Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 915 287

    Wysłany: 7 maja, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta laska z simply wool też mnie denerwuje. Zamówiłam u niej parę rzeczy jeszcze chyba w ciąży i do tej pory ani widu, ani słychu. Bezczelna na maksa. Nie lubię takich ludzi. To mnie też trochę zniechęciło do rękodzieła. Teraz kupuję tylko od osób, które znam osobiście

  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1463 1507

    Wysłany: 7 maja, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Hahah czyli nie tylko ja podczytuje co tam się dzieje i czekam aż któraś założy wątek na styczeń 😅😅
    Ja sikałam tydzień na testy xD aż w końcu nagle się pojawiły dwie kreski i na drugi dzień beta 170 mi wyszła.

    Jest już wątek na styczeń! 🫢 motywujesz mnie do zakupu większej ilości testów haha, to w którym dpo wyszedł ci pozytyw? 😁

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2480 2463

    Wysłany: 7 maja, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho, emocje rosną 😎😄

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 915 287

    Wysłany: 7 maja, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka ja teraz jak byłam w ciąży z małą to pozytywny wyszedł mi dopiero dwa tygodnie po spodziewanej miesiaczce. O ile nie monitorujesz cyklu USG to ja wychodzę z założenia, że póki nie ma okresu to cykl nie jest stracony. Ja tam bym się testowała od 10dpo do samej miesiączki xd

  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 7 maja, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    Jest już wątek na styczeń! 🫢 motywujesz mnie do zakupu większej ilości testów haha, to w którym dpo wyszedł ci pozytyw? 😁

    Serio jest już styczeń 2027? Boże jestem ostatnio ślepa 🙈 Ja dalej kp i te cykle są różne. Z moich "zapisków" wychodzi, że bobas został poczęty w naszą rocznicę ślubu 15.04, a test pozytywny miałam 28.04 czyli jakieś pewnie 12-13dpo. Chociaż nie wiem czy wcześniejsze testy były ok skoro 29.04 miałam już betę z krwii 170 🤔 testy miałam kupione Pink na allegro.

    Tanashi gratuluję wyspania 😊

    Blondi cokolwiek się dzieje to zawsze się możesz tu wyżalić.

    Blondi29 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 7 maja, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam że znowu kuchnia Lidla jest na promocji i tak się zastanawiam czy kupić młodemu na dzień dziecka.
    Któraś z Was ma już kuchnie? Nasze bobasy już są wystarczająco duże na zabawę tym?

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 915 287

    Wysłany: 7 maja, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka my mamy kuchnię z Lidla i mała na razie bawi się bardziej pojedynczymi zabawkami i coś tam ciąga za te uchwyty. Moim zdaniem warto kupić, bo obstawiam, ze zaraz zaczną się bawić :) Chociaż moja to narwana więc nie wiem. Mam gdzie trzymać to mi bez różnicy 😆
    Fajna rocznicowa data poczęcia bobasa swoją drogą 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 12:04

    Margareetka lubi tę wiadomość

  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3295 4093

    Wysłany: 7 maja, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka moja dostała kuchnię na roczek, zaczęła się nią bawić tak więcej jak miała 1.5 roku. Ale moim zdaniem warto, bo na tym etapie wszystkim się bawią max 5 minut, a to taka zabawka na lata :) moja córka prawie 4.5 roku i nadal się nią bawi :) a młody teraz otwiera szafki i rozmontowuje kran 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 12:09

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1120 592

    Wysłany: 7 maja, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wnioski na urlop wychowawczy wypisywałyście na 35 miesięcy?

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 7 maja, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nocka troche taka do dupy,troche słodko. Nie chciala spać od północy do 3,ale bez płaczu- po prostu sie przytulała cały czas w różnych pozycjach.

    I oficjalnie,dziś potwierdziły sie moje podejrzenia sprzed dwoch dni- idzie nam ząb! 🥹 Bubcia za cholere nie chce dać sobie zajrzeć do buzi,ale jak krzyczy albo otwiera do jedzenia to tam widzę na dole biały czubek 😃

    Katikat, xSmerfetkax, Elza1234, Cel95, Blackapple, Margareetka, Revolutionary , Tanashi, Anabbit, Werzol, Blondi29, Marsol, Szarotka12, Grzegrzula, Lauraa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1120 592

    Wysłany: 7 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juhuuu czyli już wszystkim zeby idą cieszę się przez łzy haha

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9255 8047

    Wysłany: 7 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Widziałam że znowu kuchnia Lidla jest na promocji i tak się zastanawiam czy kupić młodemu na dzień dziecka.
    Któraś z Was ma już kuchnie? Nasze bobasy już są wystarczająco duże na zabawę tym?
    Ja mam ale w piwnicy i czeka na boże narodzenie

    Margareetka lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2931 3264

    Wysłany: 7 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie idę na wychowawczy. Tzn., planuję sierpień zostać jeszcze w domu, nie wiem do kiedy urlop będę miała, ale w razie czego tylko na jeden miesiąc pójdę. Od września wracam do pracy i wezmę tylko tą przerwę na karmienie.
    Dzwoniłam pytać czy młody dostał się do żłobka i jak babka szukała go na liście to okazało się, że przyjęta jest dziewczynka, która nazywa się identycznie jak mama mojego K.😆

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1120 592

    Wysłany: 7 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam urlop do września właśnie wniosek złożyłam 😆
    Dla mnie to super prawie 3 miesiące wypłaty.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Truuskaawka Autorytet
    Postów: 1275 1431

    Wysłany: 7 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anabbit,ta sukienka co wysyłałam Ci link wrociła na Vinted.
    Ta osoba ktora kupiła wtedy wystawiła teraz u siebie i to drożej o 90 zł 🤦🏼‍♀️

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1689 1300

    Wysłany: 7 maja, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka gratulacje pierwszego ząbka 🎉

    My właśnie spędzamy pierwszy ciepły wiosenny deszcz na balkonie 🥹

    Elza1234, Blondi29 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Blondi29 Autorytet
    Postów: 915 287

    Wysłany: 7 maja, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka mówiłam, ze w końcu się doczekacie! Gratulacje!!!!

  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3295 4093

    Wysłany: 7 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka zazdro deszczu. U nas jest tak sucho :( nie wiem czy nam lilak już nie usechł w tym roku...

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1643 1016

    Wysłany: 7 maja, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Margaretka zazdro deszczu. U nas jest tak sucho :( nie wiem czy nam lilak już nie usechł w tym roku...

    Ten deszcz w okolicy Krakowa był taki, że nie za dużo chyba podlał roślinki, ziemia jest ogólnie sucha jak wiór :(

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5198 3891

    Wysłany: 7 maja, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawka, gratulacje!! To już nie musisz rozmyślać o tych zębach

    Ja dziś udałam się do szpitala, który jest w remoncie wreszcie zacząc darmowe leczenie na nfz i czułam się jak w escape room. Oczywiście mimo podanej godziny wizyty trzeba było swoje odstać co sprzyjało konwersacjom ze starszymi panami, ponarzekaliśmy sobie. Potem w opuszczonym budynku odnalazłam czynny gabinet na piętrze z moją immunolog. Była to fajna przygoda bo obok był jakiś oddział z wielkimi napisami UWAGA i potem "ze względu na liczne infekcje zakaz wstępu". Na szczęście się okazało, że to sprzed roku jakiś nieczynny od dawna oddział, ale nie wiedziałam o tym i przeszłam w koło. A mojej lekarki nazwisko wisiało na starych drzwiach od kardiologii, więc może pustki tam sugerowały, że nie każdy umiał dotrzeć do celu, bo było 0 osób w całym wielkim budynku. A to immunolog, nie kardiolog.

    Plus taki, że kobieta leczy mnie od lat i się z nią fajnie dogaduje, od razu ledwo przed zamknięciem labu zrobiłam też badania. Ciekawi mnie jak tam. Dostałam też szybko teleporade u niej bo za 3 tyg. Także fajnie. Już tysiak w kieszeni.

    Poszłam też na basen I kawę, ale nie pomyślałam, że było pobieranie krwi, na szczęście trochę czasu minęło

    Musi Maluch umieć te 12h siedzieć z Tata, jak mam mieć rezonans w lipcu, na razie tak do 6h mnie max nie było

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 16:47

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
‹‹ 2805 2806 2807 2808 2809 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ