CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Karola,moja 'wspaniala' bratowa spuszcza sie nad swoim ginekokogiem,bo jak w poczekalni siedzą kobiety i są w ciąży,to on nie zwraca uwagi na którą godzine kto miał,tylko bierze tą która jest w bardziej zaawansowanej ciąży... A te bez ciazy to w ogole uwagi nie zwraca na nie, na koncu.
-
xSmerfetkax wrote:U nas od trzech dni kąpiele są dziwne, tak jak zawsze był zadowolony, tak teraz po włożeniu do wanny straszny wrzask, oby to było chwilowe 🫣
U nas od trzech kąpieli to samo 😢 Przez majówkowe aktywności kąpaliśmy się dość późno i myślałam, że to jest przyczyną, ale wczoraj mieliśmy spokojny dzień, kąpiel wcześniej i to samo, rozpacz na całego... Idę dzisiaj pokupować jakieś super zabaweczki do kąpieli, może to pomoże -
My niby mamy jakieś zabawki ale jak wczoraj był taki krzyk to już też myślałam o zamówieniu czegoś ciekawszego 🫣Szarotka12 wrote:U nas od trzech kąpieli to samo 😢 Przez majówkowe aktywności kąpaliśmy się dość późno i myślałam, że to jest przyczyną, ale wczoraj mieliśmy spokojny dzień, kąpiel wcześniej i to samo, rozpacz na całego... Idę dzisiaj pokupować jakieś super zabaweczki do kąpieli, może to pomoże
-
Marsol brzmi jak marzenie, moje przynajmniej 😅 też bym bardzo chciała żeby mała miała jedną drzemkę długą
Dziś chyba tak może być - bo wróciłyśmy z tego USG oczu i śpi już 1 h 20 min
Ogarnęłam chatę, przygotowałam jej jedzenie i nam i nadrabiam Paradise 😅
Marsol lubi tę wiadomość
-
Elza1234 wrote:Marsol brzmi jak marzenie, moje przynajmniej 😅 też bym bardzo chciała żeby mała miała jedną drzemkę długą
Dziś chyba tak może być - bo wróciłyśmy z tego USG oczu i śpi już 1 h 20 min
Ogarnęłam chatę, przygotowałam jej jedzenie i nam i nadrabiam Paradise 😅
Nie spodziewałam się, że jedna drzemka to będzie tak wygodne rozwiązanie. Po 5 godzinach wpada drzemka, młody śpi 2 godziny, a po kolejnych 5 sen nocny. Spodobała mi się ta rutyna. Mam trochę czasu w ciągu dnia i wieczorem.
A jak było na USG? -
W porządkuMarsol wrote:Nie spodziewałam się, że jedna drzemka to będzie tak wygodne rozwiązanie. Po 5 godzinach wpada drzemka, młody śpi 2 godziny, a po kolejnych 5 sen nocny. Spodobała mi się ta rutyna. Mam trochę czasu w ciągu dnia i wieczorem.
A jak było na USG?
Trwało to chwilę, wszystko jest w porządku
Już młoda wstała 🙈 1.5 h spała, jak na nią to i tak mega super
Marsol, Margareetka lubią tę wiadomość
-
My byliśmy dzisiaj pierwszy raz na gordonkach, młody trzymał mnie cały czas za ubranie, ale był całkiem zainteresowany i się bardzo cieszył, najbardziej jak pani wyciągnęła jego ulubiony instrument, czyli gitarę 😂 byłam pewna, że mnie zostawi i do niej pobiegnie, ale jednak nie 🙈 potem na dobitkę jeszcze pół godzinki się bawił w bawialni, potem 15min wrzeszczał mi w samochodzie, a teraz od ponad godziny już śpi 😂 chyba jednak muszę go częściej socjalizować 😂
-
Ej, brzmi fajnie. Ja obawiam się, że nie miałabym co robić przez 5h z dzieckiem. Póki co to on 4h max wytrzymuje, najczęściej 3.5h. Pewnie przejedzie na jedną jak będzie w żłobku.Marsol wrote:Nie spodziewałam się, że jedna drzemka to będzie tak wygodne rozwiązanie. Po 5 godzinach wpada drzemka, młody śpi 2 godziny, a po kolejnych 5 sen nocny. Spodobała mi się ta rutyna. Mam trochę czasu w ciągu dnia i wieczorem.
A jak było na USG?
Marsol lubi tę wiadomość
-
Marsol dziewczyno to brzmi jak totalne marzenie 😍
Elza, Blondi super, że Wasze córeczki zaczęły lepiej i chętniej jeść.
Nam się dziś udała wyprawa samochodowa bez płaczu. Byłam w takim szoku, może odpoczywał po kolejnej trudnej nocy 🫣
Karola ale bym się wkurzyła na Twoim miejscu...
Elza1234, Marsol lubią tę wiadomość
-
Już myślałam, że mi się dziecię naprawiło, bo cały tydzień robił 2 drzemki po 1 godz albo nawet 70 min, niestety dzisiaj już wrócił do swoich przyzwyczajeń turbodrzemkowych xD
Super Marsol, że Ci sam zasypia w łóżeczku, ja to muszę pobujać kilka minut i dopiero odkładam, ale cisnę go chociaż, żeby nie zasypiał przy cycu.
Miałam ambitny plan w ogóle go odstawić przed żłobkiem, ale opornie to idzie, zatrzymaliśmy się na tych 3 karmieniach w dzień i 1-2 w nocy. -
Nineq wrote:Ej, brzmi fajnie. Ja obawiam się, że nie miałabym co robić przez 5h z dzieckiem. Póki co to on 4h max wytrzymuje, najczęściej 3.5h. Pewnie przejedzie na jedną jak będzie w żłobku.
5 h to takie optymalne OA u młodego, bo zdarza się i 7 h 🫣 Czasem trudno mi wynaleźć jakieś zajęcia dla niego, ale zmywarka, odkurzacz i pralka potrafią mu wypełnić całkiem sporo czasu. Uwielbia sprzęty AGD i zabawę garnkami. Musi też kilka razy dziennie powywalać rzeczy z szafek. Ma więc całkiem dużo roboty 😅
Nineq lubi tę wiadomość
-
No u nas właśnie bije 7 h OAMarsol wrote:5 h to takie optymalne OA u młodego, bo zdarza się i 7 h 🫣 Czasem trudno mi wynaleźć jakieś zajęcia dla niego, ale zmywarka, odkurzacz i pralka potrafią mu wypełnić całkiem sporo czasu. Uwielbia sprzęty AGD i zabawę garnkami. Musi też kilka razy dziennie powywalać rzeczy z szafek. Ma więc całkiem dużo roboty 😅
Tak jak myślałam już nie zasnęła od 12stej 🙈 -
Karola, współczuję, ja miałam problem ale z opuszczonymi budynkami. Blackapple tak to tam🤪 ale poza tym było bardzo okej. Bez sensu ta babka się wbiła po edukację, i to nie na swoją godzinę. I to widząc, że czekasz z Dzieckiem. Z perspektywy czasu to bym wyciągnęła książkę na 20 min I poczytała wpuszczając kobietę z dzieckiem jakbym była w ciazy i czuła się dobrze oraz miała termin na później, bez sensu przychodzić nie na swoją godzinę
U nas jest bieg za dzieckiem. Ledwo łapiemy oddech. Ona raczkuje w tempie ekspresowym teraz jakby biega raczkując... ciekawe co nas czeka jak zacznie chodzić i biegać, zaczynam rozumieć te smycze dla dzieci na wyjścia z domu 🤪🤪🤪23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny
Wznowienie starań 09'24
1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
7.02 - 410g księżniczki 🥰
28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
8.04 - mamy już 1368 gram 😍
14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
5.06 Mam już 3kg🥰
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


-
Marsol wrote:5 h to takie optymalne OA u młodego, bo zdarza się i 7 h 🫣 Czasem trudno mi wynaleźć jakieś zajęcia dla niego, ale zmywarka, odkurzacz i pralka potrafią mu wypełnić całkiem sporo czasu. Uwielbia sprzęty AGD i zabawę garnkami. Musi też kilka razy dziennie powywalać rzeczy z szafek. Ma więc całkiem dużo roboty 😅
No to u Was kuchnia na roczek jak nic!
Starsza corka dopiero kolo 2 lat zaczęła sie nią bawic, młodzieniec jak tylko zaczal wstawać to pichci co dzień 🤣
Marsol lubi tę wiadomość
-
Grzegrzula wrote:No to u Was kuchnia na roczek jak nic!
Starsza corka dopiero kolo 2 lat zaczęła sie nią bawic, młodzieniec jak tylko zaczal wstawać to pichci co dzień 🤣
Myślę nad tą kuchnią, ale trochę obawiam się, że nią wzgardzi, bo jego najbardziej interesują dorosłe sprzęty. Pójdę z nim do jakiejś sali zabaw i przetestujemy czy się przyklei.
Edit, pokazałam mężowi, zachwycił się tą kuchnią i od razu kupił 😆Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 19:44
Elza1234, Grzegrzula lubią tę wiadomość













