. Wolalabym chyba ja chorować niż on, bo nie powie co boli, dużo płaczu. Spocił się przez sen, że na prześcieradle odbita głowa mokra.
    Nie, nigdy nie chorowałam
    Muszę zacząć poprawiać odporność, bo jestem już zmęczona tym

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5199 3891

    Wysłany: 10 maja, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to prawie nigdy nie choruje, odpukać, ale myślę, że to mój układ odpornościowy jest dość porąbany więc może bycie czasem chorym jest dobre, nie wiem czy Was to pocieszy😅 Elza a bierzesz jakiś probiotyk dobry? Często to pomaga na odporność. Z podstaw wit d I omega.
    Mi dopiero przy 6,7 tys dawki dziennej utrzymuje się witamina D koło 40-50...

    Co polecacie z zabawek na plażę? Bo na razie mam tylko namiot.

    Moja Mama była na wakacjach teraz i chyba się jej stęskniło za naszymi wspólnymi bo robi nam drugi turnus nad morzem po Teściach. Oby tylko nie lało😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 20:49

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 10 maja, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    patrzą na mnie czasem jak na wariatkę jak mówię że nie mogą dawać actimela ani Kubusia, bo to przecież soczek 🫠

    O z tymi soczkami i Kubusiami to też musiałam teściowej mocno tłumaczyć, że to szit i w życiu ma nie dawać małemu. Więc jedyne co mu kupuje to musy i dobrze.
    No ale jak jesteśmy u moich dziadków raz na trzy miesiące i babcia zrobi szarlotkę to dam młodemu troszkę jabłek, żeby jej nie robić przykrości.

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 10 maja, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Moje dziecko może i zdrowie
    Za to ja jestem chora 5ty raz od stycznia
    Wkurwia mnie to już masakrycznie

    Elza to brzmi trochę jak obniżenie odporności z jakiegoś stresu. Współczuję bardzo, może jakieś suple by pomogły?

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9258 8048

    Wysłany: 10 maja, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Elza to brzmi trochę jak obniżenie odporności z jakiegoś stresu. Współczuję bardzo, może jakieś suple by pomogły?
    Myślę że pomoże mi sen 😴 i odpoczynek 😅
    Czyli póki co nic mi nie pomoże xD
    No myślę że wychodzi ze mnie po prostu zmęczenie i stres z ostatnich 17 miesięcy właściwie

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1964 1709

    Wysłany: 10 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas mała dziś pierwszy raz dostała wafelek i trochę sorbetu malinowego. Jezu ale się jarała. Dziecko w wózku przejechało prawie całą drogę powrotną (15 min) . Prawie, bo ostatnie 5 min już wjechało nosidło, bo wafelek się skończył i był wrzask xDDDD

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3297 4095

    Wysłany: 10 maja, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka jasne, ja też nie jestem przeciw wszystkim slodkosciom, my normalnie robimy sobie jakieś ciasta czy czasem jemy lody. Natomiast u teściów jestem mocno przewrażliwiona w tym temacie bo widzę jak oni płyną ze starszymi wnukami. Tam im właśnie poluzowali trochę pasa że dobra niech sobie zjedzą czasem tę Jogobelle u dziadków no i się zaczęło. Ledwo wejdą to każdy dostaje dużą butle Kubusia albo tej wody smakowej, w drugą rękę słodki jogurt, za pół godziny budyń z malinami w cukrze i ciasto, potem lody, potem obiad a po obiedzie druga runda lodów, żelki i popcorn i do wieczora jeszcze kilka rzeczy wpadnie 🫠 serio jak zaczną to nie znają umiaru.

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 10 maja, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka, jak tam Wasza kąpiel? U nas lepiej, ale na początku było dużo jękolenia, stał na nogach, w ogóle nie chciał usiąść. Wyciągnęliśmy cały arsenał zabawek (dalej dostaję mnóstwo rzeczy od dzieciatej przyjaciółki ❤️) - wieloryba, który świeci, pływa i robi fontannę, nakręcaną kaczkę przebierającą skrzydłami, jest jeszcze krab generator piany, ale musimy kupić do niego baterie. Sukcesem było niewpadnięcie w histerię, a jak już się pogarszało pomógł smok i pomyliśmy się gąbką na stojaka. Pani ryba też nie pomogła tak jak myśleliśmy. Najlepiej jednak zadziałała zabawka, którą dorwałam w Lidlu - są różne zwierzątka, które wyskakują, kiedy wleje się wodę, a chowają po podniesieniu i osiągnęliśmy zanurzenie się brzucha na chwilę!

    Z aktualności jeszcze to oczko szybko się goi - dzisiaj już nie dopatrzyłam się tej szramy ❤️ W ogóle zauważyłam, że różne zadrapania potrafią powstać na synku rano, a wieczorem już ich może nie być, niesamowite to tempo regeneracji!

    kasssia, Elza1234 lubią tę wiadomość

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 10 maja, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka dzięki że pytasz! Wczoraj był jeszcze dramat, ale dzisiaj było już okej, nie było takiej euforii na kąpiel jak dotychczas ale udało się bez płaczu, dostał miskę którą chciałam mu spłukać włosy, bawił się nią całą kąpiel 😅🫣

    Szarotka12 lubi tę wiadomość

    age.png
‹‹ 2812 2813 2814 2815 2816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ