Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 8 maja, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola,moja 'wspaniala' bratowa spuszcza sie nad swoim ginekokogiem,bo jak w poczekalni siedzą kobiety i są w ciąży,to on nie zwraca uwagi na którą godzine kto miał,tylko bierze tą która jest w bardziej zaawansowanej ciąży... A te bez ciazy to w ogole uwagi nie zwraca na nie, na koncu.

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 8 maja, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    U nas od trzech dni kąpiele są dziwne, tak jak zawsze był zadowolony, tak teraz po włożeniu do wanny straszny wrzask, oby to było chwilowe 🫣

    U nas od trzech kąpieli to samo 😢 Przez majówkowe aktywności kąpaliśmy się dość późno i myślałam, że to jest przyczyną, ale wczoraj mieliśmy spokojny dzień, kąpiel wcześniej i to samo, rozpacz na całego... Idę dzisiaj pokupować jakieś super zabaweczki do kąpieli, może to pomoże

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 8 maja, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    U nas od trzech kąpieli to samo 😢 Przez majówkowe aktywności kąpaliśmy się dość późno i myślałam, że to jest przyczyną, ale wczoraj mieliśmy spokojny dzień, kąpiel wcześniej i to samo, rozpacz na całego... Idę dzisiaj pokupować jakieś super zabaweczki do kąpieli, może to pomoże
    My niby mamy jakieś zabawki ale jak wczoraj był taki krzyk to już też myślałam o zamówieniu czegoś ciekawszego 🫣

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9257 8047

    Wysłany: 8 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol brzmi jak marzenie, moje przynajmniej 😅 też bym bardzo chciała żeby mała miała jedną drzemkę długą
    Dziś chyba tak może być - bo wróciłyśmy z tego USG oczu i śpi już 1 h 20 min
    Ogarnęłam chatę, przygotowałam jej jedzenie i nam i nadrabiam Paradise 😅

    Marsol lubi tę wiadomość

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 8 maja, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Marsol brzmi jak marzenie, moje przynajmniej 😅 też bym bardzo chciała żeby mała miała jedną drzemkę długą
    Dziś chyba tak może być - bo wróciłyśmy z tego USG oczu i śpi już 1 h 20 min
    Ogarnęłam chatę, przygotowałam jej jedzenie i nam i nadrabiam Paradise 😅

    Nie spodziewałam się, że jedna drzemka to będzie tak wygodne rozwiązanie. Po 5 godzinach wpada drzemka, młody śpi 2 godziny, a po kolejnych 5 sen nocny. Spodobała mi się ta rutyna. Mam trochę czasu w ciągu dnia i wieczorem.
    A jak było na USG?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9257 8047

    Wysłany: 8 maja, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol wrote:
    Nie spodziewałam się, że jedna drzemka to będzie tak wygodne rozwiązanie. Po 5 godzinach wpada drzemka, młody śpi 2 godziny, a po kolejnych 5 sen nocny. Spodobała mi się ta rutyna. Mam trochę czasu w ciągu dnia i wieczorem.
    A jak było na USG?
    W porządku
    Trwało to chwilę, wszystko jest w porządku
    Już młoda wstała 🙈 1.5 h spała, jak na nią to i tak mega super

    Marsol, Margareetka lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1384 942

    Wysłany: 8 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy dzisiaj pierwszy raz na gordonkach, młody trzymał mnie cały czas za ubranie, ale był całkiem zainteresowany i się bardzo cieszył, najbardziej jak pani wyciągnęła jego ulubiony instrument, czyli gitarę 😂 byłam pewna, że mnie zostawi i do niej pobiegnie, ale jednak nie 🙈 potem na dobitkę jeszcze pół godzinki się bawił w bawialni, potem 15min wrzeszczał mi w samochodzie, a teraz od ponad godziny już śpi 😂 chyba jednak muszę go częściej socjalizować 😂

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2931 3264

    Wysłany: 8 maja, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol wrote:
    Nie spodziewałam się, że jedna drzemka to będzie tak wygodne rozwiązanie. Po 5 godzinach wpada drzemka, młody śpi 2 godziny, a po kolejnych 5 sen nocny. Spodobała mi się ta rutyna. Mam trochę czasu w ciągu dnia i wieczorem.
    A jak było na USG?
    Ej, brzmi fajnie. Ja obawiam się, że nie miałabym co robić przez 5h z dzieckiem. Póki co to on 4h max wytrzymuje, najczęściej 3.5h. Pewnie przejedzie na jedną jak będzie w żłobku.

    Marsol lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 8 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol dziewczyno to brzmi jak totalne marzenie 😍

    Elza, Blondi super, że Wasze córeczki zaczęły lepiej i chętniej jeść.

    Nam się dziś udała wyprawa samochodowa bez płaczu. Byłam w takim szoku, może odpoczywał po kolejnej trudnej nocy 🫣

    Karola ale bym się wkurzyła na Twoim miejscu...

    Elza1234, Marsol lubią tę wiadomość

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1016

    Wysłany: 8 maja, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już myślałam, że mi się dziecię naprawiło, bo cały tydzień robił 2 drzemki po 1 godz albo nawet 70 min, niestety dzisiaj już wrócił do swoich przyzwyczajeń turbodrzemkowych xD

    Super Marsol, że Ci sam zasypia w łóżeczku, ja to muszę pobujać kilka minut i dopiero odkładam, ale cisnę go chociaż, żeby nie zasypiał przy cycu.

    Miałam ambitny plan w ogóle go odstawić przed żłobkiem, ale opornie to idzie, zatrzymaliśmy się na tych 3 karmieniach w dzień i 1-2 w nocy.

    age.png
  • Szarotka12 Autorytet
    Postów: 639 1006

    Wysłany: 8 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypomnijcie co można stosować na opryszczkę przy kp?

    🙍‍♀️ 32 --> endometrioza, celiakia, AMH 1,89
    🙍‍♂️ 32 --> obniżona ruchliwość plemników

    04.2024 💔 ciąża pozamaciczna, wyleczona metotreksatem

    06.10.2024 ⏸
    19.06. 3850g Synek na świecie 💙

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9257 8047

    Wysłany: 8 maja, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka12 wrote:
    Przypomnijcie co można stosować na opryszczkę przy kp?
    Wydaje mi się że Heviran normalnie, skoro w ciąży można
    Ale niech mnie ktoś poprze lub zaprzeczy

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 8 maja, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Ej, brzmi fajnie. Ja obawiam się, że nie miałabym co robić przez 5h z dzieckiem. Póki co to on 4h max wytrzymuje, najczęściej 3.5h. Pewnie przejedzie na jedną jak będzie w żłobku.

    5 h to takie optymalne OA u młodego, bo zdarza się i 7 h 🫣 Czasem trudno mi wynaleźć jakieś zajęcia dla niego, ale zmywarka, odkurzacz i pralka potrafią mu wypełnić całkiem sporo czasu. Uwielbia sprzęty AGD i zabawę garnkami. Musi też kilka razy dziennie powywalać rzeczy z szafek. Ma więc całkiem dużo roboty 😅

    Nineq lubi tę wiadomość

  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 8 maja, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka, Smerfetka, a kąpiecie w wanience? Przez przypadek odkryłam, że młody uwielbia myć się pod prysznicem. Wanienka jest ok, ale prysznic to dla niego taka radocha, że aż piszczy i nie chce wyjść. Może też bardziej by się u Was sprawdził?

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9257 8047

    Wysłany: 8 maja, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol wrote:
    5 h to takie optymalne OA u młodego, bo zdarza się i 7 h 🫣 Czasem trudno mi wynaleźć jakieś zajęcia dla niego, ale zmywarka, odkurzacz i pralka potrafią mu wypełnić całkiem sporo czasu. Uwielbia sprzęty AGD i zabawę garnkami. Musi też kilka razy dziennie powywalać rzeczy z szafek. Ma więc całkiem dużo roboty 😅
    No u nas właśnie bije 7 h OA
    Tak jak myślałam już nie zasnęła od 12stej 🙈

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 8 maja, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    No u nas właśnie bije 7 h OA
    Tak jak myślałam już nie zasnęła od 12stej 🙈

    Mój właśnie padł po 6 godzinach, też od 12, więc piona 😄

    Elza1234 lubi tę wiadomość

  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9257 8047

    Wysłany: 8 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol wrote:
    Mój właśnie padł po 6 godzinach, też od 12, więc piona 😄
    Ja właśnie idę młoda usypiać, liczę że szybko pójdzie, bo młoda jeszcze dzisiaj na fizjo z mężem była 🙈

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5198 3891

    Wysłany: 8 maja, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, współczuję, ja miałam problem ale z opuszczonymi budynkami. Blackapple tak to tam🤪 ale poza tym było bardzo okej. Bez sensu ta babka się wbiła po edukację, i to nie na swoją godzinę. I to widząc, że czekasz z Dzieckiem. Z perspektywy czasu to bym wyciągnęła książkę na 20 min I poczytała wpuszczając kobietę z dzieckiem jakbym była w ciazy i czuła się dobrze oraz miała termin na później, bez sensu przychodzić nie na swoją godzinę

    U nas jest bieg za dzieckiem. Ledwo łapiemy oddech. Ona raczkuje w tempie ekspresowym teraz jakby biega raczkując... ciekawe co nas czeka jak zacznie chodzić i biegać, zaczynam rozumieć te smycze dla dzieci na wyjścia z domu 🤪🤪🤪

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Grzegrzula Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 8 maja, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsol wrote:
    5 h to takie optymalne OA u młodego, bo zdarza się i 7 h 🫣 Czasem trudno mi wynaleźć jakieś zajęcia dla niego, ale zmywarka, odkurzacz i pralka potrafią mu wypełnić całkiem sporo czasu. Uwielbia sprzęty AGD i zabawę garnkami. Musi też kilka razy dziennie powywalać rzeczy z szafek. Ma więc całkiem dużo roboty 😅

    No to u Was kuchnia na roczek jak nic!
    Starsza corka dopiero kolo 2 lat zaczęła sie nią bawic, młodzieniec jak tylko zaczal wstawać to pichci co dzień 🤣

    Marsol lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Marsol Ekspertka
    Postów: 133 86

    Wysłany: 8 maja, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzegrzula wrote:
    No to u Was kuchnia na roczek jak nic!
    Starsza corka dopiero kolo 2 lat zaczęła sie nią bawic, młodzieniec jak tylko zaczal wstawać to pichci co dzień 🤣

    Myślę nad tą kuchnią, ale trochę obawiam się, że nią wzgardzi, bo jego najbardziej interesują dorosłe sprzęty. Pójdę z nim do jakiejś sali zabaw i przetestujemy czy się przyklei.

    Edit, pokazałam mężowi, zachwycił się tą kuchnią i od razu kupił 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 19:44

    Elza1234, Grzegrzula lubią tę wiadomość

‹‹ 2807 2808 2809 2810 2811 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ